Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra Kultura Seriály Dr. Who The Sarah Jane Adventures

The Sarah Jane Adventures

seriál o poutníkovi časem, který zachraňuje vesmír a s pomocí kolegyně ze Země i naši planetu ...

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Který příběh byl nejlepší?

Invasion of Bane
0
Žádná hlasování
Revenge of the Slitheen
1
9%
Eye of the Gorgon
1
9%
Warriors of the Kudlak
2
18%
Whatever Happened to Sarah Jane
7
64%
The Lost Boy
0
Žádná hlasování
 
Celkem hlasů : 11

Příspěvek 22.1.2008 21:32:52
Blackthunder Uživatelský avatar
Major
Major

Příspěvky: 1825
Bydliště: Pardubice - Česká Republika - Sol 3 - Sol System - Mutter's Spiral - N-Space
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Obrázek

Zrovna jsem to koukal :D
Skvělej seriálek :D

Nejlepší dvojdíl byl podle mě rozhodně Whatever Happened to Sarah Jane? u toho jsem dokonce se i bál že by to mohlo dopadnout blbě.
Hlavně mě tam dostalo jak:
Toto je spoiler!!!:
říkal ten "bezvočko" o tom že by mohl vymazal Doctora.


Co ostatní říkáte na tenhle fajnovej spin-off?
Viděl to vůbec ještě někdo? :D
Obrázek

Příspěvek 22.1.2008 22:11:37
Pan Citron Uživatelský avatar
Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 806
Bydliště: Brno nebo Gallifrey (Mám v tom trochu zmatek)
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Jo viděl jsem. Docela dobrá věc na dlouhé čekání než "přitardisuje" Doctor.

No byl/je to docela v pohodě seriál (To, že je to pro děti, to je druhořadé :D ). Z epizod se mi taky líbila hodně 1x07-08 Whatever Happened... ale třeba i ten předchozí s tou hrou (1x05-06) taky nebyl k zahození. I když narážky na Doctora byly asi nejlepší nebo spíš nejvíc potěšily.
Naposledy upravil Pan Citron dne 22.1.2008 22:42:45, celkově upraveno 1
ADRIC WILL FALL

Příspěvek 22.1.2008 22:18:48
Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Já to ještě neviděla :oops: Je to v pořadí :oops: Zrovna jsem se zasekla u Chucka, předtím u Heroes a začal Torchwood...eh, ale stáhnu, jen co bude po zkouškách a všem shonu.
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Příspěvek 23.1.2008 11:06:57
Blackthunder Uživatelský avatar
Major
Major

Příspěvky: 1825
Bydliště: Pardubice - Česká Republika - Sol 3 - Sol System - Mutter's Spiral - N-Space
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
2 Klenotka: Ty jsi to ještě neviděla? Ty? Ty která jsi půlku fora "naverbovala" ke sledování Doctora Who :?: :lol: :lol: Tak to jsem opravdu nečekal :lol:

2 Pan Citron: Pro děti prosímtě - myslím že po pohledu do narvané místnosti s "infantilconem" na FF se to co je pro děti trochu ztrácí :lol: :lol: Jinak Jo Warriors of Kudlak bylo taky fajn - jen mi to přišlo strašně rychle ukončený :roll:
A Clayde (nevím jak se píše :D) tam měl dobrou hlášku:
Toto je spoiler!!!:
On je Luke což ze mě dělá Obi-wana Kenobiho :lol: :lol:
Obrázek

Příspěvek 25.1.2008 21:53:16
Skrejm Uživatelský avatar
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel

Příspěvky: 2025
Bydliště: Ostrava
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak jsem se to taky rozhodl stáhnout. Už mám víc jak půlku doma, ale narazil jsem na problém. Nikde nemůžu sehnat titulky ani anglické ani české. Takže Blacku, kde's je sehnal ty jestli ses na to koukal s titulkama.
"Science has made us gods even before we are worthy of being men." -- Jean Rostand - French biologist (1894 - 1977)

Obrázek

Příspěvek 05.3.2008 18:51:02
Blackthunder Uživatelský avatar
Major
Major

Příspěvky: 1825
Bydliště: Pardubice - Česká Republika - Sol 3 - Sol System - Mutter's Spiral - N-Space
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
2 Scream: Nejdřív - promiň, že odpovídám tak pozdě - nějak jsem si nevšimnul že by tu bylo něco nového :oops:
A tentokrát jsem koukal naprosto bez titulků - protože titulky prostě nejsou (no na 1x00 jsem na netu našel ale to samořejmě až když jsem to měl celé za sebou) :D
Obrázek

Příspěvek 11.4.2008 18:22:29
athoscity Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 103
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Kde bych mohl najít funkční "nerapiďácký" odkazy na tenhle seriál? Viděl jsem jen pilotní epizodu, a docela bych skouknul i ten zbytek. Díky

Příspěvek 11.4.2008 19:47:44
Blackthunder Uživatelský avatar
Major
Major

Příspěvky: 1825
Bydliště: Pardubice - Česká Republika - Sol 3 - Sol System - Mutter's Spiral - N-Space
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Já to tahal přes torrenty - nejlepší a nejsnažší způsob :D
Obrázek

Příspěvek 12.4.2008 15:43:46
athoscity Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 103
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Torrentům se snažím vyhýbat co to jen jde, protože... víte proč. Zákony a tak... Ale díky. 8)

Příspěvek 19.4.2008 20:44:59
Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak splněno, shlédnuto :D

Nejlepší byl rozhodně příběh Whatever happened to Sarah Jane. Překvapivá, místy strašidelná, dojemná a představa, že ve vesmíru existuje bytost silnější než doctor je hodně znepokojivá. Jsem zvědavá, jestli se to do doctora promítne. Rozhodně by to bylo zajímavé zjištění.

Poslední dvouepizoda byla spíš taková hodně překvapivá. Nečekala jsem to a na konci první části mi spadla brada.
Ani mi to nepřišlo jako seriál pro děti, i když barevnost to naznačovala. Ale zase tam byly některé dost temné epizody a rozhodně si nemyslím, že by to bylo pro děti mladší 10-ti let.

Každopádně to bylo fajn, docela bych ráda viděla pokračování. A ráda bych viděla víc Alana v akci, chudák se to dozvěděl až ke konci a docela mu to šlo :D

Ale teda ta máma Marie byla děsná kráva. Být Alanem, tak jí vykopnu z domu, protože byla děsně vlezlá a nepříjemná.
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Příspěvek 12.8.2008 18:50:49
Blackthunder Uživatelský avatar
Major
Major

Příspěvky: 1825
Bydliště: Pardubice - Česká Republika - Sol 3 - Sol System - Mutter's Spiral - N-Space
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Dneska jsem koukal na tv.com a maj tam už napsaný názvy prvních dvou příběhů 2 řady SJA:

The Last Sontaran
Toto je spoiler!!!:
A lone surviving Sontaran from the failed conversion of Planet Earth wants revenge for the deaths of his comrades. A new girl, Rani moves in across the street. Sarah Jane gets a visit from an old friend.


The Day of the Clown
Toto je spoiler!!!:
Trouble is brewing at Spellman's Magical Museum of the Circus when a group of people join hands and block the entrance the the museum... but they let Sarah Jane in, what is this mystery all about?


Už se na to těším :)
Hlavně
Toto je spoiler!!!:
Rani
zní zajímavě.
Toto je spoiler!!!:
že by byla vidět Time Lady v Sarah Jane?

už aby to bylo!!!!

Plus trailer na druhou řadu:
http://www.youtube.com/watch?v=SJAfGgAZlHA
Obrázek

Příspěvek 13.8.2008 00:18:52
Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
A kdy to má vůbec premiéru? Zrovna mě to tuhle napadlo, že jsem jen zahlédla zmínku o natáčení druhé řady, ale jinak ticho po pěšině.
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Příspěvek 13.8.2008 00:53:49
Blackthunder Uživatelský avatar
Major
Major

Příspěvky: 1825
Bydliště: Pardubice - Česká Republika - Sol 3 - Sol System - Mutter's Spiral - N-Space
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Podle tv.com 22.9. :wink:
Obrázek

Příspěvek 13.8.2008 01:08:09
Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
To si dělají srandu...To začínají Heroes a o týden později Chuck. V jeden večer? Sakra, na co budu koukat dřív? :D Navíc nebudu mít ani čas to pořádně stáhnout. Sákra...
No, je to po CzechTreku a den po mých narozeninách, ale těch dárečků je nějak moc...Ne, že by tolik nových epizod nebylo pěkné, ale radši bych byla, kdyby to bylo pěkně rozložené, aby mi něco vydrželo. :)
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Příspěvek 13.8.2008 01:35:41
Blackthunder Uživatelský avatar
Major
Major

Příspěvky: 1825
Bydliště: Pardubice - Česká Republika - Sol 3 - Sol System - Mutter's Spiral - N-Space
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
no září je pěkně napěchované jen co je pravda - ale já si nestěžuju :D
Obrázek

Příspěvek 13.8.2008 23:46:26
Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Teď mě napadlo, podívat se na harmonogram akademického roku a zjistila jsem úžasnou věc. Jelikož nám posunuli druhou část zkouškového na září, tak semestr začíná až první týden v říjnu - takže já budu v tom týdnu 22. září doma. Jé, tak to si možná i přivstanu, abych to všechno stáhla co nejdřív. SJA samozřejmě stáhnu hned večer, o tom žádná. :D

Už se těším, příběhy v SJA byly moc pěkné. Hlavně tedy Whatever happened to Sarah Jane byla naprosto skvělá dvojepizoda, za kterou by se určitě nemusel stydět ani Dr.Who. Jsem zvědavá, jestli se s tím...um, tvorem, co je schopný měnit realitu, ještě setkáme, ať už v SJA nebo v Doctorovi (či TW). On je vlastně teoreticky silnější než doctor.
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Příspěvek 14.8.2008 00:22:39
Pan Citron Uživatelský avatar
Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 806
Bydliště: Brno nebo Gallifrey (Mám v tom trochu zmatek)
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
No taky se docela těším. První řada byla hodně dobrá a pro mě překvapení podzimu 07. Každopádně letos
Toto je spoiler!!!:
Sontarani a opět Graskové. Bude to hodně zajímavý.


Jen musím ještě zkouknout Pilot (Invasion of the Bane), který jsem doposud neviděl.
ADRIC WILL FALL

Příspěvek 14.8.2008 01:11:47
Blackthunder Uživatelský avatar
Major
Major

Příspěvky: 1825
Bydliště: Pardubice - Česká Republika - Sol 3 - Sol System - Mutter's Spiral - N-Space
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Klenotka píše:
Už se těším, příběhy v SJA byly moc pěkné. Hlavně tedy Whatever happened to Sarah Jane byla naprosto skvělá dvojepizoda, za kterou by se určitě nemusel stydět ani Dr.Who. Jsem zvědavá, jestli se s tím...um, tvorem, co je schopný měnit realitu, ještě setkáme, ať už v SJA nebo v Doctorovi (či TW). On je vlastně teoreticky silnější než doctor.


To jo toho bych v Doctorovi moc rád viděl mohli by pak
Toto je spoiler!!!:
bez potíží vrátit Donnu :D
Obrázek

Příspěvek 21.8.2008 20:34:11
Pan Citron Uživatelský avatar
Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 806
Bydliště: Brno nebo Gallifrey (Mám v tom trochu zmatek)
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Jsou známy názvy všech epizod druhé řady:

01-02 The Last Sontaran
03-04 Day of the Clown
05-06 Secrets of the Stars
07-08 Mark of the Berserker
09-10 The Temptation of Sarah Jane Smith
11-12 Enemy of the Bane
ADRIC WILL FALL

Příspěvek 27.8.2008 10:33:31
Blackthunder Uživatelský avatar
Major
Major

Příspěvky: 1825
Bydliště: Pardubice - Česká Republika - Sol 3 - Sol System - Mutter's Spiral - N-Space
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
O čem bude Enemy Of The Bane
Toto je spoiler!!!:
Luke's dreams are being tormented by visions of Mrs. Wormwood. The Sontarans are back for revenge. Sarah Jane must once agian call on an old friend.


To by mohlo bejt vostrý :D
Obrázek

Příspěvek 27.8.2008 15:21:14
Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Mně tedy hodně láká už podle názvu The Temptation of Sarah Jane Smith.
Jestli to bude něco jako Whatever happened to Sarah Jane, nebo jestli to třeba bude mít něco podobného za téma, tak to bude hodně zajímavý. To "pokušení" zní hodně biblicky :D
Jen by mě zajímalo, jestli i u SJA najedou na jejich zvyk temnějšího tónu v dalších sériích. I Dr.Who byl sérii od série vážnější, i když ne nijak extrémně, ale možná i SJS by mohla být "dospělejší". Ne, že by mi to současné ladění vadilo, ale změna je život. :D
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Příspěvek 27.8.2008 16:17:43
Blackthunder Uživatelský avatar
Major
Major

Příspěvky: 1825
Bydliště: Pardubice - Česká Republika - Sol 3 - Sol System - Mutter's Spiral - N-Space
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
No třeba to bude návrat bez vočka kde tenktokrát to pozmění tak že Sarah Jane s Doctorem zůstala (nebo přesněji že Doctor zůstal s ní (použil ten přístorj na změnu z Pána času na člověka a tak žije se Sarah Jane celou dobu... A tím by vysvětlili proč je Baker už tak starej :D a z toho by mohli pak bejt dobrý věci, když by se tam oběvil nějakej jinej Pán času (protože Gallifrey tím pádem nepadla :D )
No jo jdu snít dál :lol: :lol:
Obrázek

Příspěvek 03.9.2008 22:08:30
Blackthunder Uživatelský avatar
Major
Major

Příspěvky: 1825
Bydliště: Pardubice - Česká Republika - Sol 3 - Sol System - Mutter's Spiral - N-Space
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Jinak Season two team: Obrázek

Ta nová holka je:
Toto je spoiler!!!:
Rani Chandra
15, inquisitive, smart and sassy. Wants to be a journalist, a sort of junior Sarah Jane, and thus idolises Sarah Jane just a little and in return, Sarah Jane takes her happily on her investigations. Rani enjoys Luke's company because they're both quite bright and eager to learn. However, she's equally fond of Clyde because he's cool and a bit rebellious, and has charm.
Obrázek

Příspěvek 03.9.2008 23:13:58
Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
A trailer:

http://ca.youtube.com/watch?v=y17HRTqIQOw


Moc to neříká, ale
Toto je spoiler!!!:
je tam klaun! :lol:
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Příspěvek 04.9.2008 15:03:15
Blackthunder Uživatelský avatar
Major
Major

Příspěvky: 1825
Bydliště: Pardubice - Česká Republika - Sol 3 - Sol System - Mutter's Spiral - N-Space
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Ten trailer jsem sem sice už dával, ale neva :D Každopádně už se na to šíleně těším :D
Obrázek

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Další

Zpět na Dr. Who

cron