Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra Kultura Seriály Dr. Who Torchwood

Torchwood

seriál o poutníkovi časem, který zachraňuje vesmír a s pomocí kolegyně ze Země i naši planetu ...

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Příspěvek 14.9.2006 00:42:01
Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Spin-off Dr.Who-s kapitánem Jackem v hlavní roli. Podle všeho se to bude točit kolem institutu Torchwood a bude to o skupině vyšetřovatelů, kteří používají mimozemské technologie, s jejichž pomocí budou řešit lidské i mimozemské zločiny.
Podle autora, Russella T. Daviese, to budou trochu Akta X, na britský způsob. Bude to temné, divoké a sexy, ale se smyslem pro humor.
Víc o Torchwoodu tady:
http://www.bbc.co.uk/wales/southeast/sites/torchwood/


Seriál by se měl objevit nejspíš koncem října. To jsem na to teda zvědavá. Rozhodně není vyloučené, že jako u každého spin-offu, i tady by se mohl objevit v nějaké hostující roli Doktor. Já si to teda aspoň myslím :wink:
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Příspěvek 14.9.2006 20:01:14
Blackthunder Uživatelský avatar
Major
Major

Příspěvky: 1825
Bydliště: Pardubice - Česká Republika - Sol 3 - Sol System - Mutter's Spiral - N-Space
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak podle popisu mě to asi tolik jako Dr. Who bavit nebude - ale pokud budou titule - tak to skouknu :D
Obrázek

Příspěvek 02.10.2006 17:40:07
marmange Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 53
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Jsem zvědav, kolik sežene Velšská BBC peněz na zvláštní efekty.

A tu Jackovu kost hraje Eve Myles - ta slečinka, co hrála služku v Neklidných mrtvých
Obrázek
Obrázek
g-a-f

Příspěvek 11.10.2006 00:11:23
Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Aby těch spin-offů nebylo málo, BBC ohlásila spin-off, kde bude hrát hlavní roli Sarah Jane. Nevím, co si o tom myslet. Torchwood mi zní zajímavě, protože Jacka víc známe. Ale Sarah Jane jsme viděli jen jednou. Teda nemůžu říct, že by byla nesympatická nebo tak, ale aby to nedopadlo tak, že za chvíli bude mít spin-off každý.
Ale nechme se překvapit, má to psát Russell T. Davies, tak by to nemuselo dopadnout špatně.

http://www.bbc.co.uk/doctorwho/news/cult/news/drwho/2006/09/14/36380.shtml


EDIT: Torchwood začíná 22. října na BBC3 :wink:
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Příspěvek 11.10.2006 00:33:46
marmange Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 53
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Kdy už se konečně pochlapí i české televize a rozjedou své spin-offy.
Navrhuji:
Rodinné důtky
Prosektura na fialovém nábřeží
Pojišťovna pěstí

:roll:
g-a-f

Příspěvek 11.10.2006 21:52:18
Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Teaser na Torchwood. Samé líbání a kousání :lol:

http://hiveship.net/storage/torchwood_teaser2.avi
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Příspěvek 13.10.2006 23:16:54
marmange Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 53
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
A to je přesně to, co je mi zapotřebí :P
:pivo:
g-a-f

Příspěvek 13.10.2006 23:20:36
Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Torchwood už má své stránky na webu bbc.

http://www.bbc.co.uk/torchwood/index_nonflash.shtml
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

.

Příspěvek 17.10.2006 21:35:05
skemi Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 33
Bydliště: Písek
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
mohli byste mi porsim vysvetlit polopatě co je ten institut Torchwood nejsem si jistej jestli sem to z toho seralu pochopil dobře!dikec :?:
Neutikej, zemřeš unavený.!

Příspěvek 18.10.2006 21:46:04
marmange Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 53
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
No to se má asi tak:
Toto je spoiler!!!:
Institut založila královna Victoria při setkání s Doktorem ve své době - aby na něj v budoucnu "byla připravená". Institut je jakási paranormální policie, archiv všech jevů, co se vymykají bežnému pozemskému životu. Institut funguje ještě i teď. Soudě dle některých dílů bude fungovat i v hluboké budoucnosti.
g-a-f

Příspěvek 21.10.2006 14:16:09
Zilas Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 43
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Tak zétra nám odvysílají první Epku, podle Teaseru to vypada docela zajímavě.
Ož se docela těším :lol:
Jen doufám že Indy bude té dobroty a udělá nám Titulky. :roll:

Příspěvek 21.10.2006 14:24:28
Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak nějak nevím, co stahovat dřív :( Torchwood v pondělí, SGA v úterý, v sobotu BSG...ale samozřejmě si nestěžuju :D Na Torchwood se těším a jsem na to mooc zvědavá
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Příspěvek 23.10.2006 19:04:23
Skrejm Uživatelský avatar
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel

Příspěvky: 2025
Bydliště: Ostrava
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
tak první díl nic moc, snad další budou lepší. Ale moc se mi nezamlouvá co udělali z kapitána Jacka.
Toto je spoiler!!!:
nesmrtelného


EDIT: tak druhý díl byl lepší
"Science has made us gods even before we are worthy of being men." -- Jean Rostand - French biologist (1894 - 1977)

Obrázek

Příspěvek 25.10.2006 23:55:13
Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak jsem viděla první dvě epizody a musím říct, že to vypadá docela zajímavě. Teda s Dr. Who to má společného akorát toho Jacka, ale je to takové temnější a rozhodně je to i dost odvážnější. Druhá epizoda mě dost zmrazila, rozhodně bych to nečekala až tak otevřené, ale chodí to po desáté hodině, tak se to dalo docela čekat.
Jack je ale zajímavá postava, rozhodně mě nikdy nenapadlo, že může mít tolik tajemství.
První epizoda, no povinné seznámení hrdinky s Torchwoodem, ale druhá byla už šupky hupky nohama do děje. I když na můj vkus tam je moc těch panoramatických záběrů, autor musí milovat Cardiff :lol: Rozhodně mě hodně zaujala hudba, moc pěkná.
Ale jsem zvědavá na další epizody, ukázka vypadala v celku zajímavě. No, uvidíme.

Toto je spoiler!!!:
A te nesmrtelnost, jo připomnělo mi to Highlandera :D Ale vsadila bych se, že ta jeho nesmrtelnost má co dělat s tou rukavicí z první epizody.


A CSI: Cardiff... :lol:
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Příspěvek 26.10.2006 13:28:01
Raven Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 59
Bydliště: Opava, Brno
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
No asi takhle:
Stahnul jsem, videl jsem (3x kazdy dil) a chci dalsi. :D :D :D
Every single Jedi, including your friend Obi-Wan Kenobi, is now an enemy of the republic.

Příspěvek 02.11.2006 12:49:39
Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak třetí epizoda byla o hodně lepší než druhá a musím říct, že na to, že se to teprve rozjíždí, dobrý. Jen ten konec jsem trochu nepobrala, musím si to pustit ještě jednou.
Taky by mě zajímalo, jestli někdy přijdou u některých těch přístrojů od koho jsou a jestli budou bojovat s nějakými emzáky. I když teaser k další epizodě vypadá dost zajímavě.
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Příspěvek 03.11.2006 10:44:43
marmange Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 53
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Hi.
Blbá otázka, ale přece: nevíte o nějakých anglických titulcích nebo nějaké transkripci k Torchwoodu. Anglicky sice umím, ale ne až tak dobře abych rozuměl všemu co se breptá. :oops:
g-a-f

Příspěvek 07.11.2006 23:46:04
Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Titulky, no nevím, snad budou, ale mě to upřímně zase tak moc nezajímá. :wink: Ale možná se nděkde vyskytne transcript.

Ovšem novou epizodu vřele doporučuju i bez titulků. Opravdu tomu jde docela dobře rozumět a navíc je moc dobrá. Myslím, že z toho, co nám zatím ukázali, nejlepší. Jen mi připadá, že jediný, kdo se tam dokáže rozumně chovat, je Jack :lol: Ale šíleně mi vadí jedna věc-proč se tam krucifix musí pořád někdo s někým líbat? :roll: Hlavně když je to našponované na situaci, kdy se to vůbec nehodí.
No, ale to bylo asi tak to jediné, epizoda pěkná, pořád to má do doctora daleko, ale Jack se snaží a pokud nám ukážou opravdu nějaký pěkný kus mimozemské technologie nebo nějakou pěknou dvouepizodku, budu ještě spokojenější.

EDIT: To jsem tu jediná, kdo kouká na Torchwood? Nová epizoda byla moc pěkná, strašidelná a smutná.
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Příspěvek 20.11.2006 17:29:29
Skrejm Uživatelský avatar
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel

Příspěvky: 2025
Bydliště: Ostrava
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak 1x06 se mi líbil. To je skutečně dobrý díl.
Jen:
1, On ji střelí brokovnicí, ale kromě prvních pár chvil a konce to nejde vůbec poznat.
2, Konec zkazili tím Jackovým příchodem na scénu. To se mi moc nelíbilo. Prakticky je nesmrtelný, ale nezasáhla ho ani jediná kulka.

a navíc jsem čekal, že v posteli s ní skončí on
"Science has made us gods even before we are worthy of being men." -- Jean Rostand - French biologist (1894 - 1977)

Obrázek

Příspěvek 22.11.2006 00:21:23
Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Díl byl moc pěkný, ale nějak...já nevím, pořád tam jen pobíhali s pistolemi...a to s Jackem, souhlasím, bylo to docela praštěný. A taky máš pravdu v tom, že byla jak cedník a nakonec jí vůbec nic nebylo :roll: Ale jinak hezká atmosféra, jen by se ty postavy už mohly začít chovat míň nelogicky.
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Příspěvek 04.1.2007 00:19:42
Tar-ara Uživatelský avatar
Major General
Major General

Příspěvky: 3618
Bydliště: Kousíček od Prahy / Cardassia
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Kdo hledá anglické titulky, najde je tady: (je třeba se zaregistrovat, ale to není problém ;-))
http://www.divxsubtitles.net/page_searchedsubtitles.php
"Now you're cookin'!" - Milton C. Hardcastle

Obrázek

Příspěvek 04.1.2007 20:06:28
Skrejm Uživatelský avatar
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel

Příspěvky: 2025
Bydliště: Ostrava
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
2Tar-ara: Dík. Budou se hodit.

Tak už mám za sebou i 1x12 a 1x13.

1x12:
Ani nevím co k němu říct. Až na ten konec, se mi i líbil.

1x13:
Nějak Jackovi trvalo než se znovu oživil. V prvním dílu se probral za pár okamžiků, tu mu trvalo déle. I když je pravda, že teď měl v sobě víc olova.
Nakonci mě našvalo, že jsme nikde neviděli Doktora (podotýkám, že mě to naštvalo asi 1 minutu před zvukem Tardisu). Budeme si asi muset počkat na druhou sezona, jestli teda bude. Proč ho Doktor vzal (pokud to byl on) a nebo na třetí sérii Dr. Who.
"Science has made us gods even before we are worthy of being men." -- Jean Rostand - French biologist (1894 - 1977)

Obrázek

Příspěvek 07.1.2007 01:36:00
Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
1x12-Pěkné a konec mě překvapil. Nečekala bych, že se v britském seriálu tohle stane, ale po female slash mají i holky na co koukat :D Ale to je trochu mimo. Ta epizoda se mi líbila a bylo to pěkně přemostěno do další epizody. Mile mě překvapil Ianto, nečekala jsem, že by střelil, ale aspoň on si zachoval hlavu na správném místě. Nechápu, jak Owen může být druhý ve velení. Sice tam odtud Jacka a Tosh dostali, ale bez pořádné znalosti, jak to vlastně funugje, to bylo riskantní.

1x13-a následky Owenova činu se projevují. Jackovi se tu trochu vrátilo to, že svůj tým moc neřídí, ale aspoň to prolomila nějaká tajemství mezi ním a ostatními. Díl ale moc pěkný, i emotivně to bylo dost silné. Ale ten konec, nakopu je. Tohle nám dělat :lol: Počítám, že musíme čekat do druhé série Torchwoodu. Proč by to mělo být ve třetí sérii Doctora, když se to stalo v Torchwoodu. Myslím, že to zase tak časově propojené nebude. Ale Jack mohl říct aspoň, že odchází nebo tak, jen tak zmizet...no, počkáme a uvidíme, každopádně to byla na 99,9999% Tardis. :D
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Příspěvek 07.1.2007 08:48:58
Skrejm Uživatelský avatar
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel

Příspěvky: 2025
Bydliště: Ostrava
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
1x12 - Tak tuhle scnu jsem zapoměl, ale překvapilo mě to taky. Nakonec to bylo zbytečné, mohl ho střelit víckrát.
Pokud jde ten konec. Sice se měli na co koukat, ale docela to koliduje s koncem dalšího dílu a to když ho Gwen políbila a on se probral. Kdyby jeden z těch konců vynechali tak bych to i bral, ale takhle.

1x13 - Tak pokud to byl Tardis, tak by Jack mohl i objevit aspoň v 1 díle Dr. Who. Ale spíš si myslím, že to bude vysvětlené ve druhé sérii. Pokud ji mají v plánu na točit.
"Science has made us gods even before we are worthy of being men." -- Jean Rostand - French biologist (1894 - 1977)

Obrázek

Příspěvek 07.1.2007 13:13:26
Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Druhá série už je odkleplá, akorát ji bude dávat BBC 2, ne BBC 3, takže možná dostanou víc peněz a my uvidíme víc obludek jako byla ta v poslední epizodě.

A btw., nemohl by být ten dědula něco jako odpadlý Time Lord? Tak mě to napadlo, docela by to sedělo a vysvětlovalo by to přítomnost doctora.
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Další

Zpět na Dr. Who