Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra Kultura Seriály Dr. Who Doctors

Doctors

seriál o poutníkovi časem, který zachraňuje vesmír a s pomocí kolegyně ze Země i naši planetu ...

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Jaký Doctor se vám více líbí?

Christopher Eccleston
37
41%
David Tennant
42
46%
oba stejně
12
13%
 
Celkem hlasů : 91

Příspěvek 31.7.2008 16:24:55
Geros´Lal Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 154
Bydliště: Frýdek-Místek
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Hm tak já hlasovala pro Tennanta. Ty tenisky! :-D
Ale i to Ecclestonovo "It´s fantastc!" je dobrý!
Obrázek

Příspěvek 31.7.2008 19:35:07
Mrs. Sheppard Uživatelský avatar
Senior Master Sergeant
Senior Master Sergeant

Příspěvky: 630
Bydliště: Sever
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
No koho vybrat? Těžká volba - David Tennant. Mě se na něm líbí všechno :roll: .
After hard working I like hard playing

Příspěvek 31.7.2008 20:54:47
Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Vždyť jsi Eccelstona ještě neviděla, tak jak můžeš vybírat? :smile:
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Příspěvek 31.7.2008 20:58:52
Tillion Uživatelský avatar
Major
Major

Příspěvky: 1819
Bydliště: Praha
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Přece protože Tennantíšek je tak slaďouškej, že je šladouštější než Shepíšek, tak ho nějakej Eccleston nemůže překonat.
FLASH
IF YOU LOVE
WOOKIES

Příspěvek 31.7.2008 23:40:51
Blanca Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 365
Bydliště: Chuck Republic ;-)
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Jednoznačně Eccleston. Snad už jenom proto, že je to asi první věc v historii, na které se shodli Tillion s Tar-arou!

Svoje důvody asi nedokážu popsat, Tennant mi nevadí, dokonce ho mám i docela ráda, ale na Ecclestona prostě nemá. Nádherný téměř fanatický úsměv když se vrhá do katastrof - to je prostě nepřekonatelné. Navíc si mé srdce získal hned první svojí hláškou: "Nice to meet you Rose - run for your life!"
"I used to think it is terrible that life is so unfair. But then I realized - wouldn't it be much worse if life is fair and all those terrible things are happening to us because we actually deserve them?"

Příspěvek 01.8.2008 10:13:47
Blackthunder Uživatelský avatar
Major
Major

Příspěvky: 1825
Bydliště: Pardubice - Česká Republika - Sol 3 - Sol System - Mutter's Spiral - N-Space
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tillion píše:
Přece protože Tennantíšek je tak slaďouškej, že je šladouštější než Shepíšek, tak ho nějakej Eccleston nemůže překonat.


No to si piš :D Nějakej Eccleston - pff :D Mě i první Doctor baví víc jak Eccleston - nevím čím to je :D
Obrázek

Příspěvek 01.8.2008 11:03:20
Linn Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 321
Bydliště: Praha
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
U mě vede s lehkým náskokem Eccleston - ani nedokážu říct pořádně čím, Tennanta mám taky ráda, ale prostě Eccleston jako Doctor... skvěle mi to pasuje. Jak dokáže vykouzlit neuvěřitelně široký úsměv z ničeho nic, to je jednoduše bezkonkurenční. Mám pocit, že se o to DT taky párkrát pokoušel a nemůžu mu upřít snahu, ale nebylo to ono. Ten mě dokáže okouzlit zase jinak, ale na 9. Doctora to nějak nestačí :D
- Linn doporučuje -
Chuck | Castle | Sanctuary | Dollhouse | Californication

Příspěvek 02.8.2008 01:57:32
Tar-ara Uživatelský avatar
Major General
Major General

Příspěvky: 3618
Bydliště: Kousíček od Prahy / Cardassia
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Blanca píše:
Jednoznačně Eccleston. Snad už jenom proto, že je to asi první věc v historii, na které se shodli Tillion s Tar-arou!
...

:lol: :lol: :lol: Mno jo, občas se i ty zázraky dějí ;-).

A koukám, že Eccleston si lidi získává svým úsměvem - mno, mě jím taky dostal ;-) :D.
"Now you're cookin'!" - Milton C. Hardcastle

Obrázek

Příspěvek 02.8.2008 13:46:38
Mrs. Sheppard Uživatelský avatar
Senior Master Sergeant
Senior Master Sergeant

Příspěvky: 630
Bydliště: Sever
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Klenotka píše:
Vždyť jsi Eccelstona ještě neviděla, tak jak můžeš vybírat? :smile:

Ale jo, já toho herce znám a docela se mi i líbil, ale docela není stejné jako být pohlcena a in love... :roll:
Přece protože Tennantíšek je tak slaďouškej, že je šladouštější než Shepíšek, tak ho nějakej Eccleston nemůže překonat.
No lépe bych to ani vyjádřit nedovedla... :shock:
After hard working I like hard playing

Příspěvek 02.8.2008 17:42:16
Pet Holly Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 210
Bydliště: Přerov
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
No, tak já rozhodně zbožňuju oba, protože každý je jiný a oba jsou skvělí... ale vzhledem k tomu, že Tennant je mi o něco bližší, tak má volba byla jasná :D .
Obrázek

Příspěvek 03.8.2008 17:30:53
Tar-ara Uživatelský avatar
Major General
Major General

Příspěvky: 3618
Bydliště: Kousíček od Prahy / Cardassia
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Mrs. Sheppard: Ale z Doctora ho neznáš... Tedy, tobě se těžko bude líbit víc, když jsou tvé sympatie zamířené (a zvláště teď aktuálně) konkrétním směrem, ale hodnocení neviděného není úplně...košér...
"Now you're cookin'!" - Milton C. Hardcastle

Obrázek

Příspěvek 06.8.2008 16:12:18
Geros´Lal Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 154
Bydliště: Frýdek-Místek
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Jak Eccleston tak Tennant jsou bezva. Oba tu roli zvládli na 1.
Jo Tennant se taky naroil 18. 4. jako další můj oblíbenec David Hewlett. Je to jenom náhoda? :-D
Škoda, že jsem neviděla těch 8 Doktorů před Ecclestonem.
Jo a doufám, že Jedenáctý Doktor bude právě DH.
Obrázek

Příspěvek 27.9.2009 19:00:44
Blackthunder Uživatelský avatar
Major
Major

Příspěvky: 1825
Bydliště: Pardubice - Česká Republika - Sol 3 - Sol System - Mutter's Spiral - N-Space
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak po dokoukání všech epizod, všech Doctorů mohu jen říct: Eccleston je nejhorší Doctor vůbec :D A za tím si stojím, výhružky, hypnóza či další fígly na tom nic nezmění :rflmao:

Moje pořadí: (od nejlepšího po nejhoršího [Tohle: / znamená, že nevím koho z nich mám radši])

David Tennant/Patrick Troughton, Tom Baker/Peter Davison/Sylvester McCoy/William Hartnell, Jon Pertwee/Colin Baker, Paul McGann/Christopher Eccleston

a číselně to je tedy takhle:
10/2, 4/5/7/1, 3/6, 8/9
Obrázek

Příspěvek 30.9.2009 21:19:24
matolas Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 48
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
No ak sa smiem vyjadriť tak u mňa je to:

10,1,4,5,3,2,7,9,8,6

Příspěvek 30.9.2009 23:03:19
Blackthunder Uživatelský avatar
Major
Major

Příspěvky: 1825
Bydliště: Pardubice - Česká Republika - Sol 3 - Sol System - Mutter's Spiral - N-Space
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
2 matolas: jen ze zajímavosti, kolik příběhů jsi viděl z jakého Doctora? Protože vím, že díly i společníci dělájí s Doctory svoje :-D (viz šestej nejdřív mě přišel příšernej a pak už byl docela fajn :) (Vlastně jsem ho shlídnul celého za 3 dny :) )
Jen tak mě zajímá jak moc objektivní to tvé hodnocení je :D
Obrázek

Příspěvek 01.10.2009 14:41:03
matolas Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 48
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
1,2,3,4 som videl všetko okrem kompletných rekonštrukcii. 5,6 asi z každého päť častí (nie partov) 7-všetko, 8,9,10 všetko.

Příspěvek 01.10.2009 22:41:24
Skrejm Uživatelský avatar
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel

Příspěvky: 2025
Bydliště: Ostrava
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
tak to už chápu proč je 2 až tak dole :roll:
"Science has made us gods even before we are worthy of being men." -- Jean Rostand - French biologist (1894 - 1977)

Obrázek

Příspěvek 01.10.2009 23:00:12
Blackthunder Uživatelský avatar
Major
Major

Příspěvky: 1825
Bydliště: Pardubice - Česká Republika - Sol 3 - Sol System - Mutter's Spiral - N-Space
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Asi tak Screame :D
Obrázek

Příspěvek 02.10.2009 15:07:05
matolas Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 48
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Lenže to je dole ako dole pretože mne sa všetci páčili veľmi ale najviac tak ako to je ale nie je Doctor ktorý by sa mi nepáčil 8)

Příspěvek 02.10.2009 20:55:52
Skrejm Uživatelský avatar
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel

Příspěvky: 2025
Bydliště: Ostrava
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
ale taky když jsi neviděl ty kompletní rekonstrukce... on je právě skvělý ke konci a bohužel to jsou ty nejvíc ztracené díly :)
"Science has made us gods even before we are worthy of being men." -- Jean Rostand - French biologist (1894 - 1977)

Obrázek

Příspěvek 04.10.2009 20:46:23
Pan Citron Uživatelský avatar
Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 806
Bydliště: Brno nebo Gallifrey (Mám v tom trochu zmatek)
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Ale vždyť ke konci už je to zachovalý :smile: , ale mě osobně druhý Doktor taky nepřišel tak svělej jako třeba první nebo třetí (dál zatím "objektivně" hodnotit nemůžu :D), ale je pravda že ty nezachovalý části tomu trochu napomáhají. Určitě vidět Fury From Deep "v pohybu" byla určitě ještě lepší než teď. :)
ADRIC WILL FALL

Příspěvek 04.10.2009 20:55:14
Blackthunder Uživatelský avatar
Major
Major

Příspěvky: 1825
Bydliště: Pardubice - Česká Republika - Sol 3 - Sol System - Mutter's Spiral - N-Space
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Asi tak, ty rekonstrukce tomu napomáhají, myslím, že kdyby měl 2. Doctor zachovalý všechny epizody tak je pro mě nejlepší Doctor vůbec, takhle se o první místo dělí s Tennantem :D Ježiš jak já bych chtěl vidět tyhle dva spolu v jednom příběhu (snad to udělají podobně jako s Hartnellem/Rundalem [nebo jak se jmenoval :D ])
A navíc 2. Doctor je Doctor který se vracel do každého příběhu co mohl, je to nejvíce vracející se Doctor vůbec :D (Vrátil se od svého odchodu 3krát :D )
Nooo už nechám obhajoby :rflmao:
Obrázek

Příspěvek 04.10.2009 23:03:56
matolas Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 48
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Nemusíš obhajovať. Veď sám Hartnell po svojom odchode povedal že Throughton je jediný človek v Británii ktorý môže zahrať Doctora.

Příspěvek 27.12.2009 22:08:57
mag.gie Airman
Airman

Příspěvky: 9
Bydliště: Brno
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Mně asi dost ovlivnilo to, kterého jsem viděla prvního. Byla jsem ve Walesu, když zrovna běžela druhá nebo třetí řada, už nevím, a viděla jsem ten seriál poprvé, vůbec nic jsem o tom předtím neslyšela. Přislo mi to naprosto ujetý a nepochopitelný (nerozuměla jsem všemu a hlavně jsem se ocitla asi v půlce série), ale pak se mi to začlo líbit a asi hlavně díky Tennantovi, protože mě úplně dostaly ty jeho šílený hlášky a ksichty. Takže Tennant, ale Ecclestona mám hrozně ráda, jeho "Fantastic!" je nezapomenutlený.

Příspěvek 30.12.2009 21:24:39
tardis Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 14
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Těžké rozhodování. Nejdřív jsem měla radši Tennanta, asi proto, že jsem nejdřív viděla 2. sérii, ale pak, když už jsem 1.-4. sérii viděla několikrát, začal se mi nepatrně víc líbit Eccleston. Vyhrál to u mě svým úsměvem od ucha k uchu v nejprekérnějších situacích.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
PředchozíDalší

Zpět na Dr. Who

cron