Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra Pokec nejen o seriálových technologiích Technologie Lodě u Asuru

Lodě u Asuru

Detailní rozbory nejrůznějších technologií s jakými jsme se kdy setkali.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Měli lidi vzít opuštěné aurory?

Ano
61
81%
Ne
14
19%
 
Celkem hlasů : 75

Příspěvek 30.7.2008 00:20:12
Smarel Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 144
Bydliště: Horní Slavkov
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Já nevim jak vás ale mě docela zajímá jak přežila ta Aurora s Wierovou výbuch planety. A navíc paluba byla plná replikátorů jaktože je to nepřitáhlo na planetu?
Komise pro Legalizaci Integrace Teroristických Organizmů a jejich Rehabilitaci ve Společnosti. Má to jednu nevýhodu zkratka je KLITORIS.
Druhý technik Arnold Rimmer - IQ neznámé

Příspěvek 30.7.2008 00:37:27
petr__ Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 148
Bydliště: 50.70778° sš, 15.05265° vd, země
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Myslím, že když jim kleknul ten rozvodný systém, místa s aktivními zpm můseli na senzorech doslova zářit.Proto je asi také Wraithové našli tak rychle.Navíc na to odnesení měli daleko horší podmínky, lidi mají transportní paprsek, Wraithové ne.

Příspěvek 30.7.2008 00:41:10
Smarel Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 144
Bydliště: Horní Slavkov
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
njn Wraithové si tam vklidu zaletěli s dartama když už nehrozilo nebezpečí od replikátoru na planetě a lidi se starali o lodě na oběžný dráze.
Komise pro Legalizaci Integrace Teroristických Organizmů a jejich Rehabilitaci ve Společnosti. Má to jednu nevýhodu zkratka je KLITORIS.
Druhý technik Arnold Rimmer - IQ neznámé

Příspěvek 30.7.2008 02:05:42
Janci001 Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 263
Bydliště: Martin-Praha
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Smarel píše:
Já nevim jak vás ale mě docela zajímá jak přežila ta Aurora s Wierovou výbuch planety. A navíc paluba byla plná replikátorů jaktože je to nepřitáhlo na planetu?
logigke vysvetlenie je ze tam vtedy neboli. nie? :roll:

Příspěvek 30.7.2008 14:30:11
St0rm Uživatelský avatar
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel

Příspěvky: 2366
Bydliště: Studénka
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Jake píše:
St0rm píše:
Tak kde začnem :-)
Když už dáváš odkazy na seriál měl by si si být jistý. Todd řekl " zajmuly 3 Aurory a na jedné bylo ZPM" Ať jsem koukal na díl s Triou jak chci nezaslechl jsem nic o tom že měla ZPM. dále jsme si šáhly na tři Aurory a nikde se ZPM neoběvilo.

Takže tvůj poměr 2 aurory neměly zbytek ano je opravdu z cestný. Je to tak, že z 6 Auror o kterých víme měla ZPM 1. Nevím jak tobě ale mě se zdá, že ZPM na Auroře je něco jak ZPM na Odysee výjměčny případ. Aurora má vlastní zdroj a ZPM to není.

Jinak k tématu taky mě to vůbec nejde do hlavy, pokud něco plánuju a předpokládám, že všechny nanity stáhnu do sebe tak se mi jevý jako první věc hromada tech. bez jakékoliv ochrany. Předpoklad nejdřív to ovlivní všechny na zemi pak až ve vesmírů ->dostatečný čas na průzkum země pak prázdné Aurory -> zkusit je nějak obsadit.

jinak k utoku každej tady básní jak chtěl vidět létat drony proudama. Tak jako my v těch 2 případech. Koukněte se na to z Aurory letí co vtěřinu cca 5 dronů za těch pár minut co to trvá si to spočítejte vystřelit vše je ta největší blbost co můžete udělat. před dronem můžete utéct třeba do HP a pak jste beze zbraní. To jde jenom jeden na jednoho a na místě odkud i vy následně můžete utéct a ne před domovskou planetou.

Ja sem si naprosto jisty:) Todd rekl each one powered by ZPM, mel si spatne titulky nebo neumis anglicky... Sahli sme si na Orion,ten ZPM v dobe obeveni nemel,potom Aurora,kdyz prohrala tak ho mela asik vybite a lod cestovatelu byla ponicena behem boje a kdyz uz nekde nechavas lod tak nani tezko nechas ZPM,takze si ho Antici pravdepodobne odnesli a tudiz ho nemela.

Příspěvek 31.7.2008 13:11:34
Janci001 Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 263
Bydliště: Martin-Praha
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
SRY ale aj tak si nemyslim ze by aurory mali bezne zapojene ZPM
Naposledy upravil Janci001 dne 31.7.2008 15:18:48, celkově upraveno 2

Příspěvek 31.7.2008 13:50:24
Quinix Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 2389
Bydliště: Praha
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Janci001: Each one znamená každá z nich ;)
Captain Thomson, Earthforce: Who is this? Identify yourself!
Ivanova: Who am I? I am Susan Ivanova. Commander. Daughter of Andrei and Sophie Ivanov. I am the right hand of vengeance, and the boot that is going to kick your sorry ass all the way back to Earth, sweetheart! I am Death Incarnate, and the last living thing that you are ever going to see. God sent me.

Příspěvek 31.7.2008 19:41:19
cvigy Uživatelský avatar
First Lieutenant
First Lieutenant

Příspěvky: 1361
Bydliště: Atlantis , soukromy apartman treti patro
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
jj aky mi prijde jako blbost zeby mela aurora v zakladu uz ZPM to pak muzesrict ze antikova ZPM prehazovaly vidlema a ze to meli ve vsem

Příspěvek 31.7.2008 19:49:46
Mark Jackob Uživatelský avatar
Colonel
Colonel

Příspěvky: 2660
Bydliště: Praha 6
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
No ZPM určitě nemá v základu. To by ho Traveleři už určitě našli.
STARGATE pre-Vates 01x16 První kontakt (30. 7. 2011)

"Matematika je jazykem géniů, ostatní jen opisují." - Vratislav Šembera

Příspěvek 01.8.2008 10:27:54
St0rm Uživatelský avatar
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel

Příspěvky: 2366
Bydliště: Studénka
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Mark Jackob píše:
No ZPM určitě nemá v základu. To by ho Traveleři už určitě našli.

Jak sme psal vyse... Antici auroru cestovatelu opustili ptze nefungoval HP,ale kdyz uz zahodis bitevni kriznik tak tam tezko nechas ZPM at si na neho sahne kdo chce,takze ho vzali sebou. Je to domenka,ale logicka

Příspěvek 01.9.2008 21:28:48
rocketman Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 227
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
ZPM by si nějaké mohli vzít, ale loď podle mně ne, jelikož mezi tím, než se replikátoři z auror stali součástí té veliké masy a tím, kdy planeta explodovala uplynulo minimum času. Takže kdyby tam třeba Sam s vědeckým týmem poslali, tak by zjistili, že ta loď nemá křeslo a než by zjistili, jak se vstupuje do hyperprostoru, tak by z nich bylo tabasco.
Stargate: Babylon 3x05 Fall of great Kre'tak Amore Part I.
viewtopic.php?f=27&t=6004&st=0&sk=t&sd=a

Příspěvek 02.9.2008 12:46:33
Skot Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 237
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Proč by replikátoři neměli na aurorách ZPM, kdy oni ani nevědí kolik jich mají.Já si myslím, že na Aurorách mohli být ZPM.
Owensův Zákon:
Jste-li dobří, hodí vám na krk veškerou práci. Jste-li opradu dobří, dokážete se jí zbavit.

Butnerův zákon:
Kdo se směje naposled, má dlouhé vedení.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Předchozí

Zpět na Technologie

cron