Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra Kultura Seriály Dr. Who Renewed Doctor Who

Renewed Doctor Who

seriál o poutníkovi časem, který zachraňuje vesmír a s pomocí kolegyně ze Země i naši planetu ...

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Příspěvek 22.11.2011 01:40:59
Blackthunder Uživatelský avatar
Major
Major

Příspěvky: 1825
Bydliště: Pardubice - Česká Republika - Sol 3 - Sol System - Mutter's Spiral - N-Space
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Pár názorů můžete najít na našich stránkách :wink:

http://doctorwho.cz/novinka/doctor-who-na-velkem-platne-ale-ne-tak-jak-bychom


a myslím, že můj názor se dá už vyčíst jasně z té novinky :D
Obrázek

Příspěvek 26.12.2011 00:56:52
St0rm Uživatelský avatar
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel

Příspěvky: 2366
Bydliště: Studénka
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak vánoční speciál máme za sebou a jak jsem na konci natahoval... perfektně odvedená práce.

Příspěvek 31.12.2011 11:30:42
Pocket Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 1
Bydliště: Hranice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak film se natáčet (prozatím) nebude.
Pocket, ten s kapsou...

Příspěvek 31.12.2011 15:15:40
St0rm Uživatelský avatar
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel

Příspěvky: 2366
Bydliště: Studénka
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Víme a jsme za to vděční :D

Příspěvek 23.1.2012 01:58:32
Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Blacku, anketa o nej epizodu 6. řady nebude? :D Trochu se mi zpřeházel žebříček po tom, co jsem si to pustila znovu (5. řada mě stále moc nebavila, ale 6. série je o dost lepší) :)

Hlavně mi v 6. sérii vyhovovalo, že Amy trochu utlumili a nebyla úplně v popředí, což bylo fajn. Tři hlavní herci si tu dokonale sedli imo a některé jejich společné scény byly naprosto super (asi nejvíc v Let´s kill Hitler) :)
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Příspěvek 23.1.2012 17:55:52
Blackthunder Uživatelský avatar
Major
Major

Příspěvky: 1825
Bydliště: Pardubice - Česká Republika - Sol 3 - Sol System - Mutter's Spiral - N-Space
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
No vidíš to, úplně jsem na to zapomněl :D
Obrázek

Příspěvek 13.8.2013 15:09:24
spike kree Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1012
Bydliště: Staré Hodějovice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Ok, je to starší zpráva, ale .... takže 12 doctor je Peter Capaldi , uvidíme jak se vyvrbí. Je známější v Británii, osobně jsem slyšel jeho strýčka Nigela v The Penguins of Madagascar epizodě a bylo to k popukání, poté jsem ho viděl jen v jedné z předchozích epizod doctora, kde hrál římského občana, ten díl v Pompejích.........

Takže opravdu bude překvápko jaký jeho doctor bude, když vemem v potah že 12 regenerace má být temná až zlá........

Co si myslíte vy?????????
To never die.... and to conquer all. That is winning

If you enter a room intending to assassinate someone, and there is a treecat in the room, either abort your mission immediately, or switch to nuclear weapons.

Příspěvek 27.11.2013 20:40:13
Pacoz Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 189
Bydliště: Atlantis
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Kde si sebral temná až zlá? :-D Peter bude super :-D co říkáte na 50. výročí???
A taky ten Čech jak se menuje....no....
Doktor Zelenka?
Jo,ten....

Příspěvek 30.11.2013 00:58:44
St0rm Uživatelský avatar
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel

Příspěvky: 2366
Bydliště: Studénka
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
No reaguješ velice brzy, ale můžu to vysvětlit já :D
Ve starých Doctorech byl Valyard, jedna z posledních inkarnací Doctora. Byl to pěkný bastard a byl použit jako svědek proti Doctorovi u soudu Time Lordů.
Ovšem Spike to postnul před moc dlouhou dobou, v 50.výročí jsme zjistili, že Capaldi bude 13. a ne 12. Tak jako tak to rozhodně nebude žádná veselá kopa. Poslední díl série (Name of the Doctor) zmíňuje Great Inteligence jména, pod kterými bude Doctor znám před svou smrtí. Storm, Valyard... Takže ano, pan Doctor nám ztemní a dost možná to má co do činění s Trezilore.
A tak celkově, co jste si mysleli o výročním speciálu? :)

Příspěvek 30.11.2013 10:31:13
Pacoz Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 189
Bydliště: Atlantis
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Hluboce pochybuju že zrovna Capaldi bude Valyard...že ztemní to je možné ale proč by to nemohlo být až za dalších 50 let třeba? Trenzalore se nemusí objevit dalších 50 let (teoreticky i když trailer na christmas special říká něco jiného (nemusí to být ten moment v čase kdy doktor zemře že :-) )) Moffat přece řekl že plánuje dostat se až na 100 let a že zná způsob jak obejít regenerační limit...

50. výročí bylo super no...sice některé věci tam nedávaly smysl jako třeba Baker na konci ale tak co to se dá odpustit...
A taky ten Čech jak se menuje....no....
Doktor Zelenka?
Jo,ten....

Příspěvek 30.11.2013 10:50:46
St0rm Uživatelský avatar
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel

Příspěvky: 2366
Bydliště: Studénka
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak on Baker nebyl Doctor :) od bodu, kdy ti dva odletěli to už bylo spíš takové vzpomínkové, než dějové.
Ale... Time Lordi maji třináct regenerací, Capaldi je 13. a v teaseru na vánoční speciál jsme viděli, že D. dorazí na Trenzilore. Nezemře tam, ale víme, že zregeneruje. "At the fields of Trenzilore, where noone can lie or fail to answer a question will be asked. Question that can never ever be answered. Doctor Who?"
Když tam byl poprvé, tak po něm chtěli jméno, ale to bylo čistě heslo ke dveřím a "fall of eleventh" nebyl, ve vánočním bude. Jak to tak vypadá, tak tu planetu ve speciálu zničí a namísto veselého Matta dostaneme temného Capaldiho.

poznámka. Na vánoce tam bude dost pravděpodobně River. Ještě pořád jí neřekl své jméno, alespoň my jsme to neviděli, a komu jinému než jí by ho na Trenzilore vyžvanil :)

A ten způsob na vytrikování regenerací zná každý, kdo viděl staré Doctory :) Ostatní Time Lordi dokáží oživit padlého druha (ať už byl zabit než zregeneroval, nebo mu regenerace došly). Proto Moffat přitáhl zpět Galifrey. Zastávka v boxech.

Příspěvek 02.12.2013 19:22:31
Ralen Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1068
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
St0rm píše:
A tak celkově, co jste si mysleli o výročním speciálu? :)

Přiznám se, že jsem z něj celkem zamtenej, nechápu jako to má sedět spolu s "The End of Time"... :?
Obrázek

Příspěvek 02.12.2013 20:14:47
St0rm Uživatelský avatar
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel

Příspěvky: 2366
Bydliště: Studénka
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Já si po speciálu zrekapituloval celého Doctora (dává to novou hloubku) a s End of Time to právě sedí krásně :)
V EoT je například zmíněno v High Council "What news of the Doctor?"
"He still posseses the moment and plans on using it against daleks and Time Lords alike."
Což v té době nedávalo smysl a ono ejhle :D

Jinak je to ten samý den, i v Day of the Doctor je zmíněno "To hell with High Council, their plans have already failed."
Tudíž end of time se stal jen "vteřiny" předtím :D

Příspěvek 02.12.2013 22:55:25
Ralen Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1068
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Nj, zkouknout znovu celýho Doctora by bylo pěkný, ale kde na to mám vzít čas... :(
Pokud se tedy End of Time odehrává před tím, tak to pár věcí vysvětluje, nicméně pořád mi tam pár věcí uplně nesedí - Time Lordi byli Doctorivym plánem překvapení, přitom se někdo už teda podobnej plán pokusil zrealizovat předtím... :hmmm: ale možná je to jen tím, že už je to nějakej ten pátek, co jsem to viděl.
Nicméně na samotnym Day of the Doctor mi nesedí jedna věc, jak měl Doctor vědět, že má vypočítat jak nechat Galifrey zmizet, když po návratu do svý časový linie všechno co změnil zapomněl? Ale jinak skvělej díl a asi bych ho dokázal ocenit ještě víc, kdybych věděl jak to všechno navazuje na díly předchozí, ze kterejch jsem bohužel už většinu zapomněl.
Obrázek

Příspěvek 03.12.2013 20:15:24
Geser Uživatelský avatar
Captain
Captain

Příspěvky: 1570
Bydliště: City of Landing, Manticore
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Nedávno jsem dokoukal The Thick of it, kde hraje Capaldi. Poprvé od ohlášení Tennantovy regenerace, a možnosti Ecclestonovy roličky ve výročním speciálu se na nový díly Doctora vážně těšim. Škoda, že teď zase budem tak dlouho čekat :)
The year is 2258, the name of the place is Babylon 5.
Obrázek

I love it when a plan comes together!

Příspěvek 03.12.2013 20:50:27
St0rm Uživatelský avatar
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel

Příspěvky: 2366
Bydliště: Studénka
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Celé dlouhé tři týdny :D

Příspěvek 05.12.2013 13:19:53
Geser Uživatelský avatar
Captain
Captain

Příspěvky: 1570
Bydliště: City of Landing, Manticore
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Myslel jsem díly s Capaldim. Plus jestli si s tim zase Moff začne hrát, tak těch třináct dílů může zase rozkouskovat do dvou let. Navíc ten člověk je prostě špatný showrunner, tak sem zvědavej, za jak dlouho mi znechutí Capaldiho éru. U Smithe mu to trvalo řadu a půl :)
The year is 2258, the name of the place is Babylon 5.
Obrázek

I love it when a plan comes together!

Příspěvek 05.12.2013 15:35:07
St0rm Uživatelský avatar
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel

Příspěvky: 2366
Bydliště: Studénka
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Vidím, že spadáš do druhé kategorie.
Já byl rád, že konečně zahodili toho pajtaše co sem už dokázal zapomenout jeho jméno a dali to Moffatovi. End of Time speciál mě v tom jen ujistil.
Krom toho u mě Smith zatím vede jako Doctor a to počítám i ty staré. (Teď mi ukousněte hlavu :D )

Příspěvek 05.12.2013 23:57:49
Geser Uživatelský avatar
Captain
Captain

Příspěvky: 1570
Bydliště: City of Landing, Manticore
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Smith je skvělej Doktor, o tom žádná. Můj Doktor je Eccleston :)
RTD z toho ovšem udělal zase kult, Moffat živoří. Když psal Moffat jednotlivý epky, kde nějakou věc prostě musel ukončit nějakým způsobem, tak to bylo supr. Ovšem teď, když ho nic netlačí, tak všude načne tisíc věcí, ale ani jednu neudělá pořádně (třeba zápletka kolem Demons Run byla jedna z nejpromrhanějších příležitostí ever), nebo to nedejbože ukončí. Plus éra RTD znamenala hromadu vedlejších postav, který to renewed univerzum oživovaly, a z nichž jedna došáhla až na vlastní spin-off. Z podobnou dobu se Moffat zmohl maximálně na Craiga a Victoriánskou trojku. Jinak End of Time byl hrozná záležitost :) Vůbec ty epky kolísaj kvalitou strašně moc.
The year is 2258, the name of the place is Babylon 5.
Obrázek

I love it when a plan comes together!

Příspěvek 26.4.2014 00:14:27
Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak já Smithe považuju za nejhoršího Doctora a nejlepšího herectví dosáhl ve chvíli, kdy regeneroval :D Ale v sérii 7B byl už lepší, a rozhodně mi seděly některé jeho momenty víc než většina Tennantových ufňukaných "I am so sorry" scén. Ale 6. série byla takové jedno masivní šlápnutí vedle a s tím neustálým restartováním, pobíháním, "cool" věcmi to prostě nějak ztratilo kouzlo. 7. série mě bavila i částečně proto, že tam nebyl nějaký přehnaný nedomyšlený story-arc, ale jednotlivé epizody. Doufám, že na ten nesmysl s Clarou zapomenou...
Každopádně Capaldi je úplně jinde, ale co jsem tak četla, měl by jeho Doctor trochu čerpat ze 4. a 9., takže uvidíme. Na nějakou temnotu bych moc nesázela, ale rozhodně mít Doctora víc nepředvídatelného a ne jen "boyfrienda na zavolání" (což 10 i 11 byli), bude příjemná změna.
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Předchozí

Zpět na Dr. Who