Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra Kultura Seriály Dr. Who Dalek vs Cyberman

Dalek vs Cyberman

seriál o poutníkovi časem, který zachraňuje vesmír a s pomocí kolegyně ze Země i naši planetu ...

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Porazili by Dalekové 5 milionů Cybermanů?

Ano bezpochyby
36
82%
šance tu je
7
16%
Ne nezvládnli by to
1
2%
 
Celkem hlasů : 44

Příspěvek 22.8.2007 20:24:38
Pan Citron Uživatelský avatar
Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 806
Bydliště: Brno nebo Gallifrey (Mám v tom trochu zmatek)
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
(no snad to nebude považováno jako za duplicitní téma)

Hele tak mě napadlo, když se Dalekové v 2x13 Doomsday setkali s Cybama. Tak mě napadlo. Je možný, aby čtyři Dalekové porazili 5 milionů Cybermanů. Jako jasně Dalekové se chvástali, že by je porazil i jeden, ale oni toho taky nakecaj. Tak co myslíte porazili by je?

Osobně já myslím, i když si teď možná budu trochu protiřečit, že Ano. Nebo, alespoň by měli šanci. Samozřejmě záleželo by na taktice Cybů, ale podle mě by je dostali.
ADRIC WILL FALL

Příspěvek 23.8.2007 03:08:10
Wyntil Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 31
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
No, Dalekove jsou (jestli se nepletu) geneticky modifikovani valecnici v hi-tech-tank-like armorech, zatimco Cybermeni jsou "jenom" upgradeovani lide... Uz jen kvuli tomuhle bych vsadil na Daleky...
Practice makes perfect... But nothing's perfect, so why practice?
Obrázek

Příspěvek 05.3.2009 01:06:37
matolas Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 48
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Tady není co riešiť. Jeden Dalek dokáže zničiť šeckých Kybermanov a to ešte s dávkou veľkej smoly.

Příspěvek 04.5.2010 22:21:17
Air Force Uživatelský avatar
Colonel
Colonel

Příspěvky: 2866
Bydliště: Praha - Smíchov
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Kyberlidi jsou banda dřeváků, Doctor to tam pěkně vysvětloval jejich šéfovi. Zbavili se fantazie a kreativního myšlení, jejich technologie se nikdy nemůže příliš vzdálit od toho s čim začali.
Fyzicky je to jen osekaná verze lidskýho mzku v trošku odolnějšim těle.

Dalekové na druhou stranu maj štíty, který tluměj fyzický útoky a paprskomety kyberlidí zvládali zřejmě naprosto, uměj cestovat časem, lítat a jejich technologie je všeobecně velice nadřazená, jsou geniální a používaj komplikovaný strategie. (S ohledem na to všechno bych ale čekal mnohem výkonější zbraně, ten jejich paprskomet teda neni nic moc).

Pokud by na to kyberlidi vzali atomovku nebo tak něco, tak by to ustáli, jinak jsou ale bez šance.
Obrázek

Odeslat nové téma Odpovědět na téma

Zpět na Dr. Who