Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra Pokec nejen o seriálových technologiích Technologie Nejoblíbenější pozemská loď

Nejoblíbenější pozemská loď

Detailní rozbory nejrůznějších technologií s jakými jsme se kdy setkali.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Vaše oblíbená pozemská loď je...

Prometheus
47
14%
Daedalus
149
44%
Oddysea
109
32%
Korolev
16
5%
Apollo
17
5%
 
Celkem hlasů : 338

zdenous Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 134
Bydliště: Kraj Vysočina
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Zde hlasujete pro vaši oblíbenou vesmírnou loď ze seriálu SG-1 a SGA, která má původ ze Země.
Napište i důvody a něco o veliteli této lodi...
To je divný, kolik času stráví člověk nad přemejšlením o takovejch blbostech jako je vymejšlení podpisu.
Farscape je nejlepší. (Upřímnost nade vše.)

Příspěvek 31.3.2007 08:50:05
kronos Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 349
Bydliště: Ostrava, Země
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Takže Korolev ne, ten tam byl v jednom díle a Apollo taky, dále Prometheus se mi moc nelíbil a byl méně vyspělý než 304ky, takže ne. Zbývá Oddysea a Deadalus, rozhodl jsem se pro Deadalus, protože mám radši SGA a Caldwella je dobrý kapitán :)

Příspěvek 31.3.2007 09:25:12
Vojta@ Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 331
Bydliště: Čejkovice (okr. Hodonín)
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Dal jsem Oddysey, s těmi vylepšeními od Asgardů je teď naší nejlepší lodí. Chtělo by to ale nějaký nový typ.

Příspěvek 31.3.2007 09:42:17
dastr Uživatelský avatar
Master Sergeant
Master Sergeant

Příspěvky: 559
Bydliště: Atlantis (ŠPK)
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Hele ( pro zdenouse), nezapoměň že X-303 Prometheus byla úprně první " velká " pozemská loď. tak nemohla být hnedka super, teprve se učili,nemělý takový znalosti atd.

Mě se strašně moc libí loď třídy X-304 Daedalus. Protože to je pvní pozemský bitevník který doletěl na Atlantis a taky se tam poprvé objevil.

Strašně moc se mi líbi, jak tam měli toho asgarda, zvášť v díle McKay and Mrs Miler ( jak ta jeho sestra na něho koukala :) )

K veliteli, no nevím,ale připadá mi jako férový chlap
Naposledy upravil dastr dne 31.3.2007 10:34:04, celkově upraveno 1
" Líza: Tati, provedli jsme něco hrozného!
Homer: Rozbili jste auto?
Bart: Ne.
Homer: Probudili jste mrtvé?
Líza: Ano!
Homer: Ale auto je celý...
Bart a Líza: Hmm...
Homer: No tak sláva! "

Příspěvek 31.3.2007 10:33:51
Air Force Uživatelský avatar
Colonel
Colonel

Příspěvky: 2866
Bydliště: Praha - Smíchov
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Jo, X-303 byl (jak už X napovídá) spíš technologickej demonstrátor, než skutečná bojová loď.

Já dal korelev, protože sem měl rád toho chláka co mu dělal velitele (ale kdyby ste mě rozkrájeli, nevzpomenu si jak se jmenoval :oops: ) a jak rával ty jako-ruský příkazy, který ale s ruštinou neměli nic společnýho :lol:

Btw 304 už nejsou X ne ? Stejně v tom značení je bbordel - pokud to chtěj brát od letadel, jak naznačuje číselný označená (všechny čísla jsou stejný), měli by mít všechny stejnej název (všechny F-14 jsou Tomcat, včechny L-159 jsou ALCA...), pokud to chtěj brát z námořnictva, kde má každá loď svoje jméno, musela by mít i svoje číslo (USS Enterprise je CVN-65, USS John F. Kennedy je CV-67, USS Nimitz je CVN-68...).
Obrázek

Příspěvek 31.3.2007 10:42:14
Apple Uživatelský avatar
Senior Master Sergeant
Senior Master Sergeant

Příspěvky: 638
Bydliště: Jižní Čechy, Strakonice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Chtěl jsem dát Odyseu, ale protože u ní jsem měl rád hlavně toho velitele, který bohužel byl zastřelen. Tak jsem nakonec hlasoval pro Daidalose. Je to dobrá loď, která toho hodně vytrpěla a má i docela dobrého velitele.

Příspěvek 31.3.2007 11:01:49
Roadse Uživatelský avatar
Technical Sergeant
Technical Sergeant

Příspěvky: 412
Bydliště: Brno
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Až tohle uvidí Jack_xy :lol: ty X-304 tak se z toho po**** :biglol: jinák moje nejoblíbenější je BC 304 Daedalus

Air Force:
Air Force píše:
Já dal korelev, protože sem měl rád toho chláka co mu dělal velitele (ale kdyby ste mě rozkrájeli, nevzpomenu si jak se jmenoval :oops: ) a jak rával ty jako-ruský příkazy, který ale s ruštinou neměli nic společnýho :lol:


Nebyl to plukovník Chekov? :D
Carterová :"Pane??"
O'neill: "To je moje zbraň, přísahám."

Obrázek

Příspěvek 31.3.2007 11:11:52
Markus Chief Master Sergeant
Chief Master Sergeant

Příspěvky: 768
Bydliště: Praha
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak já dal Korolev. Za první kvůli tomu, že ho určitě skoro nikdo nedá :) a za druhý, protože jsem si vcelku oblíbil Chekova.

Mrzí mě, že scénáristé neměli dost odvahy, nechat ruskou loď přežít útok Ori. Mohlo to přinést do příběhů zvláštní element. Ale se dvěma loděma v naší galaxii už by jsme byli moc silní, že. :roll:

Příspěvek 31.3.2007 11:15:36
Lukec Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 325
Bydliště: Prostějov
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Já dal Oddysey, protože teď s těma novejma techama a odkazem asgardů ji asi padnout nenechají. Taky předpokládám že se oběví v SGA a bude jí velet Cartrová.

Příspěvek 31.3.2007 11:31:04
Camel Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 383
Bydliště: Pilsen
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Já dal Promethea,i když je nejméně technicky vyspělý,což je teda logické,ale u mě to na plné čáře vyhrává Prometheus,dlouho jsem si nemohl zvyknout na "tvar" lodí třídy Daedalus...Prometheus mi prostě nejvíc seděl...uronil sem i slzu když ho sestřelil ten satelit :cry:
Obrázek
I'm never same like others!

Příspěvek 31.3.2007 11:48:48
Jenda.SG-1 Uživatelský avatar
Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 892
Bydliště: Praha
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Oddysey u mě vede- teď, když je z ní odkaz Asgardů (čest jejich památce), tak je to asi nejlepší loď v celém vesmíru- kombinace asgardského jádra a ZPM jí dává tolik energie, že dokáže téměř cokoli a asgardskej počítač je prostě úžasnej- konečně lidi můžou využít ten potenciál, co jim asgardské technologie dávají- např. transportní technologie... kdo říká, že by s informacema z antický databáze takovej obrovskej transportér ve spojení se superpočítačem asgardů nebyl schopen vytvořit nové ZPM, nebo třeba jiný věci, který chybí na Atlantis...

Ale nejvíc mě potěšili když získali konečně pořádný štíty- že už to není: "Pane, narazilo nám do štítů zrnko písku!" "Sakra, rychle do hyperprostoru, než se nám zhroutí štíty!"
Jen dvě věci jsou nekonečné - vesmír a lidská hloupost. Tím prvním si ovšem nejsem tak jist.
Albert Einstein

Příspěvek 31.3.2007 11:51:12
spike kree Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1012
Bydliště: Staré Hodějovice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak já dal Prométhea, ne že byl první,ale protože se mi líbil jeho desing, připadal mi mnohem víc reprezentativní než jsou ted BC-304, ale jinak nejsilnejsi je urcite Oddysea se ZPM a vylepsenim od Asgardu, doufam ze zacnou jejich modry lasery instalovat i na dalsi lode, samozrejme nebudou mit takovou silu kdyz je nebude napajet ZPM ale jen naqadahový (či naqadriový) generátory co mají normálně na lodi, ale jistojistotně budou lepší než ted používaný railguny a raketky...
To never die.... and to conquer all. That is winning

If you enter a room intending to assassinate someone, and there is a treecat in the room, either abort your mission immediately, or switch to nuclear weapons.

Příspěvek 31.3.2007 12:08:14
dastr Uživatelský avatar
Master Sergeant
Master Sergeant

Příspěvky: 559
Bydliště: Atlantis (ŠPK)
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Lukec píše:
Já dal Oddysey, protože teď s těma novejma techama a odkazem asgardů ji asi padnout nenechají. Taky předpokládám že se oběví v SGA a bude jí velet Cartrová.


Prý ji nebude velet, už tu byla diskuze že prý bude mít novou loď
" Líza: Tati, provedli jsme něco hrozného!
Homer: Rozbili jste auto?
Bart: Ne.
Homer: Probudili jste mrtvé?
Líza: Ano!
Homer: Ale auto je celý...
Bart a Líza: Hmm...
Homer: No tak sláva! "

Příspěvek 31.3.2007 12:17:22
Roadse Uživatelský avatar
Technical Sergeant
Technical Sergeant

Příspěvky: 412
Bydliště: Brno
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
304 má tu výhodu že jsou na ní štíty..

exe tři nula tři ještě štíty nemá, ale má trošku zaostalejší technologii krytů :biglol: :biglol:
Carterová :"Pane??"
O'neill: "To je moje zbraň, přísahám."

Obrázek

Příspěvek 31.3.2007 13:01:50
Hemi First Lieutenant
First Lieutenant

Příspěvky: 1270
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
omg Zdenousi ty jsi normálně anketní závislák. Pokud nezaložíš hlasování tak se z toho snad nervově zhroutíš :biglol: a když už si nejsi jistej označením lodi tak nevím proč ho tam píšeš. U Prométhea je to komplikované jestli by měl být X nebo BC, ale spíš bych se přikláněl k BC protože pak byl ve službě dost dlouho, aby už nebyl jen experimentální lodí.

A 304 to je jasná BC, protože několik exemplářů přece nemůže bejt pořád Prototyp. Aby jím mohl bejt tak by v každé lodi muselo být něco nového předtím nezkoušeného :wink: takže proto jsem ti ty možnosti v hlasování trochu poupravil, aby z toho Jacka_xy netrefilo :biglol:

A k tématu: Prométheus rulezz, je vážně škoda, že jí nenechali v seriálu déle. Fakt nechápu, proč nemůže mít Země jenom jednu loď na galaxii :roll: to abysme kolonizovali celý vesmír, abychom mohli mít nějakou pořádnou flotilu.
Obrázek

Příspěvek 31.3.2007 13:22:52
Peezee Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 13
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
A ted me opravte esi si vymyslim..... Promethea znicil Orijsky satelit....umral tam ten velitel. Korolev je rusaku..znicili ho Oriove v 9x20, Odyssea je z SG1 a velitele zastrelil nekdo z te Lucianske aliance?? Odyssea ma noveho velitele ale ted sou v ni vsechny znalosti Asgardu. Deadalos je v poho?? Sefuje tam Caldwell a je v SGA. A Apollo je kde?? SGA??? V SGA maji uz 2 lode??
plk. Caldwell: Varuji vás, jako Goa'uld mám sílu mnoha mužů.
Ronnon: Takže to bude férový boj...

Příspěvek 31.3.2007 13:51:59
Roadse Uživatelský avatar
Technical Sergeant
Technical Sergeant

Příspěvky: 412
Bydliště: Brno
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
neviděl jsi sga 3x20? :)
Carterová :"Pane??"
O'neill: "To je moje zbraň, přísahám."

Obrázek

Příspěvek 31.3.2007 15:34:13
RomanArts Uživatelský avatar
Captain
Captain

Příspěvky: 1583
Bydliště: Plzeňský kraj
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Mě se nejvíc líbí Daedalus :wink:

Příspěvek 31.3.2007 20:07:24
Phebeus Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1121
Bydliště: Země ,ale kvuli válce s Ori Al'Kesh
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Prometheud byl naše první loď mám jí rád a a taky mám rád Daidalose . DAaidaois je taková želva moc pěkná loď.Nevim koho dát :cry: :cry: Asi dám Daidalose ,protože ty záběry na něj jsou fantastycký ,ale Prometheus byl první dám Promethea
Obrázek

Příspěvek 01.4.2007 12:30:11
zdenous Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 134
Bydliště: Kraj Vysočina
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Hele ( pro zdenouse), nezapoměň že X-303 Prometheus byla úprně první " velká " pozemská loď. tak nemohla být hnedka super, teprve se učili,nemělý takový znalosti atd.


Nevím co tím myslíš. já jsem žádnou narážku na prométhea neměl.

omg Zdenousi ty jsi normálně anketní závislák. Pokud nezaložíš hlasování tak se z toho snad nervově zhroutíš a když už si nejsi jistej označením lodi tak nevím proč ho tam píšeš.


no zas tolik ne ale ankety se mi líbí. Dík žes spravil to označení protože nevim jak to tam je BC, pak X a nebo jen 304.
To je divný, kolik času stráví člověk nad přemejšlením o takovejch blbostech jako je vymejšlení podpisu.
Farscape je nejlepší. (Upřímnost nade vše.)

Příspěvek 01.4.2007 14:05:01
dastr Uživatelský avatar
Master Sergeant
Master Sergeant

Příspěvky: 559
Bydliště: Atlantis (ŠPK)
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Roadse píše:
304 má tu výhodu že jsou na ní štíty..

exe tři nula tři ještě štíty nemá, ale má trošku zaostalejší technologii krytů :biglol: :biglol:


Hejj, na x- 303 Prometheus jsou štíty, na 100 procent, nevím kde jsi na to přišel, že tam nejsou
" Líza: Tati, provedli jsme něco hrozného!
Homer: Rozbili jste auto?
Bart: Ne.
Homer: Probudili jste mrtvé?
Líza: Ano!
Homer: Ale auto je celý...
Bart a Líza: Hmm...
Homer: No tak sláva! "

Příspěvek 01.4.2007 14:10:14
kronos Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 349
Bydliště: Ostrava, Země
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Jasně že jo, on akorád narážel na díl 7x12 na Nově, který překládala Valentinova a ta místo štítu tam dala kryty :D

Příspěvek 01.4.2007 14:24:11
dastr Uživatelský avatar
Master Sergeant
Master Sergeant

Příspěvky: 559
Bydliště: Atlantis (ŠPK)
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
:D
" Líza: Tati, provedli jsme něco hrozného!
Homer: Rozbili jste auto?
Bart: Ne.
Homer: Probudili jste mrtvé?
Líza: Ano!
Homer: Ale auto je celý...
Bart a Líza: Hmm...
Homer: No tak sláva! "

Příspěvek 01.4.2007 14:35:32
chammurabi Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 40
Bydliště: Dagobah system - Master Yoda hut.
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak ja sem dal Prométhea, jednak byl první, taky zatím vydržel nejdýl a taky proto že plukovník Pendergast byl můj neojoblíbenější velitel. To že ho zničili mě fakt nas*rali :evil: .
O'Neill: "To je ten nejšílenější plán se kterým jsme kdy přišli."
Cartrová: "Šílenější než připevnění aktivní brány na spodek X-302?"
O'Neill: "Oh, ano."
Cartrová: "Šílenější než odpálení slunce?"
O'Neill: "Jo."
Cartrová: "Nejšpíš má pravdu"

Příspěvek 01.4.2007 14:47:34
dastr Uživatelský avatar
Master Sergeant
Master Sergeant

Příspěvky: 559
Bydliště: Atlantis (ŠPK)
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Prométhea nic nenahradí, prostě byl první, sice skončil tak jak skončil ale mi na něj budem vzpomínat v dobrém :)
" Líza: Tati, provedli jsme něco hrozného!
Homer: Rozbili jste auto?
Bart: Ne.
Homer: Probudili jste mrtvé?
Líza: Ano!
Homer: Ale auto je celý...
Bart a Líza: Hmm...
Homer: No tak sláva! "

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Další

Zpět na Technologie

cron