Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra Kultura Literatura Jeffery Deaver

Jeffery Deaver

četli jste nějakou zajímavou knihu a chtěli by jste ji doporučit ostatním - můžete zde.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Příspěvek 26.2.2007 19:06:19
noximo Uživatelský avatar
Technical Sergeant
Technical Sergeant

Příspěvky: 462
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Četli jste něco od tohohle chlápka?

Já četl Ďáblovu slzu - perfektní thriller, zajímavé postavy, hlavně vrah a grafolog.
poté ještě Modrou sféru - taky dobrý, ale kvalit Ďáblovy slzy to nedosahuje, hlavně asi proto že v počítačích se vyznám a vím jaké tam autor psal blbosti...
STARGATE: PORTMOLIOR
14. díl nejdéle kontinuálně vycházející povídky
Naleznete zde:
http://www.sga-project.com/forum/viewtopic.php?p=80803

Příspěvek 26.2.2007 19:30:19
Nameless Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 205
Bydliště: Praha
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Od Deavera jsem četl právě je Ďáblovu slzu a musim říct že to je celkem slušný počteníčko (pasáž na eskalátorech je skvělá :) ) ale na druhou stranu to pěkně zazdil tím stupňovaným několikanásobným koncem, ale furt lepší než ty fantasy konce od Dana Browna...
Tricking is not just a sport, Its a way of LIFE
http://www.youtube.com/watch?v=Rx2CzJ6sKDM

Příspěvek 26.2.2007 19:59:40
Roadse Uživatelský avatar
Technical Sergeant
Technical Sergeant

Příspěvky: 412
Bydliště: Brno
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
jj Ďáblovu Slzu jsem četl taky a jak jinak než kolem silvestra :lol: je to velmi dobrý příběh a ten konec, no to by člověk nečekal :)
Carterová :"Pane??"
O'neill: "To je moje zbraň, přísahám."

Obrázek

Příspěvek 26.2.2007 22:25:35
noximo Uživatelský avatar
Technical Sergeant
Technical Sergeant

Příspěvky: 462
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Taky mě překvapil, ale u Modré sféry už mě trošku naštval a ačkoliv se ukázalo že je to všechno nakonec úplně jinak, zkazilo mi to několik posledních stránek... :cry:
STARGATE: PORTMOLIOR
14. díl nejdéle kontinuálně vycházející povídky
Naleznete zde:
http://www.sga-project.com/forum/viewtopic.php?p=80803

Příspěvek 27.2.2007 11:06:01
Nefertiti Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 254
Bydliště: Litvínov
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak já jsem od Deavera četla tak minimálně 7 knížek nebo spíš více, hlavně ty ze začátku. Zpočátku se mi docela líbily, hlavně ty knihy, kde je hlavní postavou Lincoln R. (vůbec teď netuším jak se jeho jméno píše). U těch ostatních je úroveň dost bídná - je to všechno na jedno kopyto a už to ani vůbec není napínavý, takže jsem na Deavera zanevřela a uvidím, zda-li se ještě někdy odvážím od něj některou knížku přečíst. Už jich má tolik...kdyby nevydával jednu knihu za druhou a býval věnoval každé více času, tak to nemuselo tak dopadnout...Toť můj názor...

Příspěvek 22.6.2007 18:55:12
Woylin Airman
Airman

Příspěvky: 37
Bydliště: Děčín
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
No já dočetl pouze všechny knihy s dvojkou Lincoln Rhyme & Amelia Sachs. Ostatní mě nějak nezaujali :D
Sheppard: "Když jsem já dostal svou první encyklopedii, začal jsem písmenem S."
Zelenka: "Ano, wraithská sexualita může být zajímavá..."

Obrázek

Příspěvek 20.6.2008 00:02:18
numi Airman
Airman

Příspěvky: 12
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Četl jsem a taky vlastním všechny knihy tohoto autora. A Líbily se mi všechny i povídky.

Příspěvek 05.10.2009 18:59:04
machovka007 Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 14
Bydliště: nedaleko Prahy
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Já jsem také četla Ďáblovu slzu a Modrou sféru. Obě knížky se mi moc líbily. Zvlášť sféra je jednou z mých nejoblíbenějších knížek.
"Po více než čtyřech miliardách let své existence dospěl svět do století, kdy stačí málo, aby lidstvo samo sobě připravilo zkázu a smrt. Je člověk vůbec schopen udržet na uzdě všechnu tu ničivou sílu, kterou mu technický pokrok vtiskl do ruky?"

Odeslat nové téma Odpovědět na téma

Zpět na Literatura

cron