Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra Kultura Seriály Star Trek Star Trek: Films 1-10 Remastered Special Edition Box Set

Star Trek: Films 1-10 Remastered Special Edition Box Set

jeden z nejúspěšnějších televizních sci-fi seriálů, který snad ani nepotřebuje představovat...

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Wornos Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 308
Bydliště: Turany(Slovensko)
Pohlaví: Neuvedeno


Daedalus.cz Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1150
Bydliště: Hrádek n. N.
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Cena dobrá, ale když připočteš poštovné, tak tě vyjde skoro levněji koupit to v českém/slovenském obchodě. Navíc by jsi to měl rychleji doma. Třeba tady s těmito stránkami mám dobré zkušenosti.
http://www.dvdobchod.cz/index.php?search=star+trek

Wornos Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 308
Bydliště: Turany(Slovensko)
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Podla mna je to genialne: Vsetky ST filmy okrem 11 ten remasterovat netreba :D A o nejakej slovenskej stranke nevies? Jedine co som si ja objednaval z netu su hry tak sa moc v tom nevyznam.
Obrázek

Skrejm Uživatelský avatar
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel

Příspěvky: 2025
Bydliště: Ostrava
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Daedalus.cz: Levněji? V přepočtu (aji s poštovným) to je podtisícovku. když by to kupoval viz tvůj obchod tak ho to výjde dráž a otázka je jestli ty u nás jsou vůbec remastrované :wink:
"Science has made us gods even before we are worthy of being men." -- Jean Rostand - French biologist (1894 - 1977)

Obrázek

Wornos Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 308
Bydliště: Turany(Slovensko)
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
A ake je vlastne postovne s Anglicka na Slovensko.
Obrázek

Skrejm Uživatelský avatar
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel

Příspěvky: 2025
Bydliště: Ostrava
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Kruci... to je z Anglie... nevím proč jsem si myslel, že z USA :hmmm: Tak to bych opravil tvrzení, že to vyjde levněji. Vyjde to tak na stejno.
Do česka je 4,5 liber (ta levnější variata), tak na slovensko to bude buď stejně, nebo jenom o něco málo drazší.
Když tak se můžeš podívat. Dej to do košíku, odklikej kde to chceš poslat, jak to chceš poslat, jak to zaplatíš a pak se objevíš na potvrzovací stránce, kde máš taky cenu a poštovné
"Science has made us gods even before we are worthy of being men." -- Jean Rostand - French biologist (1894 - 1977)

Obrázek

Wornos Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 308
Bydliště: Turany(Slovensko)
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Skusal som to hladat ale neviem ci nieco take vobec existuje.
Takyto remasterovany set DVD ST filmov s ceskym dabingom.
Obrázek

Zachin Airman
Airman

Příspěvky: 54
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Tento Box set nemám, ale pořídil jsem si před pár dny všech 10 dílů dohromady, co se prodávají v ČR od Magic Boxu a jsem spokojený. Na zadní straně je u prvního dílu Copyright od Paramountu r. 2005 a všechny ostatní díly tam mají uveden rok 2009. Takže předpokládám, že také jde o remasterované verze. Jinak všechny díly ve speciální edici (3 až 10) a 1 - 2 v režisérské edici. I s česky otitiulkovanými bonusovými materiály, včetně rozhovorů s herci a tvůrci.

Ještě jedna jedna věc, každé DVD s celovečerním filmem má na potisku uveden i letopočet kdy byl zřejmě prvně remasterován společností Paramount, vesměs jsou to letpočty od počátku 21. století. Star Trek 1 má 2000 a ty další následující roky a tak. Narazil jsem zatím jen na jednu chybu, a to u třetího dílu Pátrání po Spockovi, kde DVD potiskem označené jako Bonus Features, je to které obsahuje celý film, jednotlivé scény a komentář. A to druhé, odkazující na film, jeho délku a původní rok vyroby, naopak obsahuje ty bonusové materiály.
Naposledy upravil Zachin dne 10.5.2010 13:59:51, celkově upraveno 1

Wornos Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 308
Bydliště: Turany(Slovensko)
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Hod link. A je to po cesky?
Obrázek

Zachin Airman
Airman

Příspěvky: 54
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Objednal jsem to odsud http://www.arara.cz/t/product.php?id=21 ... news-03-29, ale každý díl je v samostatném balení. Standardní edice a umělohmotný obal. Ale všechny jsem si nechal poslat komplet naráz, takže i tak to beru jako kompilaci. U každého dílu jsou CZ titulky, a DVD krabička je z obou stran v CZ. Stejně tak ty bonusy na DVD. Je to už téměř vyprodané, A shodou okolností tento obchod sídlí na Slovensku. Objednával sem 30. 4. 2010 a 5. 5. 2010 to bylo doma.

Wornos Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 308
Bydliště: Turany(Slovensko)
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Neviete ci sa plati s anglickeho amazonu clo? :cry:
Vopred dakujem za odpoved.
Obrázek

Skrejm Uživatelský avatar
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel

Příspěvky: 2025
Bydliště: Ostrava
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Wornos: Vzhledem k tomu, že jak Británie tak Česko(u tebe spíš Slovensko) jsou v EU tak se clo neplatí :wink:
"Science has made us gods even before we are worthy of being men." -- Jean Rostand - French biologist (1894 - 1977)

Obrázek

Wornos Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 308
Bydliště: Turany(Slovensko)
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Huraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Tak si idem konecne po dlhom premobjednat tento box set.
Obrázek

Odeslat nové téma Odpovědět na téma

Zpět na Star Trek

cron