Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra Kultura Literatura Terry Goodkind

Terry Goodkind

četli jste nějakou zajímavou knihu a chtěli by jste ji doporučit ostatním - můžete zde.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Příspěvek 27.11.2006 20:54:09
seth Airman
Airman

Příspěvky: 96
Bydliště: Atlantis
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Znate nekdo tohohle autora fantasy??

Četl jsem od nej prvni dve knizky a chtel bych se zeptat , jestli tu nekdo necetl jeste neco jineho nez Meč pravdy, a jestli jo, tak jaky to bylo diky.
Buďme chytří, blbých je dost !!

http://bux.to/?r=setik

Příspěvek 27.11.2006 21:10:37
Tar-ara Uživatelský avatar
Major General
Major General

Příspěvky: 3618
Bydliště: Kousíček od Prahy / Cardassia
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Á! :D. Jj, znám, ale četla jsem jen Meč pravdy (tedy "jen"...těch knížek je...uff). První dvě (resp. 4) jsou nej. I když pak to taky není špatné...jen někde kolísavá kvalita. Dokonce jsou i díly, kde vlastně Richard ani nevystupuje (nebo zanedbatelně). Autor má sice někdy až přílišné sadistické sklony, ale jinak zajímavé :). Jen poněkud natahované - mega nepřítel poražen, nastupuje ještě horší ;-).
A je tam Zedd, toho miluju :D. "Pravda pravdička, jak pečená žabička" :D
"Now you're cookin'!" - Milton C. Hardcastle

Obrázek

Příspěvek 27.11.2006 21:15:44
seth Airman
Airman

Příspěvky: 96
Bydliště: Atlantis
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Je nekdo kdo ma taky rad Zeda :) Ja jsem cetl Meč Pravdy asi 4x v knihovne uz ze me asi trochu nechapou, ale moc se mi to libi.

Ja jsem si prave objednal druhou serii, diky tobe se na to tesim jeste vic nez pred tim :thumbsup:
Buďme chytří, blbých je dost !!

http://bux.to/?r=setik

Příspěvek 27.11.2006 21:32:52
Tar-ara Uživatelský avatar
Major General
Major General

Příspěvky: 3618
Bydliště: Kousíček od Prahy / Cardassia
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Mno, já už mám trošku problém s tím, že si nepamatuju, co se událo v těch předchozích knihách...teda pamatuju, ale kouskovitě. Ta první knížka (resp. druhá část první knihy) se mi dostala do rukou už strašně dávno :D - na Vánoce jsem ji dostala koupenou z nějakých levných knih, protože na několika stránkách byla špatně vytisklá - jsou vzůru nohama a oříznuté. Ale přečetla jsem to a tak se mi to líbilo, že jsem si postupně vypučovala (na koupení drahé, mám jen některé), přečetla :D.
Ale říkám, no, už to není ono...ale tak furt to má něco do sebe ;-).

Zeddicus Zu'l Zorander :salut: (jsem byla na jedné dřevárně a tam byl magický štít, co měl na sobě napsané "Zed"...samozřejmě jsem si nemohla odpustit poznámku, že je to padělek, protože Zedd se psal se dvěma "z" :lol: - prej se to na plochu štítu už nevešlo :lol:)

Jestlipak umíš čarodějova pravidla? Já uměla všechny...teď jsem je trošku pozapomenula, ale přesto bych ještě něco dala dohromady :D
"Now you're cookin'!" - Milton C. Hardcastle

Obrázek

Příspěvek 27.11.2006 21:53:06
seth Airman
Airman

Příspěvky: 96
Bydliště: Atlantis
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Pravidla sice neumim odvykladat, ale prvni vyuzivam v zivote a docela se mi i hodi. Vzhledem k tomu, ze jsou pravidla tajna, tak je tu vykladat nebudu...


Ja si ty knihy budu postupne kupovat, tak 4 do roka, no mozna i vic uvidime jak se mi budou libit dalsi dily, ale jestli budou aspon z poloviny tak dobry, tak to vidim ruzove :)
Buďme chytří, blbých je dost !!

http://bux.to/?r=setik

Příspěvek 25.12.2007 17:30:05
woody.birch Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 18
Bydliště: Praha
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
T.G. zatím napsal dvanáct knížek, což znamená, že píše zhruba tempem jedna ročně.
Wizard’s First Rule
Stone of Tears
Blood of the Fold
Temple of the Wind
Soul of the Fire
Faith of the Fallen
The Pillars of Creation
Naked Empire
Cainfire
Phantom
Confessor
Debt of Bones (odehrává se před WFR)
Čím složitější je mysl, tím větší má potřebu jednoduché zábavy.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma

Zpět na Literatura

cron