Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra Kultura Literatura Ďalšia Tolkienova kniha

Ďalšia Tolkienova kniha

četli jste nějakou zajímavou knihu a chtěli by jste ji doporučit ostatním - můžete zde.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Příspěvek 06.2.2011 18:17:40
St0rm Uživatelský avatar
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel

Příspěvky: 2366
Bydliště: Studénka
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Ty nové jsem nečetl, ale jinak, Hobit, Pán prstenů, Simarillion jsou v pořadí jak byly napsány, já je tak četl a bylo to akorát :) Silmarillion je sice o vzniku světa, ale bez LotR-a to nepochopíš :)

Příspěvek 07.2.2011 15:16:07
Lirael Uživatelský avatar
Technical Sergeant
Technical Sergeant

Příspěvky: 465
Bydliště: Heřmanovice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Ivory: A nejde jen o nějaké obnovené vydání? Ruku do ohně bych za to sice nedala, ale mám dojem, že jsem si před lety Pohádky půjčovala v knihovně.
Jinak ti v tom seznamu ještě schází Tulák Rover. Taky je to moc pěkná knížka :)
http://www.daemon.cz/kniha/1311/tolkien-j-r-r--tulak-rover
I believe that when we leave a place, part of it goes with us and part of us remains...
Obrázek

Příspěvek 07.2.2011 23:03:17
Ivory Uživatelský avatar
Master Sergeant
Master Sergeant

Příspěvky: 536
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Lirael: ale součástí svazku List od Nimrala a jiné příběhy je i povídka Tulák Rover. Jedná se snad o nějakou zkráceninu knihy Tuláka Rovera?
Obrázek
Fly High My Friends, Bob Stencil.

Příspěvek 07.2.2011 23:59:28
Lirael Uživatelský avatar
Technical Sergeant
Technical Sergeant

Příspěvky: 465
Bydliště: Heřmanovice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Aha, na to bych si už nevzpomněla (ono už to taky bude nějakých šest let od toho, co jsem tyhle knížky četla :wink: ). Ne, jde o stejný text, v knížce jsou k němu jen navíc přidané poznámky (jak příběh vznikl, souvislosti s dalším Tolkienovým dílem a podobně).
I believe that when we leave a place, part of it goes with us and part of us remains...
Obrázek

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Předchozí

Zpět na Literatura

cron