Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra Kultura Seriály Dr. Who Doctor Who - Cartoon

Doctor Who - Cartoon

seriál o poutníkovi časem, který zachraňuje vesmír a s pomocí kolegyně ze Země i naši planetu ...

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Příspěvek 26.1.2007 22:18:23
HAck Uživatelský avatar
First Lieutenant
First Lieutenant

Příspěvky: 1392
Bydliště: Frýdek-Místek
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak nám chystají kresleného Doktora :lol:

http://www.bbc.co.uk/doctorwho/news/cult/news/drwho/2007/01/26/40315.shtml
Mr. Franz I think careers are a 20th century invention and I don't want one.

Příspěvek 26.1.2007 23:32:55
Tar-ara Uživatelský avatar
Major General
Major General

Příspěvky: 3618
Bydliště: Kousíček od Prahy / Cardassia
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Jo, no, tohleto se mi zdá...nevim, divný :?. Moc mě to nenadchlo :?. Ale tak třeba to bude dobrý... :roll:
"Now you're cookin'!" - Milton C. Hardcastle

Obrázek

Příspěvek 27.1.2007 00:51:42
Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Jo, koukala jsem na to na Lapiduchu. Nějak mě to ale taky nenadchlo. Trochu mě štvou s tím, jak se z Doctora snaží ždímat (dva spin-offy, teď ještě kreslený...). Nevím no, tohle mě asi trochu mine. :?
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Příspěvek 30.1.2007 01:26:54
marmange Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 53
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Teď už jenom rozhlasového Doktora a je to. :oops:
g-a-f

Příspěvek 30.1.2007 01:35:33
athoscity Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 103
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Je pravda že se z toho asi snaží vyždímat co se dá, ale na druhou stranu Torchwoodem přilákali do Doctorova světa fanoušky trochu strašidelnějších témat a Sarah Jane a tenhle cartoon zase má přitáhnout děti. Já nejsem proti, sice ten kreslený sledovat nebudu, ale když vejde do podvědomí i mimo UK, tak to bude jenom dobře. Já osobně jsem se o Doctorovy dozvěděl až těsně před sérií z roku 2006, a musel jsem to zpětně dohánět. Taky mě Doctor dostal. Takhle získá další a další příznivce.
Obrázek

Příspěvek 21.11.2007 16:56:36
Blackthunder Uživatelský avatar
Major
Major

Příspěvky: 1825
Bydliště: Pardubice - Česká Republika - Sol 3 - Sol System - Mutter's Spiral - N-Space
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak už jsem ten animovanej díl viděl - docela se mi to i líbilo :D Rozhodně zajímavej příběh - možná i škoda že ho nenatočili normálně jako hranou epizodu - ale i tak je to pěkný - je to přece Doctor Who :lol:
Obrázek

Odeslat nové téma Odpovědět na téma

Zpět na Dr. Who