Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra Kultura Seriály Dr. Who Renewed Doctor Who

Renewed Doctor Who

seriál o poutníkovi časem, který zachraňuje vesmír a s pomocí kolegyně ze Země i naši planetu ...

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Příspěvek 28.6.2010 03:07:44
Sagittarius Airman
Airman

Příspěvky: 6
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
matolas píše:
Toto je spoiler!!!:
Veľa ľudí sa sťažovalo na to ako sa Doctor dostal z Pandoricy, pretože sa tam vytvorila slučka ktorá sa nedá preklenúť (Doctor dá Rorymu screwdriver aby ho otvoril, ale nemôže mu ho predsa dať ke´d je ešte zatvorený), myslíte že jenoducho Timey Wimey Woobley Boobley?



tomuhle se rika casovej paradox, je to urcita udalost na kterou ten danej obejkt reaguje i kdyz by vlastne nemela existovat... a tim ze reaguje tak ji pak vytvori aby na ni mohl reagovat :) uplne na zacatku to neni mozne ale diky cestovani toho casu to vznikne i presto ze by nemelo..

Toto je spoiler!!!:
tim ze doctor cestuje casem tak Rory mohl reagovat na toho doctora s tou cepici :) i kdyz vlastne ten doctor s tou cepici se nemohl dostat ven bez toho aniz by mu Rory otevrel cestu pres to predani toho sroubovaku, Rory reagoval na udalost ktera mohla zacit az tim kdyz on otevrel tu pandoriku.... ono takhle pres psane slovo to zni jako maglajs ale je to klasickej casovej paradox :) ustne by to bylo mnohem pochopitelnejsi

Příspěvek 28.6.2010 14:15:21
ScaryX Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 13
Bydliště: Sezimovo Usti, Tabor City
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
paradni dil, nekolik vytecnych momentu a dost smisene pocity:
Toto je spoiler!!!:
plusy:
+ Rimsky vojak tahnouci Pandoriku. Zkamenely Daleci. "Pro me je dulezitejsi nez cely vesmir!", "Vyhladit!", "Otrhany muzi, jdes pozde na mou svatbu!", "Neco modreho.", "Pan Pond.".
+ "Slitovani!". I kdyz nechapu jak je to vubec mozny. kazdopadne je to jeden ze dvou okamziku po kterych bych mohl v klidu umrit s tim, ze jsem z Doctora Who videl to hlavni. Ten druhy je pochopitelne Doktora finalni smrt (ktera nebude tak moc finalni, osobne bych doufam ve vyreseni a la Curse of Fatal Death, tedy zmenou pohlavi :D )
+ Zaverecny sbohem, tak trochu necekany a naprosto paradni, jsem jen zvedavej jestli priste bude zase ve svatebnim, tohle osazenstvo se mi libi.

minusy:
- uzavrena Amy pro me byl prijemny sok, ovsem jinak stejne zklamani, zavreni Doktora na 10 serialovych minut je proste HAMBA!
- jak jsem predpokladal, clenite obecenstvo Aliance tam bylo zcela k nicemu, ledaze spoilery pro pristi serii ;-)

cim me ale nastvali je absence poradne zaverecne navnadovaci sceny pro vanocni special, to co tam na konci predvedli mi prislo nezajimavy a vubec bych se nedivil kdyby special byl o necem jinym...

a otazky pro pristi radu:
Toto je spoiler!!!:
1) Pad Ticha?
2) vybuch TARDIS?
3) setkani s River?

a nez se pustim do Doctor Who Classic, slibte mi prosim nekdo, ze takhle hloupyho Doktora tam nepotkam :scared:
Obrázek

"Yeah, you could. You could do that, course you could. But why?!"

Příspěvek 28.6.2010 14:24:58
Blackthunder Uživatelský avatar
Major
Major

Příspěvky: 1825
Bydliště: Pardubice - Česká Republika - Sol 3 - Sol System - Mutter's Spiral - N-Space
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
K těm otázkám na další řadu - Ano :D (Teda tu dvojku asi ne, ale 1 a 3 potvrdil Moffat, že to bude o tom :) )

A co sakra myslíš hloupým Doktorem? Ale jinak - jestli myslíš co myslím - hmm tak na to nekoukej - v nějakém příběhu tam Davros myslím říkal: "Pořád stejný Doktore? Pořád se schováš za hloupost?" Nebo něco v tom stylu
Obrázek

Příspěvek 28.6.2010 15:43:42
ScaryX Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 13
Bydliště: Sezimovo Usti, Tabor City
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
u ty dvojky jsem myslel jestli budou zkoumat PROC,
to teda znamena ze v 6x budou primo pokracovat udalosti z 5x, coz tu jeste nebylo...

mel jsem na mysli tu "Nejobavanejsi bytost v celem vesmiru" a dalsi, ten minuly byl podstatne vsimavejsi, tomu by to doslo a rychle by utekl :D
ale snad z toho ten chlapec vyroste, tohle se mu jinak povedlo a ma sanci ;-)
Obrázek

"Yeah, you could. You could do that, course you could. But why?!"

Příspěvek 28.6.2010 19:30:25
Skrejm Uživatelský avatar
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel

Příspěvky: 2025
Bydliště: Ostrava
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
ScaryX: Tak to se ti asi nebude líbít čtvrtý Doctor, bo jestli si o 11 myslíš, že je blbý, tak fakt nechcu vědět co si budeš myslet třeba o 4 :wink:
"Science has made us gods even before we are worthy of being men." -- Jean Rostand - French biologist (1894 - 1977)

Obrázek

Příspěvek 05.7.2010 13:20:53
matolas Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 48
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Odpovede na tohtorocne finále.
http://www.denofgeek.com/television/529293/explaining_doctor_who_the_big_bang.html

Příspěvek 17.7.2010 10:19:17
miki Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1051
Bydliště: TARDIS
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Nevěděl jsem kam to dát, ale hodí se to sem...

Obrázek

Mít iPhone nebo iPod hned kupuju.
Obrázek <-- watch it!
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Příspěvek 10.8.2010 10:50:44
Tillion Uživatelský avatar
Major
Major

Příspěvky: 1819
Bydliště: Praha
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Jedna z těch lepších věcí, co vzešly z Tennanta jako Doktora

EDIT:
Velice hezky zahraná znělka... kytara, cello a dutý klacek

EDIT2:
Hah... v posledním díle Leverage (3x09) byla dobrá narážka... krycí jména detective Moffat and detective Davies :-D (kolem 14. minuty)
FLASH
IF YOU LOVE
WOOKIES

Příspěvek 16.8.2010 12:22:46
Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
V Glasgow jsem objevila Adipose Stress Toy, šikovná věcička :D Celou dobu jsem chtěla jet do města Moffat, ale nakonec se mi to nepovedlo. A taky jsem se vyfotila před modrou policejní budkou. Takže jo, byl to taky trochu Doctor Who výlet. :D (a shodly jsme se s Ghani, že nám chybí Donna :( )
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Příspěvek 24.8.2010 22:15:00
Fancipal Uživatelský avatar
Master Sergeant
Master Sergeant

Příspěvky: 550
Bydliště: Karviná
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Konečně jsem se pustil do tohoto, podle mnohých, klenotu britské seriálové tvorby. Úpřímně doufám, že seriál nabere jiný směr a tempo, než v prvních 4 episodách. Zatím to na mě působí jako špatný vtip :o
"Don't make people into heroes, John. Heroes don't exist, and if they did, I wouldn't be one of them."
Sherlock Holmes

Příspěvek 24.8.2010 22:24:26
Skrejm Uživatelský avatar
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel

Příspěvky: 2025
Bydliště: Ostrava
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Na styl Doctora Who je potřeba si trochu zvyknout. Ale zlepšit by se to mělo(i když samozřejmě záleží na vkusu), první sérii nového Doctora považuju za to nejhorší co se kdy v Doctorovi natočilo (teda kromě jednoho dílu (asi 8 ), který se odehrával ve WW2).
Naposledy upravil Skrejm dne 25.8.2010 20:11:26, celkově upraveno 1
"Science has made us gods even before we are worthy of being men." -- Jean Rostand - French biologist (1894 - 1977)

Obrázek

Příspěvek 25.8.2010 19:24:53
Tillion Uživatelský avatar
Major
Major

Příspěvky: 1819
Bydliště: Praha
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
O svém názoru na první novou sérii či následující tři radši pomlčím... alespoň řeknu, že pátá je parádní...

A zase jeden link... pro milovníky starého doctora...
http://blastr.com/2010/08/image-of-the-day-dr-who.php
FLASH
IF YOU LOVE
WOOKIES

Příspěvek 25.8.2010 19:55:29
Blackthunder Uživatelský avatar
Major
Major

Příspěvky: 1825
Bydliště: Pardubice - Česká Republika - Sol 3 - Sol System - Mutter's Spiral - N-Space
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Jo to znám :-D Jo: Společnice co si to rozdá i s Daleky :rflmao:
BTW Jo se teď objeví v SJA společně s 11 Doctorem ;-)
Obrázek

Příspěvek 25.8.2010 21:32:55
Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Fancipal: Taky jsem to po prvních pár epizodách chtěla vzdát. Ještěže jsem to neudělala.
Mě osobně "získala" epizoda Father´s Day, která je ale považována spoustou fandů za hodně špatnou. Tak nevím :smile: Každpádně když si pak zpětně pouštím tyhle díly, a jsem zvyklá už na tu "divnost", tak mi to nepřijde vůbec zlé. Navíc pak přece jen uberou a nebude to tak praštěné a rozverné (tedy ne moc :D )

Osobně mimochodem nejsem vůbec nadšená z páté série
Toto je spoiler!!!:
protože nový doctor je sice neokoukaný, ale ještě pořád mi nijak nepřirostl k srdci (a hlasově i některými gesty mi připomíná Tennanta). A o Amy nemluvě. Karen mi nepřijde moc herecky zdatná a některé emocionální scény imo moc nezvládá, a vůbec mi připadá, že má jen dva výrazy, které prokládá koulením očí. Ještěže (blbě a nešetrně) odstranili Donnu, protože Catherine Tate by je tam nejspíš převálcovala oba. Ještěže aspoň toho Roryho tam (zatím) nechali.
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Příspěvek 26.8.2010 01:19:50
Blackthunder Uživatelský avatar
Major
Major

Příspěvky: 1825
Bydliště: Pardubice - Česká Republika - Sol 3 - Sol System - Mutter's Spiral - N-Space
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
2 Klenotka
Toto je spoiler!!!:
Myslím, že jsem to už někdy někomu říkal, ale řeknu to znova: On 11 Doctor není podobný jen Tennantovi - on je podobný Doctorovi - spoustě svých předchozích inkarnací - ve spoustě dílů z něj přímo tříští různé projevy (ať už hlasově, povahově či gestikulárně) různých Doctorů. Hlavně tedy: Druhý Doktor, Pátý, sem tam šestý... A to se mi právě na něm líbí :) To je na něm tak skvělé, že on není jen další Doctor, ale on je prostě The Doctor!
Obrázek

Příspěvek 26.8.2010 17:49:37
Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Whatever :lol: :wink: Mně zkrátka nesedl :dontknow:
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Příspěvek 27.8.2010 17:02:29
spike kree Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1012
Bydliště: Staré Hodějovice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Někomu sedí někomu ne... mě osobně nejvíc stále třetí doktor a vidím že Jo se s tím profesůrkem s kterýn odjela asi nudí....... (btw stále sem u Toma Bakera a jedu dál...)
To never die.... and to conquer all. That is winning

If you enter a room intending to assassinate someone, and there is a treecat in the room, either abort your mission immediately, or switch to nuclear weapons.

Příspěvek 31.8.2010 19:19:48
Blackthunder Uživatelský avatar
Major
Major

Příspěvky: 1825
Bydliště: Pardubice - Česká Republika - Sol 3 - Sol System - Mutter's Spiral - N-Space
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
BTW pro ty, kteří by chtěli zkusit klasické řady Doctora Who, ale anglicky moc dobře nerozumí na Doctorwho.cz máme přeložených již 22 příběhů:

http://doctorwho.cz/novinka/o-22-pribehu-pozdeji


A nekončíme :wink:
Obrázek

Příspěvek 01.9.2010 13:27:30
Nohajc Uživatelský avatar
First Lieutenant
First Lieutenant

Příspěvky: 1452
Bydliště: P4C-970
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Tak mě Doctor Who taky uchvátil.
Začal jsem s renewed seriálem (jedu 2. sérii), ale už se pomalu psychicky připravuju na prvních 26. :D
Je skvělý vidět, že na to dokonce děláte titulky. Což ale přivádí jednu důležitou otázku: budou mi sedět? Nemám přehled o tom, kolik různých releasů epizod existuje (vím akorát, že u některých existují pouze rekonstrukce, ale jiné zase vyšly na DVD). Stahuju momentálně torrent, kde jsou úplně všechny díly, ale bez popisu zdroje (jenom u některých je v závorce remastered nebo reconstructed)
Na co přesně teda časujete?
"Come along, drop this hair dryer or whatever it is."

Příspěvek 01.9.2010 13:49:29
Blackthunder Uživatelský avatar
Major
Major

Příspěvky: 1825
Bydliště: Pardubice - Česká Republika - Sol 3 - Sol System - Mutter's Spiral - N-Space
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Z velký většiny by to mělo sedět na tyhle epizody co stahuješ ( ikdyž zrovna třeba u 2 příběhů na prvního bylo třeba stahovat jiné epizody, ale u každých titulků máme i odkazy na vhodnou epizodu, takže když nebudou sedět stačí tam zajít a stáhnout si tu sedící verzi ;-) )

EDIT: Konkrétně myslím šlo o Daleks a Edge of Destruction
Obrázek

Příspěvek 01.9.2010 13:53:36
Nohajc Uživatelský avatar
First Lieutenant
First Lieutenant

Příspěvky: 1452
Bydliště: P4C-970
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Takže víš, o kterém torrentu mluvím? Jestli jsi myslel ten, co je nahraný na trackeru demonoid, tak jsi to trefil.
Už jsem koukal, že tam máte nějaké linky ke stažení, ale docela by se hodil třeba megaupload. Je totiž nejshovívavější k free uživatelům.
Každopádně díky za info.
"Come along, drop this hair dryer or whatever it is."

Příspěvek 01.9.2010 14:03:38
Blackthunder Uživatelský avatar
Major
Major

Příspěvky: 1825
Bydliště: Pardubice - Česká Republika - Sol 3 - Sol System - Mutter's Spiral - N-Space
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Jo to je on.
No jo no já to nahrávám přes multiload protože tak to nemusím zvlášť nahrávat na každej server a takhle se to nahraje rovnou na 4. :)
Obrázek

Příspěvek 01.9.2010 14:47:15
Nohajc Uživatelský avatar
First Lieutenant
First Lieutenant

Příspěvky: 1452
Bydliště: P4C-970
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
A co třeba Sharebee.com? Taky 4 servery v jednom. zShare, RS, Badongo a Megaupload. IMO mnohem lepší výběr.
"Come along, drop this hair dryer or whatever it is."

Příspěvek 01.9.2010 23:19:51
Blackthunder Uživatelský avatar
Major
Major

Příspěvky: 1825
Bydliště: Pardubice - Česká Republika - Sol 3 - Sol System - Mutter's Spiral - N-Space
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
O tom jsem nikde neslyšel, stejěn tak jako o zShare či Badongo a na RapidShitu to je...

Ale už jsme trochu :offtopic: :oops:
Obrázek

Příspěvek 03.9.2010 21:42:34
Nohajc Uživatelský avatar
First Lieutenant
First Lieutenant

Příspěvky: 1452
Bydliště: P4C-970
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Dobře, tak on topic:
Dokoukán 2x13 Doomsday. Zatím asi nejlepší díl Doctora, co jsem viděl. Vlastně celá 2. série mi přišla o něco lepší než první. Hlavně proto, že jsem si okamžitě oblíbil Tennanta. Nad Ecclestonem u mě vyhrává jednoznačně.
No ale hlavně ty příběhy! Plné neotřelých nápadů a sršící vtipem, opravdu radost sledovat.
"Come along, drop this hair dryer or whatever it is."

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
PředchozíDalší

Zpět na Dr. Who

cron