Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra Kultura Literatura Harry Potter and the Deathly Hallows (obsahuje SPOILERY!)

Harry Potter and the Deathly Hallows (obsahuje SPOILERY!)

četli jste nějakou zajímavou knihu a chtěli by jste ji doporučit ostatním - můžete zde.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma

Příspěvek 23.7.2007 08:32:08
HAck Uživatelský avatar
First Lieutenant
First Lieutenant

Příspěvky: 1392
Bydliště: Frýdek-Místek
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Jenda.SG-1: vždyť to dal do spoileru, nebyl důvod to mazat, kdo chce se na to podívá a kdo ne tak se tomu vyhne :wink:

Příspěvek 23.7.2007 08:41:09
LAZYjohn Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1236
Bydliště: Frýdek-Místek
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Já musím hrdě říct vyhnul jsem se tomu zvlášť protože to bylo tak obrovské ale ta myš tam měla chuť sklouznout ale vydržel jsem chtělo by to lepší zabezpečení např.Pokud chcete vidět spoiler zmáčkněte Ctrl+Alt+O+R+levé tlačítko myši kdyby bylo něco na tenhle způsob tak se na to vykašlu. :D

Mimochodem Hacku ty jsi raní ptáče. :D
Naposledy upravil LAZYjohn dne 23.7.2007 08:56:45, celkově upraveno 1
When we cease to make mistakes, that is the moment when we cease to be.

Příspěvek 23.7.2007 08:48:05
HAck Uživatelský avatar
First Lieutenant
First Lieutenant

Příspěvky: 1392
Bydliště: Frýdek-Místek
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Colonel LAZYjohn píše:
Ctrl+Alt+O+R+levé tlačítko myši


:rflmao: :rflmao: :rflmao: :rflmao: Na to se musím zeptat Hemiho :lol:

Colonel LAZYjohn píše:
Mimochodem Hacku ty jsi raní ptáče. :D


Jak kdy, jak kdy :twisted:

Příspěvek 23.7.2007 12:23:42
Verones Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 120
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Já taky zatím odolávám a když najíždím do tohoto tématu, už radši dávám kurzor šipky hodně stranou, abych ani čirou náhodou nezavadila o něco co bych vážně nerada viděla.
Neodporuj pokušení! Všechno vyzkoušej a dělej to, co ti nejvíce vyhovuje.
Vidíte věci a říkáte, proč? Ale já sním o věcech a říkám, proč ne?
G.B. Shaw

Příspěvek 23.7.2007 15:13:04
Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Taky dočteno, ale pomoc, skoro nevidím. :lol: Ve tři ráno jsem se donutila jít spát.
Spoilery psát nebudu, ale mně se povedlo to dočíst, aniž bych se sespoilovala, což je skvělé. Nedoufala jsem, že se mi to povede.
Kniha to teda byla skvělá, i když úplně jiná než těch 6 předchozích. Hodně temná s opravdu těžkou atmosférou.
Otázka, jak dlouho budeme čekat se spoilery? Já že čekat až do českého vydání by mohl být problém :)
Asi dám k názvu topicu do závorky spoiler, aby to každý pochopil :wink:
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Příspěvek 23.7.2007 15:16:36
Fazulina Uživatelský avatar
Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 834
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Klenotko, já bych už začla spoilovat:-))) Do českého vydání to stejně nevydrží:-) Taky jsem četla bez spoilerů, takže jsem si vychutnala vše jak má být (narozdíl od předchozího dílu...).
Obrázek

Příspěvek 23.7.2007 15:23:42
Verones Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 120
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Heh jak vás dvě poslouchám radši sem přestanu chodit, nebo by mě tu mohlo potkat nemilé překvapení. :roll: 8)
Neodporuj pokušení! Všechno vyzkoušej a dělej to, co ti nejvíce vyhovuje.
Vidíte věci a říkáte, proč? Ale já sním o věcech a říkám, proč ne?
G.B. Shaw

Příspěvek 23.7.2007 15:35:08
Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Hmm, neprozrazovala bych konec, spíš bych mluvila o tom, co se dělo jakoby kolem.
Toto je spoiler!!!:
Musím říct, že JKR tam pěkně vystihla tu ponorku mezi Harrym, Ronem a Hermionou. A jsem ráda, že se Harry konečně naučil nejednat tvrdohlavě a proti všem a rozhodl se hledat to, co mu řekl Dumbledore, a nevydal se pátrat po Hallows. A proč to, sakra, trvalo Ronovi a Hermioně tak dlouho, než se konečně vrhli jeden na druhého? :) Jen se přiznám, chyběla mi nějaká intenzivnější scéna mezi Harrym a Ginny. On na ní sice pořád myslel, dokonce i těsně "před smrtí" myslel jenom na ní. Ale hrozně ráda bych viděla třeba reakci ostatních a vůbec, aby se s Ginny nějak setkali a aspoň se objali, když bylo po všem. Nemusela to být žádná telenovela, jenom takové krátké objetí a něco jako "Kde jsi byl tak dlouho?" prostě po ginnyovsku :D To se Snapem...nevím, pár věcí mě tam hodně překvapilo, ale to, že nikdy nepřestal vlastně chránit Harryho a pracovat pro Dumbledora mě nepřekvapilo. I to, že Lily miloval mě napadlo o pár knih dřív. Pěkná byla scéna v lese, s Narcissou Malfoy, kde se strachovala o svého syna a Harryho kryla. A Voldemort byl typickou ukázkou arogantního člověka, který si myslí, že je neomylný. Skoro mi ho bylo až líto...skoro :)


To jsou asi moje prvotní dojmy. Ono to prostě jinak nejde, doma o tom nejde s nikým pořádně mluvit. Později napíšu víc. Je to ve spoileru a ještě zmenšené, kdyby na to někdo náhodou kliknul. :wink: Ona ta funkce spoiler má svůj důvod. Pokud na to někdo neklikne schválně, tak mě to mrzí, ale od toho tam ten spoiler tag je :wink:
Naposledy upravil Klenotka dne 23.7.2007 16:23:52, celkově upraveno 2
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Příspěvek 23.7.2007 15:55:24
Fazulina Uživatelský avatar
Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 834
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Super, tak já se připojím a takly to raději zmenším:-)

Toto je spoiler!!!:
Mě se moc líbilo, jak Ron na nějakou dobu odešel, to bylo přesně to, co jsem od něj čekala. Hermiona se zachovala výborně, když zůstala s Harrym, i když ji to dost vzalo. Harryho ujištění, že má Hermionu rád jen jako sestru, bylo pěkné:-). Dost mě vzala scéna s Dobbym. To s Ginny jsem pociťovala taky, mohla mu na kocni aspoň vletět do náruče. To se Snapem byla přesně moje teorie, tohle jsem si myslela hned, jak jsem dočetla 6. díl a dokonce jsem i tajně předvídala, že Harry je jeden z Horcruxů (snad neprozrazuji příliš mnoho). Ta linie s Hollows byla výborná, všechno začalo pěkně zapadat do sebe. Od té doby, co se Trio vrátilo do Bradavic, jsem nemohla odtrhnout oči, výborně se stupňoval děj, jak Harry hledal poslední Horcrux a začli se scházet všichni známí a přátelé a bývalí žáci a nakonec Krátura v čele armády domácích skřítků:-))). Závěr, jak šel Harry do lesa za Voldemortem a to, co pak následovalo, to mi tedy bralo úplně dech. Snape mě nezklamal, když jsem četla, že to byl jeho patron, který byl poslán Ronovi a Harrymu, tak mě vhrkly slzy do očí. Něco negativního? Epilog, ne že by mi výslovně vadil, ale byl přehnaně sladký. K Ronovi a Hermioně, to se mi právě líbilo, že jim to tak trvalo a líbilo se mi, jak jedné noci spali a Harry viděl Hermionu, jak má spuštěbnou ruku z postele a mají s Ronem spletené prsty, to bylo takové ... intimní. Taky jsem ocenila, že nechala JKR u malfoyů mučit Hermionu a ne zase Harryho, to už by bylo takové klišé:-).
To s honem na Half-blood kouzelníky a to nařízení, že se musí jít všichni hlásit na ministerstvo a byli považovaní za méněcenné, mi připomnělo 2. sv válku, fakt jo. Naprosto super knížka, asi začnu znova a pomaleji:-), zhltla jsem to jedním dechem, tak te si to vychutnám.


Jé, to je úleva, že se můžu taky vypovídat:-)
Obrázek

Příspěvek 23.7.2007 16:20:27
Lotar Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 126
Bydliště: Bratislava
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak ja tu dám v dobrej viere spoiler a Jenda (myslím, že to bol on) mi ho zmaže..
Potom sem príde Klenotka a bez problémov sem píše spoilery. Som zvedavý, či to Jenda zmaže aj jej :idea:
Internet je kopa hnoja a internetový prehliadač sú vidly, ktorými musíte ten hnoj prehadzovať a občas tam nájdete zlatý prsteň.

Obrázek
Stargate Odyssey

Příspěvek 23.7.2007 16:20:51
LAZYjohn Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1236
Bydliště: Frýdek-Místek
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Hacku řekni Hemimu ať to udělá nějak stou kla. kompinací Ctrl+Alt+O+R+levé tlačítko myši!!! Samé spoilery a navíc myš která jezdí jak se jí zachce.
When we cease to make mistakes, that is the moment when we cease to be.

Příspěvek 23.7.2007 16:22:02
Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Toto je spoiler!!!:
Jo, taky si to musím přečíst znovu, jelikož Kreacher se mi vůbec nevybavuje. Já to dočetla z posledních sil :lol:
Jak Ron odešel a pak se vrátil a jakoby "převzal velení" se mi moc líbilo. Celé roky bojoval, aby vyšel z Harryho stínu.
To o těch slzách mi povídej. Stalo se mi to, jak se nad Harrym sklonila Narcissa (divné, vím), i to jak jsi psala, to, že Snape poslal toho Patrona. A pak, při smrti Dobbyho :cry: JKR to tam ještě popsala takovým stylem, že "v jeho očích se odrážely hvězdy, které nemohl vidět" nebo tak, to mě hrozně dostalo (frak, teď taky :lol: ). Jak se postavil svým bývalým pánům, hrdě, bez toho, aby se musel něčím mlátit :)
Trochu mě zarazilo, že tam větší roli nesehrál Draco. Samozřejmě jsem nečekala, že se náhle "obrátí k dobru", ale nevím teda co přesně jsem čekala, ale určitě NĚCO. I když nakonec Malfoyovi nedopadli zase tak špatně.
K tomu konci...trochu jsem měla zmatek čí dítě bylo vlastně čí. Ale dostalo mě, že Harryho syn se jmenuje druhým jménem Severus a jak tam říkal, že to byl člen Zmijozelu, a že to byl jeden z nejstatečnějších lidí, jaké znal. :cry: Pravdou je, že JKR se vyhnula nějakému patosu tím, že Snapa z příběhu odstranila předčasně, vyhnula se tak nějakým děkováním nebo tak. A vůbec, pěkné bylo, že se vyhýbala patosu humorem, kdy v některých chvílích to sklouzávalo a někdo řekl nějakou poznámku a bylo líp.
Možná, kdyby tam místo toho závěru o 19 let později dala bezprostřední reakce lidí kolem, bylo by to lepší. Jsem zvědavá, jak si s tímhle poradí filmaři.


Myslím, že takhle to opravdu vidět není ani při náhodném kliknutí. Ale napsala jsem do názvu topicu jasný spoiler. Jak mám asi zabránit lidem, aby na to neklikali? :roll:
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Příspěvek 23.7.2007 16:25:44
Shorty

Odpovědět s citací
 
Tak může se to psát takovým spoilerem:
*ale kdo by se s tím chtěl srát, že?* :P :lol:

Příspěvek 23.7.2007 16:28:40
Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Lotar: Smazal? Já nevím, ale podle mě, když je někde okýnko spoiler, tak na to člověk prostě klikat nebude. Máme čekat týden nebo do prosince? Myslím, že kdo nechce, tak na to klikat nebude a u názvu topicu jsem jasně napsala spoiler. Nevím, co víc dělat. Vždycky se najde někdo, kdo to "ještě nemá přečtené", ale to by mohlo trvat taky do října :roll:
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Příspěvek 23.7.2007 16:30:16
HAck Uživatelský avatar
First Lieutenant
First Lieutenant

Příspěvky: 1392
Bydliště: Frýdek-Místek
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
No jenda mu smazal příspěvek, ikdyž ho měl ve spoileru. Klidně ho napiš znova :wink:

Příspěvek 23.7.2007 16:31:51
Lotar Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 126
Bydliště: Bratislava
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Klenotka: Nemám nič proti tomu, že sa tu píšu spoilery, ale vadí mi, že spoiler, ktorý som tu napísal ja, (minulá strana) mi bol zmazaný. Som zvedavý, či sa ten, kto mi ho zmazal, zachová podobne aj v tvojom prípade. To je všetko.
Internet je kopa hnoja a internetový prehliadač sú vidly, ktorými musíte ten hnoj prehadzovať a občas tam nájdete zlatý prsteň.

Obrázek
Stargate Odyssey

Příspěvek 23.7.2007 16:33:55
Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Nezachová. Tak ho napiš znovu. Došlo prostě k neshodě, to se stává a je mi líto, jestli jsi se s tím psal a pak se to smazalo. Myslím, že teď, když jsem topic jasně označila a ještě je tu spoiler tag, tak už by to neměl být problém. To už pak závisí na každém člověku, jestli na to klikne.
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Příspěvek 23.7.2007 17:22:56
Fazulina Uživatelský avatar
Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 834
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
No, Klenotko, ten tvůj spoiler už nemůže nikomu vadit, luštila jsem ho několik minut:-)

Toto je spoiler!!!:
Dobbyho smrt byly moje první pořádné slzy, jakože tekly proudem a nejvíc mě dostalo, jak Harry napsal na ten náhrobek "Tady leží Dobby, svobodný skřítek".... bůůůůů. Jinak to s tím Kráturou je v poslední kapitole, The Flaw in the Plan. Mám vydání pro dospělé, takže na straně 588 vyběhnou domácí skřítci do vstupní haly a v čele Krátura s tím falešným medailonkem na krku a křičí: Bojujte za mého pána, ochránce domácích skřítků. Bojujte proti pánu zla, ve jménu statečného Regula," Očividně v tom má zmatek:-) Jo a ještě jedna věc. Jak si střídali ten medailon na krku, protože na ně působil negativně, copak to připomíná???? :-)
Chápu, žes to četla s vypětím všech sil, já taky, ve 3.30 ráno jsem se dostala k tomu Brumbálově vysvětlování, tak to jsem teda vzala hodně z rychlíku, budu muset znova:-) Jo a s těmi jmény dětí nakonec, no není Dracův syn Scorpius krásné jméno????:-))) Že by se pak omylem dostal do jiné galaxie? :-) Přesně tak, taky mi tam chybělo to bezprostředno po bitvě, co a jak, setkání, padání do náruče, jásání atd. A profesor bilinkářství Longbotoom:-), jak Harryho syn James říká, že mu přece nemůže jen tak vyřizovat láskyplné pozdravy:-)))


Je to příjemné, mít s kým probrat dojmy:-)
Obrázek

Příspěvek 23.7.2007 18:27:04
Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Toto je spoiler!!!:
Já nemám dospělou verzi (teda obal té dětské je děsný), ale rozdíl je snad jenom v obálce, počítám. Asi jsem to musela jenom přehlédnout. Něco se slovem "Kreacher" tam určitě bylo :)

Zajímavý byl ten rozhovor s Brumbálem. Totiž, to bylo někde v nebi či co? :lol: Trochu mi to připomnělo Danielův rozhovor s Omou Desalou v kavárně. :)
Ale bylo jasné, že ani svatý Albus rozhodně není bez chyby a že akce, které dělal, musely z něčeho vyplynout. Prostě člověk jako každý jiný a v mládí se dělá plno chyb.
Jestli JKR někdy napíše tu encyklopedii a budou tam i rodokmeny, tak ji snad pošlu kytici. Přestala jsem trochu sledovat, kdo je příbuzný koho a to poslední pojítko mezi Harrym a těmi třemi bratry byla už jenom taková poslední věc, co mi chyběla k definitivnímu chaosu. :)
yop, Neville se nakonec ukázal jako skoro hlavní hrdina. Myslím, že z postav se dostal nejdál.
A další věc, kde jsem (skoro) brečela. Harry u hrobu svých rodičů. Je to tam moc pěkně popsané a uznávám, těším se na film. Doufám, že tam tuhle scénu nechají, s tím sněhem, zpěvem z kostela a Harryho plačícího nad hrobem. Bylo to smutné a takové trochu poetické zároveň. Jen mě zaráží, že se tam nikdy nešel podívat dřív.


Taky cítíte takovou nostalgii? Já to dočetla ve dvě odpoledne a mám slabou depresi. První díl jsem četla na střední škole a je to divné, když končí něco, na co jsem byla zvyklá mít to pravidelně a na co jsem se těšila. Čekala jsem spoustu let na konec a teď...nechci, aby to byl poslední díl. Sice budou ještě filmy, ale to už není ono.
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Příspěvek 23.7.2007 18:42:27
Fazulina Uživatelský avatar
Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 834
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Jo jo, dosypělá a dětská verze se liší jen v obálce, taky se mi ta děstká nelíbila, tak jsem si vzala dospělou, na obálce je ten medailonek.

Toto je spoiler!!!:
Jo, přesně to jsem si říkala, že je to jak Oma Desala a Daniel v kavárně. Taky přemýšlím, kde to vlastně byli, ale pochopila jsem z knížky, že se to vše odehrávalo jen v Harryho hlavě, když ho zasáhla smrtící kletba a on se pohyboval někde mezi životem a smrtí a vlastně po dlouhé době byl zbaven Voldemortova kousku duše. To, že Albus dělal v mládí chyby se mi taky líbí, a že jsme se z jeho života hodně dozvěděli, stejně jako se mi líbilo, že James Potter byl vlastně takovej frajírek nesnesitelnej... Já jsem brečela ještě u toho, jak na koci oplakávali mrtvé, speciálně jednoho. Ach joooooo. Taky mě zarazilo, že se Harry nešel dřív podívat do Godric´s Hollow, ale možná je to tím, že by tam nebyl chráněný, tak jako v Bradavicích nebo u Dursleyů.... Jo a Lupin chtěl Harryho za kmotra, bůůůů.


Taky cítím nostalgii. Já jsem se k Harrymu dostala až když vyšel pátý díl, překvapivě jsem první četla tento (poté, co jsem viděla první dva filmy) a pak jsem si teda koupila všechny předchozí knihy a od té doby jsem tomu propadla. Škoda, že to skončilo, ale v nejlepším .... Trošku mi zvedá náladu, že pojedu v pátek na HP5 do IMAXu:-) na 3D promítání.
Obrázek

Příspěvek 23.7.2007 21:22:19
WiX Uživatelský avatar
Master Sergeant
Master Sergeant

Příspěvky: 596
Bydliště: okres Nový Jičín
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Přestože jsem ji ještě nečetl, tak taky můžu zaspoilovat heč :D

Kniha se v češtině bude jmenovat:
Harry Potter a
Toto je spoiler!!!:
relikvie smrti


Jedná se sice o pracovní název, ale je velmi pravděpodobné, že už při něm zůstane.
Existence jevů UFO nám nic neříká o mimozenské inteligenci, ale vypovídá o tom, jak vzácná je inteligence zde na Zemi.

sir Arthur C. Clarke

Příspěvek 23.7.2007 21:32:35
Mikeba Airman
Airman

Příspěvky: 16
Bydliště: Havířov
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Ja jsem myslel ze to 3D promitani v IMAXU je jen na poslednich 20 minut. To jsem nekde cetl.

Příspěvek 23.7.2007 21:34:18
HAck Uživatelský avatar
First Lieutenant
First Lieutenant

Příspěvky: 1392
Bydliště: Frýdek-Místek
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
WiX: tak název knihy snad žádný spoiler není :lol:

Příspěvek 23.7.2007 21:57:54
Fazulina Uživatelský avatar
Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 834
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Mikeba píše:
Ja jsem myslel ze to 3D promitani v IMAXU je jen na poslednich 20 minut. To jsem nekde cetl.


Ano, to je pravda, 3D je pouze závěrečná bitva na ministerstvu, ale i tak mi to stojí za to, musí to být super. Navíc v Imaxu je to dobrý i bez 3D:-)

Název knihy se mi líbí, čekala jsem, co Medek vymyslí, tohle je celkem trefné.
Obrázek

Příspěvek 23.7.2007 22:40:43
Jenda.SG-1 Uživatelský avatar
Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 892
Bydliště: Praha
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Takže hezká kniha... je fajn, že se všechny otázky na konci zodpověděly... víc nenapíšu, nechci totiž ostatním, kteří knihu ještě nedočetli zkazit překvápko

Ano, přiznávám se, jsem vinen, Lotharovi jsem se omluvil, všechno mu vysvětlil... byl to jen pokus o dobrý skutek- nezkazit to lidem, co to ještě nedočetli... příspěvek jsem mu poslal zpět s žádostí, jestli by mohl se spoilery ještě chvilku počkat... asi ho žádost urazila, nebo popudila, takže se mu omlouvám takto veřejně i za to že jsem si dovolil ho o cokoli žádat... víc bych to už nerozpitvával, když dovolíte...
Jen dvě věci jsou nekonečné - vesmír a lidská hloupost. Tím prvním si ovšem nejsem tak jist.
Albert Einstein

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
PředchozíDalší

Zpět na Literatura

cron