Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra Kultura Seriály Dr. Who Dr. Who - 5. série

Dr. Who - 5. série

seriál o poutníkovi časem, který zachraňuje vesmír a s pomocí kolegyně ze Země i naši planetu ...

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Příspěvek 10.11.2010 15:49:37
oberonn Airman
Airman

Příspěvky: 11
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Neví někdo, proč v TVRipu z BBC na konci 501 je ukázka "Už brzy" a na konci DVDRipu (resp. BDRipu) to není? Která z těch verzí je oficiální? já netoužim, aby se pak musela jednoho CZ stopa rvát na TVRip, sice to není moc rozdíl, ale třeba u Vánoční invaze tam byl pak zvuk posunutej.

Příspěvek 10.11.2010 16:21:40
St0rm Uživatelský avatar
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel

Příspěvky: 2366
Bydliště: Studénka
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Proč by proboha na BD/DVDripu byla reklama na následující díl? :D

Příspěvek 10.11.2010 16:31:36
oberonn Airman
Airman

Příspěvky: 11
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Úplně normálně v DVDRipech jsou i na AXN tyhle ukázky Příště uvidíte i Brzy uvidíte, tak nwm, co se divíš.

Příspěvek 10.11.2010 21:04:01
Blackthunder Uživatelský avatar
Major
Major

Příspěvky: 1825
Bydliště: Pardubice - Česká Republika - Sol 3 - Sol System - Mutter's Spiral - N-Space
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak pointa té ukázky byla, že ta upoutávka byla v podstatě na celou řadu a snažili se divákům ukázat co nás s novým Doctorem vlastně čeká - na DVD už to nějak nemá pointu, vzhledem k tomu, že diváci kteří si to DVD koupí už asi vědí, že je to Cool :D
Obrázek

Příspěvek 11.11.2010 19:45:58
oberonn Airman
Airman

Příspěvky: 11
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Jo, ale u Vánoční invaze to taky zůstalo a v ostatních speciálech taky, prostě je to takový navyklý a zajímalo by mě, jak to bude, protože fakt nestojim o to, aby se CZ stopa rvala na tvrip, kvůli ukázce, snad by pak šel vystřihnout zvuk v nejhorším.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma

Zpět na Dr. Who

cron