Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra Kultura Seriály Dr. Who Classic Doctor Who

Classic Doctor Who

seriál o poutníkovi časem, který zachraňuje vesmír a s pomocí kolegyně ze Země i naši planetu ...

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Příspěvek 07.11.2009 00:05:46
Proche Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 137
Bydliště: třetí dub zleva v lesíku
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
prave toho jsem se obaval, ze ani nikde nebudou :(
je to skoda....ale drzim palce abyste je v klidku zvladli :yes:
Add depth to your life

Příspěvek 07.11.2009 10:29:07
Blackthunder Uživatelský avatar
Major
Major

Příspěvky: 1825
Bydliště: Pardubice - Česká Republika - Sol 3 - Sol System - Mutter's Spiral - N-Space
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak se dívej bez titulků :wink:
Nebo jestli ti to pomůže, tak i k pár příběhům jsou myslím slovenské titulky... Ale taky jich moc není (o trochu víc než českejch, ale ne o moc)
A pak jsem si vzpomněl, že jsou i CZ titulky ještě k půlce příběhu The Pirate Planet (nevím proč ta daná osoba přeložila jen první dvě části)
A pak samozřejmě jsou i cz titulky k Filmu s 8. Doctorem (ale to zrovna moc velká výhra není)
Obrázek

Příspěvek 07.11.2009 22:20:51
Proche Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 137
Bydliště: třetí dub zleva v lesíku
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
bez titulku? :rflmao: :rflmao: :rflmao: :rflmao:
ja jsem rad, kdyz rozumim aspon trochu mluvene reci a ne reci plne technoblabolu :D
bez titulku jsem v haji....ale i tak to zkusim
Add depth to your life

Příspěvek 07.11.2009 22:28:08
Skrejm Uživatelský avatar
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel

Příspěvky: 2025
Bydliště: Ostrava
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak u prvních řad se nemusíš bát, že by tam byly nějaké technobláboly, když Doctor Who byl původně zamýšlen, natáčen a vysílán jako vzdělávací program pro děcka. Až pak se to nějak zvrtlo na nejdéle vysílaný scifi seriál na světě. :wink: :lol:
"Science has made us gods even before we are worthy of being men." -- Jean Rostand - French biologist (1894 - 1977)

Obrázek

Příspěvek 07.11.2009 23:05:47
Proche Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 137
Bydliště: třetí dub zleva v lesíku
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
vzdelavaci program? :shock: :shock:
tak to se mrknu:yeah: :D
Add depth to your life

Příspěvek 05.2.2010 09:50:41
Geros´Lal Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 154
Bydliště: Frýdek-Místek
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Koukla jsem na pár epizod s Prvním Doktorem a na film s Osmým:
Toto je spoiler!!!:
První mi připadá jako milý děda. A vůbec to není na škodu, když je Doktor starší. William Hartnell nasadil laťku pro ostatní Doktory hodně vysoko.
Osmý Doktor je takový hodně jemný a romantický. Taky velké plus. A ty "mušketýrské" vlasy. Paul McGann je prostě fešák.
Akorát nechápu jednu věc. Proč se ve filmu tvrdí, že Doktor 1/2 Time Lord a 1/2 člověk?
Obrázek

Příspěvek 25.2.2010 20:21:18
Skrejm Uživatelský avatar
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel

Příspěvky: 2025
Bydliště: Ostrava
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak mám za sebou Doctora, kterého jsem se bál nejvíc. Šestého... a nechápu proč je nejméně oblíbený však je dobrý. A zatím furt je mojim nejméně oblíbeným Doctorem devátý. :)
"Science has made us gods even before we are worthy of being men." -- Jean Rostand - French biologist (1894 - 1977)

Obrázek

Příspěvek 25.2.2010 22:36:36
Blackthunder Uživatelský avatar
Major
Major

Příspěvky: 1825
Bydliště: Pardubice - Česká Republika - Sol 3 - Sol System - Mutter's Spiral - N-Space
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
2 Screjm: Teď už to nemá kdo zkazit - 9. Doctor je prostě nejhorší Doctor vůbec. Ať si "fanoušci" (ty co viděli jen nové příběhy) říkají co chtějí.

A co jakýho Doctora máš zatím nejradši?
Obrázek

Příspěvek 25.2.2010 22:53:36
Skrejm Uživatelský avatar
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel

Příspěvky: 2025
Bydliště: Ostrava
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak zatím druhého, ale rozdíly jsou minimální :)
"Science has made us gods even before we are worthy of being men." -- Jean Rostand - French biologist (1894 - 1977)

Obrázek

Příspěvek 25.2.2010 23:10:51
Blackthunder Uživatelský avatar
Major
Major

Příspěvky: 1825
Bydliště: Pardubice - Česká Republika - Sol 3 - Sol System - Mutter's Spiral - N-Space
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Koukám, že alespoň na Doctorech se shodneme :D
Obrázek

Příspěvek 04.3.2010 18:28:00
Skrejm Uživatelský avatar
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel

Příspěvky: 2025
Bydliště: Ostrava
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak a prvních 26 sérií Doctora za mnou :D teď ještě film a a když už v tom budu tak se podívám aji na nové série :) Ale jedno je jisté... v nových sérií má Doctor jedny z nehorších společníků :smile:
EDIT: Koukám, že nové série mají stejnou znělku jako film :lol:
"Science has made us gods even before we are worthy of being men." -- Jean Rostand - French biologist (1894 - 1977)

Obrázek

Příspěvek 04.3.2010 18:42:13
Blackthunder Uživatelský avatar
Major
Major

Příspěvky: 1825
Bydliště: Pardubice - Česká Republika - Sol 3 - Sol System - Mutter's Spiral - N-Space
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Huráááá!!! IAM NOT ALONE!!!! :yahoo:

Cože? To máš nějakou tu Fanouškovskou verzi ne? :rflmao:
Obrázek

Příspěvek 04.3.2010 19:08:08
Skrejm Uživatelský avatar
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel

Příspěvky: 2025
Bydliště: Ostrava
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
tuhle :wink:
http://www.youtube.com/watch?v=9bgZsLaRBCY

stejnou jsem nemyslel doslova, ale jak obraz, tak znělka jsou si víc jak podobné.
"Science has made us gods even before we are worthy of being men." -- Jean Rostand - French biologist (1894 - 1977)

Obrázek

Příspěvek 04.3.2010 19:17:22
Blackthunder Uživatelský avatar
Major
Major

Příspěvky: 1825
Bydliště: Pardubice - Česká Republika - Sol 3 - Sol System - Mutter's Spiral - N-Space
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Aha :-D Já myslel, žem áš tu fanouškovskou verzi, protože ta má doslova stejnou znělku, ustřiženejch spoustu scén jako:
Toto je spoiler!!!:
"Jsem napůl člověk - z matčiny strany"

a pak jich tam má pár přidanejch (na začátku s Ainleyho Masterem z Destiny of the Doctors) a nevím co ještě (neviděl jsem to)

A co se ke znělce týče... no tak prolítání Vortexem je alá 4 Doctor... a Daviesovi se 8th Doctor líbil tak asi řek, že chce mít podobnou znělku :sorry:
Obrázek

Příspěvek 16.3.2010 22:29:08
Pan Citron Uživatelský avatar
Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 806
Bydliště: Brno nebo Gallifrey (Mám v tom trochu zmatek)
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
V neděli jsem konečně dokončil 4týho Doctora a musím říct, že zatím jedna z nejlepších epizod vůbec a snad první regenerace Doctora, která mě dohnala k slzám (Tom Baker pro mě opravdu dostál "svý slávy" a zatím můj nejoblíbenější Doctor)

Dneska jsem ještě viděl první díl Davisona a taky veskrze povedený, jen ti společníci jsou opravdu Debil, blbá a blbá. Už se nemůžu Dočkat Earthshock(u) :twisted:
Toto je spoiler!!!:
Jinak jsem se nasmál u scény kdy Master měl Adrica v té síti a pronesl, že chce aby s ním cestoval. To jsem si říkal, že Master musel ještě víc zešílet :D
ADRIC WILL FALL

Příspěvek 08.5.2010 22:56:50
tardis Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 14
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Jé, Dalekové úplně poprvé (1x2)! Vidím, že Moffat není se svým Dalekem s táckem a čajem zas tak originální, jak jsem si myslela.
A jak ručně jednoho přemohli! A bláto na na oko :D Staří Dalekové nevypadají zas tak nebezpečně... Jsem zvědavá, jestli se v dalších dalekovských epizodách vysvětlí radiace... Taky už chápu, proč se skalní fanoušci vztekají, že Dalekové v Daviesových sériích umí létat.
Proč mám dojem, že Ian je mnohem schopnější než Doctor?

Příspěvek 08.5.2010 23:08:14
Skrejm Uživatelský avatar
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel

Příspěvky: 2025
Bydliště: Ostrava
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Oni se někteří vztekají? Tak to asi nevydrželi koukat do konce klasické série :lol: Ale v tom případě bych jim, ale zase neříkal skalní fanoušci
"Science has made us gods even before we are worthy of being men." -- Jean Rostand - French biologist (1894 - 1977)

Obrázek

Příspěvek 08.5.2010 23:19:09
tardis Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 14
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Že Daviesovi Dalekové umí létat je údajně pro skalní britské fanoušky velké zklamání a často se to řeší třeba i v hospoděi nad pivem:-)
No já se jim ani nedivím - jestli 26 sérií nelétali a pak najednou začali...
Ale viděli jsme letět Moffatovy Daleky? Teda kromě ve vesmírné lodi samozřejmě?

Příspěvek 08.5.2010 23:30:12
Skrejm Uživatelský avatar
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel

Příspěvky: 2025
Bydliště: Ostrava
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak oni nelételi 26 sérií, ale asi tak 23-24(+/- už nevím přesně kdy začali lítat)... proto říkám, že asi klasickou sérii nedokoukali a pak bych je nenazýval skalníma fanouškama :wink:
"Science has made us gods even before we are worthy of being men." -- Jean Rostand - French biologist (1894 - 1977)

Obrázek

Příspěvek 08.5.2010 23:35:52
tardis Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 14
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Tak to musím mému informátorovi vytmavit! Machruje na mě, že my cizinci nic nevíme, a pak tohle :D Dík za info :wink:

Příspěvek 18.5.2010 17:54:42
Skrejm Uživatelský avatar
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel

Příspěvky: 2025
Bydliště: Ostrava
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
8.5.
Tak jsem si to našel, začali lítat v "Remembrance of the Daleks" což je ve 25.té sérii. Ale první "vzlet" byl už v 10.té sérii, ale to mu k tomu pomohla antigravitační podložka na které stál.
Nehledě na to, že to je prostě vývoj. První Dalekové museli být na kovové podložce aby vůbec fungovali. Jestli jim vadí lítání, tak by mělo aji to, že teď se můžou hýbat všude...

EDIT: 18.5
Ta už mám za sebou několik audio příběhů... Musím říct, že na hlas pátého Doctora si budu muset zvykat... jde slyšet, že herec zastárl. Ale šestý Doctor je prostě skvělý byl skvělý v seriálu a je zatím skvělý aji v audio příbězích... nechápu proč je tak málo oblíbený
"Science has made us gods even before we are worthy of being men." -- Jean Rostand - French biologist (1894 - 1977)

Obrázek

Příspěvek 21.7.2010 11:56:12
Blackthunder Uživatelský avatar
Major
Major

Příspěvky: 1825
Bydliště: Pardubice - Česká Republika - Sol 3 - Sol System - Mutter's Spiral - N-Space
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
REKLAMA: Jen bych chtěl upozornit, že v neděli najdete na stránkách doctorwho.cz titulky k prvnímu příběhu s Leelou The Face of Evil (14x04) :D
KONEC REKLAMY :D
Obrázek

Příspěvek 13.10.2010 17:03:28
Geros´Lal Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 154
Bydliště: Frýdek-Místek
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
http://www.tom-baker.co.uk - Tomův oficiální web. Tom dokonce odpovídá na dotazy fanoušků! Kdybych měla klobouk, jako Čtvrtý, tak ho před Tomem smeknu. Takhle se má herec/herečka chovat k fanouškům.
Obrázek

Příspěvek 26.12.2010 23:50:05
chevron-man Airman
Airman

Příspěvky: 16
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Nepročítal jsem všechny komentáře, takže se omlouvám, jestli pokládám otázku, na kterou už bylo zodpovězeno...ale chci se zeptat...slyšel jsem, že BBC k 50. výročí Doctora chce vydat zremasterovanou verzi klasických epizod DW, neví o tom někdo nějaké podrobnosti?

Příspěvek 12.12.2011 23:03:22
Nohajc Uživatelský avatar
First Lieutenant
First Lieutenant

Příspěvky: 1452
Bydliště: P4C-970
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Fakt bych nevěřil, že po sedmi letech se najde ne jedna, ale hned dvě ztracené epizody. :yahoo:
Naprostá bomba! Konečně uvidíme něco z Galaxy 4 a k tomu ještě další část The Underwater Menace se skvělým Troughtonem... no prostě Vánoce jak se patří. Akorát se ještě dočkat samotného releasu. :)
"Come along, drop this hair dryer or whatever it is."

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
PředchozíDalší

Zpět na Dr. Who