Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra Kultura Seriály Star Trek StarTrek: Deep Space Nine

StarTrek: Deep Space Nine

jeden z nejúspěšnějších televizních sci-fi seriálů, který snad ani nepotřebuje představovat...

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Příspěvek 07.9.2006 20:08:52
Raynor Uživatelský avatar
Major General
Major General

Příspěvky: 3683
Bydliště: Hranice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak jsem na konci 4. řady a posledních pár episod od Paradise Lost bylo opravdu úžasných.
Obrázek
Nový díl SGO? Konec světa na obzoru...
SGO S1E18 INSURRECTION, part 2

Příspěvek 07.9.2006 20:17:39
Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Deep Space Nine je skvělý, úžasný, dokonalý, nejlepší ST :D Od 4. řady je to nářez a na konci páté série jsem doslova lovila čelist na podlaze, když v poslední epizodě byla skvělá megabitva s triky daleko přesahujícími televizi.
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Příspěvek 07.9.2006 20:33:11
Raynor Uživatelský avatar
Major General
Major General

Příspěvky: 3683
Bydliště: Hranice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Já to mám docela zaspoilovaný, i když třeba o Paradise Lost jsem moc nevěděl, ale i když vím o tom "odhalení" z úplného konce 4. řady tak mě prostě to provedení "odhalení" dostalo :-)
Obrázek
Nový díl SGO? Konec světa na obzoru...
SGO S1E18 INSURRECTION, part 2

Příspěvek 07.9.2006 20:39:51
Pomeranc Uživatelský avatar
Colonel
Colonel

Příspěvky: 2933
Bydliště: Karviná
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
No já už jsem v polovině sedmé sezóny :D :D :D :D Opravdu perfektní, zatím asi nejlepší bitva byla na konci šesté série v Tears Of The Prophets :D :D

Příspěvek 07.9.2006 21:05:03
Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
jj, nejlepší ale je, jak tam pořád někdo přebíhá a ty nevíš, kdo ke komu patří a Klingoni se chovají taky že nevědí, čí jsou.
Já jsem ale měla ráda epizody se Sekcí 31, taky jsem měla ráda Bashira. To byl typický příklad práce s postavou-z naivního nadšeného doktora se na konci stal zkušený doktor a důstojník. A jejich epizody s O´Brienem, to bylo bezva. A pořádně to zakončili, celou "minisérií" 7 epizod, ne jako ve Voyageru.
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Příspěvek 07.9.2006 21:10:00
Kris Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 285
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
shanim torrent S6E26 chci se podivat jak to vypada ale nemuzu ho najit

Příspěvek 07.9.2006 21:16:36
Pomeranc Uživatelský avatar
Colonel
Colonel

Příspěvky: 2933
Bydliště: Karviná
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Jo postavy jsou perfektní, každá projde během seriálu řádným vývojem. Na ten konec jsem pořádně zvědavý jak to s tím Dominionem dopadne. :D :D


EDIT: Musíš hledat torrenty vždycky na celou sezónu, tam už si tu epizodu vybereš.

Příspěvek 08.9.2006 12:11:04
Jonas Uživatelský avatar
Chief Master Sergeant
Chief Master Sergeant

Příspěvky: 726
Bydliště: planéta Langara
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
No fuha, strašne moc ste ma navnadili, je to lepšie ako Atlantis?

Příspěvek 08.9.2006 12:42:34
Raynor Uživatelský avatar
Major General
Major General

Příspěvky: 3683
Bydliště: Hranice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Ode mne můžeš čekat jen jednu odpověď - určitě :-) Jediná co mi na DS9 vadí je takový tak nedotaženost, jako že jsou v budoucnosti a nosí (i "mariňáci" do akce) pižama, torpéda bouchají silou dynamitu a tak. Ale co už, nic není dokonalý.
Obrázek
Nový díl SGO? Konec světa na obzoru...
SGO S1E18 INSURRECTION, part 2

Příspěvek 08.9.2006 21:13:13
Jonas Uživatelský avatar
Chief Master Sergeant
Chief Master Sergeant

Příspěvky: 726
Bydliště: planéta Langara
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Fuha, navnadil si ma, asi to raz pozriem.

Příspěvek 08.9.2006 21:18:56
Raynor Uživatelský avatar
Major General
Major General

Příspěvky: 3683
Bydliště: Hranice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Dám ti radu - přežíj první dvě rozjížděcí řady, které jsou sice svým způsobem zajímavé, ale .. řada příběhů mi přišla hrozně dětinských. A ty dvojepisody taky nejsou o záchraně galaxie, jenom nejbližší zapadlé planety plné náboženských fanatiků a rozbořených měst .. ale od konce 2. řady se rozjíždí hlavní příběh ;-) 3. řada tě už asi navnadí dál a zbytek ještě uvidím :)
Obrázek
Nový díl SGO? Konec světa na obzoru...
SGO S1E18 INSURRECTION, part 2

Příspěvek 08.9.2006 23:32:19
Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Osobně myslím, že od 4 se to rozjíždí. Pětka a šestka je bez diskuze, a sedmička-finální řada, s novou postavou a pořádným zakončením. Poslední epizodu jsem viděla víckrát než první epizodu SG1.
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Příspěvek 09.9.2006 08:15:35
Pomeranc Uživatelský avatar
Colonel
Colonel

Příspěvky: 2933
Bydliště: Karviná
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak mám za sebou další epizodu 07x15 Badda-Bing Badda-Bang, fakt dobrý. Trochu mi to připomínalo Podraz, nebo Dannyho parťáky :D :D
Ty zpomalené záběry jak šli po promenádě, nebo nakonci u toho baru byli skvělé :rflmao:

Příspěvek 10.9.2006 10:40:38
Phebeus Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1121
Bydliště: Země ,ale kvuli válce s Ori Al'Kesh
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
hm tak jste mě navnadily vypadá to na moc dobrej serial

Příspěvek 10.9.2006 12:48:19
Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Badda-Bing Badda-Bang, miluju tuhle epizodu :lol: Ještě ji tu mám nahranou z Pro7 a asi si všechny epizodu na oslavu výročí opět pustím.
Ale jak to měli perfektně naplánovaný a Nog "uh-oh" :lol: Nedivím se Quarkovi, že žárlí :lol:
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Příspěvek 10.9.2006 18:15:35
Vamp_ Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 223
Bydliště: České Budějovice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Jak velky mate jednotlive dily?Na torentech vidim jen 170megovy
Ehhh.... spolknul jsem svoji relaxační knížku....

Příspěvek 10.9.2006 18:59:34
keksik Airman
Airman

Příspěvky: 2
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
nemate niekto odkazy na stiahnutie st:ds9 plz plz plz?? zhanam to hroozne dlho ale nikde nejsu torenty...dik

Příspěvek 10.9.2006 19:25:31
Jamal Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 28
Bydliště: Pardubice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Musim se pripojit ke chvale na tento serial. Od prvniho setkani Siska s Dominionem jsem hltal kazdy dalsi dil. Nejen skvely pribeh ale obcas velice dobre humorne epizody. Kdyz jsem videl Zeka se svym sluhou v Quarkove skrini, tak jsem malem umrel smichy.

P.S. Cely jsem to splasil na DC++ ( 350 Mb verze ve skvele kvalite )

Příspěvek 10.9.2006 19:27:24
Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Na mě nekoukejte, já mám doma celou DS9 ještě v němčině ze satelitu. To mi docela stačí :wink:
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Příspěvek 10.9.2006 20:36:05
Pomeranc Uživatelský avatar
Colonel
Colonel

Příspěvky: 2933
Bydliště: Karviná
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Neříkejte mi, že nejsou torrenty všechny epizody se dají sehnat ve 350MB dvdripech:

http://isohunt.com/torrents?ihq=DS9

Příspěvek 10.9.2006 22:59:12
Vamp_ Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 223
Bydliště: České Budějovice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Nerikam ze nejsou jen se ptam, jestli existujou i 350 megovy, kdyz mi Torrent Hunter nasel jen nejaky shitky 170ti megovy :roll:
Ehhh.... spolknul jsem svoji relaxační knížku....

Příspěvek 10.9.2006 23:19:47
Pomeranc Uživatelský avatar
Colonel
Colonel

Příspěvky: 2933
Bydliště: Karviná
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Na tom odkazu, co jsem dal jsou i 350MB a k těm 170MB, nejsou to žádné shity, kvalita je dobrá, jejich jedinné větší mínus je to, že mají umazanou úvodní znělku ale to někomu vadit nemusí.

Jinak dneska jsem si dal epizodu 07x16 Inter Arma Enim Silent Leges, pěkně zamotaná, agenti, tajné služby a podobně. :D

Příspěvek 10.9.2006 23:33:19
Vamp_ Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 223
Bydliště: České Budějovice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Počkej, to chceš říct, že znělky zabírají toli místa? ;)
Ja si to pouštím z PC na 82 televizi, tak si myslim, že raději přecijen budu shanět ty 350 megový.
Ehhh.... spolknul jsem svoji relaxační knížku....

Příspěvek 11.9.2006 09:24:26
Jonas Uživatelský avatar
Chief Master Sergeant
Chief Master Sergeant

Příspěvky: 726
Bydliště: planéta Langara
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Klenotka píše:
Osobně myslím, že od 4 se to rozjíždí. Pětka a šestka je bez diskuze, a sedmička-finální řada, s novou postavou a pořádným zakončením. Poslední epizodu jsem viděla víckrát než první epizodu SG1.


No o to lepšie, čiže DS9 je potom ako jeden z mála scifi seriálov riadne ukončený že?
Lebo väčšinu scifi vždy ťahajú kým to ide a potom sa to sekne.

Příspěvek 11.9.2006 22:25:34
Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
jj, to je přesně ono. Posledních sedm epizod sedmé série je takový seriál v seriálu a všechno se tam pěkně vyřeší. Až na jednu věc, která nechává prostor, i když na nějaké "do budoucna" už je asi pozdě :? Ale nebudu tu říkat, co to bude, lidičky tady to ještě neviděli :wink:
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Další

Zpět na Star Trek

cron