Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra Kultura Seriály Star Trek StarTrek: Deep Space Nine

StarTrek: Deep Space Nine

jeden z nejúspěšnějších televizních sci-fi seriálů, který snad ani nepotřebuje představovat...

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Příspěvek 14.5.2009 15:06:39
Blackthunder Uživatelský avatar
Major
Major

Příspěvky: 1825
Bydliště: Pardubice - Česká Republika - Sol 3 - Sol System - Mutter's Spiral - N-Space
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
To s tou Ziyal byl překlep to mělo být "...Ziyal a pak..." prostě jsem zapomněl na mezerník :oops:
Hmm to vypadá hezky, ale nevím zda bych to tisknul, protože to bude asi na hodně stránek ne?
Obrázek

Příspěvek 17.5.2009 01:34:13
Tar-ara Uživatelský avatar
Major General
Major General

Příspěvky: 3618
Bydliště: Kousíček od Prahy / Cardassia
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Počet stránek se dá ovlivnit formátem textu. Když si hodně zmenčíš písmo, tak to ubere docela dost, nicméně pak záleží na tom, jak pohodlně se ti to bude číst (já si dala menší, jak v knihách, ale zase ne extrémní mrňky...jednak se blbě čtou řádky, pak se taky blbě čte z větší vzdálenosti a dále tu máme estetickou stránku s tím, že jsem chtěla, aby to vypadalo jako kniha a ne sešit a ještě stránku psychologickou aneb hodně textu na stránce na mě nepůsobí úplně nejpozitivněji).
"Now you're cookin'!" - Milton C. Hardcastle

Obrázek

Příspěvek 01.7.2009 14:22:47
Zachin Airman
Airman

Příspěvky: 54
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Dokoukal jsem sedmou sezónu a celkem se mi líbila. I když hlavně kvůli Ezri Dax v první polovině série. Ostatní díly byly taky pěkné ale uvědomil jsem si, že se mě líp koukalo na ty kde o moc nešlo, a ta válka tam byla jen na pozadí. Závěrečný dvoudíl byl ale hodně dobrý, konec skvěle udělaný a budu na něj vzpomínat.

Mám-li shrnout celý seriál tak musím říct že nebýt přehnaných očekávání, o tom jak bude děj v pozdějších řadách hodně super nebo na pokračování, byl by můj dojem z něj o dost lepší. Takhle se má očekávání naplnila jen napůl a za hodně dobrý považuji přelom páté a šesté řady. Jinak jsem si oblíbil většinu hlavních postav, jejich vzájemné vztahy, vývoj. Co jsem ale vůbec nemusel byly epizody s Ferengy, Quark samotný byl ale skvělý.

Celý seriál hodnotím za čtyři hvězdičky **** tedy příznivě ale vidět jej kdysi, v době nátáčení tak by se mi líbil asi víc.

Příspěvek 19.7.2009 14:15:28
Nohajc Uživatelský avatar
First Lieutenant
First Lieutenant

Příspěvky: 1452
Bydliště: P4C-970
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Tak už to mám taky za sebou. :)

Poslední dvě série byly opravdu super. I když si pořád udržují to pozvolné tempo, tolik typické pro celý seriál. Původně jsem si to představoval docela jinak. Byla tu taky dost velká očekávání, ale nakonec ke zklamání nedošlo. Je to prostě především o lidech. Ve chvíli, kdy jsem tenhle fakt přijal, začal jsem si seriál užívat ještě víc.
Člověk musí mít prostě hned dobrou náladu, když vidí, co to zas Miles s Julianem vyvádí nebo do jakých nelegálností se to Quark namočil. Výborný je samozřejmě i Odo a nesmím vynechat Worfa, který mezi ostatní skvěle zapadl a celé nám to "okořenil". Vlastně mě postupem času začaly bavit i klingonské epizody, když tu máme taková čísla jako je třeba generál Martok.
Občasná velkolepá space bitva už je pak jenom příjemný bonus. Taková třešnička na dortu.

Měli to opravdu skvěle vymyšlené. Příběh má úroveň a hlavně je dlouhodobý... Ani vyplňovačky většinou nenudí. Hodně se mi líbilo například Badda-Bing, Badda-Bang.
No a k tomu všemu ještě skvělí badguyové, jako "neodolatelný" Gul Dukat, :D který chvílemi dokonce vzbuzuje sympatie.

Celkově nevidím skoro žádné zápory. Až na ty Ferengy... taky mi někdy připadalo, že se tam objevují příliš. Ale tak co, zkrátka takové odlehčení.

A málem bych zapomněl: Elim Gerak! Řekl bych, že k němu není co dodávat. Když to vezmu kolem a kolem, vychází mi jednoznačně: moje nejoblíbenější postava. :D
"Come along, drop this hair dryer or whatever it is."

Příspěvek 06.8.2009 12:05:55
RobColonel Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 56
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
A málem bych zapomněl: Elim Gerak! Řekl bych, že k němu není co dodávat. Když to vezmu kolem a kolem, vychází mi jednoznačně: moje nejoblíbenější postava. :D


Jojo, to je velká pravda. Teď dojíždim druhou sérii a to jeho ,,Especially the lies" z "The Wire" je prostě skvělé :D. Stejně tak jsem do té doby očekával, jestli se začne chovat jako cardassian. V tomhle díle jsem měl názornou ukázku :wink:

Příspěvek 10.8.2009 01:42:15
Tar-ara Uživatelský avatar
Major General
Major General

Příspěvky: 3618
Bydliště: Kousíček od Prahy / Cardassia
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Everybody loves Elim Garak :D :D :D

RobColonel: Věta viz můj podpis :D. Druhá série...tak to se máš ještě hodně na co těšit...skoro závidím...;-)
"Now you're cookin'!" - Milton C. Hardcastle

Obrázek

Příspěvek 21.9.2009 21:53:27
RobColonel Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 56
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak sem rozkoukal 7. sérii.
6. sezóna mi připadala taková dost tvrdá a depresivní. Není takřka epizoda, ze které by nebylo cítit emoční vypětí. Vše je poznamenané
Toto je spoiler!!!:
válkou s Dominionem

Rozhodně se mi ale líbil ucelený blok prvních 6. epizod, dál se mi líbily epizody

Waltz (Dukat a jeho charizma)
Who mourns for Morne? (Skvělý Gregory Itzin, kterého mám rád z 24ky)
One Little Ship
Honor Among Thiefes (i když ten konec mi připadal dost podpásový)
Wrongs Darker Than Death or Night (opět Dukat :)

Rozkoukal jsem 7. řadu a ta už mi připadá trošku odlehčenější. Možná za to může Ezri, která tomu dává tak trošku jiný náboj :)

Ale upřímně, moc se na konec nětěšim. Já to nechci ještě dokoukat :). A chtěl bych nějaký ds9 film :)) Nechápu proč žádný neudělali

Příspěvek 22.9.2009 13:46:15
Tar-ara Uživatelský avatar
Major General
Major General

Příspěvky: 3618
Bydliště: Kousíček od Prahy / Cardassia
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Jsem zvědavá, co budeš říkat po skončení desetiepizodního finále :). A jakpa se ti líbí Ezri naproti Jadzii?
Cardassiani jsou zajímaví, já to říkám pořád :D.
"Now you're cookin'!" - Milton C. Hardcastle

Obrázek

Příspěvek 22.9.2009 16:02:58
RobColonel Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 56
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
To nejde srovnávat :smile: . Nějak si na Ezri nemůžu zvyknout, ale to bude tim, že Jadzia byla v tom seriálu 6. sezón, tak uvidíme. Zatím jsem u 7. dílu, tak pak napíšu celkové hodnocení sezóny.

Příspěvek 03.10.2009 22:52:21
Anijsha Uživatelský avatar
Senior Master Sergeant
Senior Master Sergeant

Příspěvky: 677
Bydliště: Olomouc
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Dokoukáno jest. Seriál se mi líbil, ale musím se přiznat, že po tom co jsem ze všech stran slyšela přirovnávání k mé srdcovce Babylonu 5, jsem čekala něco víc, jiného, více kulervoucího. Prostě takový druhý Babylon 5. To možná byla ta chyba a tím pádem jsem z toho nebyla tak unešena jako ti, jejichž příspěvky v tomto topicu jsem četla. Ale i přesto se mi seriál líbil, jen z něj nejsem tak odvařená. Čehož lituju, tu "odvařenost" mám ráda :D
Tak a teď trochu podrobně:
První dvě serie jsem viceméně protrpěla. nebít na privátě sama a nemít po práci co na práci, tak bych to zabalila už tehdy. Pak už šla kvalita nahoru :) Ale nikdy mě seriál nedonutil jet maratón, i když kvalitní je. Epizody kdy se „lámal chleba“ mě hodně bavily, jen jich nebylo tolik, kolik bych si přála. Ano nejraději bych byla, aby se chleba lámal celý seriál (nebo aspoň většinu epizod).
Epizoda, která na mě udělala největší dojem, byla v páté sérii ta crossoverová s TOSkou a Tribbly. To jsem byla doslova nalepená na obrazovce a na chvíli se ke mně ve sledování přidal i můj bratr a to je co říct.
Postavy:
Toto je spoiler!!!:
Víceméně jsem měla ráda všechny z main castu, některé více, některé méně. Už od prvního dílu jsem si oblíbila Juliana a Jadziru a dokud si nezačala s Worfem, tak jsem chtěla vidět tyhle dva dohromady.
Dále jsem si oblíbila Dukata. To bych nebyla já, abych si nenašla k oblibě nějakého záporáka. Takový kolotoč, kterým si prošel, se mi u seriálových postav líbí. I když jako uctívač Přízraků, to už na mě bylo moc a pak ty techtle mechtle s kai Winn.
Kai Winn, ta mi od začátku lezla krkem a je to jediná postava, kterou jsem fakt nemusela. Asi jako všichni. To jak s ní Dukat a Přízraky vypekli bylo sladkým zadostiučiněním.


Pak tam samozřejmě byli i ostatní, které jsem měla ráda (Odo, Kira, Miles, Ezri,...), ale jsem strašně líná něco tady o nic vypisovat. Takže to je ode mě prozatím vše. Kdyby se mi něco chtělo později něco dopsat, tak dopíšu.
Mám z toho špatný pocit...
Obrázek
Sbor je matka, sbor je otec.
----Reklama----
Anijshino vidderské okénko

Příspěvek 03.10.2009 23:24:00
RobColonel Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 56
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Já teda Babylon 5 neviděl, takže nemůžu srovnávat. Ale DS9 se mi líbí ze všech Star Treků nejvíc (zatim). A co se týče sedmé sezóny:

Toto je spoiler!!!:
Závěrečná epizoda byla skvělá, ale byla dost předvídatelná. Musim říct, že Siskův odchod mezi Proroky byl jasný už od začátku sezóny. Stejně tak Odovo připojení do Velkého článku. Z epizod se mi líbila mirrorovka. Regent Worf je mnohem, mnohem líp zahraný než Worf z "dobrého" vesmíru. Dál se mi líbily epizody: Take Me Out To The Holosuit, The Siege of AR-558, Badda-Bing, Badda-Bang , Inter Arma Enim Silent Leges a konečný blok deseti epizod. Akorát mi bylo líto Damara. Možná ještě mnohem víc než Dukata na začátku 6. série. A jinak neskutečně se mi líbilo jak se Dukat proměnil zpátky na Cardassiana. Vzhledem k tomu, že jsem byl nucen se dívat na jeho Bajoranskou vizáž, jsem to uvítal :) .

Ačkoliv sedmá sezóna byla skvělá, 6. se mi líbila víc. :wink: .

Příspěvek 16.11.2009 05:33:25
Tar-ara Uživatelský avatar
Major General
Major General

Příspěvky: 3618
Bydliště: Kousíček od Prahy / Cardassia
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Z 09.10.2009 11:01:08 Edit viz níže
Anijsha: Jen se klidně někdy rozepiš, když bude chuť - neboj se, že by to nikdo nečetl ;-).
Toto je spoiler!!!:
Jj, s těmi Pah-wraiths už to pak nebylo u něj tak úplně ono (i když vypořádával se s tím stále podle svého stylu :-)).


RobColonel: Ono když jsem prvně viděla, jak vypadá Alaimo v civilu v tom jednom díle, tak jsem se docela podivila, protože mi přišel jako Cardassian mladší :).
Toto je spoiler!!!:
Ale tedy víc líto Damara než Dukata... Je tedy fakt, že já mám od Ziyal na Damara pořádnou pifku :) (tohle mu prostě neodpustím). Zase se mu ale musí nechat to zakončení :-). Jen je mi líto, že Dukat neskončil taky tak nějak podobně... :? (jako hrdiněji, přece jen měl krom sebe i rád tu Cardassii :)).


Edit:
Tak dnes je tomu přesně na den rok, co jsem dokoukala DS9 :thumbsup: :pivo: a nemohu to sem alespoň nenapsat :D. Skvělé je, že nadšení nepolevilo a klidně mohu říci, že k tomu ještě nějakou dobu ani nedojde, pořád mě to hrozně drží, stále si k tomu sháním další a další věci a informace. A za to jsem ráda :yes: (člověk musí mít pár věcí, ze kterých je šťastný, ne ;-)). Dneska musim do něčeho zapíchnout svíčku :D.
"Now you're cookin'!" - Milton C. Hardcastle

Obrázek

Příspěvek 06.12.2009 23:59:46

Příspěvky: 96
Bydliště: Krupka
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
tak u mně je to dnes přesně týden, co jsem poprvé pustil DSN, a musím říct, že takhle mně žádný neSG seriál ještě nebavil :) sem myslím u 13tého dílu 1.série a líbí se mi to opravdu moc , víc než VOY (a to sem si už ve školce hrál na kpt. Janeway,...) u mně to bylo tak,... když sem byl ve školce, jela v telce VOY a TOS,...na prvnim stupni to byla TNG, druhej stupeň SG, a teď na SŠ spousta dalších seriálů, ale ST a SG jsem věrný,.... a docela mně štve, že DSN jsem ,,objevil,, až nyní :oops: ,.... tomuhle seriálu dávám 15bodů z 10 :)
O´neill : ,,Řeknu Ti Tiel´cu, že jestly brzy nezjistíme jak z toho ven, tak se cvoknu.Zcvoknout, to znamená přijít o rozum, zbláznit se,zešílet, zmagořit, přestat se ovládat, mít o kolečko víc, plácat pátý přes devátý, ZBLBNOUT !!!!!!

Příspěvek 04.2.2010 19:49:17
Daedalus.cz Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1150
Bydliště: Hrádek n. N.
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Dnes jsem dokoukal první sérii, jedu zatím velice pomalu, protože mám stálý přísun filmů a seriálů, tak mnoho času nemám. DS9 je zatím velice dobrý a podle toho, co jsem všude četl, tak se bude úroveň stále zvyšovat a přibude spousta velký vesmírných bitev, na což se už hodně těším.

Příspěvek 29.12.2010 00:47:39
Nohajc Uživatelský avatar
First Lieutenant
First Lieutenant

Příspěvky: 1452
Bydliště: P4C-970
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Dávám si opáčko a je to ještě lepší než napoprvé. Nemůžu si DS9 vynachválit. Právě jsem dojel 2. sérii a musím říct, že i ten pomalý rozjezd stojí za to. Skvělé postavy, skvělá atmosféra, sakra i ty vyplňovačky jsou skvělé!
"Come along, drop this hair dryer or whatever it is."

Příspěvek 03.1.2011 16:13:14
pida112 Airman
Airman

Příspěvky: 74
Bydliště: Doma
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
1. serii mam za sebou. Je to takový moc pořád na stanici, prostě nuda. DS9 sem smazal a asi se k němu nechci v nejbližší době vracet :lol:

Příspěvek 03.1.2011 16:35:45
Jackson D. Uživatelský avatar
Technical Sergeant
Technical Sergeant

Příspěvky: 406
Bydliště: Plzeň
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Omg další takovej. :wall: :roll: :roll: Zkus vydržet do cca 3.-4. řady tam se to o dost zlepší.
gen.Hammond: Plukovníku O'Neille co to děláte?!
O'Neill: Sakra generále, zrovna při nápřahu!

Moje první povídka - Portál 1x07 -Ztracení bratři (Part II.): viewtopic.php?f=27&t=7091&p=324715#p324715

Příspěvek 03.1.2011 17:01:27
Nohajc Uživatelský avatar
First Lieutenant
First Lieutenant

Příspěvky: 1452
Bydliště: P4C-970
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
To jsou ti lidi zhýčkaní akčními filmy apod. Ve Star Treku nikdy nešlo o akci, ale především o zápletku. A že je jich tam spousta velmi povedených!
To, že se něco odehrává na stanici a je to konverzační ještě nutně neznamená nudu. Naopak, ST měl konverzační díly vždycky hodně dobře zmáknuté.

Navíc jsou v DS9 ze všech ST nejpropracovanější postavy, což plyne právě z toho, že se jim věnuje čas. No, a když potom po seznámení dojde i na tu akci, je to pak o to lepší. Člověk sleduje postavy, do kterých se může mnohem víc vžít a celkově to přidá na emocionálním prožitku, to je jasná věc.
"Come along, drop this hair dryer or whatever it is."

Příspěvek 03.1.2011 20:57:27
Destiny Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1226
Bydliště: Pegasova galaxie, Atlantis
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
pida112: Pokud jsi milovník Star Treku, tak překousneš první 3 série. Podle mě je DS9 nejlépe propracovaný Trek. Já ho milovala už od první série, ale každou další se můj zájem prohluboval. Vím, že každý má jiný vkus, ale zkus mu dát ještě šanci. Věř mi nebudeš litovat.
I am proud to be member of Sheppofilclub
Obrázek
Můžeme být jen tím čím jsme. Nic víc, nic míň. (Kahlan Amnell)
Není tak těžké za přítele umřít, jako najít takového, aby umírat stálo za to.

Příspěvek 04.1.2011 01:20:41
Tar-ara Uživatelský avatar
Major General
Major General

Příspěvky: 3618
Bydliště: Kousíček od Prahy / Cardassia
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Jak TelemachusRhade krásně připomenul na Lapiduchu (a sorry, ale mělo by se to připomenout i zde ;-)), dnes je 18. výročí DS9 (tedy den, co byl cřed cca čtvrt hodinou, ale vzhledem k čase v americe to sedí ;-)) :!: :!: :!:

:bravo: :yahoo: :pivo: :yahoo: :bravo:
"Now you're cookin'!" - Milton C. Hardcastle

Obrázek

Příspěvek 20.1.2011 03:29:18
Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Hmm, takže za chvíli bude slavit i Babylon 5? :smile:

Pěkné výročí, jen je škoda, že se na DS9 tak často zapomíná. I přesto, že je to nejlepší ST.

Někdy si dám repete, ale nedávno jsem znovu sjela Farscape a teď koukám na Babylon 5. Nevím, jestli bych zvládla ještě i DS9 s jejími 7 sériemi. To už je na zblbnutí :D Možná bych si mohla přečíst nějaké DS9 knihy, co tu mám. :)
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Příspěvek 21.1.2011 02:41:35
Tar-ara Uživatelský avatar
Major General
Major General

Příspěvky: 3618
Bydliště: Kousíček od Prahy / Cardassia
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Mno jo, 7 sérií je hodně. Ono v dnešní době a spěchu, kolik sérií není :). Já to řeším vyzobáváním dílů (i když poslední dobou spíš Voyageru).

Co se týče knih... už pěkně dlouho jsem v první knize Mission Gamma. Není čas. Ale chtělo by se to pohnout, ještě toho je dost a to si nemusim ani odskakovat do jiných "ST seriálů" :).
"Now you're cookin'!" - Milton C. Hardcastle

Obrázek

Příspěvek 09.3.2011 10:18:21
Lukec Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 325
Bydliště: Prostějov
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Mrkněte sem. Bude dabing na DSN. K všeobecné radosti se zdá, že to nadabujou znova a ten otřesnej starej dabing vynechaj. Jen se modlím aby ten dabing byl dobrej. Třeba na Siska to bude těžký sehnat dabéra Brooks má celkem unikátní hlas. Další problém bude nadabovat Worfa. K dokonalé spokojenosti jen chybí, aby to remastrovali do 720p, ale toho se asi nedočkáme.

http://www.trekkies.cz/view.php?cisloclanku=2011020033
Obrázek

Příspěvek 17.4.2011 16:15:24
Amper Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 185
Bydliště: ZZ9 Plural Z Alpha
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Tak mám to taky za sebou.

Pro mě nejpodceňovanější linie Star Treku se zařadila po bok těch nejlepších seriálů, co jsem kdy viděl. Celých sedm sezon se stoupající tendencí. Kdo vydrží, toho chytne a nepustí.

Některé díly naprosto perfektní, stejně jako postavy - naprosto nezapomenutelné. Garak, O'Brian, Quark, Vic... mohl bych takhle pokračovat snad až bych vyjmenoval úplně všechny. Za celý seriál jsem si skoro všechny hodně oblíbil. Každá rasa měla něco do sebe - carassiani, ferengové, měňavci,...

V celém universu Star Treku snad nejepičtější bitvy, nechybí ale "morálně startrekovské" díly.

Prostě, v celém DS9 je jen velmi málo zaškobrtnutí a hluchých míst a kdo neviděl, tak by to měl hodně rychle napravit.
We'll never be done.

Příspěvek 21.4.2011 09:13:33
ctirad Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 36
Bydliště: Somewhere in unknown space
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Já jsem to taky dojel, už podruhé.
Inu, skvělý seriál. Po prvních třech slabších řadách se to v té čtvrté pořádně rozjelo.
Toto je spoiler!!!:
Až s Worfem to bylo ono.


Jinak jsem to začal sledovat potřetí, tentokrát s novým dabingem AXN a jsem docela příjemně překvapen. Jediné, co mě irituje je obsazení Siska a hlavně Jadzie (hlas její dabérky je pro mě hodně nepříjemný v porovnání s Kočovou z původního dabingu), ale pořád to znamená, že se dočkáme celé DS9 s dabingem.

Jinak kdo by neměl rád Quarka :D a Garaka :D - nezapomenutelné postavy. Celkově jsem měl rád všechny - Siska, Jadzii, toho Klingona a asi bych tu vyjmenoval všechny.

Z dílů vypichuji začátek šesté sezóny, což byl jeden velký megadíl, díly Homefront a Paradise Lost a strhující konec.
Cube at front, cube at right and a sphere behind us - another normal day in space

Star Trek: Nebraska - 1. řada
Pravidla diplomacie

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
PředchozíDalší

Zpět na Star Trek

cron