Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra Kultura Seriály Dr. Who Třetí série - pozor spoilery

Třetí série - pozor spoilery

seriál o poutníkovi časem, který zachraňuje vesmír a s pomocí kolegyně ze Země i naši planetu ...

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Příspěvek 02.4.2007 00:27:04
Tar-ara Uživatelský avatar
Major General
Major General

Příspěvky: 3618
Bydliště: Kousíček od Prahy / Cardassia
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak tady můžeme debatovati o nových dílech třetí (neboli 29.) sérii Doctora Who. Nečtěte, pokud jste neviděli a nechcete si zkazit překvapení.
Reakce na již vysílané díly pište normálně. Do spoileroidního textu pak to, co ještě vysíláno nebylo.



Takže nový díl. Potěšil mě. Zvláště Martha, protože z trailerů jsem nabyla dojmu, že tam funguje jako křoví, co se občas tváří vyděšeně. V tomto dílu tomu tak nebylo. Chovala se inteligentně.
Doctor je samozřejmě Doctor.
Vizuálně pěkné, zápletka doctorsky zvláštní :).

Ale naštvalo mě tam pár věcí. Jednak třeba to chycení za ruku se slovy "Run!" - to mi přišlo...prostě fakt blbý, tohle patří někomu jinému. Pak ten "polibek" - mno, dobře, ono to nebylo tak úplně, ale stejně. Hned první díl tím spíš. A pak ještě nějaké drobnosti, ale už ne tak "velké".
A stejně mě furt štve, že už neuvidim Rose :-(

Ale celkově se mi díl líbil. Jsem zvědavá na další :).

Jinak dneska jsem byla v jedné hospodě a dostala jsem ke koktejlu brčko...:lol: (nemluvě tedy o tom, že tam měli jídlo s názvem Kapitán Jack a pak sice Šedého, ale Vlka...to není k tomuto dílu, ale když už jsem v tom výčtu...;-)).
"Now you're cookin'!" - Milton C. Hardcastle

Obrázek

Příspěvek 02.4.2007 00:58:38
Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak je to taky za mnou. Martha se mi líbí, je docela akční a dobrodruh. Rose taková ze začátku nebyla. Přiznám se, že mi Rose moc nechybí, nikdy jsem z ní nebyla nadšená, ale zvykla jsem si, takže je to změna. Trochu mi tam chyběla nějaká chemie, která fungovala mezi Rose a Doctorem, ale myslím, že to se poddá.

To vyzvednutí nemocnice na Měsíc jako na neutrální území a pak ta "policie", to byl super nápad. I když jsem trochu nepobrala, jak ji tam dostali. Ono to tam někde určitě padlo, ale na to si to musím pustit ještě jednou.
Pak samozřejmě typicky doktorovské vyklepávání radiace z nohy a následná hláška "barefoot on the Moon" :D
Líbilo se mi, jak Martha vešla do Tardis a řekla "It´s bigger inside" a Doctor neslyšně říkal to samé, jak to čekal :D

Líbilo se mi to. Možná je to absťákem, možná nadšneím, ale nemám námitky. Ten polibek...no, uvidíme, snad to nebudou nějak moc rozvíjet a skončí to podobně jako s Rose...ale teda docela se děsím té její rodiny, to bude asi skvělá cesta, až se jim jednou všichni nakvartírujou do tardis :lol:
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Příspěvek 02.4.2007 22:37:30
Tar-ara Uživatelský avatar
Major General
Major General

Příspěvky: 3618
Bydliště: Kousíček od Prahy / Cardassia
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Pozor, pozor! Všichni neangličtináři! :hlaseni:
Indy bleskovou rychlostí udělal české titulky. Ke stáhnutí zde. ;-)
http://indy.sg1.cz/titulky.html
"Now you're cookin'!" - Milton C. Hardcastle

Obrázek

Příspěvek 08.4.2007 17:21:30
Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
3x02-The Shakespeare Code...tuhle epizodu musí milovat každý milovník angličtiny a Shakespeara, a literatury vůbec (ta zmínka Dylana Thomase :lol: ). Bylo to super, nějak to neumím popsat, prostě to byla fantazie.
Pořád si nejsem úplně jistá Marthou. Ale je nová, takže se to její usmívání dá přejít. Bylo mi jí líto, když doctor zmínil Rose, to od něj nebylo fér.
Ale William je moc fajn chlapík, "cestujete časem a prostorem, že?" :) A vůbec, byl hrozně sympatický, doufám, že ho ještě uvidíme. "Hamnet?" "Co je tom jménu špatného?" :lol: Skvěle :D
A královna na konci, přesně to jsem čekala, že se stane :lol:
Každopádně si to musím pustit ještě jednou, tolik se tam veršovalo a odkazovalo, že jsem všechno nepochytila. Ale teď děkuju za profesora Clarka a jeho podrobné probírání Shakespeara :D
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Příspěvek 12.4.2007 16:17:06
Blackthunder Uživatelský avatar
Major
Major

Příspěvky: 1825
Bydliště: Pardubice - Česká Republika - Sol 3 - Sol System - Mutter's Spiral - N-Space
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak mám za sebou 3x01 - Jo Martha, Martha tu zná celá parta...
ehm No rozhodně je artha 10000000000000000000000000000krát lepší než ta blondatá pinda :lol: :lol:
A já jsem spokojenej. Podle mě byl tenhle díl snad zatím nejlepší :lol:
Obrázek

Příspěvek 15.4.2007 03:00:01
Tar-ara Uživatelský avatar
Major General
Major General

Příspěvky: 3618
Bydliště: Kousíček od Prahy / Cardassia
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
z 12.4.2007 | 16:35:19
3x02
Díl to byl pěkný, i když svou "logikou" mě připomenul díly s Devátým Doctorem :). Ten konec s královnou byl naprosto suprovej :lol:. To jsem zvědavá, co jí to provedl. On Doctor vůbec zajímavě vychází s královskou rodinou :lol:. A pokud jde o ty poznámky o Rose - jsem za ně ráda, že to není "Jo, měl jsem společníka, ale už si ani nepamatuju její jméno".

EDIT:
3x03

Takže třetí díl byl...podle mě úžasnej. Ne ani v hlavním příběhu, ale v detailech okolo. Ta hudba byla naprosto úchvatná a moc dílu přidala. Tento díl byl jak velmi humorný (ta cesta "podlažími" a vůbec hlášky okolo), tak i vážná (zmínky o Gallifray, Face of Boe...). Ta scéna, kdy Doctor mluví tak krásně o Gallifray a do toho hraje ta úžasná hudba...člověk to i vidí - to je naprosto nádherný. A vůbec jsou tam krásný scény, kdy člověk hledí s úžasem. Opravdu se mi to moooc líbilo :).
Jen Martha se chová, jakoby Doctora znala odjakživa...:?. Mmch., že se ten Doctor k těm kočičkám/dětičkám (to je hrozný :D) tak měl...pamatuju na tu kočičku v druhý sérii :lol:.
"Now you're cookin'!" - Milton C. Hardcastle

Obrázek

Příspěvek 15.4.2007 20:56:21
Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
3x03 mě naprosto a totálně dostal. Dvakrát jsem skoro brečela, na konci už jsem to vzdala a přiznala si, že Doctor je jeden ze dvou seriálů, u kterého prostě někdy brečím.
Bylo to neuvěřitelný. Hudba naprosto fantastická, skvěle to doplňovala. David Tennant mě chvílemi opravdu dostával, dneska byl vážně výborný.
Doctorovy vzpomínky na Gallifrey byly tak krásné a dojemmné. A to, že "není alone", pochybuju, že myslel Marthu :wink: Ještě to bude zajímavý.
A ta absurdita, ta auta v řadě, čekající několik let na posunutí se v zácpě, různí lidičkové žijící v autech. A ta koťata :lol: Krásné děti, pravda :lol:
Třetí série se mi hodně líbí, troufám si říct, že zatím je lepší než druhá (o fous :wink:) .
A Martha? Ta se mi začíná líbit čím dál víc. Rose mi nikdy zase až tak k srdci nepřirostla, navíc Billie Piper, u té mi přišlo, že moc hrát neumí. A vůbec, vzdávám to a přiznávám, že se mi tahle holka vážně líbí. To, že mluvila o doctorovi jakoby ho znala odjakživa, to mi nevadilo. Vystihuje to jeho podstatu, prostě mu věří, je to tak. Je to v něm.

Upoutávka na příští díl mě nejdřív trochu zklamala, ale na konci
Toto je spoiler!!!:
Dalek!


To bude ještě zajímavý. Miluju tenhle seriál a bylo načase, aby už dali nové díly. :D
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Příspěvek 24.4.2007 19:26:40
Skrejm Uživatelský avatar
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel

Příspěvky: 2025
Bydliště: Ostrava
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak a mám za sebou 4 díl. A musím říct, že pokud jste ho ještě neviděli tak si snad raději počkejte na pokračování příští týden.

Zase Dalekové. To by mě zajímalo jaktože vždycky přežijou. Ať udělaá Doktor cokoli stále tu jsou. Ale jak by to vypadalo be znich, že?
Ale měli na ně teda velké nároky (myslím na ty stavaře), dostavět Empire State Bulding za večera. Docela nadlický úkol. Který se bohužel povedl.
Konec byl skvělý. "I am a human Dalek. I am your future." No uvidíme jak se "lidskému" Dalekovi povede. A hudba k tomu konci taky sedla.
"Science has made us gods even before we are worthy of being men." -- Jean Rostand - French biologist (1894 - 1977)

Obrázek

Příspěvek 24.4.2007 20:01:06
Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Mně tahle epizoda docela zklamala, ale počkám si ještě na druhou část, abych posoudila celek. Dalekové jsou klasika a konec byl super. Nové dalekovské téma taky, moc pěkná hudba.
A musím říct, že David Tennant nějak herecky "dospěl" během pauzy. Moc se mi líbí, jak teď hraje, je výborný. Martha se mi líbí, jen ty neustálé narážky na to, jak "je zamilovaná" mi moc nesedí. Ne že bych byla zastánce toho, že sci-fi a romantika nejdou dohromady, ale skoro se neznají a i po jedné sérii by mi to přišlo moc brzo.
Každopádně na další díl jsem moc zvědavá. Konec konců, doctor přece cestuje časem a tak na Daleky může vlastně narazit kdykoliv :wink:
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Příspěvek 24.4.2007 20:13:39
Skrejm Uživatelský avatar
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel

Příspěvky: 2025
Bydliště: Ostrava
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak je mi jasné, že na ně může narazit kdykoliv vzhledem, že cestuje časem. Ale tyhle 4 Daleky už, ale zničil v epizodě 2x13. Pokud se mu v další nepodaří toho lidského Daleka vrátit do té kovové schránky, aby je mohl teprve zničit. No uvidíme příští týden.
"Science has made us gods even before we are worthy of being men." -- Jean Rostand - French biologist (1894 - 1977)

Obrázek

Příspěvek 24.4.2007 20:45:01
Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Myslím, že ten proces dělání lidských daleků je dost komplikovaný a pomalý. Jestli teda nenajdou rychlejší, tak si myslím, že s nimi doctor bude hotov raz dva :D
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Příspěvek 29.4.2007 03:00:45
Tar-ara Uživatelský avatar
Major General
Major General

Příspěvky: 3618
Bydliště: Kousíček od Prahy / Cardassia
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak nejprv k 3x04 - moc mě to nezaujalo. Nemělo to "jiskru". Co se jim ale povedlo, byla hudba.
K 3x05 - rozhodně lepší. Hudba opět výborná. Děj zajímavý.
Martha mě zaujala svým MacGyveristickým nápadem :).

Nicméně mě opravdu začíná vyloženě štvát s těmi svými city k Doctorovi. Pěkně bych ji hodila do Severního moře, ať se schladí :?.

K upoutávce na příště:
Toto je spoiler!!!:
Martha konečně změní šaty a učeše si tu svojí palmu.
"Now you're cookin'!" - Milton C. Hardcastle

Obrázek

Příspěvek 29.4.2007 20:24:36
Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak druhá část se mi líbila opravdu víc. Hudba byla moc pěkná, i když díl jako takový bych hodnotila jako velký průměr. Ale to je tím, že 3. série nasadila vysokou laťku. Nemůžou být všechny díly úplně skvělé.
Líbilo se mi, že Martha měla opravdu co na práci a její macgyverismus považuju za moc pěkný kousek. :) Jak jsem psala výš, ty její "city" jsou dost uspěchané, pořád se ještě neznají a není to takový ten "family feeling" jako s Rose, kdy doctora v podstatě její rodina adoptovala. I když toho se tady určitě taky dočkáme. I když teda Rose byla taková...erm, blondýna :oops: ...nikdy jsem jí moc na chuť nepřišla, ale byla jsem zvyklá. Je opravdu pěkné, že na ní Doctor nezapomněl, ale měl by si uvědomit, že Marthu tím přece jen zraňuje, její "city" stranou, tohle by mrzelo každého.

Toto je spoiler!!!:
Příště asi potkáme Marthy rodinu, to jsem zvědavá.
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Příspěvek 01.5.2007 12:28:50
Tar-ara Uživatelský avatar
Major General
Major General

Příspěvky: 3618
Bydliště: Kousíček od Prahy / Cardassia
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Mno, tedy Martha se mi docela líbila v prvním díle (a teď s tím macgyverismem), ovšem jinak mě spíš štve. Extra inteligentní se mi rozhodně nezdá, spíš se mi vrátil dojem z prvních trailerů, kde jsem si říkala, že tato nová společnice umí pár výrazů jako - vyděšený výraz a rádobysvůdný :?. Třeba vztah Doctor/Rose byl takový více interaktivní. Nemyslim ke konci, kdy už po něm taky koukala s jistými postranními umysly, ale takový to přátelský pošťuchování apod. To se mi na tom právě moc líbilo. I když je fakt, že kdyby tohle bylo i s Marthou, tak by se mi to asi moc nelíbilo... mno, kdyby to nějak dobře udělali, tak potom jo. Kdyby se na něj koukala jako na přítele, ne jako na potencionálního manžílka :? :roll:
"Now you're cookin'!" - Milton C. Hardcastle

Obrázek

Příspěvek 01.5.2007 14:36:53
Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Nezapomínej, že Martha je nová. Chemie chvíli trvá, nemůžou se začít hned pošťuchovat a to bys zase křiečela, že to přece dělala Rose a tohle to jen kopíruje :)
I když teda občas mě Martha s tím, jak se usmívá, taky štve, ale pořád mi přijde tak nějak víc akční, taková, nevím no. Těžko se to soudí po dvou letech s Rose.
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Příspěvek 01.5.2007 16:49:15
Tar-ara Uživatelský avatar
Major General
Major General

Příspěvky: 3618
Bydliště: Kousíček od Prahy / Cardassia
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Nezapomínám. Srovnávám to s první sérií, ale tam nějak moc žádný problém nevidím. Jasně, on si něco prožil, než potkal Rose a ta ho hodně podržela. Rose vážně není můj typ ženské hrdinky, ale vidět ty dva spolu byla radost.
Máš pravdu, kdyby Martha byla hned "jo, jsme nejlepší kámoši", tak by se mi to taky nelíbilo. Resp. museli by to udělat dobře. I když pořád by to snad bylo lepší, nevim. V tom prvnim díle se mi zdálo, že se to vyvíjí dobře. Myslim, že největší chybu udělali v tom, že nechali Marthu do Doctora zamilovat a to ještě hned.
Na Marthě mě taky irituje její palma místo vlasů a ten červenej obleček. Ale to se snad změní. Ale, v pravdě, prostě s tou inteligencí to taky moc nevidim..:?.
Na Rose byla taky zajímavá její rodina, tak jsem zvědavá na tu od Marthy.
"Now you're cookin'!" - Milton C. Hardcastle

Obrázek

Příspěvek 01.5.2007 17:03:30
Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak podle toho, co jsme viděli v prvním díle, si myslím, že Marthy rodina taky bude asi správně trhlá. I když matku Rose už asi nikdo nenahradí :lol:
Jo, s tou zamilovaností to taky přehánějí. Asi to tam neměli plést. Vztahy a všechno okolo do sci-fi určitě patří a když to vyjde, je to skvělé. Ale tohle je moc narychlo. Přesto se tak nějak nevzdávám a myslím si, že to stejně nikam nedotáhnou. Jen mi občas Doctorovo chování vůči Marthě přijde až moc chladné.
Když mi tuhle po třech měsících zavolal kamarád, jestli bych s ním nešla do kina a ještě přiznal, že proto, že se mu nechce jít samotnému, protože jeho přítelkyně odjela, taky mě to naštvalo. Prostě záskok, není to nic pěkného a Marthu doctor opravdu nabral jen proto, aby nebyl sám. V Runaway Bride to přece říkal. Takže o tu zamilovanost v tomhle případě nejde, spíš jde o ten pocit "do počtu".
A Martha odjela s doctorem dost narychlo, takže je jasné, že běhá v tom, co měla tou dobou na sobě. Palma? Mně se líbí :) :wink:
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Příspěvek 07.5.2007 01:29:14
Tar-ara Uživatelský avatar
Major General
Major General

Příspěvky: 3618
Bydliště: Kousíček od Prahy / Cardassia
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
3x06
Pěknej díl. Příběh byl takovej normální, ne moc překvapivej, ale líbily se mi tam věci okolo. Jako nejlepší scénu bych definovala první setkání Doctora a matky Marthy. :lol: No a pak samozřejmě facka. Ta byla supr (Doctor má smůlu, 900 let nic a najednou, během dvou let, dvě facky od maminek :lol:). Její matka se mi líbí :). Jen by mě hrozně zajímalo, co jí ten chlapík pošeptal...
Pokud jde o Marthu - konečně se mi zas líbila. Byla chytrá, akční a vypadala jako člověk. Možná, když si rozpustí vlasy, inteligence stoupá... :hmmm: (viz první díl).

Mmch., trailer na další díl vypadá hodně, ale fakt hooodně pěkně. Ale až za dva týdny....:-(
Toto je spoiler!!!:
Jack :) - jestlipak nám vyjeví aspoň něco z tajemství nesmrtelnosti? Nicméně jsem na něj fakt zvědavá.
"Now you're cookin'!" - Milton C. Hardcastle

Obrázek

Příspěvek 07.5.2007 01:40:09
Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
3x06-jo, pěkná, normální doctorovská epizodka...Marthy rodina je velmi zajímavá, zvlášť matinka :) Myslím si, že ty facky asi dostával i dřív :lol: Scéna, kdy před sebou držel sonický šroubovák, v tom saku vypadal vážně jako Bond :D
Moc pěkné citáty, hlavně ten na konci...konečná eliminace zloducha pomocí varhan byla velmi originální. Ten chlap, co šeptal Marthině matce....myslím, že mohl být z Torchwoodu, ale co jí asi řekl?
Od začátku série mě dostává hudba, doufám, že se soundtrackem pohnou.

Trailer na příští epizodu vypadá velmi luxusně.
Toto je spoiler!!!:
Doctor asi zažije dost krušné časy. Bude tam Jack a nejspíš se asi dozvíme, jak se stalo, že je Jack nesmrtelný :wink: Jestlipak tam bude ta finálová scéna z Torchwoodu, kde si Tardis Jacka vyzvedla?
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Příspěvek 08.5.2007 19:00:33
marmange Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 53
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
No, že by se mi ten dvojdíl o Dalecích líbil, to tedy ne. Po vcelku slibném začátku série se mi zase začíná zdát, že to nějak není ono - stejně jako se mi nezdál konec druhé řady. Nevím čím to je, ale chvílemi mám pocit, že Doktor hrozně přahrává.
g-a-f

Příspěvek 09.5.2007 21:56:29
Hony8 Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 8
Bydliště: Praha
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Hoj, nemáte někdo dobrej torrent na třetí sezónu??? díkes :wink:
NENÍ VÝZVY BEZ ZTRÁTY!
NENÍ VÝTĚZSTVÍ BEZ UTRPENÍ!!
NENÍ SVOBODY BEZ OBĚTÍ!!!
:)

Příspěvek 10.5.2007 13:28:24
Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
marmange píše:
No, že by se mi ten dvojdíl o Dalecích líbil, to tedy ne. Po vcelku slibném začátku série se mi zase začíná zdát, že to nějak není ono - stejně jako se mi nezdál konec druhé řady. Nevím čím to je, ale chvílemi mám pocit, že Doktor hrozně přahrává.


Mně připadá, že přehrávat má, ne? :?: V tom je to kouzlo. A osobně si myslím, že Tennant je v pohodě. Líbí se mi víc než ve 2. sérii.
Dvojdíl o Dalecích teď, ve 3. sérii, mě taky moc neoslovil, i když druhý díl byl o něco lepší a hudba byla skvělá. A další epizoda byla super, taková normální, typicky doctorovská, navíc nám tam vyvstalo několik otazníků. A podle toho, co vím, a že si nespoiluju, jen tak usuzuju z názvů epizod, se nám osud doctora pěkně zamotá. Myslím, že i když je to Doctor, tak potřebuje nějakou linii a trochu vážnějšího a temnějšího ladění. Ne moc, je trošičku :wink:

Hony8: Tak vzhledem k tomu, že 3 série je u 6. dílu, ti stačí si na jakékoliv stránce s torrenty zadat do vyhledávače Dr Who a ono ti to vyplivne, co tam je.
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Příspěvek 11.5.2007 14:58:54
Hony8 Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 8
Bydliště: Praha
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
jo aha, tak já myslel že jich je víc, tak to je ok, tak to stáhnu akorát ten šestý a mám to :) (zatim)

a odkazy na nějaké staré série doktora?? nevíte?? :wink:
NENÍ VÝZVY BEZ ZTRÁTY!
NENÍ VÝTĚZSTVÍ BEZ UTRPENÍ!!
NENÍ SVOBODY BEZ OBĚTÍ!!!
:)

Příspěvek 11.5.2007 19:21:18
marmange Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 53
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Klenotka píše:
Mně připadá, že přehrávat má, ne? :?: V tom je to kouzlo. A osobně si myslím, že Tennant je v pohodě. Líbí se mi víc než ve 2. sérii.
Dvojdíl o Dalecích teď, ve 3. sérii, mě taky moc neoslovil, i když druhý díl byl o něco lepší a hudba byla skvělá. A další epizoda byla super, taková normální, typicky doctorovská, navíc nám tam vyvstalo několik otazníků. A podle toho, co vím, a že si nespoiluju, jen tak usuzuju z názvů epizod, se nám osud doctora pěkně zamotá. Myslím, že i když je to Doctor, tak potřebuje nějakou linii a trochu vážnějšího a temnějšího ladění. Ne moc, je trošičku :wink:


Ale jo, mně nevadí, že je excentrický, mně spíš přišlo, že určité části toho dvojdílu byly hluché a on je tou svou energií zaplácl, přesto ale neskryl, že to není ono.
Já prostě obecně nemám rád ty díly o Dalecích a Cybermanech, je to pořád na jedno kopyto a chybí tomu náboj. Proto pro mne úplně tragický byl konec druhé sezóny. Myslím, že víme proč :oops:
g-a-f

Příspěvek 20.5.2007 19:19:33
Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
3x07-hmm, těžko říct. Pěkná, zajímavá epizoda, ale trochu to připomnělo Satan´s Pit. Taky loď, taky se tam něco děje a nikdo neví co. Vlastně nám i zapomněli vysvětlit, co vlastně provedli, když to "byla jejich vina", resp. její vina. Nechci si moc stěžovat, ale vypadalo to jako vykradení jakéhokoliv sci-fi na tohle téma, Solaris, Koule atd.
Ale slunce jako živý organismus, to je myslím docela originální nápad. A na konci aspoň někdo přežil, super :D
Martha se mi líbila. Rozhodnout se, zda opustit doctora nebo běžet říct o těch motorech, bylo těžké rozhodnutí. Pro nás jasné, ale pro ni těžké, když ani nevěděla, jestli to vyjde.
Doctor vylézající z airlocku byla napínavá a pěkně dělaná scéna.
To, že dal na konci doctor Marthě klíč jsem tak trochu čekala. Teda, čekala jsem, kdy se to stane a tak trochu jsem to čekala už v minulé epizodě.
Marthina matka se mi ale nelíbí :? Asi jsem zvyklá na Roseinu trhlou rodinku, ale tahle ženská je dost děsná. Hlavně teda v tom, že nevěří vlastní dceři v tom, že se o sebe dokáže postarat. Jo, je to matka, to chápu, ale tak snad Martha sama pozná, kdo je vedle ní a paní Jonesová ho nezná, neví a zaprodává sebe i Marthu. Co je to za lidi? Že by Torchwood? Nikdo jiný mě nenapadá.

Ovšem nesmím opět zapomenout na skvělou hudbu. Ta je každou epizodu lepší a lepší, a netrpělivě čekám na soundtrack. A to už byla sedmá epizoda :( Jsme za půlkou :( Proč to má tak málo epizod?

Toto je spoiler!!!:
Ukázka k dalšímu dílu vypadá hodně zajímavě. Ten kluk tam, nebyl to sám doctor? :?:
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Další

Zpět na Dr. Who

cron