Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra Kultura Seriály Star Trek New Voyages; Of Gods And Men a další fan made.

New Voyages; Of Gods And Men a další fan made.

jeden z nejúspěšnějších televizních sci-fi seriálů, který snad ani nepotřebuje představovat...

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
LukArcher Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 175
Bydliště: Praha
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Koukám, že tu schází téma o tomhle oficiálním, neoficiálním Star Treku. Doufám, že jste všichni vyděli, protože pokud ne tak okamžitě dohnat !

Příspěvek 13.9.2006 19:20:52
Skrejm Uživatelský avatar
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel

Příspěvky: 2025
Bydliště: Ostrava
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Nejlepší by bylo, kdybys sem hodil nějaké info a nějaké adresy (nejlépe české).
"Science has made us gods even before we are worthy of being men." -- Jean Rostand - French biologist (1894 - 1977)

Obrázek

Příspěvek 13.9.2006 19:50:46
Raynor Uživatelský avatar
Major General
Major General

Příspěvky: 3683
Bydliště: Hranice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Viděl jsem nějaké episody Hidden Frontieru, který je sice točený na bluescreenu ale některé z episod byly IMO emocionálně na úrovni nejlepší episod oficiálního Treku. Samozřejmě když si zvykneme na efekty a herecké "výkony" ..
Obrázek
Nový díl SGO? Konec světa na obzoru...
SGO S1E18 INSURRECTION, part 2

Příspěvek 13.9.2006 21:21:18
Pomeranc Uživatelský avatar
Colonel
Colonel

Příspěvky: 2933
Bydliště: Karviná
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
http://www.newvoyages.com/


Já jsem byl ze začátku skeptický, ale po shlédnutí musím říct, že to z amatérského ST to nejlepší.

Premiéra dalšího dílu by měla být přibližně ve stejnou dobu jako ST:OGAM (tzn. velmi brzo :D ) takže se máme na co těšit. :wink:


Obrázek

Pro ty co neví o co jde, tady mám odkaz na malou ukázečku. Jedná se o kratičkou epizodku (nebo řekněme scénku), která byla vydána mezi epizodami. Pro neangličtináře, jsem na ni spáchal titulky. :wink:

Center Seat original english 25MB
http://storeandserve.com/download/372484/Center_Seat_(Star_Trek_New_Voyages_first_Vignette).zip.html


Titulky
http://data1.edisk.cz/stahni/28638/Center_Seat.srt_4.15kB.html

Příspěvek 13.9.2006 21:28:48
LukArcher Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 175
Bydliště: Praha
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Asi sem udělal blbost, že jsem tohle téma věnoval přímo NEW VOYAGES, když už tak možžná i ostatním fan projektům jako je zmíněné ST:OGAM..

Viděl jsem nějaké episody Hidden Frontieru, který je sice točený na bluescreenu ale některé z episod byly IMO emocionálně na úrovni nejlepší episod oficiálního Treku. Samozřejmě když si zvykneme na efekty a herecké "výkony" ..
jj je to pravda, ty herecké výkony jsou mnohdy trochu prkené, ale i tak mi to přijde dost povedené..

Příspěvek 13.9.2006 21:36:01
Raynor Uživatelský avatar
Major General
Major General

Příspěvky: 3683
Bydliště: Hranice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Mě taky, Countermeansures je v nejlepších scifi episodách co jsem kdy viděl.

Teď btw. vyšla první část ST: Borg War, což je machinima .. asi film. Dělaný v Elite Force 2 a zřejmě Bridge Commanderu.
Obrázek
Nový díl SGO? Konec světa na obzoru...
SGO S1E18 INSURRECTION, part 2

Příspěvek 13.9.2006 23:44:08
MacGSM Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 211
Bydliště: Senica, SK
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
no zaujimave.... efekty su tam superna to ze je to amaterske, teraz som zacal pozerat prvu seriu TNG a tie efekty su tam omnoho slabsie :D
Obrázek

Příspěvek 14.9.2006 16:53:06
Raynor Uživatelský avatar
Major General
Major General

Příspěvky: 3683
Bydliště: Hranice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
ale po shlédnutí musím říct, že to z amatérského ST to nejlepší.

Tobě se Hidden Frontier nelíbí?
Obrázek
Nový díl SGO? Konec světa na obzoru...
SGO S1E18 INSURRECTION, part 2

Příspěvek 14.9.2006 17:03:59
Pomeranc Uživatelský avatar
Colonel
Colonel

Příspěvky: 2933
Bydliště: Karviná
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
To jsem přece neřekl. Já jsem si totiž na HF stále nedokázal udělat čas. :?

Příspěvek 15.9.2006 16:32:43
Raynor Uživatelský avatar
Major General
Major General

Příspěvky: 3683
Bydliště: Hranice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Než se do toho dáš tak nakup hodně alkoholu :lol: Pak lépe zkousneš herecké výkonny a bluescreen.

Ale vidíš, třeba by jsi do toho mohl udělat titulky. Pokud už jsou nějaké EN tak bych to třeba zvládl i já :-)
Obrázek
Nový díl SGO? Konec světa na obzoru...
SGO S1E18 INSURRECTION, part 2

Příspěvek 19.9.2006 08:25:50
Cz-David Airman
Airman

Příspěvky: 1
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Je to dobrej fun serial.. fakt dobrej moc se me libi jen mam trochu neporaek v dilech..
Obrázek

Příspěvek 04.12.2006 17:19:10
Pomeranc Uživatelský avatar
Colonel
Colonel

Příspěvky: 2933
Bydliště: Karviná
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Pokud pečlivě nesleduje aktuální dění tak vězte, že to není tak dlouho co je na světě nová epizoda New Voyages s Walterem Koenigem.

A ledy se hýbou také u ST:OGAM, kde nedávno vyšel už druhý trailer, který rozhodně stojí za podívání. :wink:

www.startrekofgodsandmen.com


StarTrek žije!
Žijte se StarTrekem.
:D

Příspěvek 04.12.2006 22:01:45
Mirra Uživatelský avatar
Senior Master Sergeant
Senior Master Sergeant

Příspěvky: 673
Bydliště: Tlučná (u Plzně) / Mantichorské království
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Nevíte, kde jsou titulky na New Voyages? Pls...
Obrázek
Star Trek Atlantis vyšel Part VI 1x02
viewtopic.php?t=4621

Příspěvek 04.12.2006 23:09:31
Pomeranc Uživatelský avatar
Colonel
Colonel

Příspěvky: 2933
Bydliště: Karviná
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Titulky nejsou, teda zatím nejsou já se je snažím ve volném čase udělat, ale to je běh na dlouhou trať.

Titulky na první část pilotní epizody.

Jak jsem zjistil, dá se stáhnout několik verzí, jednotná asi o 350MB pak iso soubor připravený k vypálení na DVD o velikosti asi 3,5GB. Já mám verzi rozdělenou do pěti samostatných souborů o celkové velikosti 100MB a právě na tu jsem titulky udělal.

Pokud by byl zájem tak bych je snad mohl upravit i na nějakou lepší verzi.

Epizodu stáhnete třeba z
http://mirrornv.trekminal.com/

konkrétní link na první část
http://storeandserve.com/download/374025/4x00_Star_Trek_New_Voyages_-_Come_What_May_-_Part01_WMV.zip.html


Titulky:
http://www.filefactory.com/file/c3f80a/

Příspěvek 05.12.2006 18:20:37
Markus Chief Master Sergeant
Chief Master Sergeant

Příspěvky: 768
Bydliště: Praha
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak jsem se zrovna dodíval na trailer Star Trek of Gods and Men a musím říct, že mě překvapila kvalita hereckého obsazení a určitá velkolepost. I když s hudbou z Matrixu by vypadal velkolepě i Ferda Mravenec :) . Ale jinak se na to dost těším.

A tím se dostávám k druhé věci. Nevíte jestli nějaký z těch fan seriálů je z jiné doby než originální série? Ptám se, protože je to pro mě ta nejméně oblíbená. I když mi taky nevadí, ale kdyby byl nějaký z doby TNG, VOY nebo DS9, nezlobil bych se. :wink:

Příspěvek 05.12.2006 19:21:44
Raynor Uživatelský avatar
Major General
Major General

Příspěvky: 3683
Bydliště: Hranice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Hiddden Frontier se odehrává po DS9 a přímo na ni navazuje, odehrává se ve Vřesovišti. Je nutný zkousnout, že je to celý točený na bluescreen a herců je hodně (= žádní profesionálové), ale později se to velmi dobře rozjíždí ;-) Doporučuju. Je to samozřejmě na hiddenfrontier.com
Mimochodem HF se chylí ke konci, protože chtějí údajně sedm řad a oni dodělali právě 704 ;-)
Obrázek
Nový díl SGO? Konec světa na obzoru...
SGO S1E18 INSURRECTION, part 2

Příspěvek 05.12.2006 19:57:15
Markus Chief Master Sergeant
Chief Master Sergeant

Příspěvky: 768
Bydliště: Praha
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Díky Rayonore za info. Už jsem se na to díval a vypadá to zajímavě. I když ti "herci" vypadají zvláštně. No jo když on je člověk z těch všech seriálů a filmů zblblý a všude čeká samé krasavice a frajery :) .
No on je tu se mnou spíš jiný problém, a to ten, že jsem měl na škole němčinu (i když z ní taky vím kulový) a angličtinu se učím samostudiem a jsem, abych tak řekl, pokročilý začátečník. Tudíž rozumím pár vět a frází, ale na nějaké dívání se bez titulků můžu zapomenout. To bych z toho nic neměl. Takže musím počkat buď než se naučím pořádně anglicky (no potěš pán bůh) a nebo než někdo udělá titulky, no a to zatím vypadá také nepravděpodobně. Tak asi si prozatím budu muset nechat zajít chuť. :cry:

Příspěvek 05.12.2006 20:05:18
Raynor Uživatelský avatar
Major General
Major General

Příspěvky: 3683
Bydliště: Hranice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
No ona tam vyčuhuje snad nejvíce admirálka Cole, u kteerý je teda poznat, že to financuje jinak by by tam nikdo neobsadil ... jinak to je snesitelný :-) Dokonce je tam pár dobrých typů.
Co mi tam ovšem vadí nejvíce je, že tři muži z hlavních postav postavy jsou homosexuálové. HF za to má nějaký ocenění, je tam samozřejmě složitá romantický linie. Ne, že by mi to téma vadilo, vůbec ne, ale prostě ty líbací scény... nejsou něco, na co bych se zrovna nadšeně díval...

No, kdyby měli aspoň anglický titulky, tak bych se do překladu dal třeba i já.
Obrázek
Nový díl SGO? Konec světa na obzoru...
SGO S1E18 INSURRECTION, part 2

Příspěvek 15.12.2006 20:49:33
WRAITH Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 243
Bydliště: Ostrava
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Zdá se mi to nebo je v tom novém fanfilmu Star Trek of Gods and Men nějaký chaos. :shock: Já tam viděl Chekova, Uhuru, Harrimana, Tuvoka, Sovala, Harryho Kima... no nevím jestli jsem ještě na někoho nezapoměl, ale je to nějak zvláštní - jsou tam postavy z TOS, ENT, VOY.......
Obrázek
Obrázek

Příspěvek 17.12.2006 00:18:55
Raynor Uživatelský avatar
Major General
Major General

Příspěvky: 3683
Bydliště: Hranice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Já teda viděl jen trailer, ale řekl bych, že herec Kima (jméno nevím z hlavy) hraje jinou postavu než Kima, stejně jako většina těch, co do TOSky jaksi nesedí ;-)
Obrázek
Nový díl SGO? Konec světa na obzoru...
SGO S1E18 INSURRECTION, part 2

Příspěvek 17.12.2006 00:47:25
Pomeranc Uživatelský avatar
Colonel
Colonel

Příspěvky: 2933
Bydliště: Karviná
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Jo taky bych řekl, že budou hrát jiné postavy. Ale to mi vůbec nevadí, jsem docela rád. :D

Příspěvek 17.12.2006 09:19:02
WRAITH Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 243
Bydliště: Ostrava
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
No s tím Kimem máš asi pravdu, ale herec, který hral v ENT Sovala by mohl hrát Sovala i tam (tedy pokud to byl on - já bych řekl že jo).
Vulkáni přece žijí o hodně déle než lidé...


A nebo ještě je tu možnost, že to je Kim, který přišel z budoucnosti - ale to už si ten film asi trochu sám vymýšlím....

A ten Tuvok? To bude asi tak jako u Sovala...

Všechno to zjístím až film výjde.

Jo a ještě bych měl dotaz - v traileru jsem neviděl Kirka z "New Voyages" a na jednom obrázku byl, tak jestli nevíte jestli bude v tom filmu.

EDIT: Tak jsem se ještě jednou díval na trailer a začínám věřit, že to je Harry Kim, protože tam byla i nějaká blondýna, která se až moc podobala 7 z 9.
Obrázek
Obrázek

Příspěvek 07.1.2007 16:33:55
Raynor Uživatelský avatar
Major General
Major General

Příspěvky: 3683
Bydliště: Hranice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Btw,
Obrázek
Obrázek
Nový díl SGO? Konec světa na obzoru...
SGO S1E18 INSURRECTION, part 2

Příspěvek 06.2.2007 18:05:19
Likan Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 54
Bydliště: Likan Prime
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Co se to tu resi za novej Star Trek serial???
Enterprise (with Cpt. Archer) or REED ALERT

Obrázek

Příspěvek 08.9.2007 18:12:54
Pomeranc Uživatelský avatar
Colonel
Colonel

Příspěvky: 2933
Bydliště: Karviná
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Viděli jste už někdo nový díl New Voyages, který se jmenuje World Enough and Time?

Já zrovna teď, a musím říct, že byl opravdu perfektní. Zatím rozhodně nejlepší z celé série. Příběh byl kvalitní, herecky dostali trochu více prostoru i ostatní postavy, než jen ústřední trojice a vůbec všichni podali zatím nejlepší výkon. Triky tady udělali řádný krok kupředu a vypadá to celé opravdu výborně. :thumleft: :D

Už se nemůžu dočkat dalšího dílu, ukázka vypadá zase slibně. Navíc se ná trochu změní obsazení, bude nový Spock a Uhura. Budou je hrát profesionální herci, což by mělo zase trochu pomoct. V ukázce vypadal nový Spock celkem dobře, tak doufám, že se mu to povede. :wink:

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Další

Zpět na Star Trek

cron