Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra Kultura Seriály Star Trek Ktory StarTrek serial je najlepsi ?

Ktory StarTrek serial je najlepsi ?

jeden z nejúspěšnějších televizních sci-fi seriálů, který snad ani nepotřebuje představovat...

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Ktory ST serial je najlepsi ?

TOS
6
6%
TNG
13
13%
DS9
17
18%
Voyager
33
34%
Enterprise
28
29%
 
Celkem hlasů : 97

MacGSM Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 211
Bydliště: Senica, SK
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Ktory StarTrek serial je podla vas najlepsi ? Ktory vas uputal najviac dejovo, efektami alebo hereckym obsadenim...

Takze ja som v podstate vyrastal z casti na TNG a uplne na Voyager, naposledy som pozeral Enterprise, tento serial vo mne nieco zanechal, skoda ze uz nenatocili dalsie serie :( Kedze mam urcite resty tak sa chystam na TOS, TNG a DS9... Zatial som nevidel vsetko, z kadeho iba cast.. takze zatial radim na prve miesto Enterprise mozno aj preto lebo to mam v pamati najcerstvejsie :)
Obrázek

Příspěvek 16.9.2006 21:07:49
Fluke Airman
Airman

Příspěvky: 91
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
TNG a vždycky TNG, protože jsem na ní vyrůstal. Picard jedinej podle mě převzal žezlo po Kirkovy po všech stránkách :)

Příspěvek 16.9.2006 21:23:46
Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Taky jsem vyrůstala na TNG, ale když pak začali na Sat1 dávat DS9 a já vždycky odpoledne letěla domů, abych to stihla...mělo to své kouzlo :D A prostě je tam taková hezká temná atmosféra, a pořádně propracované postavy. Červí díra, Dominion, neprůhledná spiknutí, nikdo nevěděl kdo je s kým a strany nebyly zdaleka tak jasné, jako v TNG nebo VOY. ENT jsem ještě neviděla, jen pilot, který se mi hodně líbil, ale DS9 je prostě ta stará láska, která nerezaví :wink: Takže DS9 :wink:
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Příspěvek 16.9.2006 21:30:32
Tar-ara Uživatelský avatar
Major General
Major General

Příspěvky: 3618
Bydliště: Kousíček od Prahy / Cardassia
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Já jsem něco neviděla, takže nebudu moc objektivní. Ale zatim je to Voyager.
"Now you're cookin'!" - Milton C. Hardcastle

Obrázek

Příspěvek 16.9.2006 21:36:40
Marty Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 159
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
enterprise muj sladky entreprise
Obrázek

Příspěvek 16.9.2006 21:38:33
Petrosin Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 122
Bydliště: Třinec
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
podle mě Enterpise a Voyager :thumbsup:

Příspěvek 16.9.2006 21:53:28
bob 1 Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 917
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
ENT hlavně jak v jednom díle nadává Archer na vulkánce :D

Příspěvek 16.9.2006 22:36:59
Ravenhorn Airman
Airman

Příspěvky: 15
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Enterprise a DS9 ostatní mě nechytly.

Příspěvek 17.9.2006 10:20:11
SolidSnake Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 10
Bydliště: Praha
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
já hlasuju pro DS9 ted to stahuju a moc mě to baví, jinak enterprise sem ještě neviděl jenom pilot takže nevim
"Na trouby a německý turisty narazíte všude" A.J.Rimmer, Bdp, Sdp

Příspěvek 17.9.2006 11:17:44
Deadlus Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 194
Bydliště: Brno-Líšeň
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
podle mě jednoznačně enterprise:triky jsou baječné,herci a herecké výkony jsou super(zvlášť T´pol) a příběhy na vysoké úrovni
jen je škoda toho zrušení :(
Obrázek
Obrázek
I love Handhelds,i love Nintendo DS : ) but i hate PSP

Příspěvek 17.9.2006 11:37:29
WiX Uživatelský avatar
Master Sergeant
Master Sergeant

Příspěvky: 596
Bydliště: okres Nový Jičín
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
TNG ze sentimentálních důvodů. :fish:
on mě ke startreku přivedl
Existence jevů UFO nám nic neříká o mimozenské inteligenci, ale vypovídá o tom, jak vzácná je inteligence zde na Zemi.

sir Arthur C. Clarke

Příspěvek 17.9.2006 11:43:41
mAAgis Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 16
Bydliště: Hive ship, ale většinou Stříbro
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Musim hlasovat pro Voyager, protože sem ho jako jedinej ST viděl od začátku do
konce.

Příspěvek 17.9.2006 11:49:21
bob 1 Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 917
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
to já sem neviděl ani jeden od začátku dio konce :D

Příspěvek 17.9.2006 13:46:51
Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tahle anketa je ve své podstatě dost nefér :( Většina lidí viděla jen ENT nebo VOY a tak pro ně hlasují. DS9 u nás neběžel a TNG už velmi dávno. Takže všichni dají svůj hlas hlavně ENT. :(
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Příspěvek 17.9.2006 13:50:30
WiX Uživatelský avatar
Master Sergeant
Master Sergeant

Příspěvky: 596
Bydliště: okres Nový Jičín
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
počkej DS9 u nás nebyl? Já mám pocit, že když jsem se na FF k půlnoci z nedostatku lepší zábavy šel podívat na Star trek, tak když byl DS9, tak byl nahrávaný z primy,...
Existence jevů UFO nám nic neříká o mimozenské inteligenci, ale vypovídá o tom, jak vzácná je inteligence zde na Zemi.

sir Arthur C. Clarke

Příspěvek 17.9.2006 13:56:52
Hurricane Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 2
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Jo, DS9 kdysi na primě dávali.

Příspěvek 17.9.2006 14:21:29
MacGSM Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 211
Bydliště: Senica, SK
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Klenotka píše:
Tahle anketa je ve své podstatě dost nefér :( Většina lidí viděla jen ENT nebo VOY a tak pro ně hlasují. DS9 u nás neběžel a TNG už velmi dávno. Takže všichni dají svůj hlas hlavně ENT. :(


no myslim ze mas pravdu ;) DS9 u nas davali.. ale akosi mi to casovo nevychadzalo a videl som iab par dielov. Vysielali tusim iba po 4 seriu... a ako som pocul ze tie prve su slabsie a az potom od 5 sa to rozbehlo ;) No ale sak postahuje a pozrem :D
Obrázek

Příspěvek 17.9.2006 14:48:54
Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Oni DS9 dávali, první tři série, s naprosto zmršeným překladem a dabingem. První sérii hned v 94 na nově, zbylé dvě pak na Primě. Ostatní-4-7- už pak nikdy nedali, protože začal chodit VOY a tomu dala ČT přednost a pro komerční televizi je to...asi jako SG, no :(
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Příspěvek 17.9.2006 15:14:58
Tar-ara Uživatelský avatar
Major General
Major General

Příspěvky: 3618
Bydliště: Kousíček od Prahy / Cardassia
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Já jsem se ještě furt nedostala k ENT. DS9 jsem zaregistrovala, že ji u nás někdy dávali, a myslim, že jsem i koukla na pár dílů, které mě ale nechytly, takže jsem pak nesledovala. Někdy to chci napravit... Jinak zbývající tři jsem viděla (+- jsem někdy nestihla díl, ale to jen vyjímečně, VOY jsem si dokonce nahrávala-když jsem věděla, že díl nestihnu - jako na jedno kouknutí, pak jsem to přemazala dalším (jen opravdu nějaké extra jsem si nechala :))).
"Now you're cookin'!" - Milton C. Hardcastle

Obrázek

Příspěvek 17.9.2006 15:33:07
Skrejm Uživatelský avatar
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel

Příspěvky: 2025
Bydliště: Ostrava
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak já volil ENT, ze všech se mi líbí nejvíce. A poté VOY. Z DS9 si pár dílů pamatuju a moc mě to nechytlo. Stejně jako TOS. Na TNG jsem se díval, ale už si ji oc nepamatuju.
"Science has made us gods even before we are worthy of being men." -- Jean Rostand - French biologist (1894 - 1977)

Obrázek

Příspěvek 17.9.2006 17:48:26
Fluke Airman
Airman

Příspěvky: 91
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Klenotka má pravdu, je to docela nefér, chtělo by to zopáčko na nějaký televizi aspoň TNG (jen ne s novým dabingem). TNG hravně ztrácí tím, že většina lidí už na něj zapoměla nebo ho neviděla, ještě, že máme aspoň filmy s posádkou TNG :)
a DS9 je na tom podobně, prní tři série, které byly mírně ucházejcí, ale občas dost dobrý pokud se do toho vložila Kira, Odo nebo Quark :D ..no a pak opáčko s novým zmršeným dabingem a no more on czech tv :roll:

Příspěvek 17.9.2006 17:57:48
Mirra Uživatelský avatar
Senior Master Sergeant
Senior Master Sergeant

Příspěvky: 673
Bydliště: Tlučná (u Plzně) / Mantichorské království
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Jednoznačně Voyager (Endgame rulezzz)
Obrázek
Star Trek Atlantis vyšel Part VI 1x02
viewtopic.php?t=4621

Příspěvek 17.9.2006 20:33:36
Anubis22

Odpovědět s citací
 
Jednoznačně Voayger.
Enterprise jsem sice neviděl celou ale Voyager mi přišel takovej ¨vesmírnější¨.
A hlavně super Borgové.

Příspěvek 17.9.2006 20:50:00
Raynor Uživatelský avatar
Major General
Major General

Příspěvky: 3683
Bydliště: Hranice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Zatím jsem viděl VOY, ENT a 2/3 DS9. A TOSku vynechám, nebylo by ji fér dneska hodnotit. Takže z tohodle určitě vyhrává DS9, která u nás běžela jen do 3. řady, museli by ji moc pokazit aby se mi nelíbila, i když ENT taky není vůbec špatná. DS9 se hlavně rozjíždí až později, takže ji hodnotit po půlce dílů je asi jako jako vidět půlku Společenstva prstenu a říkat, že se mi to nelíbilo, protože tam jen chodili po nějakých golfistických greenech a hledali houby.

VOY bych raději nehodnotil, sice jsem na ni vyrostl, ale když se zpětně dívám na to, jak 7 let lítali osamoceni stále v čistých uniformách se stále čistou lodí, jak na konci jedné episody skončili s lodí na maděru a v další už byli pěkně vyžehlení a voňaví .. jak nakopali s průzkumnou slaboučkou lodí Unimatrix Borgů :lol: :lol: :lol: No nic. Každopádně to téma "utíkající lodi" je podobné s BSG, kde ale je ten vývoj, který by mi dneska u VOY chyběl.
Obrázek
Nový díl SGO? Konec světa na obzoru...
SGO S1E18 INSURRECTION, part 2

Příspěvek 17.9.2006 21:39:39
MacGSM Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 211
Bydliště: Senica, SK
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Raynor : s replikatorom si spravis cistu vyzehlenu uniformu kedy chces ;)
Obrázek

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Další

Zpět na Star Trek