Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra Kultura Seriály Stargate Postavy Je Mitchell lepší, než O'Neill?

Je Mitchell lepší, než O'Neill?

Charakteristiky všech hlavních i vedlejších postav

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Nohajc Uživatelský avatar
First Lieutenant
First Lieutenant

Příspěvky: 1452
Bydliště: P4C-970
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Je to fakt škoda, že Jacka poslali "někam". :cry: Cameron je sice fajn, ale přece jenom, není to ono.

Příspěvek 01.12.2006 17:12:27
Kris Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 285
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Vubec nevim o cem to mluvis protoze myslim ze jack odesel sam protoze se chtel venovat rodine.

Příspěvek 01.12.2006 17:15:06
bob 1 Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 917
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
rodina? vždyt syn mu umřel a s manželkou se rozešel

Příspěvek 01.12.2006 17:17:11
Raynor Uživatelský avatar
Major General
Major General

Příspěvky: 3683
Bydliště: Hranice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
RDA odešel, protože se chtěl věnovat rodině. Jack, postava kterou hrál, byla povýšena, asi takhle.

Mitchell není lepší než O'Neill, příjde mi horší. Nicméně Ben Browder je skvělý pro každého, kdo viděl Farscape a to zpětně zvyšuje úroveň Mitchella, takže pro mě jsou (po zkouknutí FS) za stejno.
Obrázek
Nový díl SGO? Konec světa na obzoru...
SGO S1E18 INSURRECTION, part 2

Příspěvek 01.12.2006 17:31:26
Nohajc Uživatelský avatar
First Lieutenant
First Lieutenant

Příspěvky: 1452
Bydliště: P4C-970
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
RDA to jeste ty posledni 2 serie moh vydrzet.

Příspěvek 01.12.2006 17:39:05
fetak Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 8
Bydliště: Calestis
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
mitchell neni zly ale oneill bol lepsi hlavne pre jeho hlasky.hmmm to bola vzdy sranda

Příspěvek 01.12.2006 19:04:23
pepe.vyskoc Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 75
Bydliště: ori ship
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
ne to doopravdy neni , o´neill vede

Příspěvek 01.12.2006 20:57:22
Blackthunder Uživatelský avatar
Major
Major

Příspěvky: 1825
Bydliště: Pardubice - Česká Republika - Sol 3 - Sol System - Mutter's Spiral - N-Space
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Raynor píše:
Mitchell není lepší než O'Neill, příjde mi horší. Nicméně Ben Browder je skvělý pro každého, kdo viděl Farscape a to zpětně zvyšuje úroveň Mitchella, takže pro mě jsou (po zkouknutí FS) za stejno.


Tos krapet přehnal ne? :shock:

Jinak můj názor na Mitchella je jasnej - Je to totální hovodo který odebralo SG na kvalitě. Celkově ho nesnáším.

A teď si na něj trochu zanadáváme Je to:
Toto je spoiler!!!:
píííp pííííp ppííííp pííííp píííp pííííp ppííííp pííííp píííp pííííp ppííííp pííííp píííp pííííp ppííííp pííííp píííp pííííp ppííííp pííííp píííp pííííp ppííííp pííííp píííp pííííp ppííííp pííííp píííp pííííp ppííííp pííííp


ááá to je úleva :lol:
Obrázek

Příspěvek 01.12.2006 21:04:46
Roadse Uživatelský avatar
Technical Sergeant
Technical Sergeant

Příspěvky: 412
Bydliště: Brno
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak na kvalitě určitě neubral jen Mitchell.Celkově se po odchodu O'neilla celá Stargate změnila(Ori, žádné zkoumání nových planet jenom hledání merlinovi zbraně v každím díle)

Jinak samozřejmě, že je lepší O'neill.
Carterová :"Pane??"
O'neill: "To je moje zbraň, přísahám."

Obrázek

Příspěvek 01.12.2006 21:54:01
Raynor Uživatelský avatar
Major General
Major General

Příspěvky: 3683
Bydliště: Hranice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Blackthunder píše:

Tos krapet přehnal ne? :shock:

Jinak můj názor na Mitchella je jasnej - Je to totální hovodo který odebralo SG na kvalitě. Celkově ho nesnáším.

To jsem nepřehnal a stojím si za tím. Kdokoliv, kdo zkouknul Farscape se mnou bude souhlasit, čili nebičuj Mitchella, ale ty co ho napsali.
Obrázek
Nový díl SGO? Konec světa na obzoru...
SGO S1E18 INSURRECTION, part 2

Příspěvek 01.12.2006 21:55:24
HAck Uživatelský avatar
First Lieutenant
First Lieutenant

Příspěvky: 1392
Bydliště: Frýdek-Místek
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Blackthunder píše:
Tos krapet přehnal ne? :shock:


Rozhodně to Raynor nepřehnal a pokud jsi neviděl FS tak radši nemluv :wink:
Mr. Franz I think careers are a 20th century invention and I don't want one.

Příspěvek 01.12.2006 21:58:20
seth Airman
Airman

Příspěvky: 96
Bydliště: Atlantis
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
O'Neill byl proste klasa, toho ani nemohli nahradit nekym stejne dobrym.
Mitchell ma svy kouzlo a v druhe serii s nim se mi uz ani nezda jako frajirek.

U me O'Neill vede na plne care!
Buďme chytří, blbých je dost !!

http://bux.to/?r=setik

Příspěvek 01.12.2006 22:17:49
dastr Uživatelský avatar
Master Sergeant
Master Sergeant

Příspěvky: 559
Bydliště: Atlantis (ŠPK)
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Zdárek lidi, myslím že se mnou budete všichni souhlasit, že O'Neill je bezkonkurenčně lepší, Mitchell si k němu nemůže ani čuchnout. Jen se snaží napodobit O'Neill a moc se mu to nedaří. Mitchell, Vala a doktor Lee mě v StarGate docela vadí. Ani ten Generál Landry mi tam moc nesedí, ale lepší než ty co jsem jmenoval. Prostě StarGate do 9 řady byl skvělý seriál,od 9. řady to podle mě kleslo hodně dolů

Příspěvek 01.12.2006 23:57:33
Raynor Uživatelský avatar
Major General
Major General

Příspěvky: 3683
Bydliště: Hranice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Podle mě to taky kleslo, ale z jiných důvodů...
Obrázek
Nový díl SGO? Konec světa na obzoru...
SGO S1E18 INSURRECTION, part 2

Příspěvek 02.12.2006 00:15:22
Roadse Uživatelský avatar
Technical Sergeant
Technical Sergeant

Příspěvky: 412
Bydliště: Brno
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Jasný, začali se víc věnovat Atlantis, protože je to mladý seriál a určitě má lepší budoucnost než SG-1, která již měla 8 řad.
Carterová :"Pane??"
O'neill: "To je moje zbraň, přísahám."

Obrázek

Příspěvek 02.12.2006 00:28:15
Raynor Uživatelský avatar
Major General
Major General

Příspěvky: 3683
Bydliště: Hranice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Spíše to IMO pokazili s Ori. Mělo to skončit 8. řadou a když už udělali 9. řadu tak to vážně měli prohlásit za spin-off. A 10. řada je IMO celá divná. Mitchella v Avalonu rozjeli dobře, ale to pokračování... nevím.

Každopádně, abych nebyl OT tak se zopakuju - k ocenení Mitchella a jeho koukatelnosti (neřknu-li obdivu) je nutné znát Farscape. Otázka je, zda pak ještě koukáte na Mitchella nebo na Crichtona :lol: Je to smutné, že je potřeba ke sledování SG-1 podpůrný prostředek, ale je to tak.
Obrázek
Nový díl SGO? Konec světa na obzoru...
SGO S1E18 INSURRECTION, part 2

Příspěvek 02.12.2006 12:59:49
Phebeus Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1121
Bydliště: Země ,ale kvuli válce s Ori Al'Kesh
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Mitchell je dobrej mě se líbí není špatnej ,ale One'll měl dobrý hlášky a byl suprovej.Káždá postava je jiná ,jinak se chová v situacích a tak .Mitchell má uplně jinej přístup k věcěm jako One'll .One'll měl dobrý hlášky a situace vzládal v klidu a dokázal ke všemu mít vážnej přístup.Mitchell se někdy o něco snaží a moc mu to někdy nevychází. :D
Obrázek

Příspěvek 02.12.2006 13:27:43
ErrOrEk Airman
Airman

Příspěvky: 7
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
podle me, zacatek SG-1 bylo neco uzasnyho, neco skvelyho, pak to byl velice dobrej serial, ale kdyz se ted divam na starsi epizody, tak podle me nejlepsi, s nejvetsim napetim a nejvic propracovane epizody jsou v sedme a osme serii.
Co je tam mitchell, tak je to takove zvlastni, on je sice fajn, ale uz to neni ono :/
Kazdopadne Cartrova rulez

Příspěvek 02.12.2006 17:00:11
Tar-ara Uživatelský avatar
Major General
Major General

Příspěvky: 3618
Bydliště: Kousíček od Prahy / Cardassia
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Ha, topic, kde si mohu zase zanadávat na toho vo...ehm...kre...ehm...id...ehm...mno, prostě Mitchella ;-)
Blackthunder píše:
...
Jinak můj názor na Mitchella je jasnej - Je to totální hovodo který odebralo SG na kvalitě. Celkově ho nesnáším. ...atd...

Jakobys mi mluvil z duše :D. I když já bych moc sprostými slovy nešetřila ;-).

Mno, ale zkusim to slušně. Mitchell je trapnej, pořád křiví hubu, do všeho se se...hrne, místo, aby se věnovali taky jiným postavám, snaží se dohnat to "zameškané" s tímhle...Mitchellem, není jedinečný, ale prostě kopírák v pěkně blbym provedení...atd. ;-). Nejraději bych ho viděla v úplně jiné galaxii, bez brány, lodě, čehokoli, se spoustou "přítulných" alienů, co by si z něho udělali svačinku (aspoň by něčemu posloužil).
Ale aby to nebylo jen negativní - občas je vtipnej v kombinaci s Danielem, není to zase tak špatně vpadající chlap (resp. je to docela pěknej mužskej, ale nenávidim pohled na něj ;-)) a skvěle vypadá, když ho někdo mlátí ;-). To já ráda.

Raynor píše:
... Kdokoliv, kdo zkouknul Farscape se mnou bude souhlasit, čili nebičuj Mitchella, ale ty co ho napsali.
...
k ocenení Mitchella a jeho koukatelnosti (neřknu-li obdivu) je nutné znát Farscape.

HAck píše:
...
Rozhodně to Raynor nepřehnal a pokud jsi neviděl FS tak radši nemluv :wink:

Ehm...pardon, ale co je to za blbost? Hodnotí se tu snad MITCHELL, nikolivě JINÁ POSTAVA! To je dobré si uvědomit. Postava z Farscape NENÍ Mitchell. Postavy by se měli brát v rámci jejich světa, ne světů jiných. Co je to pak za hodnocení?
"Now you're cookin'!" - Milton C. Hardcastle

Obrázek

Příspěvek 02.12.2006 17:16:58
Lyonelus Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 108
Bydliště: Ostrava
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Zase dalsi truchleni za O'neilla a nadavani na Mitchella, jak vidim. Je smutne ze O'neill odesel, ale Mitchell se mu podle me jaks taks vyrovnava.
Obrázek

Příspěvek 02.12.2006 17:30:12
Chaotic Natrvalo vypovězený uživatel
Natrvalo vypovězený uživatel

Příspěvky: 145
Bydliště: Praha, Brno, Ostrava
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Blackthunder píše:
Raynor píše:
Mitchell není lepší než O'Neill, příjde mi horší. Nicméně Ben Browder je skvělý pro každého, kdo viděl Farscape a to zpětně zvyšuje úroveň Mitchella, takže pro mě jsou (po zkouknutí FS) za stejno.


Tos krapet přehnal ne? :shock:

Jinak můj názor na Mitchella je jasnej - Je to totální hovodo který odebralo SG na kvalitě. Celkově ho nesnáším.

Kde mám ty šutry :? (pohled stylu "***CENSORED***")
Podívej se na Farscape a pak házej tu největší špínu co jde na Brada Wrighta a Jonathana Glassnera... ti kreténi ho totiž totálně znenáviděli většině SG publika. Kdyby ho postupně zaimplementovali do týmu jako Claudiu Black, či v SGA Ronona či v B5 Sharidana a nedělali z něj nevzdělané tupé hovado, tak by to asi nebyli američani.
Glassner fůůůůj smrdí jak HNŮŮŮŮJ. (na Wrighta snad něco ještě vymyslím ;) )


Inak k topicu... Postava Mitchel je nepoužitelný a s Jackem NESROVNATELNÝ
Je to takový tupý horší Ronon, bez smyslu pro humor a s užitkovostí stejnou jako Teyla eMahagon (či jak se jí nadává)
Ben Browder si rolí v SG-1 spíš pomohl do hrobu díky scénáristům


Vesměs seriál nepotopí Nekvalitní postava, ale NEKVALITNÍ scénář napsaný pro NEJENNEKVALITNÍ postavu
Naposledy upravil Chaotic dne 02.12.2006 17:32:12, celkově upraveno 1
Obrázek
Vše je o úhlu pohledu...

Příspěvek 02.12.2006 17:32:03
bob 1 Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 917
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
ehm......neuniklo ti že bez Wraitha a Glassnera by nebyla žádná SG (seriál) :wink:

Příspěvek 02.12.2006 17:34:26
Chaotic Natrvalo vypovězený uživatel
Natrvalo vypovězený uživatel

Příspěvky: 145
Bydliště: Praha, Brno, Ostrava
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
No rozhodně mi neuniklo, že poslední 2 roky vaří z vody a drží se u finančního korýtka Sci-Fi zuby nehty :P

Mají SG1 opustit, když už neví o čem psát, aby to mělo spád a plně se soustředit na SGA (čímž se ale vzdají keke za SG1)

P.S.: Není Wraith jako Wright :wink:
Obrázek
Vše je o úhlu pohledu...

Příspěvek 02.12.2006 17:44:11
bob 1 Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 917
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
tak Wright :oops:

Edit by Klenotka: Bobe, tohle je opět ukázkový spam :roll: Buď toho napiš víc, nebo nepiš vůbec.

Příspěvek 02.12.2006 18:04:23
Blackthunder Uživatelský avatar
Major
Major

Příspěvky: 1825
Bydliště: Pardubice - Česká Republika - Sol 3 - Sol System - Mutter's Spiral - N-Space
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
TADY SE ŘEŠÍ Mitchell a O´neill - Mitchell mu nesahá ani po kotníky a nevím jak někdo může napsat že se mu může Vyrovnat a to navíc ještě k tomu přídávat nějakej seriálek kterej s SG nemá nic společnýho. Prostě tady se hodnotí SG. ne vše okolo. To je jako kdybych říkal že nechápu proč MacGyver nikdy nepoužije v SG ten svůj nožík. vážně todle nemá hlavu ani patu :roll:
Obrázek

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Další

Zpět na Postavy

cron