Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra Kultura Seriály Dr. Who Renewed Doctor Who

Renewed Doctor Who

seriál o poutníkovi časem, který zachraňuje vesmír a s pomocí kolegyně ze Země i naši planetu ...

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Příspěvek 15.5.2011 19:31:23
NewAsgard Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1052
Bydliště: Moje mateřská loď.
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Tak jsem se na doctora taky začal dívat a musím říct, že mě uchvátil hned u prvního dílu. Nejlepší na tom celém je, ale na 100% Ecclestone. Ten jeho úsměv a šílenost smíchaná s vážností je geniální! :D Aneb jak napsal Mark Jacob: co je lepšího než nechat se obklíčit a pak si to drze nakráčet do výtahu?
Takže mě Doctor dost překvapil, protože jsem mu nikdy nijak nedůvěřoval a ejhle ono je to super!
BTW: Teď jsem se začal dívat na Father's Day a začíná to zajímavě, uvidíme jak se to vyřeší. :smile:
Obrázek
Povídka První hrozba
Pokud tě štve, že zrušili SGU, hoď si tohle pod podpisu.

"If I must tear you apart Shepard, I will." - Harbinger (Mass Effect 2)

Příspěvek 15.5.2011 19:39:22
Skrejm Uživatelský avatar
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel

Příspěvky: 2025
Bydliště: Ostrava
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Sirius:
Toto je spoiler!!!:
Já vím, že názvů je vždycky víc, ale on klidně ten pracovní může mít větší "spoileroidní" význam než použitý, který ikdyž vypadá "spoileroidně" nemusí nic znamenat.

To že to řekla z toho nedělá pravdu. :wink: Navíc Doctor není jediný kdo umí ovládat TARDIS. Existujou minimálně 4 Time Lordi, kteří by ji to mohli naučit. Nehledě na to, že klidně by mohl Moffat vrátit aji ostatníTime Lordy, když si ReTarD vymyslel tu stupidní Time War.
"Science has made us gods even before we are worthy of being men." -- Jean Rostand - French biologist (1894 - 1977)

Obrázek

Příspěvek 15.5.2011 19:45:16
Sirius Uživatelský avatar
Technical Sergeant
Technical Sergeant

Příspěvky: 425
Bydliště: Hradec Králové, Na rozhraní 1378
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Skrejm: Tak se necháme překvapit. DW stejně vždycky dopadne jinak než si myslí všichni ostatní. Vypadá to jako by scénáristi sledovaly diskuze a napsali to přesně opačně než jak to diváci vidí :)
Za blbost se platí.

Příspěvek 15.5.2011 20:55:29
Blackthunder Uživatelský avatar
Major
Major

Příspěvky: 1825
Bydliště: Pardubice - Česká Republika - Sol 3 - Sol System - Mutter's Spiral - N-Space
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Sirius
Toto je spoiler!!!:
Ale Doctora nezabila ta holka... Doctora zabil někdo v tom skanfadru, a ta holčička se z něj dostala. V tom skafandru může být nakonec úplně kdokoliv.
Obrázek

Příspěvek 15.5.2011 22:42:14
Sirius Uživatelský avatar
Technical Sergeant
Technical Sergeant

Příspěvky: 425
Bydliště: Hradec Králové, Na rozhraní 1378
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Blackthunder: Taky mě to napadlo, ale nějak si začínám zvykat, že se věci v DW nedějou ve správném pořadí.
Za blbost se platí.

Příspěvek 16.5.2011 22:06:44
Ralen Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1068
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Sirius: bez ohledu na to jestli to tak bude nebo ne, je to pěkná teorie :thumleft:

btw: nebylo by možný psát ke spoilerů jaký se týkaj epizody? Narážka na Skrejma a jeho:
Toto je spoiler!!!:
Ta holka klidně může být dcera doctorovy dcery, která se má objevit.
Obrázek

Příspěvek 16.5.2011 22:19:57
Nohajc Uživatelský avatar
First Lieutenant
First Lieutenant

Příspěvky: 1452
Bydliště: P4C-970
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Sirius:
Toto je spoiler!!!:
Hodně zajímavě sis ty dílky poskládal... mě by to takhle asi nikdy nenapadlo, protože v detailech dost plavu, ale přece jen je tu ještě jedna nesrovnalost: Pokud by malá holčička byla River, proč se u ní v dospělosti neprojevují žádné charakteristiky Time Lordů? Nebo o tom jenom nevíme?
"Come along, drop this hair dryer or whatever it is."

Příspěvek 05.6.2011 10:28:24
Sirius Uživatelský avatar
Technical Sergeant
Technical Sergeant

Příspěvky: 425
Bydliště: Hradec Králové, Na rozhraní 1378
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Nohajc

Toto je spoiler!!!:
Jo, tak to jenom nevíme. Část mé teorie se potvrdila, ta zajímavá část. Jsem zvědav, jak se to vyvine dále. Pořád by to chtělo ještě pár věcí objasnit. Melody/River/Astronaut/Amy dcera je snad nejlépe propracovaná postava co jsem kdy v seriálech viděl, kdo tohle vymyslel je fakt génius. Věřím, že se to v tomhle kvalitním duchu ponese dále a dočkáme se dalších super překvapení. Jen mě štve to čekání do podzimu. Připadámi že ta Doctorova smrt v 6x01, je jen prostě součástí plánu, jak je navést na správnou cestu a zachovat čas.
Za blbost se platí.

Příspěvek 05.6.2011 11:39:32
Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Já bych s tím "géniem" ještě počkala, až jestli se ukáže, že to bylo vymyšleno dopředu, nebo to bylo vymýšleno za pochodu se spoustou nevysvětlených věcí. :wink:

Toto je spoiler!!!:
Každopádně od 5. série se zlepšili, hlavně tomu pomáhá, že je tam i Rory a manželský pár prostě dělá hodně. Jak nemám ráda Amy, tak s Rorym jsou skvělí a jsem zvědavá na jejich další reakce ohledně River.
Hlavně teda potom, co zjistili, že jsou vlastně Doctorovi tchán a tchyně :lol:
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Příspěvek 05.6.2011 11:54:25
Skrejm Uživatelský avatar
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel

Příspěvky: 2025
Bydliště: Ostrava
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Klenotka: Vzhledem k tomu, že Alex Kingston věděla kdo je River Song už od začátku páté série, tak bych řekl, že to měl vymyšlené předem :)
"Science has made us gods even before we are worthy of being men." -- Jean Rostand - French biologist (1894 - 1977)

Obrázek

Příspěvek 05.6.2011 13:08:42
Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Já spíš myslím už od 4. série, kdy jsme River potkali poprvé. Jestli když už to tehdy psal, s tím počítal a měl to aspoň trochu vymyšlené. :)
Protože když víme, jak River skončí, tak je to dost zamotané.
Takže ten příběh s River vypráví pozpátku?
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Příspěvek 05.6.2011 14:29:39
Nohajc Uživatelský avatar
First Lieutenant
First Lieutenant

Příspěvky: 1452
Bydliště: P4C-970
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Toto je spoiler!!!:
Tak poslední díl mě v podstatě téměř ničím nepřekvapil. Už ve chvíli, kdy Amy pojmenovala svoji dceru Melody, bylo tak nějak jasné, kam to spěje. :) Odhalení na konci Almost People ohledně Amy a Flesh bylo vlastně mnohem působivější než celá následující epizoda. Ale, díl to byl důležitý. Bylo potřeba si některé skutečnosti utřídit a potvrdit. Teď mě nejvíc zajímá, jak to chtějí propojit s Hitlerem. :D Asi to bude ještě hodně zajímavé.
Pokud jde o smrt Doktora, zatím to skutečně vypadá, že je za ni zodpovědná River... Pak ovšem nevím, jak z toho chtějí scénáristi vybruslit. Pokud je cílem záchrana Doktora, jakože asi jo :D , znamenalo by to taktéž zásadní změnu v životě River. V podstatě by přepsali její historii. Žádná vražda, žádné vězení a co dál? Tak uvidíme, co schovává Moffat za esa v rukávu. Zatím se mu 6. série daří.
"Come along, drop this hair dryer or whatever it is."

Příspěvek 05.6.2011 14:42:53
Blackthunder Uživatelský avatar
Major
Major

Příspěvky: 1825
Bydliště: Pardubice - Česká Republika - Sol 3 - Sol System - Mutter's Spiral - N-Space
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Já si myslím, že Alex to věděla hned, protože jsem slyšel audiokomentář ke Knihovně s Moffatem, Tennantem a tou producentkou co v té době byla u Doctora (Julie?)
A Tennant si stěžoval, že to Moffat Alex řekl a jemu neřekl nic.
Obrázek

Příspěvek 15.8.2011 11:00:51
Jackson D. Uživatelský avatar
Technical Sergeant
Technical Sergeant

Příspěvky: 406
Bydliště: Plzeň
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
http://www.youtube.com/watch?v=uLqkdCMXteg


Tak co, myslíte, že by to bylo možný? Že by takhle Moffat vyřešil
Toto je spoiler!!!:
"doctorovu smrt"
?
gen.Hammond: Plukovníku O'Neille co to děláte?!
O'Neill: Sakra generále, zrovna při nápřahu!

Moje první povídka - Portál 1x07 -Ztracení bratři (Part II.): viewtopic.php?f=27&t=7091&p=324715#p324715

Příspěvek 18.8.2011 23:35:05
BigQ@123 Uživatelský avatar
Chief Master Sergeant
Chief Master Sergeant

Příspěvky: 787
Bydliště: Okres Kolín
Pohlaví: Muž
Odpovědět s citací
 
Toto je spoiler!!!:
To jako, že ten zastřelený Doktor je ve skutečnosti ten klon, který skončil v paralelní realitě? Ten se ale neumí regenerovat pokuď se nepletu. Ten díl nemám zrovna po ruce takže jediné co si 100% pamatuju je to, že je smrtelný, ale už ne to jestli se umí regenerovat.
Ale teoreticky by to šlo. Pokuď se umí teda regenerovat a má vlastní Tardis. Spíš se to, ale vyřeší nějak jinak. Takhle mi to přijde nepravděpodobné. To by tam tu scénu nechaly. Pak by ta možnost teoreticky byla větší.
Rozhodně by to bylo zajimavé kdyby to takhle navazovala na konec 4 řady. Jako River, kterou jsme už potkaly v s04e08-09. Spíš ale vsázím na něco jiného.

Příspěvek 28.8.2011 21:06:08
Jackson D. Uživatelský avatar
Technical Sergeant
Technical Sergeant

Příspěvky: 406
Bydliště: Plzeň
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Tak nám včera začala druhá půlka 6. série a já musím říct ANO. TO je ono, takhle nějak by to mělo vypadat. Rozhodně je vidět velký zlepšení oproti 5. sérii, která byla IMHO dost slabá a Doktor v ní nebyl The Doctor, prostě to nebylo ono. Zato teď v 6. tomu už je jinak a Doktor je konečně sám sebou a nechová se pořád jako pitomec. Teď k dílu samotnému.

Toto je spoiler!!!:
Začátk mi moc nenadchnul, Mels mi přišla celkem nesympatická a pořád jsem si u ní vzpomínal na Marthu s jejím vzdycháním pro Doktora. Navíc mi přišla fakt pitomá, hlavně s tím jak v Tardis bezmyšlenkovitě střelila do konzole. Jako mě nepřijde moc rozumný ničit něco o čem nevim jak to funguje. Naštěstí jsem to musel přehodnotit v momentě kdy se regenerovala v River, protože to tomu dávalo úplně jiný význam a nejspíš byl ten výstřel schválně.

A tím se taky dostávám k psychopatce River. No ta taky stála za to. hlavně jak si v klidu stoupla před ten oddíl(četu,pluk, fakt nevim, v tomhle se nevyznám) whermachtu a začala kecat o gayích, židech a romech (ten další českej výraz pro toto etnikum radši nenapíšu abych nebyl obviněn z rasismu :roll: :pst: ). A ten trik s otráveným polibkem co udělala na Doktora byl taky dobrej, ikdyž by už doktor něco takovýho po předchozích setkání s ní mohl čekat. No ale alespoň je vidět že se River v průběhu života ani tak moc neměnila(až na regenerace). A ta její konečná proměna v osobu kterou už známe taky byla výborná. A skutečně jsem nečekal, že by se pro doktora vzdala regenerací. A taky je to potvrzení toho, že pravidlo 13ti životů s koncem Time lordů nezaniklo -> čili nás čekají ještě 2 doktoři a šmitec, ikdyž je tu možnost že ty Riveřiny regenerace přešly na doktora (ne ho jen vyléčili) a jemu by tak teď místo dvou regenerací jich zbývalo 13.

Tím se dostávám k Doktorovy. Ten byl skutečně výborný a nejspíš nejvíc doktorovský za poslední 2 série.Zvláště to jak se vyhejbal riveřiným pokusům ho zabít (až na ten polibek) a jak se místo o sebe staral o Roryho s Amy i přesto, že umíral. A pak samořejmě ty malinký odkazy na Riveřinu budouctnost/doktorovu minulost (spoilers, River Song, univerzita, atd.). Taky mi trochu potěšilo připomenutí předchozích společnic, hlavně Donny (jak doktor při pohledu na ní prohlásil "Ještě větší vinna. Můžeš mi ukázat někoho komu sem nezničil život?", krásně při těch slovech bylo vidět jak se Doktor kvůli Rose, Marthě a Donně pořád cejtí hrozně a zjevně si ještě neodpustil co se jim stalo), ikdyž jsem čekal něco víc. no nic musím doufat že se přecejen aspoň jedna z nich (Donna :) ) někdy ukáže naživo.

Na závěr se ještě zmínim o osobě která mi čím dál tím víc začíná štvát a tou je Amy. Hlavně její chování k Rorymu. Jak ho pořád uráží, říkámu pitomče a tak podobě, to je fakt moc. A vrcholem, všeho bylo, když ho nazvala gayem. Skutečně nechápu, že si to Rory od ní pořád nechá líbit. A její chování k doktorovy taky není o moc lepší, nemusí kolem něj pořád skákat a obdivovat ho jako to dělali Rose a Martha, ale trochu respektu by mohla projevit.

No nic. Mý hodnocení týhle epizody i přes určitý nedostatky je 9/10 a doufám že takhle výborný budou i další díly.

Juj to jsem se ale rozepsal. :) :write:
gen.Hammond: Plukovníku O'Neille co to děláte?!
O'Neill: Sakra generále, zrovna při nápřahu!

Moje první povídka - Portál 1x07 -Ztracení bratři (Part II.): viewtopic.php?f=27&t=7091&p=324715#p324715

Příspěvek 28.8.2011 22:22:17
Skrejm Uživatelský avatar
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel

Příspěvky: 2025
Bydliště: Ostrava
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Doctor se v páté série nechoval jako Doctor? Jen tak pro zajímavost. Viděl's původní sérii? Jestli ti v páté sérii přišel, že se chová jako pitomec by mě zajímalo co říkáš (bys říkal, kdybys to viděl) na třetího, čtvrtého Doctora, šestého Doctora a zajistých okolností na druhého Doctora.
"Science has made us gods even before we are worthy of being men." -- Jean Rostand - French biologist (1894 - 1977)

Obrázek

Příspěvek 29.8.2011 10:01:49
Mark Jackob Uživatelský avatar
Colonel
Colonel

Příspěvky: 2660
Bydliště: Praha 6
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Skrejme něco podobnýho mě taky napadlo, když sem to čet. Každopádně za mě to byl taky výborný díl a neskutečně mě navnadil na další. Hlavně že sem si při stahování říkal: "Hlavně ať to není nějakej brak." Ne nebyl

17/20
STARGATE pre-Vates 01x16 První kontakt (30. 7. 2011)

"Matematika je jazykem géniů, ostatní jen opisují." - Vratislav Šembera

Příspěvek 29.8.2011 11:48:12
Jackson D. Uživatelský avatar
Technical Sergeant
Technical Sergeant

Příspěvky: 406
Bydliště: Plzeň
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Skrejm:
Na původní sérii se právě dívám a jsem zatím jen u 1.doktora, kterej je mi ale dost sympatickej, ikdyž je tak trochu svéráznej a někdy moc neposlouchá co mu společníci říkaj, ale alespoň si umí poradit skoro v každý situaci a jde na něm vidět, že má skutečné znalosti, umí je použít a je inteligentní (viz jak doběhl Nera s tou lyrou).

Tenhle pocit jsem ale neměl u 11. v prvních třech dílech 5. řady. Tam se choval někdy až neskutečně hloupě (jako jít se sušenku proti x Dalekům, vydávat jí za autodestrukční zařízení Tardis a doufat že mi to vyjde mi moc rozumný a inteligentní teda moc nepřijde). Plus ještě jak se okamžitě bez rozmyšlení nebo hledání alternativ rozhodl zabít tu velrybu. To taky nebylo moc doktorovský. Po těhle třech dílech se sice doktorovo chování zlepšilo, ale stejně to IMO nebylo pořád ono až teď v 6. řadě můžu s klidnym svědomím říct že je to zase doktor.

Btw. muj 400. příspěvek :) :yahoo:
gen.Hammond: Plukovníku O'Neille co to děláte?!
O'Neill: Sakra generále, zrovna při nápřahu!

Moje první povídka - Portál 1x07 -Ztracení bratři (Part II.): viewtopic.php?f=27&t=7091&p=324715#p324715

Příspěvek 30.8.2011 02:51:45
Blackthunder Uživatelský avatar
Major
Major

Příspěvky: 1825
Bydliště: Pardubice - Česká Republika - Sol 3 - Sol System - Mutter's Spiral - N-Space
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Jackson: V tom případě tvé pojedí toho co je "Doctorovský" se hold liší od toho jak to vidí v Británii no :D
Matt Smith je rozhodně z nových řad nejvíc "Doctorovskej" právě díky tady těm jeho úletlejm plánům.
A popravdě ta scéna s tou velrybou, kde se rozčiluje nad tím, že si bude muset změnit jméno a řve, že žádnej člověk mu nemá už ten den co říct, byla chvíle kdy jsem si řekl: Jo, je to Doctor :) (I když jsem si ho oblíbil hned v Eleventh Hour, ale vzhledem k tomu, že vím, že poregenerační díly nejsou vždy směrodatný [zdravíme šestého Doctora] tak jsem čekal předvede v další epizodě a rozhodně nezklamal.

Na Smithovi je právě parádní jak v sobě má vidět své předešlé regenerace, jak v něm bijí a dávají se najevo... zajímalo by mě jestli to Matt plánuje tak hrát a nebo mu to jde prostě samo.
Obrázek

Příspěvek 30.8.2011 12:31:23
Skrejm Uživatelský avatar
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel

Příspěvky: 2025
Bydliště: Ostrava
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Jackson D.:
Neposlouchá co mu spolešníci říkaj - počkej až budeš u šestého a hlavně u sedmého Doctora. Ten je kolikrát skoro ignoruje úplně a kolikrát jim ani neříká co má v plánu
sušenka - by mě zajímalo co budeš říkat na čtvrtého Doctora, který jí jelly babies a nabízí je lidem co na něj míří zbraní atd. Kolikrát ti záporací říkají, že neví jestli je tak blbý, nebo to jenom hraje.
"Science has made us gods even before we are worthy of being men." -- Jean Rostand - French biologist (1894 - 1977)

Obrázek

Příspěvek 15.9.2011 20:04:39
Jackson D. Uživatelský avatar
Technical Sergeant
Technical Sergeant

Příspěvky: 406
Bydliště: Plzeň
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
lool tak jsem se dnes jen tak koukal na novu na zprávy a v poslední reportáži se tam najednou objevil Dalek. Musím říct že mi to na chvíli celkem dostalo a docela sem čuměl. No vlastně to celkem sedí, na konci 1.řady přece císař daleků řekl že celá staletí postupně infiltroval media na Zemi. No už to začíná. :lol: :lol: :D
gen.Hammond: Plukovníku O'Neille co to děláte?!
O'Neill: Sakra generále, zrovna při nápřahu!

Moje první povídka - Portál 1x07 -Ztracení bratři (Part II.): viewtopic.php?f=27&t=7091&p=324715#p324715

Příspěvek 17.9.2011 14:55:09
Blackthunder Uživatelský avatar
Major
Major

Příspěvky: 1825
Bydliště: Pardubice - Česká Republika - Sol 3 - Sol System - Mutter's Spiral - N-Space
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Sice to bylo, kvůli tomu, že se teď do Guinessovky zapsal chlápek s největší sbírkou Daleků, ale tak jasně no :D

http://news.uk.msn.com/2012-guinness-book-of-world-records?cp-documentid=159167556&page=3
Obrázek

Příspěvek 21.11.2011 23:34:29
spike kree Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1012
Bydliště: Staré Hodějovice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak co říkáte na film o Doktorovi jenž nebude navazovat na nic a rebootuje to, osobně si myslím že to doktora zničí!!!!!!! :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

"Harry Potter" director David Yates is teaming up with the BBC to turn its iconic sci-fi TV series "Doctor Who" into a bigscreen franchise.

Yates, who directed the last four Potter films, told Daily Variety that he is about to start work on developing a "Doctor Who" movie with Jane Tranter, head of L.A.-based BBC Worldwide Prods.

"We're looking at writers now. We're going to spend two to three years to get it right," he said. "It needs quite a radical transformation to take it into the bigger arena."

"Doctor Who" follows the adventures across space and time of a super-intelligent alien in human form, who battles a variety of cosmic bad guys aided by plucky human companions.

"The notion of the time-travelling Time Lord is such a strong one, because you can express story and drama in any dimension or time," Yates said.

The series ran from 1963 to 1989, and then was successfully rebooted in 2005 by writer Russell T. Davies and subsequently by Steven Moffat ("The Adventures of Tintin"). Tranter oversaw the revival when she was the BBC's drama topper in London.

"Doctor Who," starring Matt Smith as the 11th incarnation of the Doctor, is now one of the pubcaster's most lucrative global TV franchises.

The series airs Stateside on BBC America.

Yates made clear that his movie adaptation would not follow on from the current TV series, but would take a completely fresh approach to the material.

"Russell T. Davies and then Steven Moffat have done their own transformations, which were fantastic, but we have to put that aside and start from scratch," he said.

Yates and Tranter are looking for writers on both sides of the Atlantic.

"We want a British sensibility, but having said that, Steve Kloves wrote the Potter films and captured that British sensibility perfectly, so we are looking at American writers too," he explained.

There are two previous films, based on the TV series: "Doctor Who and the Daleks" (1965) and "Doctor Who: Daleks' Invasion Earth 2150 A.D." (1966), both starring Peter Cushing.

The BBC has since made a few unsuccessful attempts to develop a "Doctor Who" feature, and shot a one-off telepic in 1996 at a time when the TV series was dormant.

But the combination of Yates and Tranter means this is the most high-powered effort to date to launch "Doctor Who" onto the bigscreen.

Before directing "Harry Potter and the Order of the Phoenix," "Harry Potter and the Half-Blood Prince" and both parts of "Harry Potter and the Deathly Hallows," Yates worked with Tranter on several BBC TV series, including "The Way We Live Now" and "State of Play."
To never die.... and to conquer all. That is winning

If you enter a room intending to assassinate someone, and there is a treecat in the room, either abort your mission immediately, or switch to nuclear weapons.

Příspěvek 22.11.2011 00:03:54
Jackson D. Uživatelský avatar
Technical Sergeant
Technical Sergeant

Příspěvky: 406
Bydliště: Plzeň
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Když jsem se to dočet, tak jsem si řekl neeeeeeeeee, proooočč? Už stačilo jak amíci zmršili ten novej Star Trek a teď ještě doktora? Ne a ne a ne. Už vidim jak z doktora udělají drsnýho hláškujícího chlápka typu Ramba nebo Terminátora, TARDIS bude ověnčená zvenčí světýlkama, bude mít spoustu laserovejch zbraní nebo něčeho takovýho, společnice budou v Tardis doktorovy akorát tak zahřívat postel a budou mu dělat šlapky no a záporáci to se ani necci bavit. Nejspíš zvolí Mastera, protože kdyby vzali daleky nebo kyberlidi (další dva doktorovy velký nepřátele) a příliš jim změnili vzhled (upřímě je přece jen krapet béčkovitej) tak by to fanové série nejspíš nevzali. U mastera sae přece jen nic upravovat nemusí. Jenže určitě z něj udělají šílence a psychopata (ok to byl Simmův Master taky, jenže trochu jinným "lepším" způsobem než jak je to běžně ve filmech). No prostě to bude hrůza a pokud mě trailer nepřesvědčí o opaku tak na to určitě nepůjdu. (jestli ten film vůbec bude)
gen.Hammond: Plukovníku O'Neille co to děláte?!
O'Neill: Sakra generále, zrovna při nápřahu!

Moje první povídka - Portál 1x07 -Ztracení bratři (Part II.): viewtopic.php?f=27&t=7091&p=324715#p324715

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
PředchozíDalší

Zpět na Dr. Who

cron