Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra Kultura Seriály Star Trek New Voyages; Of Gods And Men a další fan made.

New Voyages; Of Gods And Men a další fan made.

jeden z nejúspěšnějších televizních sci-fi seriálů, který snad ani nepotřebuje představovat...

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
bob 1 Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 917
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Jak to prosím vás vypadá s titulky na Star Trek of gods and men četl jsem tu že tu byli na první díl které udělal pomeranč ale už se to nedá stáhnout.
Bobe, dobrá rada a souhlasím že osvěta je důležitá, avšak umístění takové zprávy na fóru, které navštěvují osoby mladší 15 let, je dosti nevhodné, proto byla odstraněna. Jenda.SG-1LoLwut ale já si už nepamatuju co jsem v podpisu měl, škoda.

pumelo1 Airman
Airman

Příspěvky: 23
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
To píšeš 100 let po funuse mam stažení všechny 3 fleše a předělaný do Xvidu.Spíše by to chtělo někoho kdo te celej tojdíl přeloží je to zhruba 75 minut :roll:

bob 1 Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 917
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Heh takže sem se toho moc nedozvěděl z toho co jsem "přeložil" jsem zjistil že žádné titulky neexistují.Je to tak ?
Bobe, dobrá rada a souhlasím že osvěta je důležitá, avšak umístění takové zprávy na fóru, které navštěvují osoby mladší 15 let, je dosti nevhodné, proto byla odstraněna. Jenda.SG-1LoLwut ale já si už nepamatuju co jsem v podpisu měl, škoda.

Pomeranc Uživatelský avatar
Colonel
Colonel

Příspěvky: 2933
Bydliště: Karviná
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Myslím, že neexistují. Aspoň já o žádných nevím.

Feidias Airman
Airman

Příspěvky: 51
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Právě jsem zkouknul nový trailer na Enemy Starfleet a musím říct, že po trikové stránce je to na fan made seriál úplně perfektní. Herecké výkonu jsou opravdu někdy ftipné, ale zas se mi hrozně líbí nadšení těch lidí.

Chtěl jsem se taky zeptat, jestli tu někdo neví jak sehnat Blood & Fire Part II a ještě jestli náhodou neexistuje nějaký seriál z Mirror Universe?

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Předchozí

Zpět na Star Trek

cron