Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra Kultura Seriály Dr. Who Renewed Doctor Who

Renewed Doctor Who

seriál o poutníkovi časem, který zachraňuje vesmír a s pomocí kolegyně ze Země i naši planetu ...

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Příspěvek 03.9.2010 23:07:34
Blackthunder Uživatelský avatar
Major
Major

Příspěvky: 1825
Bydliště: Pardubice - Česká Republika - Sol 3 - Sol System - Mutter's Spiral - N-Space
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
JJ podle mě to je každou řadou lepší a lepší... a všichni Doktoři jsou lepší než Eccleston :lol:
Obrázek

Příspěvek 04.9.2010 01:34:42
Geser Uživatelský avatar
Captain
Captain

Příspěvky: 1570
Bydliště: City of Landing, Manticore
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Eccleston je imho bomba. Sice mu vážně psali povětšinou krávoviny, ale třeba příběh s plynoklukem považuju za jeden z nejlepších v novém Doktorovi.
Škoda, že ho s desítkou nedali aspoň na chvíli dohromady. Jeden kop kanadou, a třeba by přestala tolik blábolit. :)
The year is 2258, the name of the place is Babylon 5.
Obrázek

I love it when a plan comes together!

Příspěvek 12.9.2010 16:58:57
Charlie.0025 Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 140
Bydliště: Božice
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
tak jsem byl v cardiffu a naštěstí jsem si našel čas se podívat na dr. who up close (naneštěstí toho čsu nebylo moc tak jsem to spíš tak v eufoorii proletěl :D ) a prostě nádhera :D . Dokonce tam měli i mluvící a střílející daleky :D .. i když ten sci-fi shop na konci mě trošku dostal do kolen (fotka Davida tennata s podpisem 15lib :shock: ) .. a dokonce jsem našel i "zeď nářků" k torchwoodu. V seriálu to byla myslímže pizzerka a v cardiffu jenom klasická zeď, ale byla pokrytá milionem fotek Ianta ve stylu "vraťte nám Ianta".
když něco nejde silou tak to musí jít ještě větší silou a když se to rozbije tak byla někde vadná součástka

Nejlepší je pracovat v týmu.. když se něco podělá vždy to máte na koho svést

Příspěvek 06.10.2010 21:23:52
Geser Uživatelský avatar
Captain
Captain

Příspěvky: 1570
Bydliště: City of Landing, Manticore
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Asi jsem úplně hluchej, ale v soundtracku ke Speciálům nějak nikde neslyším jedno výrazný theme z Waters of Mars/End of Time :scratch:
http://www.youtube.com/watch?v=rPm19FLMUzw
The year is 2258, the name of the place is Babylon 5.
Obrázek

I love it when a plan comes together!

Příspěvek 31.10.2010 22:39:02
Mark Jackob Uživatelský avatar
Colonel
Colonel

Příspěvky: 2660
Bydliště: Praha 6
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Geser píše:
Eccleston je imho bomba.

Dovolím si souhlasit. Eccleston byl správně jetej... Prosím o prominutí, ale co je lepšího než nechat se obklíčit a pak si to drze nakráčet do výtahu? Navíc měl geniální úsměv. Jinak další věc se kterou musím s Geserem souhlasit je, že ten plynokluk byl perfektní. Což mi připomíná skvělou scénku, z toho dílu s tím atmosem a Sontarany. Jak tam rozdávaly plynový masky a doctor: "Are you my mother?" paráda.

Jinak k obnovené sérii, na rozdíl od původní jsem ji viděl celou. Ve staré mám stále mezery, ale můžu říct, že mě imho přijde že postupem času dosáhla stejné kvality jako ta původní. 11. doctor nemá chybu a ty příběhy jsou také čím díl lepší.
STARGATE pre-Vates 01x16 První kontakt (30. 7. 2011)

"Matematika je jazykem géniů, ostatní jen opisují." - Vratislav Šembera

Příspěvek 01.11.2010 21:53:31
miki Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1051
Bydliště: TARDIS
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Krutá pravda
Obrázek
Obrázek <-- watch it!
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Příspěvek 02.11.2010 23:57:32
Mark Jackob Uživatelský avatar
Colonel
Colonel

Příspěvky: 2660
Bydliště: Praha 6
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
No tom je ale DW zalořenej... :)
STARGATE pre-Vates 01x16 První kontakt (30. 7. 2011)

"Matematika je jazykem géniů, ostatní jen opisují." - Vratislav Šembera

Příspěvek 03.11.2010 00:47:08
St0rm Uživatelský avatar
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel

Příspěvky: 2366
Bydliště: Studénka
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tobě asi krapet unikl ten vtip v tom :D Já se přiblbe šklebil už u Flashroward a Doctor mě dorazil x)

Příspěvek 03.11.2010 10:32:45
miki Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1051
Bydliště: TARDIS
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Já vím že je na tom založený, ale to zobrazení vzhledem k ostatním seriálům mě rozesmálo...
Obrázek <-- watch it!
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Příspěvek 06.11.2010 15:49:11
Blackthunder Uživatelský avatar
Major
Major

Příspěvky: 1825
Bydliště: Pardubice - Česká Republika - Sol 3 - Sol System - Mutter's Spiral - N-Space
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Pro ty, kteří nechodí na Doctorwho.cz

Tak dvě scény odehrávající se v TARDIS:

Po konci Eleventh Hour a před začátkem Beast Below
http://www.youtube.com/watch?v=7O3b5yRqZPg


A pak po konci Flesh and Stone a před začátkem The Vampires of Venice
http://www.youtube.com/watch?v=UeJ4Ak2xCkw


Naprosto úžasný věci! :D :rflmao:
Toto je spoiler!!!:
"...A pak se zamaskuje za budku z roku 1963." :rflmao: :rflmao:

"Space Gandalf!" :rflmao:

"To jsou kožený Bikiny?" A ten Doktorův výraz!! :rflmao: Priceless! :D Ať žije Leela!!! :yahoo:
Obrázek

Příspěvek 20.12.2010 20:16:56
Inpernak Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 292
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
bude 6. série?
Obrázek

Příspěvek 20.12.2010 20:24:03
spike kree Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1012
Bydliště: Staré Hodějovice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Jop, v březnu, na novej rok zase speciál atd, těším se na začátek, protože tam bude Mark A. Sheppard......
To never die.... and to conquer all. That is winning

If you enter a room intending to assassinate someone, and there is a treecat in the room, either abort your mission immediately, or switch to nuclear weapons.

Příspěvek 20.12.2010 20:42:44
Skrejm Uživatelský avatar
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel

Příspěvky: 2025
Bydliště: Ostrava
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Na Vánoce bude speciál.
"Science has made us gods even before we are worthy of being men." -- Jean Rostand - French biologist (1894 - 1977)

Obrázek

Příspěvek 20.12.2010 21:05:56
spike kree Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1012
Bydliště: Staré Hodějovice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tím lepší!!!
To never die.... and to conquer all. That is winning

If you enter a room intending to assassinate someone, and there is a treecat in the room, either abort your mission immediately, or switch to nuclear weapons.

Příspěvek 26.12.2010 11:39:59
St0rm Uživatelský avatar
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel

Příspěvky: 2366
Bydliště: Studénka
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak speciál byl perfektní, padlo několik vynikajících hlášek a zpívání na lodi...
Co se "Coming soon" týče, mám husí kůži ještě teď :D

Příspěvek 26.12.2010 17:46:02
Nohajc Uživatelský avatar
First Lieutenant
First Lieutenant

Příspěvky: 1452
Bydliště: P4C-970
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Tohle byl možná zatím vůbec nejlepší vánoční speciál! Už se nemůžu dočkat 6. řady.
"Come along, drop this hair dryer or whatever it is."

Příspěvek 23.2.2011 04:19:29
Blackthunder Uživatelský avatar
Major
Major

Příspěvky: 1825
Bydliště: Pardubice - Česká Republika - Sol 3 - Sol System - Mutter's Spiral - N-Space
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Zemřel Nicholas Courtney aka Brigadýr :cry:

http://doctorwho.cz/novinka/zemrel-nicholas-courtney
Obrázek

Příspěvek 20.4.2011 17:30:41
spike kree Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1012
Bydliště: Staré Hodějovice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Letošní rok není moc dobrý pro herce z Who universa, Doctor Who's Elisabeth Sladen (Sarah Jane Smith) také zemřela........ něco se chystá v novém doctorovi jako pocta, mohlo by být i pro Brigadýra...... :cry: :cry: :cry:

Edit: Novej díl byl dokonalej, nemůžu se dočkat dalšího!!!
To never die.... and to conquer all. That is winning

If you enter a room intending to assassinate someone, and there is a treecat in the room, either abort your mission immediately, or switch to nuclear weapons.

Příspěvek 24.4.2011 13:30:16
St0rm Uživatelský avatar
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel

Příspěvky: 2366
Bydliště: Studénka
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Nový díl pecka, abych citoval kamaráda: "Naprosto mordorské mordy" :D

Příspěvek 24.4.2011 19:20:03
Nohajc Uživatelský avatar
First Lieutenant
First Lieutenant

Příspěvky: 1452
Bydliště: P4C-970
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
St0rm: Naprostý souhlas. Už aby bylo pokračování!
"Come along, drop this hair dryer or whatever it is."

Příspěvek 24.4.2011 22:49:42
Lirael Uživatelský avatar
Technical Sergeant
Technical Sergeant

Příspěvky: 465
Bydliště: Heřmanovice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Povedený začátek série, ale jedna věc mi opravdu vadila:
Toto je spoiler!!!:
těhotná Amy :roll: Jsem fakt zvědavá, jak s tímhle budou dál pracovat, aby se z toho nestalo ještě větší klišé, než už je.
Taky mě mrzí, že jsem se před tím, než jsem se na díl koukla, víceméně nedopatřením dozvěděla dost zásadní spoiler o Doktorově smrti, ale to už je moje hloupost...

Každopádně se nemůžu dočkat příštího týdne :)
I believe that when we leave a place, part of it goes with us and part of us remains...
Obrázek

Příspěvek 30.4.2011 22:05:19
St0rm Uživatelský avatar
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel

Příspěvky: 2366
Bydliště: Studénka
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
No myslím, že to vyřešili hodně pěkně :D
A pro nový díl mám jenom "WHAAAAAT?!"

Příspěvek 15.5.2011 14:57:10
Sirius Uživatelský avatar
Technical Sergeant
Technical Sergeant

Příspěvky: 425
Bydliště: Hradec Králové, Na rozhraní 1378
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Menší teorie na základě posledního dílu 6x04:

Toto je spoiler!!!:
V díle 6x04 TARDIS řekla, před svou "smrtí": "The only water in the forrest is the River". Což by mohl být odkaz na místo kde se poprvé potkaly Doktor a River, neboli v knihovně, které VashTa Nerada říkají "Naše lesy", protože knihy v celé knihovně byly ze starého dobrého papíru pocházejícího ze dřeva. River zde také přišla o své tělo, stejně jako TARDIS o tělo v tomto díle. Duše, ale žije u obou dál, jedna v databázi knihovny, druhá zpět v TARDIS. Jediná dvě "úmrtí" u kterých Doktor plakal.

Takže pokud je to tak jak myslím, tak River je ve skutečnoti TARDIS, nebo spíš její budoucí regenerací, viz dále.

Holčička "Astronaut" je taktéž River, proč ? Protože River je ve vězení za to že zabila hrdinu mnohých, dobrého člověka, což jak si spousta lidí myslí, jedná se o Doktora. A ta holčička "Astronaut" ho přeci zabila. Jediné co se nevysvětluje, že River se zrovna moc k té "astronautce" nehlasí, neví kdo to je a tvářila se dost překvapeně, když Doktora zabila. Nepamatuje si to ? Proč by si nepamatovala vraždu, kterou provedla v minulosti ? Je to záměr, potlačené vzpomínka v paměti ? Ví, že ho zabila, ale neví kdy a jak a proto nepoznala "Astronautku" neboli sama sebe ? Nebo to ví a proto Amy řekne, že nelze některé věci změnit ?

Ještě něco k astronautce ... Dle fotky v 6x02 by to mohla být dcera Amy. Amy se je přeci těhotná/netěhotná. Zrodí se lidská podoba TARDIS přes Amy ?

A co dál ? River umí Tardis řídit lépe než Doctor, jak je to možné ? Že by proto, že řídí sama sebe ?

Dále, díl se jmenoval Doctorova žena a podle všech indicií je River Doktorova manželka z budoucnosti, jen proto znala Doktorovo jméno, jen při té příležitosti jí ho mohl Doktor říct.


Možná je to trochu zmatečné, ale píšu to za pochodu hned po zkouknutí dílu.
Za blbost se platí.

Příspěvek 15.5.2011 18:49:41
Skrejm Uživatelský avatar
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel

Příspěvky: 2025
Bydliště: Ostrava
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Toto je spoiler!!!:
Já bych nedával moc významu ke jménu posledního dílu, bo než dostal tenhle, tak měl myslím minimálně 2 názvy.

River umí řídit TARDIS než současný Doctor. Klidně ji to mohl naučit budoucí Doctor. Doctor se furt učí jak TARDIS ovládat.

Ta holka klidně může být dcera doctorovy dcery, která se má objevit. To, že je Amy s tou holkou na fotce z ní nedělá automaticky její matku.
"Science has made us gods even before we are worthy of being men." -- Jean Rostand - French biologist (1894 - 1977)

Obrázek

Příspěvek 15.5.2011 18:59:09
Sirius Uživatelský avatar
Technical Sergeant
Technical Sergeant

Příspěvky: 425
Bydliště: Hradec Králové, Na rozhraní 1378
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Toto je spoiler!!!:
U DW jsem se naučil jedné věci a to všímat si maličkostí a dávat jim větší význam než se na první pohled může znát, protože i dvě slova můžou být velikou nápovědou pro budoucí dění ("Setkáme se až se Pandorika otevře." "Pamatuješ si co jsem ti řekl když ti bylo sedm ?" atd. Malé věty s obrovským významem.) a s přibývajícími díly se mi to potvrzuje čím dál více. Názvů je vždycky více, nikdy není první název posledním, pouze pracovním.

River se nenaučila řídit TARDIS od Doktora, minulého, současného ani budoucího. Sama řekla, že když se učila řídit TARDIS, tak tam Doktor nebyl.

Že fotka není důkazem toho že je to její matka, to je první věc kterou jsem řekl, když jsem na ten díl s kámoši koukal, ale začínám věřit, že to klidně tak může být.
Za blbost se platí.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
PředchozíDalší

Zpět na Dr. Who

cron