Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra Kultura Seriály Star Trek StarTrek XI

StarTrek XI

jeden z nejúspěšnějších televizních sci-fi seriálů, který snad ani nepotřebuje představovat...

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Příspěvek 26.4.2006 16:09:35
Pomeranc Uživatelský avatar
Colonel
Colonel

Příspěvky: 2933
Bydliště: Karviná
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Před chvílí jsem na startrek.com četl novinku, která mě z velké části šokovala.
Začala příprava na 11. startrek film, název zatím není znám. To je příjemná zpráva a byl jsem very happy.
Produkce a režie se má ujmout J.J. Abrams (producent Lost a Alias, režisér MI:III), no uvidíme.
Důležitý je předpokládaný děj: má být zaměřen na mladého J.T.Kirka a Spocka, jejich první setkání na akademii a první misi ve vesmíru. :shock: To mě teda dostalo a mám velký strach co z toho může být.
Navíc v tomto projektu není zaangažovaný Rick Berman, dlouholetý producent ST j a jeden z jeho duchovních otců.

Fakt nevím co si o tom mám myslet. Jak to vidíte vy??

EDIT: Datum premiéry má být v roce 2008.

Příspěvek 26.4.2006 16:15:13
Deadlus Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 194
Bydliště: Brno-Líšeň
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
nic proti ale ty poslední filmi nic moc doufám že si to napravý reputacy
Obrázek
Obrázek
I love Handhelds,i love Nintendo DS : ) but i hate PSP

Příspěvek 26.4.2006 18:16:14
Pomeranc Uživatelský avatar
Colonel
Colonel

Příspěvky: 2933
Bydliště: Karviná
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Nemesis byl moc dobrej, jenom je podle mě nedoceněnej. :(

Příspěvek 26.4.2006 19:21:29
Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Nemesis byl dobre, ale něco tomu hcybělo. možná režisér, který umí točit akční scény.
Ale nový film, já nevím, kdyby radši natočili ještě miniseries DS9, aby se to tam všechno vyřešilo, když to tak pitomě skončilo. Nebo rovnou film z DS9, ten by si to určitě zasloužil.
Taky jsem tu novinku četla. Teda doufám, že aspoň hodlají herce přeobsadit, protože Shatenr už je hodně za zenitem.
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Příspěvek 26.4.2006 19:28:51
Damacon Uživatelský avatar
Natrvalo vypovězený uživatel
Natrvalo vypovězený uživatel

Příspěvky: 215
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
sice to sem nepatří Klenotko,ale ty máš na všechny serie DS9 titulky?

Jinak mě se nejvíc líbil First Contact...borgové neměli chybu
Jsem lama, kdo je víc :D

Příspěvek 26.4.2006 19:38:13
Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Nemám titulky, nepotřebuju je :wink: :D Ale někde určitě jsou.
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Příspěvek 26.4.2006 19:42:50
Damacon Uživatelský avatar
Natrvalo vypovězený uživatel
Natrvalo vypovězený uživatel

Příspěvky: 215
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
no právě, moje aj je někde na střední cestě,ale abych pochopil každej dialog, to určitě ne...mno, na Kontinuu jsem se ptal a hafo lidí je na pslední serie taky nemá...asi je to nějaký nedostatkový zboží :lol: :lol: :lol:
Jsem lama, kdo je víc :D

Příspěvek 26.4.2006 19:44:32
Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
mám jen německou verzi na VHS :wink: zbytek jsem si kdysi od někoho půjčila v originále, ale už nemám ponětí kdy to bylo a od koho :dontknow:
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Příspěvek 26.4.2006 20:01:12
Deadlus Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 194
Bydliště: Brno-Líšeň
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
nemesis byl vcelku dobrej ale chyběly tomu pořádný akční scény a vesmírné bitvy pusobyly trochu dojmem že už jsme to někde vyděli

ale ten novej film může bít zajimavej
Obrázek
Obrázek
I love Handhelds,i love Nintendo DS : ) but i hate PSP

Příspěvek 26.4.2006 21:10:14
Pomeranc Uživatelský avatar
Colonel
Colonel

Příspěvky: 2933
Bydliště: Karviná
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Damacon píše:
no právě, moje aj je někde na střední cestě,ale abych pochopil každej dialog, to určitě ne...mno, na Kontinuu jsem se ptal a hafo lidí je na pslední serie taky nemá...asi je to nějaký nedostatkový zboží :lol: :lol: :lol:


Titulky k DS9 najdeš na
http://titulky.trekdnes.cz/
na poslední sérii ještě nejsou všechny, ale píšou tam že jsou ve výrobě :wink:

To Klenotka: No myslím že Bill už Kirka určitě hrát nebude :D :D zvlášť když má být mladý kadet. Z toho výběru herců mám právě obavu. V New Voyages mi jiní herci tak nevadí, protože je to amatérská série, ale dělat ofic. film na tohle téma mi nějak nesedí.

Příspěvek 26.4.2006 21:13:58
Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Teď se dělá spousta filmů podle starých seriálů s novým obsazením. Ale myslím, že je to jiné v případě andílků a jiné v případě ST, který je vlastně modlou pro celé generace. To by asi moc nefungoval. Ať udělají DS9, na to bych se těšila. To byla nej ST série ze všech.
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Příspěvek 26.4.2006 21:19:15
Pomeranc Uživatelský avatar
Colonel
Colonel

Příspěvky: 2933
Bydliště: Karviná
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
JJ už jsem začal se čtvrtou sérií, konečně je tam Worf hurá, The Way Of The Warrior byl super dvojdíl, klingoni to pěkně pokazili takhle skočit na špek Zakladatelům.

Příspěvek 26.4.2006 22:37:19
Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Počkej si na konec páté série-je to takový pěkný, šestihodinový tobogán.
Tady malý spoiler, jestli ho chceš:

Toto je spoiler!!!:
Federace znovu vstoupí do války s Klingony, kteří poruší Khitomerskou smlouvu, ale pak podepíšou druhou a navíc budou muset vyjít i s Romulanci, kteří se stanou spojenci Federace. Ale zase se proti nim otočí Cardassiané.
Jestli se ti líbila v SG společná bitva v Camelotu, tak tady se dočkáš společné bitvy Klingonů, Romulanů a Federace. A zaručuju ti, že je desetkrát lepší. Čelist budeš lovit na podlaze.
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Příspěvek 26.4.2006 23:40:43
scoby Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 11
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Nemesis byl opravdu konec filmů s Picardem. Tento díl nebyl nejhorší, ale již hodně pokulhával. Pokud se příběh bude točit okolo Kirka a Spock, tak to je jistě zajímavý nápad, ale záleží na obsazení. Uvidíme, může to navrátit éru původních Star Treků, nebo naprosto pohořet. Rozhodně se těšim.


Dotaz mimo, od příštího týdne rozjedu menší projekt, upload všech Star Trek epizod na web. Nechtěl by se někdo připojit? Potřeboval bych první dvě původní série Star Treku a část Nové generace. Budu uploadovat DS9, Enterprise, Voyager a všechny doposud vydané filmy. Vše bude v AJ s titulky.

Příspěvek 27.4.2006 13:40:03

Příspěvky: 36
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Přátelé, příběh nového ST filmu se dle prohlášení J.J Abramse nebude točit kolem Kirka a Spoka ale prý vybere nějaké starší postavy.

Příspěvek 24.5.2006 17:22:29
Pomeranc Uživatelský avatar
Colonel
Colonel

Příspěvky: 2933
Bydliště: Karviná
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Menší novinky okolo připravovaného filmu, jenom doufám, že jeho hrdinové nakonec neskončí na opuštěném ostrově :D :D

http://filmpub.atlas.cz/aktuality/70994-dalsi-tvurce-serialu-lost-pracuje-na-star-treku.aspx

Příspěvek 24.5.2006 18:45:52
Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Prequel ještě před Enterprise? To jako ještě úplně před Archera a spol.? O čem to bude? :?
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Příspěvek 24.5.2006 20:06:22
Pomeranc Uživatelský avatar
Colonel
Colonel

Příspěvky: 2933
Bydliště: Karviná
Pohlaví: Neuvedeno


Příspěvek 24.5.2006 20:59:38
Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Nebo deset malých Vulkánců? :roll: :D Možná by si měli dát nějaký čas pokoj. Nebo natočit film o DS9, protože ten konec byl docela otevřený. A herci jsou ještě v přijatelném věku, kdežto z TNG už taky pomalu dědkovatí. I když o TNG v tom článku nepíšou.
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Příspěvek 24.5.2006 22:15:07
Triss Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 27
Bydliště: Praha
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Pomeranc píše:
Netuším, že by Eugenické války?? :D


to by nemuselo byt spatne, ale Star Trek by to nebyl
Všechno má svou cenu, je otázka, jestli ji jste ochotni zaplatit...

Příspěvek 25.5.2006 06:55:30
Pomeranc Uživatelský avatar
Colonel
Colonel

Příspěvky: 2933
Bydliště: Karviná
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
To Klenotka: Chvíli pokoj by si dát mohli, ale pak by se mohlo stát že by na ST úplně zapoměli a to by se mi nelíbilo. Já jsem rád že na něčem pracují. Návíc by jak píšou měl být nový film hotový v roce 2008 což je od Nemesis kolik? Šest let? To zase taková chvilka není.

To Triss: To jo no, ale jinak moc nevím o čem by to mohlo být. Se budeme muset nechat překvapit. :D

Příspěvek 25.5.2006 10:43:05
Raynor Uživatelský avatar
Major General
Major General

Příspěvky: 3683
Bydliště: Hranice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Na druhou stranu nezapomělo se na BSG (konec v roce 1980) ani na Star Trek už jednou (konec 60.?) .. já myslím, při tom jak se mi líbí ENT ;-) že by pauza mohla prospět.
Obrázek
Nový díl SGO? Konec světa na obzoru...
SGO S1E18 INSURRECTION, part 2

Příspěvek 07.9.2006 21:23:45
Likan Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 54
Bydliště: Likan Prime
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Hmmm jak to tady čtu ,tak ja osobne si myslim ,ze se meli vytentit na film a dotocit zbyli 3sezony Enterprise
Enterprise (with Cpt. Archer) or REED ALERT

Obrázek

Příspěvek 07.9.2006 22:21:30
MacGSM Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 211
Bydliště: Senica, SK
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
jo ENT bol trosku blbo dokonceny... hlavne ta casova medzera v poslednom diely.. do uzavretie aliancie :( vztah tpol s stripom atd... mozno by sa hodil film aj o ENT :)
Obrázek

Příspěvek 08.9.2006 14:28:17
bob 1 Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 917
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
jj místo filmu by mohli dotočit ENT

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Další

Zpět na Star Trek

cron