Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra Kultura Seriály Star Trek Vaše nejoblíbenější rasa v ST

Vaše nejoblíbenější rasa v ST

jeden z nejúspěšnějších televizních sci-fi seriálů, který snad ani nepotřebuje představovat...

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Jaká je Vaše nejoblíbenější rasa?

Lidé ze Země
12
20%
Cardassiané
3
5%
Klingoni
6
10%
Romulané
2
3%
Vulkánci
11
18%
Ferengi
2
3%
Borg
16
27%
Changelings (Dominion)
0
Žádná hlasování
Bajorané
0
Žádná hlasování
Jem'Hadar
0
Žádná hlasování
Andoriané
8
13%
Kazoni
0
Žádná hlasování
 
Celkem hlasů : 60

Mark Jackob Uživatelský avatar
Colonel
Colonel

Příspěvky: 2660
Bydliště: Praha 6
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Však oni se jednou rasou stanou.... a ECH se jednou stane plnohodnotným členem posádky... :rflmao: :rflmao:
STARGATE pre-Vates 01x16 První kontakt (30. 7. 2011)

"Matematika je jazykem géniů, ostatní jen opisují." - Vratislav Šembera

NewAsgard Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1052
Bydliště: Moje mateřská loď.
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
S té ankety jednoznačně Borgové :asimilovaný smajlík:
Ale jinak určitě Druh 8472
Obrázek
Povídka První hrozba
Pokud tě štve, že zrušili SGU, hoď si tohle pod podpisu.

"If I must tear you apart Shepard, I will." - Harbinger (Mass Effect 2)

Eleira Uživatelský avatar
First Lieutenant
First Lieutenant

Příspěvky: 1296
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
No tak já jednoznačně Q, i když tady asi soudím na základě jednoho jedince, ale zase můžeme na povahu rasy z části usuzovat podle náznaků v TNG, kde Q otravoval takřka pravidelně. Jejich postoj "proč by někdo chtěl odejít z Kontinua" je prostě dokonalý příklad uzavřené společnosti. A navíc Q (tedy ten nejčastěji se objevující) je prostě borec a můj idol dokonale otravné osobnosti. A samozřejmě produkuje nesmrtelné hlášky ve smyslu "tetička Kathrine" a "Jean-Lucu, jste mrtev a já jsem Bůh".

No, jinak přemýšlím, koho ještě. Když pominu Kes (teda než se vyvinula z otravného štěnátka do samostatně myslící bytosti), tak možná Ocampové. Sice žijí jen devět let a jsou to takoví mazlíci vyšších bytostí, ale mají dost nevyužitého potenciálu.

Tar-ara Uživatelský avatar
Major General
Major General

Příspěvky: 3618
Bydliště: Kousíček od Prahy / Cardassia
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Q - to by bylo spíš k nej postavě :). Quinn třeba nebyl vůbec špatný... i když měl poněkud sebevražedné sklony :). Q-ův kluk... toho bych asi zabila, zvlášť ze začátku otravností překonával otce (otravností, ne stylem, pozor :)). A ještě Q-ova žena... hmm. Jinak další spíš tak problikli (+ ještě ta Amanda Q). I když v této společnosti bych asi žít nechtěla (moc už je jiná věc ;-)... i když aby člověk pak nedopadl jako Quinn :)).

Potenciál Ocampů... vlastně teď nevím, zda (krom Q a těch extra mocných bytostí) by někdo ze známějších ras měl takový potenciál v telepatii, telekinezi... ti, kdyby chtěli... :).
"Now you're cookin'!" - Milton C. Hardcastle

Obrázek

ctirad Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 36
Bydliště: Somewhere in unknown space
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Z jednoho pohledu - Borgové - prostě dokonalost sama :D a síla krychlí a koulí....

Z druhého pohledu - Today is a good day to die ! - Klingoni - asi hlavně kvůli kultuře a lodím
Cube at front, cube at right and a sphere behind us - another normal day in space

Star Trek: Nebraska - 1. řada
Pravidla diplomacie

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Předchozí

Zpět na Star Trek

cron