Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra Kultura Seriály Star Trek Star Trek Enterprise

Star Trek Enterprise

jeden z nejúspěšnějších televizních sci-fi seriálů, který snad ani nepotřebuje představovat...

Odeslat nové téma Odpovědět na téma

Příspěvek 24.6.2008 10:48:13
Nohajc Uživatelský avatar
First Lieutenant
First Lieutenant

Příspěvky: 1452
Bydliště: P4C-970
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Tak tenhle seriál na mě dost zapůsobil. Jsem teprve u druhé řady a podle toho, co jsem se tu dočet, už se nemůžu dočkat třetí :D
Nejvíc se mi líbily díly týkající se temporal cold war. Ta u mě prostě vede. Agent Daniels je opravdu týpek 8) A Suliban Silik... pěkně slizký bad guy
Taky mě tam příjemně překvapil Connor Trinneer a to proto, že jsem viděl nejdřív Atlantis.
Jenom mi tam nějak nesedí hudba titulkách :roll:
Ty vždycky přetočím...
"Come along, drop this hair dryer or whatever it is."

Příspěvek 25.6.2008 21:42:29
bob 1 Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 917
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Podle mě nejlepší Star trek,pořád nemám dokouknuté 4 poslední díly prostě nemůže je dokouknout.
Bobe, dobrá rada a souhlasím že osvěta je důležitá, avšak umístění takové zprávy na fóru, které navštěvují osoby mladší 15 let, je dosti nevhodné, proto byla odstraněna. Jenda.SG-1LoLwut ale já si už nepamatuju co jsem v podpisu měl, škoda.

Příspěvek 26.6.2008 16:47:37
Sokar Uživatelský avatar
Technical Sergeant
Technical Sergeant

Příspěvky: 458
Bydliště: Ostrava - Poruba
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
V Sobotu jsem se díval na Deep Space Nine. Na třetí řadu,

Tobyl nějaký díl kde byl kradasianský chlapec který nenáviděl kardasiany i když on sam je kardasian.
Obrázek

Příspěvek 26.6.2008 17:38:01
bob 1 Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 917
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Connor Triner hrál tedy i v dalších Star Treku než enteprise.
Bobe, dobrá rada a souhlasím že osvěta je důležitá, avšak umístění takové zprávy na fóru, které navštěvují osoby mladší 15 let, je dosti nevhodné, proto byla odstraněna. Jenda.SG-1LoLwut ale já si už nepamatuju co jsem v podpisu měl, škoda.

Příspěvek 05.11.2008 16:59:59
Nohajc Uživatelský avatar
First Lieutenant
First Lieutenant

Příspěvky: 1452
Bydliště: P4C-970
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Kdyby měl někdo zájem, začal jsem s uploadem DVDRipů 350 MB/díl, protože vím, jak jsou na netu těžko k sehnání. A když už se mi je podařilo natahat z eMule, tak proč se nepodělit, že. Odkazy sem však nepatří. Můžu akorát říct: Hledejte na warforu nebo mi napište PM.
"Come along, drop this hair dryer or whatever it is."

Příspěvek 09.3.2009 16:49:16
The Best Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 111
Bydliště: Častolovice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
to Nohajc: chtěl bych si stáhnout enterprise, ale nikde na warforu to nemůžu najít, je tam jen 3 serie a něco ze čtvrtý :?:

Příspěvek 09.3.2009 17:34:23
Daedalus.cz Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1150
Bydliště: Hrádek n. N.
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
The Best: Koukni se pořádně - v topicu Star Trek Enterprise/EN jsou úplně na konci Nohajcovi skvělé DVD Ripy s přibalenými titulky :wink:

Příspěvek 18.3.2009 00:39:30
Radooz Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 115
Bydliště: Praha
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Právě sleduju tenhle seriál, a musím říct, že jsem nějak nepochopil, proč jsou tak negativní ohlasy na úvodní titulky/píseň? Mě se to náhodou moc líbí... :ok:

Jinak seriál se mi moc líbí taky, škoda, že jsou jen 4 sezóny - i když to dohromady dává jen o dva díly míň než u Atlantisu...

Příspěvek 18.3.2009 07:39:30
pilarius Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 48
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Pro mě je to taky skvělý seriál, snad i nejlepší z Treků, které jsem viděl. Ten úvod mi k tomu dokonale sedí - plný optimismu, narozdíl od ostatních Treků, kde je z toho cítit taková pompéznost a jistota Federace. Ten novější úvod od 3. série mi nejdřív neseděl, ale postupně jsem si ho oblíbil a myslím, že je lepší, než ten původní.
Obrázek
Kritiku přijímám pouze tehdy, je-li podána slušně. Snažím se k vám chovat přívětivě, tak se ke mně prosím chovejte také tak.

Příspěvek 18.3.2009 23:02:37
Ralen Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1068
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Radooz píše:
Právě sleduju tenhle seriál, a musím říct, že jsem nějak nepochopil, proč jsou tak negativní ohlasy na úvodní titulky/píseň? Mě se to náhodou moc líbí... :ok:

Když sem to viděl poprvý tak se mi to vůbec nelíbilo, ale časem sem si zvyk a teď s odstupem času si myslim, že to má možná i lepší titulky než třeba DS9. Asi je to tim, že e to pro ST takový netradiční. :)
Obrázek

Příspěvek 18.3.2009 23:34:46
Destiny Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1226
Bydliště: Pegasova galaxie, Atlantis
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Mě se ty titulky moc líbí. Je to pro star trek neobvyklé, I když mám star trekový intra ráda, ale když to vidíte pořád u každého z nich, jste rádi za něco nového.
I am proud to be member of Sheppofilclub
Obrázek
Můžeme být jen tím čím jsme. Nic víc, nic míň. (Kahlan Amnell)
Není tak těžké za přítele umřít, jako najít takového, aby umírat stálo za to.

Příspěvek 19.3.2009 11:17:11
Lirael Uživatelský avatar
Technical Sergeant
Technical Sergeant

Příspěvky: 465
Bydliště: Heřmanovice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Taky se mi to intro moc líbí. Vždyť je to takový to klasický "tam, kam se člověk ještě nevydal", jen trochu jinak.
I believe that when we leave a place, part of it goes with us and part of us remains...
Obrázek

Příspěvek 23.4.2009 01:56:38
Tar-ara Uživatelský avatar
Major General
Major General

Příspěvky: 3618
Bydliště: Kousíček od Prahy / Cardassia
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
S hrdostí zde mohu oznámit, že jsem před pár dny dokončila ENT (konečně, protože jsem si tak dva roky říkala, kdy se na to podívám). Trvalo mi to cca 2 měsíce (12.2.-17.4.2009 :)).
Nějaké hodnocení jsem sice už psala na Lap, ale tady se dovolím trochu rozepsat ;-).

Znělka: Po obrazové stránce mě poprvé přišla velmi zajímavá, nicméně zanedlouho tomu již tak nebylo. Nevím, raději bych uvítala něco ve stylu Voyager nebo klasickou se scénami a zobrazením postav (i když to mi do ST tak úplně nesedí, ale co...). Po stránce hudební - je sice pěkná, ale vůbec se mi nehodí do znělky. Alespoň první dvě série, pak se to změnilo a to už bylo mnohem lepší (jak málo stačí, jen tam něco přidat).
Hudba celkově: Hlavně mě zaujala druhá polovina poslední série, kdy mi přišlo, že se atmosféra výrazně vylepšila parádní hudbou.

Postavy – Tak jako nejlepšího označím Shrana :). Lituju, že neměl víc dílů, protože byl opravdu skvělý. Momentálně si říkám, jestli to bylo dost dílů na to, aby si v mé mysli vydobyl místečko, kde bude nadále hřát. Čas ukáže. Moc se mi líbil jeho vývoj. Tedy jeho pohled na ostatní rasy, konkrétně lidi a Vulkánce. Jinak v jádru to byl pořád on. Zalíbil se mi jeho smysl pro humor a krásné ironické poznámky, má smysl pro povinnost, ale taky mozek a též smysl pro čest. A dokáže ukázat i tu zranitelnější stránku osobnosti. A jsem ráda, jak to s ním dopadlo.
Z hlavních postav je mým nejoblíbenějším Phlox. Škoda, že neměl víc dílů a takových, které by byly zaměřeny na testování jeho charakteru, případně rozvíjení větší interakce s ostatními postavami (myslím, že tady měl velký potencionál). Oblíbila jsem si ho už na počátku a to vydrželo. Zaujal mě jeho odzbrojující zájem o lidi kolem. I když později mi spíše přišlo, že víc než o lidi se zajímá o jejich chování. Tedy ne, že by se o ně nezajímal, to vůbec ne, ale...ne tak, jak jsem si prve myslela. Je taky fakt, že zpočátku mě připomínal aspoň polovičního Cardassiana (to ještě důsledek DS9 ;-)).
Zprvu se mi ještě líbil Malcolm. Vlastně ani nevím tak úplně proč. Bohužel, vývojem zrovna moc neprošel. Ale zaujala mě jeho „příslušnost“
Toto je spoiler!!!:
k Sekci 31.

Archer se mi zpočátku jevil jako přespřílišně idealistický, takový ten Mirek Dušín. Naštěstí se toto později změnilo. Ne zas tak tolik, ale měl pár zajímavých dílů :). Hodně se mi třeba líbil v díle Damage (z hlediska nutnosti, morálka tu nemůže mít místo).
Hoshi nic extra (i když nic špatného), lehonce si na konci polepšila. Ale o vývoji by se dalo hovořit jen tak, že ke konci překonala nějaké své strachy.
Travis - tak jako, nevadil. Ale imo nejzbytečnější postava. Skoro vůbec se na něj nezaměřovali. Kdyby loď pilotoval najednou někdo jiný, tak bych si toho ani nevšimla. Tak jako...mno, postavu měl pěknou :). Ale to je bohužel málo.
Tripa beru tak nějak průměrně. Ničím mě extra nezaujal, i když jeho úsměv byl příjemný. Zajímavě se jevil potom s tou věcí s Elizabeth. Nicméně jeho
Toto je spoiler!!!:
vztah s T'Pol mi přišel spíše nudný – „jo, ne, jo, možná, ne….“. Navíc když ani na konci je nenechali pořádně spolu.

T'Pol - tak tuto postavu jsem nemusela už od začátku. V pravdě, ve čtvrté sérii už jsem svírala ruku v pěst, když zase zakoulila očima ve výrazu "nemám emoce a vyjadřuju to koulením očí". Na její vzhled nereaguji, protože nemám to správné pohlaví (popř. orientaci). Nic moc v jejím charakteru mě taky neoslovilo. Ani ten vztah tomu moc nepřidal. Já mám holt ráda emotivnější postavy...nebo alespoň něčím zvláštním zajímavé. Ale u ní mě nějak nic nenapadá.

A další zapamatovánihodné postavy:
Forrest - tak toho jsem měla docela v oblibě. Byl taková jistota a opora tam doma. To, co mu udělali, mě teda dost naštvalo. Zvlášť ještě po tom rozhovoru těsně před.
Soong - ten byl úžasný :D. Jeho humor a poznámky neocenitelné. A přitom ukázal, že není žádný šílený vědátor, jen prostě někdo, kdo na věci kouká jinak. Taky lehce mrcha, ale stylová :D.
Toto je spoiler!!!:
A milující otec, i když se mu to pak vymklo z rukou. Poznámka o dvou třech generací na výrobu androida byla perfektní :D.

Degra - další vedlejší postava, co prošla větším vývojem, než leckterá hlavní.
Toto je spoiler!!!:
Škoda ho.

A zbytek - Soval tak plus mínus taky. Silik se mi docela líbil v poslední epce, kde se ukázal. Ještě tedy ten Daniels (i když představuje to, co nemám ráda – čachry s časem) a Kolos, jakožto jeden z velmi mála oblíbených Klingonů :).

Nicméně, i když se tu takhle rozepisuju, postavy v celkovém hodnocení nehodnotím zas tak moc dobře. Imo bylo málo interakcí, málo vývoje, málo drobností okolo (nepřímo související s dějem, ale nějaké zajímavosti, které by tu postavu nějak ozvláštnily).


Díly: Za nejlepší považuji Proving Ground. Shran, intriky, zvraty, napětí...to, po čem mé srdce touží :). Za nejhorší epku mám tu druhou mirrorovou, celkověji obě mirrorové + Twilight, které mi přijdou naprosto zbytečné a nudné k tomu. Nicméně myslím, že snad nebyla epka, kvůli které bych měla jeho scénáristu chuť vyhodit airlockem.

Vůbec díly s Andorianama (zvláště Shranem :)) se mi líbily. Takový The Andorian Incident byl takový pěkný úvod. A díl měl vůbec takový zajímavý průběh.
Vzpomenu i na Acquisition. Ferengi sice nemusím, ale u dílu jsem se skvěle pobavila :).
Rozjezd na konci druhé a začátku třetí série byl pěkný a taktéž zakončení třetí. Proving Ground už jsem zmiňovala. Ještě Similitude, kde měli zajímavý problém a Damage, opět zajímavý morální problém. Mno a ve čtvrté sérii se mi hodně líbily epky se Soongem a s Andorianama.

K mirrorové epce – mno, bohužel, samozřejmě tam něco takového museli strčit. Imo naprosto zbytečná a nudná epizoda. Jediné plus je za začátek…
Toto je spoiler!!!:
protože jak to tak začlo, první kontakt, ještě do toho FC hudba…objevila se i slza v oku…a pak najednou….uff :D, tak to bylo skvělý, nejprve jsem si musela sebrat oči ze země a pak jsem se několik minut chlámala :D. Což ale nic nemění na tom, co si o té epce myslím…


Poslední epka -
Toto je spoiler!!!:
Imo to nebylo špatné, i když vzhledem k tomu, že se to odehrává v simulátoru, to nelze brát „doslova“ (v drobnostech, ne hlavním ději). Ale nevadilo mi, že je to pojato takto.
Potěšil tam Shran, i když tam zas tak moc nebyl. Ovšem jsem ráda, že se má vlastně docela dobře :). Potěšil úplný konec, takové dojemné přelétání lodiček s patřičným hlasovým doplněním. Škoda ale, že nebyl slyšet Archerův proslov, myslím, že ten by to mohl hodně obohatit, přidat takový silný dojemný okamžik. Mno a dostávám se k Tripovi – tam mi vadilo, že jeho smrt je prostě blbá…protože takovéto „huh, alieni, tak hurá a buch“ rozhodně nepraktikovali a působí to vyloženě účelově. Jeho ztrátu moc necítím, zas tak moc mi k srdci nepřirostl. Poslední mrknutí bylo sice pěkné, ale…mno, osobně taky nejsem příznivcem zabíjení postav…a ještě takhle divně.
Ještě vztah s T’Pol…jé, tak když už s tim měli takové oplétačky, tak to „my spolu nejsme už x let“ vyzní dost blbě a …nedotaženě.*

Ale tak celkově…nebylo to špatné. Já žila nejméně dva roky v obavách, tak možná taky proto :).

Líbilo se mi, když bylo někde propojení se staršími (datem výroby :)) Treky. Třeba taková Sekce 31, Klingoni, věci se Soongem a další (zmínka o Cardassianech :)). Takový ten pocit propojení s něčím větším, s něčím, co je velký svět :). Samozřejmě pokud se to moc nemlátilo s jinými fakty. Taky občas potěšilo, když nějakou vedlejší postavu hrál herec z jiného Treku (patřičně od/nalíčen) (někdo se dal poznat už ze způsobu chůze :)).

ENT nebyla špatná, líbila se mi, ale zas tak moc mi k srdci nepřirostla. Samozřejmě si to chce ještě uležet v hlavě. Ale potřebovala bych, abych si více oblíbila charaktery postav. Na postavách mi oblíbenost stojí hodně. Ale i na ději. Aby to bylo..já nevím, více epické, víc silných okamžiků…ne, že by tam nic nebylo, třeba krásné "nekolikaepizodní" finále třetí řady. I několik pěkných epek čtvrté, ale...chtělo by to nějakou "jiskru". Špatně ji definovat, ale chyběla mi.
Vzpomínám, jak velký dojem zanechala DS9 (i když jedna událost v poslední epce mě pěkně naštvala, ale tak celkově myšleno). Zase je fakt, že sedm sérií není čtyři. I když na konci čtyřky v DS9 jsem měla v mozku bouři :) (v dobrém slova smyslu). Omlouvám se za toto srovnávání, ale jak jsem se cítila na konci ostatních ST si už moc nevybavuji (navíc to bylo sledováno jiným způsobem).
Ale celkově jsem rozhodně ráda, že jsem to shlédla :). Určitě to stálo za to.
"Now you're cookin'!" - Milton C. Hardcastle

Obrázek

Příspěvek 23.4.2009 19:50:51
Pomeranc Uživatelský avatar
Colonel
Colonel

Příspěvky: 2933
Bydliště: Karviná
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Já bych jen lehce reagoval. ENT má hodně pěknou a poetickou znělku, hudba ji krásně podrthuje. Pro mě bohužel velká část toho kouzla mizí právě se změnou hudby ve třetí řadě. Původní pomalejší verze se mi líbí mnohem víc.

Docela si mě dostala tím, že se ti nelíbila mirrorová epizoda. Pro mě jedna z nejlepších celé ENT. Dokonale oživuje všechny ty propriety TOSky, které jsme vždycky chtěli vidět. Loď, uniformy, Tholiané, Gorn atd. Navíc je úžasně zahraná, evil postavy jsou prostě k sežrání. Herci si je užívají, zvlášť Bakula Archera nádherně přehrává. Já se u toho prostě úžasně bavil a jen zíral na obrazovku. A úvodní znělka nemá chybu. :D

ENT je srdeční záležitost. Miluju první díly, kdy jsou ze všeho strašně nadšení i ty kde pátrají v expanzi. Nejlepší z celého seriálu je podle mě trojdíl Babel One - United - The Aenar, tady se opravdu tvoří Federace. :)

Příspěvek 23.4.2009 20:41:39
Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Znělku ENT osobně považuju za nejlepší a naopak si myslím, že od třetí řady je ještě lepší :smile: Ale ta mirrorová byla výborná! Vlastně se v seriálových znělkách na FFSku umístila ve sci-fi na třetím místě, a první místě ze všech St :D

Já opravdu mirrory moc nemusím, u DS9 mě pak ke konci už vyloženě otravovaly. Strašně zpomalovaly děj (hlavně jak v 6. sérii po tom několikaepizodním příběhu prskli naprosto nehorázně nudnou epizodu s Berrailem (či jak se ten chlap píše :D )). Ale tahle u ENT, ač mi trochu vadilo, že to dali už tak blízko před koncem, byla naprosto skvěle udělaná. Jednak z důvodů, jaké uvedl Pomi, a pak taky ten konec mě tam dostal a líbilo se mi, jak to bylo totálně odtržené od děje v seriálu. Žádné přecházení postav mezi vesmíry, prostě náhodný dvojdíl.
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Příspěvek 23.4.2009 21:34:53
Pomeranc Uživatelský avatar
Colonel
Colonel

Příspěvky: 2933
Bydliště: Karviná
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Jo, to se mi taky líbilo. Prostě to bylo o tom, co se zrovna děje v mirror vesmíru. O to to bylo lepší. :)

Příspěvek 24.4.2009 23:25:41
Ralen Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1068
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Mě se taky víc líbila znělka až po od třetí série.
Tar-ara píše:
Toto je spoiler!!!:
Mno a dostávám se k Tripovi – tam mi vadilo, že jeho smrt je prostě blbá…protože takovéto „huh, alieni, tak hurá a buch“ rozhodně nepraktikovali a působí to vyloženě účelově. Jeho ztrátu moc necítím, zas tak moc mi k srdci nepřirostl. Poslední mrknutí bylo sice pěkné, ale…mno, osobně taky nejsem příznivcem zabíjení postav…a ještě takhle divně.
Ještě vztah s T’Pol…jé, tak když už s tim měli takové oplétačky, tak to „my spolu nejsme už x let“ vyzní dost blbě a …nedotaženě.*

Toto je spoiler!!!:
Jo to souhlasim. Na poslední epizodě mi ani nevadilo, že byla v simulátoru, ale to jak se to prostě odehrávalo o několik let pozděj - najednou byl člověk postaven před hotovou věc a ani nevěděl jak k tomu vlastně došlo. V tomhle mi přišla ENT prostě taková nedokončená, prostě šup, přeskočili několik let, založili federaci a šlus. Cejtim se tim tak trochu okradenej.
Obrázek

Příspěvek 25.4.2009 09:06:01
Skrejm Uživatelský avatar
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel

Příspěvky: 2025
Bydliště: Ostrava
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak vzhledem k tomu, že jim oznámili, že to ukončujou, když se zrovna poslední série vysílala, tak bych řekl, že můžeme být rádi za nějaký konec. :wink:
"Science has made us gods even before we are worthy of being men." -- Jean Rostand - French biologist (1894 - 1977)

Obrázek

Příspěvek 27.4.2009 00:27:47
Tar-ara Uživatelský avatar
Major General
Major General

Příspěvky: 3618
Bydliště: Kousíček od Prahy / Cardassia
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Pomeranc: Proč tě dostalo, že se mi nelíbila mirrorová epka? Já si myslela, že ohledně mirrorů a alternativních linií jsem toho napsala dost u toho "nového" ST, aby se k tomuto dal vyvodit můj vztah :-). Jako, ten začátek je perfektní, to jo. Jenže potom je to nějakej jinej svět, kde se postavy chovají děsně drsně a zle (imo tedy příšerně s nadsázkou, že by je každej pořádnej záporák nakopal do pozadí). Dobré aspoň bylo, že to nikterak neovlivnilo ten svět, který mě naopak zajímá :).

Babel One - United - The Aenar se mi taky moc líbil :), i když ne úplně nejvíce.
"Now you're cookin'!" - Milton C. Hardcastle

Obrázek

Příspěvek 13.5.2009 20:07:09
Blackthunder Uživatelský avatar
Major
Major

Příspěvky: 1825
Bydliště: Pardubice - Česká Republika - Sol 3 - Sol System - Mutter's Spiral - N-Space
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Protože jsem viděl teprve pilotní díl a nechci si to vyspoilovat tak jsem to tu nečet ale může mi někdo říct co je ten Doctor za rasu? Příjde mi jak nějakej mix Cardasiana a Vorty (kvůli těm jeho očím) :D
JInak se mi hodně líbí znělka, moc povedená, snad jí ani nebudu přeskakovat :D
Obrázek

Příspěvek 13.5.2009 20:19:28
Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Je to Denobulan a v průběhu se pak o něm ještě dozvíš nějaké věci. Mám dojem, že snad tahle rasa byla opravdu poprvé zmíněna až v ENT, protože je to rasa, která nerada cestuje vesmírem. Či tak nějak. Určitě jsou tu povolanější lidi, co ti na to odpoví. Já už jsem toho plno zapomněla. :D
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Příspěvek 13.5.2009 20:53:04
Pomeranc Uživatelský avatar
Colonel
Colonel

Příspěvky: 2933
Bydliště: Karviná
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Denobulani, jsou výborná rasa.
Toto je spoiler!!!:
Každý má tři manželky. :lol:

Příspěvek 13.5.2009 21:03:29
Halajda Uživatelský avatar
Senior Master Sergeant
Senior Master Sergeant

Příspěvky: 641
Bydliště: Brno nebo okolí Brna
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Toto je spoiler!!!:
A každá manželka má tři manžely... taky důležitá věc :lol:


V prvních dvou sezónách je znělka opravdu něco, tu jsem si vždycky vychutnával. Ale od třetí změnili tempo a nástroje a najednou už mi spíš vadí a přeskakuju ji. V těch prvních dvou se mi líbila mnohem víc, měla takový tématický šmrnc...
Intelligence has nothing to do with politics.
- Londo Mollari

Příspěvek 13.5.2009 22:31:20
Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Na to s
Toto je spoiler!!!:
těmi manžely a manželkami
jsem úplně zapomněla (proč je to ve spoileru? :scratch:). Musí tam být veselo o Vánoce, či jejich verzi Vánoc :lol: Když si pomyslím, jak jen my si jdeme ve čtyřech až pěti lidech kolem Vánoc po krku... :smile:

Mně se právě ta změna znělky, tedy přidání těch bicích nebo co to bylo, naopak hrozně líbilo. Ale znělku jsem pak přeskakovala vždycky. U třetí série se dost dobře nedalo přetrpět znělku, když byl napínavý děj :D

Stejně ale nejlepší je ta alternativní znělka k mirror dvouepizodě. :D
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Příspěvek 14.5.2009 00:13:05
Tar-ara Uživatelský avatar
Major General
Major General

Příspěvky: 3618
Bydliště: Kousíček od Prahy / Cardassia
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Blackthunder: Teda ty to bereš hopem. To ani pořádně nezpracuješ DS9...
Denobulan...jo, taky mi Phlox v prvních chvílích přišel spíš jako poloviční Cardassian :D. Mmch., herec je moc milej člověk :D.
A znělka imo až ta od třetí sérky (ale už to nebudu rozepisovat, když pár příspěvků nad tím jsem toho napsala...ale tak pro ty, co nečtou, aby si nespoilovali ;-)).
"Now you're cookin'!" - Milton C. Hardcastle

Obrázek

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
PředchozíDalší

Zpět na Star Trek