Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra Kultura Seriály Star Trek Další Star Trek seriál

Další Star Trek seriál

jeden z nejúspěšnějších televizních sci-fi seriálů, který snad ani nepotřebuje představovat...

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Příspěvek 23.1.2007 22:06:01
Acheron Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 27
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Když už Enterprise skončila, co si myslíte že bude další seriál? A o čem si myslíte že bude, o čem bude jeho příběh? A bude vůbec?
Vše teprve začíná.

Příspěvek 23.1.2007 22:10:40
Skrejm Uživatelský avatar
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel

Příspěvky: 2025
Bydliště: Ostrava
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak v nejbližší době nejspíš ne. Na Discovery byl nedávno nějaký pořad o ST a tam mimo jiné i probíraly všechny ST seriály. A nakonec tam dali stanovisko společnosti vlastních práva. Údajně o žádném dalším seriálu neuvažují.
"Science has made us gods even before we are worthy of being men." -- Jean Rostand - French biologist (1894 - 1977)

Obrázek

Příspěvek 23.1.2007 22:32:57
šAshrak Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 2122
Bydliště: Bohnice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
To je docela skoda, bral bych novej serial (i kdyz Enterprise me teprv ceka..)
The Lost Doctors

Není to úchylný, je to jen Pomeranč.
-Charlie Crews

Příspěvek 23.1.2007 22:49:35
Pomeranc Uživatelský avatar
Colonel
Colonel

Příspěvky: 2933
Bydliště: Karviná
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak v ono asi teď nejvíc záleží jak dopadne StarTrek XI, u kterého právě začla pre-produkce. Na jeho konečném úspěchu či neúspěchu bude budoucnost ST zaviset. :wink:

Příspěvek 03.2.2007 18:00:11
Kanzaki Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 186
Bydliště: Praha
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Enterprise jsem shlédnul teprve nedávno a považuju to za jeden z nejlepších sci-fi seriálů vůbec. Hlavně 3. řada - válka s Xindi - byla naprosto úžasná, možná nejlepší co jsem kdy viděl - výbornej scénář, efekty, prostě bomba. :D

Příspěvek 11.2.2007 14:16:52
Van Tom Uživatelský avatar
Technical Sergeant
Technical Sergeant

Příspěvky: 407
Bydliště: okres F-M
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Já bych taky rád chtěl další ST jen ať je jich co nejvíce... ale ať už dopadne film jak chce, rekvizity a kostými jsou nenávratně vydraženy... a všechno nové dělat nebudou a Animovaný trek nechci v žádném případě!
"It stopped..." Felix GAYta, our commander, who we beliave in

Příspěvek 11.2.2007 15:47:41
bob 1 Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 917
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
kostímy a vše mohou udělat znova

Příspěvek 11.2.2007 22:07:38
Kanzaki Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 186
Bydliště: Praha
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Vždyť mají stejně v každé sérii jiné kostýmy.

Příspěvek 21.3.2010 21:22:04
Daedalus.cz Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1150
Bydliště: Hrádek n. N.
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
V koutku duše doufám, že ještě bude nějaký ST seriál, byl bych opravdu rád, jen ne animovaný. Líbilo by se mi období mezi ENT a TOS, tedy na začátku Federace. Ale můžeme snad jen doufat.

Příspěvek 06.4.2010 17:15:55
bob 1 Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 917
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Také bych nějakou novou sérii bral všemi deseti, ale aby to nedopadlo nějak vyloženě debilně... myslím tím aby to nevypadalo jako ST XI.
Bobe, dobrá rada a souhlasím že osvěta je důležitá, avšak umístění takové zprávy na fóru, které navštěvují osoby mladší 15 let, je dosti nevhodné, proto byla odstraněna. Jenda.SG-1LoLwut ale já si už nepamatuju co jsem v podpisu měl, škoda.

Příspěvek 06.4.2010 17:21:42
Nohajc Uživatelský avatar
First Lieutenant
First Lieutenant

Příspěvky: 1452
Bydliště: P4C-970
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
No zatím se v nejbližší době můžeme těšit akorát na ST XII, připravovaný sequel zasazený do "nového" resetovaného vesmíru. Z toho co jsem slyšel, mám pocit, že kdyby byl nový seriál, těžil by asi také z událostí posledního filmu. Prostě nová časová linie, nové možnosti. Nevím, jestli se budou tvůrci ještě vracet k té původní.
"Come along, drop this hair dryer or whatever it is."

Příspěvek 06.4.2010 20:04:42
Daedalus.cz Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1150
Bydliště: Hrádek n. N.
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Z té nové "restartované" reality nejsem moc nadšený, ST11 mi nesedl úplně podle mého gusta, i když film to byl po technické stránce vydařený. Každopádně bych uvítal jakoukoliv novou sérii ze světa ST, jen, abychom se někdy dočkali.

Příspěvek 06.4.2010 21:01:57
Lukec Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 325
Bydliště: Prostějov
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Taky bych bral další seriál a stejně jako ostatní nerad bych, aby jel podle star treku 11. Podle mě by nejlepši volbou bylo navázání na děj z DS9, což by bylo v souladu s tradicí. Třeba novej kapitán a nová třída lodi a hlavně obraz zotavující se federace po válce.
Obrázek

Příspěvek 06.4.2010 21:08:28
bob 1 Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 917
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Je to OT ale co... V ST XI se mě hodně líbí jak J.J. Abrams studoval a čerpal ze Star Treků, až skoro zasněně o tom mluví v nějakém bonusu na DVDčku... jenom trošku víc pochybuju o tom že "celkovou myšlenku" Star Trek vesmíru pochopil... a také bych chtěl vidět jeho "studium", protože mi něco říká že si pustil pár dílů TOSky, aby omrknul vizuální stránku věci a na tu obsahovou se vykašlal a nebo jí nebyl schopen pochopit :D
No a kdyby nějaký nový seriál ze Star Trek vesmíru nepokračoval ve stejném duchu jako všechny předchozí série, popř. by nebyl ještě "lepší" tak bych to dílo nepovažoval jako star trek.
Bobe, dobrá rada a souhlasím že osvěta je důležitá, avšak umístění takové zprávy na fóru, které navštěvují osoby mladší 15 let, je dosti nevhodné, proto byla odstraněna. Jenda.SG-1LoLwut ale já si už nepamatuju co jsem v podpisu měl, škoda.

Příspěvek 06.4.2010 21:12:59
Daedalus.cz Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1150
Bydliště: Hrádek n. N.
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Ono právě bylo mnohokrát zmiňováno, že záměrem bylo nalákat k ST nové fanoušky a starým osvědčeným Star Trekem by to prý nešlo. Já měl právě u ST11 ten stejný problém, prostě už mi to svým konceptem nepřipomínalo "ten" Star Trek, i když se mi film celkově líbil, tak to prostě nebylo ono.

Příspěvek 06.4.2010 21:16:50
bob 1 Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 917
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Tohle přesně vše vystihuje :)
http://www.youtube.com/watch?v=qx0aP20wSpY
Bobe, dobrá rada a souhlasím že osvěta je důležitá, avšak umístění takové zprávy na fóru, které navštěvují osoby mladší 15 let, je dosti nevhodné, proto byla odstraněna. Jenda.SG-1LoLwut ale já si už nepamatuju co jsem v podpisu měl, škoda.

Příspěvek 26.12.2010 01:28:10
pumelo1 Airman
Airman

Příspěvky: 23
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Pokud jste někdo viděl Captain Summit lze ho najít na Youtube,nebo jako bonus na Blu-ray kolekci Filmů,tak největší problém jsou prachy.Na film by bylo potřeba tak 50mil.doláčů a na seriál 10x tolik.Nikdo to nechce dát z různých důvodu.Osobně bych pokud by další seriál spatřil světlo světa pokračoval přelomem 24-25 století jakoukoliv lodí které bude šefovat chlap a nebude to seriál typu SGU,kde se budou řešit charaktery a animozity jednotlivých členů posádky :palka:.
Asi největším problémem jsme mi sami,ruku na srdce,kdo z vás si nestahuje z netu jakekoliv díly z jakéhokoliv seriálu :hmmm: Návratnost vložených peněz je malá a fandů co si koupí originál či suvenýry s tím spjaté také nevidělá tolik.

Ale můžeme se na těch 50 melounů složit, dát jim téma na film z nějakého vypsaného celosvětového hlasování jaké by mělo být téma a uvidíme :rflmao:

Příspěvek 26.12.2010 08:51:39
DAVE! Uživatelský avatar
Captain
Captain

Příspěvky: 1676
Bydliště: Normandy SR-2
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
ehm celá sezóna SGU stojí 40 milionů dolarů a myslím, že efekty jsou tam na vysoké úrovni a ještě k tomu se tam vyskytuje spousta známých tváří.
Obrázek

Příspěvek 26.12.2010 10:09:58
pumelo1 Airman
Airman

Příspěvky: 23
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
ehm celá sezóna SGU stojí 40 milionů dolarů a myslím, že efekty jsou tam na vysoké úrovni a ještě k tomu se tam vyskytuje spousta známých tváří.

Nevím co si tím myslel,ale těch 500 melounů na serial o 5-7 seriiích u Startreku normál a film za 50 taky normál, aby to za něco stálo.
Ikdyž můžeme to udělat i za polovic pokud na to bude. :D
Zbytek je tak trochu vtip.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma

Zpět na Star Trek

cron