Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra Pokec nejen o seriálových technologiích Technologie BC-305+new enemy

BC-305+new enemy

Detailní rozbory nejrůznějších technologií s jakými jsme se kdy setkali.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Příspěvek 16.7.2011 08:26:20
Vanguard Major
Major

Příspěvky: 1861
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Vlastně... v Jižní Americe jsou stupňovité pyramidy. Zikkuraty pocházejí z Mezopotámie - samotný název je z babylonštiny.

Příspěvek 16.7.2011 17:55:01
Ultramarinus Uživatelský avatar
Major
Major

Příspěvky: 1970
Bydliště: McRagee
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Díky za korekci. Každopádně "dortovitá" nebo schodovitá stavba přibližně čtvercového půdorysu, lehce připomínající Pyramidy.Jako zikurat bych možná popsal velitelskou pyramidu co je na Destiny. Možná...
Epitaf textové hry Universe Oddyssey



Špičkový video/military/sci-fi bonbónek všem zájemcům

Příspěvek 09.8.2011 16:03:43
věžík Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 127
Bydliště: Opillasa = Praha 3 žižkov
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Vanguarde to že Zikurad je známí jméno jsem teda nevěděl. A se stupňovanou piramidou ta loď namá co dělat. :)
Moje povídka:Star Gate Idea
Obrázek Obrázek Osud se změnit nedá pouze život

Příspěvek 09.8.2011 16:23:13
Ultramarinus Uživatelský avatar
Major
Major

Příspěvky: 1970
Bydliště: McRagee
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Ve fanovské tvorbě je to docela časté pojmenování, ale není to špatné. Je dobře, že to s tvarem lodě nemá moc co dělat - myslím, že SGvesmír je už tak pyramidami všech tvarů přeplněný.
Epitaf textové hry Universe Oddyssey



Špičkový video/military/sci-fi bonbónek všem zájemcům

Příspěvek 22.8.2011 20:11:26
SPeeDy Uživatelský avatar
Senior Master Sergeant
Senior Master Sergeant

Příspěvky: 665
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Tak jelikož je tohle pouze diskuze, tak se taky přidám. Také by se mě líbila nová loď ;-)

Já osobně bych byl příznivcem hybrida Antické a Asgardské technologie ;-) Vzhled Excaliburu se mě líbil, ale klidně by mohl zůstat design staré 304, pouze se zvětšenými hangáry po stranách a s dalším hangárem na střeše trupu pro nové bombardédy(F-401, F-303, ja chcete ;-)) Každopádně silná bodová obrana pomocí vylepšených railgunů, asgardské energetické paprsky a jako záložní asgardské pulzní zbraně(Billiskenr, O'neill), Neutronio-Iontové generátory(aspon 6, na každý sektor lodě jako jsou štíty, zbraně, hyperpohon, podsvětelé motory jeden generátor, jakožto mateřská loď aspoň 2ZPM, maskovací technologie, asgardský mezigalaktický hyperpohon napojený na ZPM, několik horizontů na masivní útok proti pozemním cílům a také nějaké zbraně na orbitální bombardování a také by se mě líbil software na ovládání antických dronů, ale teď už jsem se moc rozepsal ;-)

Chystám se pomalu, ale jistě na novou SG povídku, tak tam byste se všeho mohli dočkat, děkuji za komentáře ;-)

Příspěvek 30.10.2011 19:59:16
samo1995 Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 185
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
BC-305, loď triedy Ikaros. Je to niečo ako ľaký krížnik. 10 odpaľovacích rámp na rakety, 2x azg. beamy a 4x railguny (tie s elektromagnetmi).

Podľa mňa by vyzerala asi takto

http://imageshack.us/photo/my-images/257/bc305.png/

Omnoho menšia než 304

http://imageshack.us/photo/my-images/823/305qr.png/

Pretože zbytočne robiť veľké lode.

A do nej by sa vošlo 27 F-302+ so sklopenými krídlami.

http://imageshack.us/photo/my-images/607/f302.png/

Ale bežne by nosila len 20 F-302+ aby mala by miesto aj pre iné stíhačky.

Výroba by trvala najmenej 2 mesiace + simulácie. Plne funkčná by mohla byť do 4-6 mesiacov, ak by boli financie. :bounce:

No nič. Ospravedlňujem sa za to, ako vyzerajú. Ale je to robené v skicáre. Možno sa raz rozhodnem spraviť to v nejakom 3d programe a potom to tu zavesím.

P.S. Tá F-302+ má mať vzadu ešte klasicky 3 motory, ale neviem ich nakrasliť, takže si ich domyslite.

Viac v mojej poviedke (v podpise).
Jaffský vtip
Hadí, Horův a Sethův strážce se sejdou na neutrální planetě. Chvilka napětí. Hadímu strážci žhnou oči, Horovu strážci se leskne zobák. A Sethovu teče z nosu.
[b]

Příspěvek 04.12.2011 00:06:07
deadalos Uživatelský avatar
Captain
Captain

Příspěvky: 1544
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
koukmam že asi moc o označní nevíte přečet sem si až ted prvních pár stránek a ono platí DSC i BC netvrdte mi že Deadalos a lodě této třídy nejsou bitevní křižníky hele vemte to tkto v díle obležení nevím jakém když na atlantidu přišli ty posili tak řekl ubraníme naši atlantidu dokut nedorazí Daedalos náš noví biteví křížník a odysea je lod třídy Daedalos třída se označuje podle první lodě toho typu jo a netrvdte mi že je transportní lod vyzbrojenější než bitevní křižník když bitevní křižník je druhá nejsilnější válečná lod hned po bitevní

Příspěvek 04.12.2011 05:06:39
Ultramarinus Uživatelský avatar
Major
Major

Příspěvky: 1970
Bydliště: McRagee
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
samo1995: Pěkná. S elektromagnetama jsou všechny railguny (kvůli principu fungování té zbraně bez elektromagnetů nemá jak střílet). Nezahlédnul jsem ten odkaz na povídku v podpisu o kterém píšeš.

SPeeDy: Možná by taky stálo za zvážení zrušit na nových lodích klasické "atomovky" - rakety - snad až na systém Horizont. Když vezmeme poměr úspěšně zničených lodí podle zbraně, tak jsou atomovky jenom o malou trochu účinnější než klasická railgunová plivátka... :D

deadalos: Je nelogické, aby platila dvě označení zároveň. Buď je to nosič/letadlová loď, nebo je to bitevní křižník. Obojí najednou to být nemůže - ledaže bys založil novou třídu lodě (řekněme bitevní nosič?). To, co říkali nebo neříkali při prvním nasazení lodě můžeme brát jako irelevantní, protože čeština naprosto nerozlišuje takové nuance (i kdyby se o to překladatel náhodou snažil).

Transportní loď může být KLIDNĚ vyzbrojenější než křižník - dost záleží na tom, co transportuje. Pokud veze něják použitelně (ne)uskladněné zbraně lepší než mají křižníky, ... :D

Třetí, či čtvrtá, pokud bys počítal drednought, nebo superdrednought. Je ale jedno, jak je tvoje loď tvrdá a jak ostré má zuby, protože tohle všechno se dá snadno a jistě přetaktizovat. Jenom musíš přijít na způsob přiblížení do okruhu dostřelu který nebude znamenat 100% ztráty a zbraň, která dokáže přez malou velikost udělat dostatečně velkou škodu i na "velkém a tvrdém cíli". To, že torpédový bombardér jde těžko sestřelit hlavňovou výzbrojí která je řízená, otáčená, nabíjená a hlavně ZAMĚŘOVANÁ ručně, v kombinaci s doletem letounů v poměru k dostřelu děl a účinkem jednotlivých torpéd na velké lodě bylo důvodem, proč se za 2. světové války naprosto změnila doktrýna námořních operací a z bitevních lodí a bitevních křižníků se přez noc staly z hlavních mečů flotily jenom plovoucí základny pro flaky, ostřelování ostrovů a ochrana svazů letadlovek.
Epitaf textové hry Universe Oddyssey



Špičkový video/military/sci-fi bonbónek všem zájemcům

Příspěvek 04.12.2011 12:00:11
samo1995 Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 185
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Ultramarinus píše:
samo1995: Pěkná. S elektromagnetama jsou všechny railguny (kvůli principu fungování té zbraně bez elektromagnetů nemá jak střílet). Nezahlédnul jsem ten odkaz na povídku v podpisu o kterém píšeš.


viewtopic.php?f=27&t=9169 toto je SGU. Ak si chceš prečítať niečo o minulosti a výrobe BC-305 tak je to v tomto bonuse viewtopic.php?p=326055#p326055

Ale nie je to nič moc (tá poviedka).
Jaffský vtip
Hadí, Horův a Sethův strážce se sejdou na neutrální planetě. Chvilka napětí. Hadímu strážci žhnou oči, Horovu strážci se leskne zobák. A Sethovu teče z nosu.
[b]

Příspěvek 04.12.2011 12:38:24
deadalos Uživatelský avatar
Captain
Captain

Příspěvky: 1544
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
ale i prometheus měl osm stíhačů jo a transportní lodě maj menší výzbroj aby se donich vešlo víc nákladu a to platí i o letadlovkách měli slaboukou výzbroj ale zase stíhačky a i bitevní lod nesla pár letadel, hydroplány sice to nejsou stíhačky ale lítá to a naco by jim byl tupej transportér oni potřebovali lodě co zníčí i goualskou mateřskou loď a ne transportní a expedice atlantis vyrazila dřív než mohl být dokončen dokonce za nimi chtěli poslat promethea ale podívej se na bitevní křižní Hood a srovnej si jeho výzbroj z letadlouvou lodí nebo transportní a nebo to skus s Princem of Wlesem a nebo z North Caroline a schválnšě jestli nějaké letadlová loď a nebo transportní bude mít věčí výzbroj až nějakou najdeš tak sem dej její jméno a nebo si najdi nějakou dnešní bitevní loď a srovnej si to z dnešní letadlouvou a transportní

Příspěvek 04.12.2011 15:05:32
Dragon Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 3020
Pohlaví: Muž

Odpovědět s citací
 
stručně a jednoduše...
dvojí označení pro jednu loď DSC, BC, .... je holej nesmysl... vem si třeba letadla... dopravní, nákladní, bombardér, stíhač.... ještě jsem neviděl například síhací bombardér... jedině jak již padlo.... nová třída lodě a samozřejmě nové OZNAČENÍ

a nadále...
deadalos píše:
jo a transportní lodě maj menší výzbroj aby se donich vešlo víc nákladu


nevím, ale když se podívám do historie, tak kolikrát vidím obchodní - tedy nákladní - loď, která má mnohdy větší výzbroj než válečná.
Povídky
Vše potřebné naleznete-ZDE
Osudový skok-ZDE
HRA
*Jumper vs. Wraith ´s
(klikni)
„Myšlenka, i když nebyla převedena do podoby obrazu, je sama uměleckým dílem. Myšlenkový proces umělce bývá často zajímavější než výsledná realizace.“
          Sol LeWitt

Příspěvek 04.12.2011 15:23:27
deadalos Uživatelský avatar
Captain
Captain

Příspěvky: 1544
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
jo ale já sem viděl stíhací bombardér a nebo víceúčlovou stíhačku ti za chvíli napíšu nějakou víceúčelovou stíhačku napříkald i JAS 39 gripen je víceúčeloví a napříkld stíhací bombardér je Anglický Tornado jo ale ty mluvíš o těch starých lodí ze dřeva ale jo tenkrát bylu patnácté šetnácté sedumnácté století ... ale dneska bys nic takového nenašel a o tomdle sem nemluvil já mluvil o 2. světové ne o tědlech zastarých lodích ze dřeva napiš si letoun tornado a di na vojsko.net třeba jo a tyto letouny se používaj dodnes například bojovali v libiji

Příspěvek 04.12.2011 16:41:50
Dragon Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 3020
Pohlaví: Muž

Odpovědět s citací
 
Jo... příště si to prosím alespoň jednou po sobě přečti... ne, že to přeletíš očima, ale čti to... já to musel číst několikrát, abych vůbec rozpoznal nějaké slova, natož myšlenku...

Když to vezmu kolem a kolem, tak snad na většinu (nechci se kecat, přeci jen se už nějakých pět, šest let o letadla nezajímám a nesleduji to jako dříve a leccos jsem i zapomněl) stíhačů lze v dnešní době připevnit nějakou tu pumu popřípadě snad i torpédo (znalí mě zajisté opraví), čímž získáš tvůj oblíbený stíhací bombardér... a když budu citovat wiki:
wiki píše:
Stíhací bombardéry jsou [b]víceúčelové[b] bojové letouny, které mohou (alespoň teoreticky) plnit jak úkoly vzdušného boje, tak napadat pozemní cíle. Příklady: Chengdu J-10, Hawker Typhoon, Suchoj Su-7, Republic F-105 Thunderchief, F/A-18 Hornet a Panavia Tornado.

Ale stíhací bombardér jako takový ještě není a troufám si říci že ani nikdy nebude.

Joooo staré lodě "takové ty dřevěné" jo tos trefil... jenže ono nelze vzít třeba onu druhou světovou a aplikovat jí na vše a přitom třeba tyhle "Starý dřevěný" ignorovat...
oni měli takovou výzbroj ze zcela logického důvodu... čím více převáželi, tím byli lákavějším cílem pirátů tudíž se museli bránit, že.... ale to co tím chci říci je že to JDE a ne jak ty říkáš že to NEJDE, nebo že je to nesmysl, nemožný či co... když se koukneš do té historie tak zjistíš že to fungovalo ku****ky dobře. A dnes to nenajdeš, protože pirátství tak nějak vymizelo (i když teď se v jisté oblasti opět objevuje, že) a tudíž žádná přepravní loď a ani výletní, ... nemá na palubě žádné zbraně - mimo jiné je to snad i zakázáno (kdyby třeba Francouzká ozbrojená transportní loď vplula do výsostných vod VB, tak by to šlo považovat za akt války - dnešní vztahy jsou ve světě všelijaký)

což mě vrací k původní myšlence...
Dvojí označení je naprostá blbost a holej nesmysl.... ano vymyslet a stvořit označení nové... pro nějakou mutantní loď.
Povídky
Vše potřebné naleznete-ZDE
Osudový skok-ZDE
HRA
*Jumper vs. Wraith ´s
(klikni)
„Myšlenka, i když nebyla převedena do podoby obrazu, je sama uměleckým dílem. Myšlenkový proces umělce bývá často zajímavější než výsledná realizace.“
          Sol LeWitt

Příspěvek 04.12.2011 17:00:11
deadalos Uživatelský avatar
Captain
Captain

Příspěvky: 1544
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
já ti to řeknu takle Deadalos je bojová lod a F302 sou bojoví doplněk pak maj malí místo na transport ale na co by jim byla transportní loď když tenkrát o atlantidě nevěděli když začínali stavbu a nic takového je tenkrát nenapadlo a jestli je Deadalos transportní loď pro atíhačky tak prometheus taky ten měl polovinu stíhaček z množství co má Daedalos a někdo řiká že to je univerzál

Příspěvek 04.12.2011 18:14:34
Daedalos304 Uživatelský avatar
Major General
Major General

Příspěvky: 3867
Bydliště: Boskovice
Pohlaví: Muž
Odpovědět s citací
 
tak pkud vezmeme dle seriálu nastavenou rychlost stavby 304ky která se pohybovala okolo 1ks/rok :), tak by se dalo polemizovat o původním účelu jestli začala stavba dřív než se dostali na Atlantidu, nebo jej začali stavět těsně po objevení a osídlení Atlantidy v tom případě se DSC (Deep Space Carrier), tedy jakýsi "transportér" hodí a BC je jen všeobecné označení

Odyssea nebo Apollo bylo zase ASD (pokud se nepletu)

Příspěvek 04.12.2011 18:56:25
deadalos Uživatelský avatar
Captain
Captain

Příspěvky: 1544
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
stavba Daeadala začla dřív než šli na atlantidu takže to neni DSC ale je to válečná loď nejspíš bitevní křížník
bítevní křižník= rychlá lodˇmálo pancéřovaná na palubě ale silně z boku a se silnými zbraněmi to pancéřování neplatí ohledně Daedala a promethea

Příspěvek 04.12.2011 22:49:57
Daedalos304 Uživatelský avatar
Major General
Major General

Příspěvky: 3867
Bydliště: Boskovice
Pohlaví: Muž
Odpovědět s citací
 
ale zančení na logu, který je nádherně vidět v díel 5x04 The Daedalus Variations hovoří jasně :) DSC (Deep Space Carrier), můžeš namítnout, že to byla loď z jiné reality, ale s logem by si scénáristi fakt nehráli...

Příspěvek 04.12.2011 23:03:57
deadalos Uživatelský avatar
Captain
Captain

Příspěvky: 1544
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
je to hluboký vesmírný nosič rychlé útočné perutě ale zároven bojová loď
Naposledy upravil deadalos dne 04.12.2011 23:12:03, celkově upraveno 1

Příspěvek 04.12.2011 23:11:39
Ultramarinus Uživatelský avatar
Major
Major

Příspěvky: 1970
Bydliště: McRagee
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
samo1995: Dík za odkazy. Není to špatné.

Deadalos: A přesto téměř jakákoliv letadlová loď dneška dokáže zničit naprosto jakoukoliv bitevní loď dneška (nebo bitevní křižník) a kvůli tomu se v posledních 50 letech tyhle "velké" lodě skoro komplet přestaly vyrábět a ve výzbroji velkých států odzpívaly svou labutí píseň někdy s první Písečnou bouří. Na výzbroji lodě nezáleží, záleží na tom, jestli ta loď tu výzbroj má šanci použít tak, aby vyhrála - a transportní klidně může. To je například důvod, proč největší a nejsilnější loď světa Yamato při své poslední bitvě nepoškodila/nezničila ani jedinou nepřátelskou loď a zařvala na ní kompletní posádka. Na moderních křižnících, nebo torpédoborcích jsou taky vrtulníky (na některých až pět nebo víc) a taky jim neříkáme "vrtulníkové lodě". Kdyby vrtulníky ale byly jejich hlavní výzbrojí (jako jsou třeba na dnešních Japonských vrtulníkových torpédoborcích), jejich označení by bylo nejspíš překlasifikováno.

Letadlová loď s těžkou raketovou výzbrojí vypadá třeba takhle (Admiral Kuzněcov, ruský "letadlový křižník" s těžkou raketovou výzbrojí):
http://cs.wikipedia.org/wiki/Admiral_Kuzn%C4%9Bcov

Taky Q-lodě jsou zajímavé, ačkoliv ty nejde považovat čistě za obchodní/transportní.
http://wikipedia.infostar.cz/q/q_/q_ship_2.html

Mimochodem za studené války měli USA a jejich spojenci nápad, vzít "nákladní" lodě, narvat do jejich kontejnerů po jedné balistické raketě, připlavat s nima někam blízko k cílům a pendlovat poblíž nich předstíraje "nákladní plavby". Taková "nákladní" loď by pak bez větších problémů vyhladila několik desítek až stovek měst, protože kontejnerů mívají tyhle lodě opravdu HODNĚ. Kupodivu pak taková "transportní" loď mohla mít mnohem větší palebou sílu, než několik DESÍTEK "bitevních" lodí té doby (které závisely na hlavňové výzbroji a konvenční munici místo atomové).

"stíhací bombardéry" jsou v podstatě stíhačky upravené tak aby mohly bombardovat. On Dragon ale nejspš myslel bombardér upravenej pro stíhací souboje se stíhačkama, což neexistuje a nikdy neexistovalo. Agnlická (i německá a jiná) Tornáda jsou čtyřicetileté křápy. "bombardovat" dokáží i ubohá brazilská tucana, takže to neznamená, že by šlo o něco "neobvyklého", ale spíš to, že schopnost bombardování cílů teď má každá druhá stíhačka. "Zastaralost" dřevěných lodí (nebo i lodí z 2. světové) nemá s logikou jejich označení nic společného. Navíc právě z dob těch dřevěných lodí máme dnešní základní rozdělení lodí podle jejich přibližné velikosti, manévrovatelnosti a palebné síly (a s nimi souvisejícími úkoly které plní) ve flotile.

Každá loď je "transportní" ze základu své podstaty, kdy prostě musí převážet alespoň posádku. Ty říkáš, že Deadala nejspíš postavili pro boj (a že nejspíš začali před nalezením Atlantis). V tom máš pravdu. Jenomže to se s označením DSC přece VůBEC NEVYLUČUJE. DSC (Deep Space Carrier) znamená něco jako "letadlovka pro daleký vesmír". A když jsem se posledně koukal, letadlovky ještě BYLY "válečné" lodě. Navíc "hluboký vesmír" nutně nemuselo znamenat "jiná galaxie". Z pohledu lidí je "hluboký vesmír" hned za koncem naší sluneční soustavy. Navíc nemůžeš vědět, že neplánovali používat Deadala pro "návštěvy" u Asgardů bez využití ZPMka, které nejsou od návštěv v Pegu zas tak moc odlišné.

To je moc hezké, ale s podobnou polemizací bys mohl klidně i tvrdit, že jde o raketový člun, nebo těžký vesmírný bombardér, nebo mezihvězdnou bojovou platformu, nebo něco takového. Protože Deadalovy schopnosti a možnost nasazení odpovídá téměř všem lodím mokrého námořnictva. Samozřejmě, kdybys to bral podle DÉLKY možného nasazení a role ve flotile, mohl by být jedině (vyzbrojenou) letadlovou lodí...

Daedalos304: ASD slyším poprvé v životě...?
Naposledy upravil Ultramarinus dne 04.12.2011 23:18:10, celkově upraveno 1
Epitaf textové hry Universe Oddyssey



Špičkový video/military/sci-fi bonbónek všem zájemcům

Příspěvek 04.12.2011 23:13:05
deadalos Uživatelský avatar
Captain
Captain

Příspěvky: 1544
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
yamato sundali leteckym útokem jo a já nikdy neslyšel ASD co to je ale já moc dobře vim že letadlové lodě maj rakety já znam armádu a technyku at už se jedna o leteckou námořní či pozemní tak to trochu znam a vim že může bombardovat téměř cokoli co má správné rakety nebo bombi

Příspěvek 04.12.2011 23:41:37
Ultramarinus Uživatelský avatar
Major
Major

Příspěvky: 1970
Bydliště: McRagee
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
deadalos: O tom jsem mluvil. Leteckým útokem Z LETADLOVÝCH LODÍ - a nejsilnější bitevní loď světa všech dob si ani neškrtla.

Na to ASD jsem se ptal Deadalos304(ho).

Jenom o raketách nebo bombách to není - letoun ještě musí mít zařízení pro zaměřování těch zbraní, aby je mohl použít přesně.

Něco o technice víš (ačkoliv ten letadlovej křižník Ti na mysl asi nepřišel), jinak bys nenapsal:

a schválnšě jestli nějaké letadlová loď a nebo transportní bude mít věčí výzbroj až nějakou najdeš tak sem dej její jméno a nebo si najdi nějakou dnešní bitevní loď a srovnej si to z dnešní letadlouvou a transportní


ale potíž je v tom, že Ti je nějáká logika naprosto jedno. Loď nemůže dělat dva protichůdné taktické úkoly (útok zblíska hlavníma zbraněma a zároveň útok z dálky stíhačema), pokud sama není hybridní konstrukcí (od každého něco). No a když taková je, tak prostě není ani ryba ani rak a zaslouží si nové označení.
Epitaf textové hry Universe Oddyssey



Špičkový video/military/sci-fi bonbónek všem zájemcům

Příspěvek 04.12.2011 23:44:12
deadalos Uživatelský avatar
Captain
Captain

Příspěvky: 1544
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
já znam jen trochu techniki a to hlavně anglické a americké a gripen

Příspěvek 04.12.2011 23:59:50
Daedalos304 Uživatelský avatar
Major General
Major General

Příspěvky: 3867
Bydliště: Boskovice
Pohlaví: Muž
Odpovědět s citací
 
tou přesnou značkou si nejsem jistej, ale bylo to tak nějak, na jednom ze záběrů to bylo vidět buďto na Odyssee nebo na Apollu, opravdu si nejsem jist, ale v jednom z topiků se to řešilo...třeba bude někdo vědět

Příspěvek 12.12.2011 20:06:30

Příspěvky: 70
Bydliště: --Enterprise--
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Hmm dobra otazka :write:
Rogers: Jste všichni padlí do 14.00.
O'Neill: Zimního nebo letního času?

Obrázek

Příspěvek 21.5.2014 19:18:11
coldvel Uživatelský avatar
Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 832
Bydliště: Stratis a občas Litomyšl
Pohlaví: Muž
Odpovědět s citací
 
Teoreticky by kazdou lod v SG mohla sundant letka F-302jek s atomovkama a stestim. Jak bylo v SG Atlantis ze sipky likvidovaly AA strely I tezke strely lod lod= blbost, mrknete se kolik leti takova raketa v atmosfere a kolik by letela ve vesmiru, asi by ji nebyl problem dostat k cili a ted jaky ucinek by mela jaderna strela ve vesmiru? :D
Gosh, I'm proud of you, gentlemen.
So what do you say we speed this thing up, hmm?
Are you with me?
All right, then.
Let's get this thing over and done with.
Let's put the hurt on Jerry.
Let's pitch in.
Let's raise the mission count to 35.
35 it is, gentleman.
We're gonna win this thing.
We're gonna win this fucking thing.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
PředchozíDalší

Zpět na Technologie

cron