Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra Kultura Seriály Star Trek Ktory StarTrek serial je najlepsi ?

Ktory StarTrek serial je najlepsi ?

jeden z nejúspěšnějších televizních sci-fi seriálů, který snad ani nepotřebuje představovat...

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Ktory ST serial je najlepsi ?

TOS
6
6%
TNG
13
13%
DS9
17
18%
Voyager
33
34%
Enterprise
28
29%
 
Celkem hlasů : 97

Příspěvek 17.9.2006 21:56:54
Raynor Uživatelský avatar
Major General
Major General

Příspěvky: 3683
Bydliště: Hranice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
To je sice možné, ale každá z těch technologií má své limity. Není se čemu divit že měli co druhý díl loď pod kontrolou emzáci, když žehlili uniformy a nenechali energii pro štíty nebo motory :lol:

Ne vážně, v tomhle případě určitě měly technobláboly o dostatku energie pro replikátory ustoupit atmosféře.
Obrázek
Nový díl SGO? Konec světa na obzoru...
SGO S1E18 INSURRECTION, part 2

Příspěvek 17.9.2006 22:17:46
MacGSM Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 211
Bydliště: Senica, SK
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
jo to mi pripomina jeden vtip...

Obrázek
Obrázek

Příspěvek 18.9.2006 16:08:07
Fluke Airman
Airman

Příspěvky: 91
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Raynor píše:
To je sice možné, ale každá z těch technologií má své limity. Není se čemu divit že měli co druhý díl loď pod kontrolou emzáci, když žehlili uniformy a nenechali energii pro štíty nebo motory :lol:

Ne vážně, v tomhle případě určitě měly technobláboly o dostatku energie pro replikátory ustoupit atmosféře.


tak replikátory jsou blbost, přece si nebude furt dělat novou uniformu, jeste kdyz jedli v jidelne, aby setrili energii. Za to sonická spracha stačí na vsechno, tu zakazanou nemeli a kdyz se tam clovek umeje, tak ze veskera spina se desintegruje, tak to musí fungovat i s hadrama, ale jak maj vyreseni zehleni taky nevim, ale vzhledem k materiálům sou to asi nemackavý hadry, snad nemyslis, ze chodej v bavlne :D
U BSG maj na lodi taky čistý uniformy, je to prostě povinnost nevypadat jako prase pokud nejsi v akci :D

Příspěvek 18.9.2006 17:04:00
Raynor Uživatelský avatar
Major General
Major General

Příspěvky: 3683
Bydliště: Hranice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
tak replikátory jsou blbost, přece si nebude furt dělat novou uniformu

Viděl jsi ten seriál? Na konci jednoho dílu mìli loď na maděru, všude pára a tma, posádka potrhaná a špinavá, a na začátku dalšího dílu si skotačili čistí v simulátoru. Prostě jsem neměl pocit, že je to zoufalá loď v zoufalé situaci. Voyager jako malinkatá slaboučka průzkumná loď měla sotva pár raketoplánů, přesto jich v tom seriálu havarovalo jako by šlo o letadlovou loď. Půlka posádky měla při té cestě umřít, loď měla na konci vypadat jako stokrát opravované kalhoty, jestli vůbec měla loď přežít, bylo by docela originální, kdyby posádka Voyageru doletěla domů v jiné lodi. Prostě mi to nepřišlo jako že byli v nějaké nezáviděnihodné situaci, spíše, že si tam zajeli na výlet. To Voyageru srazilo tunu atmosféry.

Galactica ale není sama. Má k ruce flotilu civilních lodí, které jen tak mimochodem strádají nedostatkem léků, jídla i bezpečnosti. Přesto když do Galacticy praštila atomovka nebo vypustili vodu, tak to mělo nějaký efekt do budoucna.
Obrázek
Nový díl SGO? Konec světa na obzoru...
SGO S1E18 INSURRECTION, part 2

Příspěvek 19.9.2006 12:11:21
Fluke Airman
Airman

Příspěvky: 91
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Jo to jo, Galactica není sama, ale myslel sem to jen jako dekórum, ve službě nesmíš být v potrhané uniformě, pokud je to možný :wink:, ale taky musíš brát, že loď federace je na úplně jiné technické úrovni než se nám zdá nebo je třeba v BSG. Stačí, aby měli dostatek dilithia a postaví si městečko 8)
Jen tím chci říct, že mi přijde normální po abnormální bitce a roztrhanej uniformách, že si při příštím nástupu do služby vezmou jinou (určitě nemaj jednu) anebo si udelaj novou v replikátoru pokud jsou k tomu možnosti. No a na Voyageru mi k tomu možnosti přišly. vždyť nemusí řešit vodu, jídlo, oblečení, výrobky, materiály jen energii pokud dochází.
Taky myslím, že zmiňovaly, že v doku si dycky vyrobí další raketoplán, takže jich můžou rozsekat kolik chtěj pokud je energie :D

No a čistá loď zvenku, to je jasný, červenej trpaslík rulezz, místo do basy se chodí lakovat :D (popravdě tohle je určitě věc k vytknutí, po těch bitkách to snad nelakujou, nebo jo?:) )

Příspěvek 19.9.2006 15:34:02
Raynor Uživatelský avatar
Major General
Major General

Příspěvky: 3683
Bydliště: Hranice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
No můžeš to zdůvodnit technikou, to je jedno, stejně si myslím, že raději měli z dilithia místo uniforem stavět pancíř nebo další phasery. V tomhle ohledu se chovali stejně stupidně jako strategické uvažování hrdinů Lostu ;-)

Tak jako tak podle mě prostě měli vypadat více jako Maquisti, živořící a hladovějící, a ne jako nablejskaná loď.
Obrázek
Nový díl SGO? Konec světa na obzoru...
SGO S1E18 INSURRECTION, part 2

Příspěvek 19.9.2006 22:11:12
Fluke Airman
Airman

Příspěvky: 91
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
:D ...ale jo s tím pancířem třeba, je to dost podivný, že vlastně na celým trupu zvenku nebylo víc úprav, ale je samozřejmě možný, že toho moc nepotřebovaly, ale větší vybavenost phasery a nový torpédový banky to by potřeboval každej...když vlastně vezmu, jak měli loď napadenou borgskou technikou, tak nějak měl Voyager vypadat (až na tu zelenou). Ale s vnitřkem souhlasit nemůžu, tam nablejskanost chápu, vždyť tam vlastně není možnost se něčím zamazat, natož prášit. I když občas byly špinavý jakoby se rohnily v blátě:)

EDIT: Nemusíš citovat příspěvek nad sebou. :wink: Shorty

Příspěvek 03.2.2007 18:22:53
Kanzaki Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 186
Bydliště: Praha
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Ufff, tak teď jste mě fakt překvapili. Já myslel, že jsem viděl celý DS9 na naší televizi (dokonce několikrát), a teď zjišťuju, že jsou ještě další řady! Už žhavím linky :D Mě se nejvíc líbila Enterprise. Když odhlédnu od efektů, které jsou logicky na nejvyšší úrovni, tak mi přišel úplně skvělej scénář.

Příspěvek 03.2.2007 18:49:16
Mirra Uživatelský avatar
Senior Master Sergeant
Senior Master Sergeant

Příspěvky: 673
Bydliště: Tlučná (u Plzně) / Mantichorské království
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Mě teda u Voyageru nadchnul větší počet časovek. V týhle kategorii potom jednoznačně vede Endgame (podle mýho názoru nejlepší SF epizoda ever - spojuje to nejlepší: Borgy, časovka a hvězdná loď Voyager)...
Obrázek
Star Trek Atlantis vyšel Part VI 1x02
viewtopic.php?t=4621

Příspěvek 25.5.2007 11:01:20
kutas Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 368
Bydliště: Záryby
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
ja nemuzu hlasovat nestrane protoze koukam jenom na DS9 a jiny serialy s tematikou star trek sem jeste nevidel
nejlepsi dil SG-1 je 9x20 a nikdo mi to nevezme

Příspěvek 26.5.2007 21:36:15
Lukec Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 325
Bydliště: Prostějov
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Tak já jsem se rozhod pro DS9, protože se mi líbí hlavně ta doba, uniformy, komunikátory a děj je výbornej. Rozhodoval jsem se mezi Voyagerem a DS9, ale vyhrál DS9, protože ten jsem viděl jako poslední.

Příspěvek 23.12.2007 00:14:11
woody.birch Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 18
Bydliště: Praha
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Klikám pro Enterprise. Klenotko: a ne proto, že bych ostatní neviděl. Spíš naopak. Z ENT jsem viděl jen první dva ročníky. Zbytek jsem odložil, až si ještě trochu vylepším angličtinu, abych se každých deset minut nemusel koukat do slovníku. To je pak docela otrava.
Z těch ostatních těžko říct. Už to tady ale zaznělo. Srovnávat ostatní s TOS jde jen těžko (pokud to tedy někdo nemá jako srdeční záležitost z doby, kdy se na to před čtyřiceti lety koukal jako škvrně :lol: ). Po pravdě řečeno, ono i na TNG je dneska už vidět ten druhej křížek na hrbu.
Co ale oceňuju úplně na všech jsou úvodní titulky. Tam asi je fakt ST nejlepší. Snad ještě B5. Na druhou stranu taková SG -nic moc.

Příspěvek 06.1.2008 10:23:07
Dread Airman
Airman

Příspěvky: 2
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Nejlepsi Star trek je IMHO DS9 tesne za nim je TNG a absolutne dole pokud mozno zahraban do zeme odkud ho uz nikdo nevyhrabe je VOY. Voyager opravdu hodne nesnasim. Cely ten serial je uplne mimo scenare jednotlivych dilu jsou hloupe skoro jako SG ;), vsechny postavy snad az na doktora byli stupidni a uplne nejhorsi je 'kapitanka', brrrr je mi spatne jen si na ten serial vzpomenu.
Death is no excuse to stop working.

Příspěvek 07.5.2008 17:27:50
Myrddin Emrys Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 113
Bydliště: Planet Earth, the Blue Planet in The Solar System (somewhere in the Milky Way Galaxy)
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Ja dal hlas Voyageru, ale dlouho jsem se rozmyslel mezi Voyagrem a Enterprise, rekl bych, ze vysledky ankety zatim souhlasi s mym nazorem...
It has been said that something as small as
the flutter of a butterfly's wing can ultimately
cause a typhoon halfway around the world.
- Chaos Theory

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Předchozí

Zpět na Star Trek

cron