Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra Hlavní Novinky na fóru SGA-PROJECT.COM Zrušené sekce na fóru

Zrušené sekce na fóru

Všechny novinky k fóru, když patřil ještě pod starší stránku, která byla zrušena roku 2016

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Příspěvek 02.1.2007 03:52:43
Hemi First Lieutenant
First Lieutenant

Příspěvky: 1270
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Tak jelikož o tyto dvě sekce nebyl příliš velký zájem a celá debata probíhala prakticky v jenom tématu, rozhodl jsem se je zrušit. Témata jsem přesunul do sekce Filmy a seriály, takže v debatě můžete pokračovat tam.

Zároveň jsem trochu pozměnil popisky u několika sekcí, aby jejich funkce byla více zřejmá. Jedná se opravdu o drobné změny, ale kdyby si jich náhodou někdo všiml a vyděsilo ho to, tak aby se zase uklidnil.
Naposledy upravil Hemi dne 09.1.2007 17:03:19, celkově upraveno 1

Příspěvek 02.1.2007 11:30:32
comet Airman
Airman

Příspěvky: 12
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
To je dobře že jste to protřídili. Ale klidně jste mohly ještě něco.
V sekci Heroes také nic není.
A sekce Andromeda, všichni víme že se na ní stejně jenom hádá Anubis22 z ostatními, krom toho jednou řekl že ta ho zde drží. Takže ta by tu klidně nemusela být, stejně pokládají skoro všichni na foru Andromedu za blbost. Takže by to možná i někteří ocenili.
Možná by nebylo od věci tady vytvořit hlasování které sekce nejsou potřeba. Ale nechám to na vás.

Příspěvek 02.1.2007 12:15:23
Saix Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 703
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
s heroesama bych jeste pockal... pac tu sekci jsme zridili (respektive odemkli) az po odvysilani prvni poloviny sezony takze logicky jsme se o ten nejvetsi napor prispevku pripravili... uvidime...
"Gods are selfish beings who fly around with little red capes and don't share their powers with the mankind." Lex Luthor

Příspěvek 02.1.2007 12:36:35
HAck Uživatelský avatar
First Lieutenant
First Lieutenant

Příspěvky: 1392
Bydliště: Frýdek-Místek
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Jo Heroes nechte.Tepr začne druhá půlka.To pak bude nápor :)
Mr. Franz I think careers are a 20th century invention and I don't want one.

Příspěvek 02.1.2007 12:43:45
comet Airman
Airman

Příspěvky: 12
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Oba máte pravdu, na to že to ještě pořádně nevysílali jsem nepomyslel.
Tak to nechte.
Ale co ta Andromeda?

Příspěvek 07.1.2007 22:32:38
TemHDD Airman
Airman

Příspěvky: 4
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Heroes nechte, to ještě pořádně nedávali. A s Andromedou si dělejte co chcete, ale stejně se na ní nic neděje. Takže pokud ji odstraníte mě to vadit nebude.
To hlasování co by tam nemělo být by opravdu mohlo být dobré.

Příspěvek 09.1.2007 17:05:19
Hemi First Lieutenant
First Lieutenant

Příspěvky: 1270
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Tak sekce Andromeda i s Anubisem22 je nenávratně v trapu :) doufám, že jako v případě Futuramy, neohlásí další díly :lol: Rovnou jsem i přejmenoval téma, protože nemá cenu kvůli každé zrušené sekci zakládat nové. Ačkoli je pravda, že se toho zas tak moc neruší no 8)
Obrázek

Odeslat nové téma Odpovědět na téma

Zpět na SGA-PROJECT.COM

cron