Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra Kultura Literatura KRITIKA BIBLIE-silno veriaci nekukat!

KRITIKA BIBLIE-silno veriaci nekukat!

četli jste nějakou zajímavou knihu a chtěli by jste ji doporučit ostatním - můžete zde.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma

Re:

Příspěvek 29.8.2009 15:44:17
Lt.C. John Sheppard Uživatelský avatar
Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 971
Bydliště: BS Daedalus, jinak Plzeňský kraj
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
RomanArts píše:
Já osobně bych nerušil tohle náboženství, věřit to je umění a když někdo věřit chce tak věří i nesmyslům (tedy z našeho pohledu). Já bych byl pro zrušit papaže, kostely prostě vše co tedy podle mě ke křesťanství nepatří, základem a tím nejdůležitějším je pouze víra, tu neposílí ani kostel nebo jeptiška.

Naprosto souhlasim :yes: :ok: .
Nebe má barvu krve a temnota přichází.
Povídka o SGA asgardech:Destiny of the Asgards-pokračování Pád Asgardů
Experimentální povídka:SG:OB-aktualizováno díl Little Suprise for Tok´ra

Re:

Příspěvek 17.1.2010 02:14:05
Yeyind Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1053
Bydliště: TFS Kahlan
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
RomanArts píše:
Já osobně bych nerušil tohle náboženství, věřit to je umění a když někdo věřit chce tak věří i nesmyslům (tedy z našeho pohledu). Já bych byl pro zrušit papaže, kostely prostě vše co tedy podle mě ke křesťanství nepatří, základem a tím nejdůležitějším je pouze víra, tu neposílí ani kostel nebo jeptiška.


Pravda pravdička, jak pečená žabička. Proti víře samotné nic nemám (když náhodou nehlásá odpalovaní se po náměstích), ale především proti její interpretaci (většina odpalování má s vírou společnou pouze jednu nešikovně použitou větu). Pokud každý, kdo žije podle Bible přijde do nebe, tak víc do nebe, díky tomu, že vyklečí důlek v kostele nepůjde. V současnosti pouze lákají z lidí peníze za to (už čekám jen na odpustky), aby mohl papež jezdit po světě a vyprávět nám, jak špatní jsme, že do kostela nechodíme. V tomto ohledu se mi vyloženě zalíbil citát z Richarda III:

Své holé lotrovství oděl jsem do
útržků vyrvaných z Písma svatého
a když nejvíc chovám se jak Ďábel,
vypadám dočista jako světec.


P.S.Nepovažujte mě za satanistu, jejich víra je naprosto opačný extrém, který mi taky nejde na rozum.
In brightest day, in blackest night.
No color shall escape his sight.
Let those who joined Shepard's fight.
Beware his logic...weird ghostly child!

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Předchozí

Zpět na Literatura

cron