Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra Hlavní Novinky na fóru SGA-PROJECT.COM "Personální" složení na fóru

"Personální" složení na fóru

Všechny novinky k fóru, když patřil ještě pod starší stránku, která byla zrušena roku 2016

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Příspěvek 20.11.2007 01:16:18
Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Administrátoři

    * Ashrak
    * Harry256
    * Klenotka
    * kucix
    * Saix
    * Quinix

Celkoví moderátoři

    * LAZYjohn
    * Geser
    * HAck
    * Jenda.SG-1
    * Pomeranc
    * RomanArts
    * Tar-ara
    * Tillion

Section moderátoři

    * Arana (StarGate Horizon)
    * Jelda (StarGate Horizon)
    * Sopdet (Fanklub)
    * Eleira (Fanklub)
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Aiwendill Uživatelský avatar
Brigadier General
Brigadier General

Příspěvky: 3086
Bydliště: Telerush Var
Pohlaví: Muž
Odpovědět s citací
 
taká drobná otázočka na vedenie fóra:

Koľko administrátorov a moderátorov je ešte aktívnych? Lebo za posledné dva roky som tu z adminov videl len Quinixa (občas sa ukáže), šAshraka (fakt veľmi dávno) a Klenotku (ešte keď som robil SG Barda 2012) a z moderátorov je tu k zastihnutiu len DAVE! a asi už nikto iný...
Najlepší štvornohý priateľ človeka je posteľ...

Geser Uživatelský avatar
Captain
Captain

Příspěvky: 1570
Bydliště: City of Landing, Manticore
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Já sem chodím.
The year is 2258, the name of the place is Babylon 5.
Obrázek

I love it when a plan comes together!

kucix Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 664
Bydliště: Ostrava
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
a není to "jedno" ? :-)

Geser Uživatelský avatar
Captain
Captain

Příspěvky: 1570
Bydliště: City of Landing, Manticore
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Všechno je dneska na sociálních sítích, tady žijou povídky no. Maximálně leda by pár let po úspěchu případného Star Trek seriálu pohnuli na vlně s nějakou SG, tak by se dalo mluvit o zdejším oživení.
The year is 2258, the name of the place is Babylon 5.
Obrázek

I love it when a plan comes together!

Aiwendill Uživatelský avatar
Brigadier General
Brigadier General

Příspěvky: 3086
Bydliště: Telerush Var
Pohlaví: Muž
Odpovědět s citací
 
pýtal som sa len preto, že keď som robil posledného Barda, tak som mal dosť problém nájsť nejakého aktívneho admina, ktorý by víťazovi súťaže dal tú hodnosť. Nakoniec však DAVE! nejakým zázrakom zistil, že aj on môže udeľovať hodnosti a tak sa to vyriešilo...
Najlepší štvornohý priateľ človeka je posteľ...

DAVE! Uživatelský avatar
Captain
Captain

Příspěvky: 1676
Bydliště: Normandy SR-2
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
zase mě moc nepřechvaluj. Ono totiž stačilo abych se pouze pořádně podíval. :oops: :oops:
Obrázek

Quinix Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 2389
Bydliště: Praha
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Aiwendill: srsly? na první SZ v listopadu sem ti odpověděl do 10 minut a na tu z prvního ledna si druhej den psal že už je vyřešeno.... neřikám že sem chodim nějak často, ale aspoň s těma SZ to neni zas tak zlý :-)
Captain Thomson, Earthforce: Who is this? Identify yourself!
Ivanova: Who am I? I am Susan Ivanova. Commander. Daughter of Andrei and Sophie Ivanov. I am the right hand of vengeance, and the boot that is going to kick your sorry ass all the way back to Earth, sweetheart! I am Death Incarnate, and the last living thing that you are ever going to see. God sent me.

Aiwendill Uživatelský avatar
Brigadier General
Brigadier General

Příspěvky: 3086
Bydliště: Telerush Var
Pohlaví: Muž
Odpovědět s citací
 
Quinix: ehm ehm... :roll:
ak považuješ tri týždne medzi 4. októbrom a 21. októbrom za desať minút, tak v pohode... :wink:

mne išlo hlavne o to, že ste väčšinou všetci admini prihlásení invisible a potom aby človek rozmýšľal, komu napísať, keď sa niečo chce opýtať alebo niečo vyriešiť... :hmmm:

uznávam však, že chcete mať svätý pokoj od zbytočných a hlúpych otázok...
Najlepší štvornohý priateľ človeka je posteľ...

kucix Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 664
Bydliště: Ostrava
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Aiwendill píše:
...ak považuješ tri týždne medzi 4. októbrom a 21. októbrom za desať minút, tak v pohode... :wink:

4-21? to je spíš 9 minut, ne? :D

Spíš bych to viděl tak, že Quinix i já a možná i ostatní reagujeme spíš na maily.
Třeba o této diskuzi vím jen proto, že mi přišel mail...

Takže když je něco potřeba, pište SZ ;)
Dle možností se pak odpoví, ale může to být i týden, nebo dva, když je člověk v zahraničí na dovolené :lol: (takže tak 7 minut po přepočtu :D)

Pomeranc Uživatelský avatar
Colonel
Colonel

Příspěvky: 2933
Bydliště: Karviná
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
To po jaké době reaguju na toto téma vypovídá samo o sobě o tom, jak často tady chodím. Doba se změnila. Ale jako pokud by po mě někdo něco chtěl, tak mail, icq a ve finále i ta SZ se ke mě dostane.

Quinix Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 2389
Bydliště: Praha
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Aiwendill píše:
jak považuješ tri týždne medzi 4. októbrom a 21. októbrom za desať minút, tak v pohode... :wink:


Jajx, těch 10 minut to bylo rok před tím :-D Sry no.

U mě spíš platí, že kolikrát si zprávu přečtu ale když hned neodpovim tak na ní zapomenu. Takže klidně se připomenout, zvlášť když vidíte že je zpráva přečtená (to je vidět, ne?).
Captain Thomson, Earthforce: Who is this? Identify yourself!
Ivanova: Who am I? I am Susan Ivanova. Commander. Daughter of Andrei and Sophie Ivanov. I am the right hand of vengeance, and the boot that is going to kick your sorry ass all the way back to Earth, sweetheart! I am Death Incarnate, and the last living thing that you are ever going to see. God sent me.

Ray Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1139
Bydliště: Hranice, Olomouc
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Jestli se do toho mohu vložit, myslím, že by vzhledem k proměně komunikačních kanálů vstříc FB stálo za úvahu vytvořit facebookovou odnož SGAP, tj. skupinu, kde by se mohlo separátně odtud komunikovat s o něco větší jistotou, že na příspěvky někdo nezareaguje až po 14 dnech.
Už mě ty fiktivní avatary tady serou iritují...

Aiwendill Uživatelský avatar
Brigadier General
Brigadier General

Příspěvky: 3086
Bydliště: Telerush Var
Pohlaví: Muž
Odpovědět s citací
 
Ray: ono nejde o to, či písať na FB alebo tu na fóre. Mne šlo hlavne o to zistiť, ktorí z adminov a moderátorov sú ešte stále aktívni, pretože väčšina z nich tu nepáchla už roky.

To pre prípad, že by sa niekto na niečo potreboval opýtať vedenia fóra, aby vedel, na koho sa možno obrátiť a očakávať odpoveď v rozumnej dobe (teda aspoň do mesiaca).
Najlepší štvornohý priateľ človeka je posteľ...

Geser Uživatelský avatar
Captain
Captain

Příspěvky: 1570
Bydliště: City of Landing, Manticore
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Trochu silný slova Aiwendille, "väčšina z nich tu nepáchla už roky". Zkus se podívat...

SG skupin je na ksichtoknížce úplná záplava. A drtivá většina zdejších aktivních uživatelů fóra se během těch let conování sčuchla a je zfriendnutá.
Imho stačí tady někomu napsat normálně, třeba mně, když teda vyžaduješ rychlost. Ale obvykle tady nenacházím nic moc akutního, hlavně občas smažu nějaké to extrémní prznění češtiny, co se tu páchá.
The year is 2258, the name of the place is Babylon 5.
Obrázek

I love it when a plan comes together!

Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Taky jsem si toho všimla až teď, což svědčí o tom, jak často sem (ne)chodím. Přiznávám, nechodím sem už dost dlouho, občas nakouknu, ale moderování nechávám na schopnějších. Ale když mi někdo napíše zprávu, přijde mi upozornění na mail, a obvykle toho člověka nasměruju k lidem, o kterých vím, že jsou aktivní.
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma

Zpět na SGA-PROJECT.COM

cron