Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra Kultura Seriály Star Trek Uniformy - Star Trek

Uniformy - Star Trek

jeden z nejúspěšnějších televizních sci-fi seriálů, který snad ani nepotřebuje představovat...

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Příspěvek 24.1.2010 21:07:23

Příspěvky: 96
Bydliště: Krupka
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Ahoj, chtěl bych se zeptat, jestli by mi někdo technicky nepomohl s uniformou buď z Voyageru, nebo Nemesis ,... prohledal jsem snad celej net a nenašel jsem nikde rozměry, jako čířka barevných průhů, hloubla výstřihů, výška límečku a tak,. tak kdyby se našla nějaká dobrá duše a nějak mi pomohla, byl bych jí zavázán,. mějte se fajn a předem díky. Ahoj
O´neill : ,,Řeknu Ti Tiel´cu, že jestly brzy nezjistíme jak z toho ven, tak se cvoknu.Zcvoknout, to znamená přijít o rozum, zbláznit se,zešílet, zmagořit, přestat se ovládat, mít o kolečko víc, plácat pátý přes devátý, ZBLBNOUT !!!!!!

Příspěvek 24.1.2010 23:03:18
Skrejm Uživatelský avatar
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel

Příspěvky: 2025
Bydliště: Ostrava
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak s rozměrama by nemusel být problém. Stačí si pustit video, kde je celá postava ze seriálu, najít výšku a změřit výšku ve videu. Z toho získaš poměr skutečnost:video a změříš rozměry věcí z videa co tě zajímají a vynásobéš poměrem a máš skutečnou přibližnou velikost. :wink:
"Science has made us gods even before we are worthy of being men." -- Jean Rostand - French biologist (1894 - 1977)

Obrázek

Příspěvek 27.1.2010 00:24:50
Mark Jackob Uživatelský avatar
Colonel
Colonel

Příspěvky: 2660
Bydliště: Praha 6
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
jestli do toho dáš pětistovku, tak si to objednej tady (odkaz)... mám s tímhle obchodem skvělé zkušenosti...
STARGATE pre-Vates 01x16 První kontakt (30. 7. 2011)

"Matematika je jazykem géniů, ostatní jen opisují." - Vratislav Šembera

Příspěvek 27.1.2010 21:41:58

Příspěvky: 96
Bydliště: Krupka
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
to MJ : děkuju za radu, ten shop vypadá solidně, a mají tam docela levný pěkný věci, děkuju,... jen, mohu se zeptat na to, jak to pbjednat? bohužel s tímhle nemám žádné zkušenosti. díky
O´neill : ,,Řeknu Ti Tiel´cu, že jestly brzy nezjistíme jak z toho ven, tak se cvoknu.Zcvoknout, to znamená přijít o rozum, zbláznit se,zešílet, zmagořit, přestat se ovládat, mít o kolečko víc, plácat pátý přes devátý, ZBLBNOUT !!!!!!

Příspěvek 27.1.2010 21:53:13
Darth_RevanCZ Uživatelský avatar
Master Sergeant
Master Sergeant

Příspěvky: 562
Bydliště: Segmentum Solar - Terra
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Zkus si projet tohle fórum, pokud ti nevadí, že je v angličtině můžeš tam najít různý rady jak si ušít uniformy (nejen ze Star-Treku) i "doma".

http://www.scifihero.net/forums/index.php?showforum=450
If I die in combat zone ... box me up and ship me home!

Pin my medals upon my chest ... tell my mom I've done my best!


Hardcore tacti-cool taštička na dokumenty ...
http://www.army-obchod.cz/zbozi/doplnky/ostatni/3-tasticky-na-dokumenty-1215

Odeslat nové téma Odpovědět na téma

Zpět na Star Trek

cron