Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra Kultura Seriály Stargate Postavy Je Mitchell lepší, než O'Neill?

Je Mitchell lepší, než O'Neill?

Charakteristiky všech hlavních i vedlejších postav

Odeslat nové téma Odpovědět na téma

Příspěvek 02.7.2007 16:10:08
dinokaty1 Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 16
Bydliště: Libčice n/Vlt.
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
nemuzu stahovat a navic ja bych si neco nasla....

Edit.: Ok, jen jsem se snažil pomoct. A pozor na to citování příspěvku nad tebou... Máme tu i antihodnosti, které se udělují lidem co porušují pravidla fóra (doporučuji ti přečíst si ty pravidla- hodně lidí to nedělá a pak se diví, že lezou z jednoho průšvihu do druhého :wink: ) Jenda.SG-1

Příspěvek 05.7.2007 19:16:55
LETIS Airman
Airman

Příspěvky: 1
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Podla mna su O´Neill i Mitchel dost podobni. Maju rovnaku povahu. Asi nechceli pri odchodu RDA menit moc charakteristicke crty vodcu SG1.

Příspěvek 05.7.2007 23:10:55
Sokar Uživatelský avatar
Technical Sergeant
Technical Sergeant

Příspěvky: 458
Bydliště: Ostrava - Poruba
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
No O'neill je dobrý ale já už si zvyknul na Camerona.Ho vydím každý den ale starší řady každý den nevydím jednou za čas si pustím např. čtvrtou řadu jsem si pouštěl v čera. :)

Příspěvek 08.7.2007 15:51:25
Simon Wells Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 23
Bydliště: Sušice
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Jack se mi do seriálu hodil daleko víc, Mitchell mi přijde jako jeho horší kopie. Jeho hlášky, který by měly vtipný jsou ve valný většině trapný, furt se do všeho cpe. Taky mi přijde, že se pořádně vytahuje : viz 9.6: SG-1 se dohaduje, proč s nimi chce Nerus jednat. Daniel: "Vyřídili jsme replikátory i Goualdy". a Mitchell nato: "Vypadáme drsně". On sám na té porážce nemá nejmenší zásluhu, ale naparuje se až do nebe ( radši ať drží hubu). Nebo... tohle řekl pro změnu Landry: "Velitelství chce, aby je doprovodil náš nejlepší tým". Nejlepší tým je stará SG-1, tedy s Jackem v čele. Mitchell je tam v tu dobu sotva půl roku, nic významného ještě nevykonal, takže označit ho za nejlepšího je dle mě blbé. Navíc mi přijde, že když je v nějakém dílu s Jackem, tak se k němu chová dost arogantně. Jack je skvělá postava, sympaťák od pohledu a má dobrý hlášky. Jack je lepší...
Jde jen o to, jak se ta historka podá.

Příspěvek 08.7.2007 16:08:08
dinokaty1 Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 16
Bydliště: Libčice n/Vlt.
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
že nic neudělal??nebýt jeho tak v Antarktidě je ze staré SG-1 rozmázlá placka někde pod hordou šutrů jak do nich štříleli..a nebýt toho že tam Mitchelova letka přiletěla nebylo by už vůbec nic...bylo to prostě o fous...Jack je fajn ale vážně bych se bez něho už obešla...Tady už prostě nezáleží na tom že se vám Mitchell nelíbí prostě se stím smiřte že tam RDA není a nepruďte...jste všichni jak staříci co se prostě za každou cenu budou vracet do minulosti než aby se smířili s přítomností...když se vám to nelíbí tak se na nový SG nekoukejte a buďte zticha...

P.S.:možná jsem to trochu přehnala ale tohle mě dokáže vytočit...

Příspěvek 08.7.2007 16:41:23
Simon Wells Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 23
Bydliště: Sušice
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
To není o tom, že bych miloval RDA a neobešel se bez něj. Devátá a desátá řada jsou dle mě velmi dobré. Tu Antarktidu jsem zapomněl, za to se omlouvám. Nechtěl jsem tě naštvat...


Teď jsem znovu shlédl 9 a 10 sérii a musím zkonstatovat, že ta moje předchozí kritika byla opravdu hodně přehnaná. Přicházím postavě Cama čím dál víc na chuť, na 100 % sice Jacka nahradit nemůže, ale je hodně dobrej! Většinu těch svých původních výtek beru zpět.
Jde jen o to, jak se ta historka podá.

Příspěvek 19.7.2007 07:36:38
lihkan Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 388
Bydliště: South Park
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
mitchell je pouze nepovedeny klon O´neilla O´neill byl original Mitchell je proste bridil bez O´neilla uz SG-1 nebyla ono a Vala my taky moc nesedi

*Jack* Uživatelský avatar
Chief Master Sergeant
Chief Master Sergeant

Příspěvky: 724
Bydliště: Východní Čechy, Orlickoústecko; nápověda: Je tam vedro jako v tanku!
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Podle mě je Cameron zase nová postava a ne jen nepovedená náhraška O ńeilla, musíte mu dát šanci a koukat na něj z jiného úhlu, pak pro vás bude alespoň snesitelný. Jinak mě trochu mrzí že odešel O´neill, protože to byla originální postava.

Příspěvek 19.8.2007 23:12:56
Dr. Modřenka Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 164
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
2 lihkan: Tvoje názory jsou na úrovni mentálně narušeného šimpanze. :wink:
Konichiwa!

Příspěvek 20.8.2007 14:00:11
lihkan Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 388
Bydliště: South Park
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
HU,huhuhuhuhu iiiiiiiiiiiiiik huh huh huh mimi mitchell br br br bridil hu hu hu iiiiik iiiiiik



Obrázek
Obrázek
má literární tvorba:
Obrázek
Niní ve vaší povídkové sekci

Příspěvek 25.8.2007 21:31:39
B-Rabbit Airman
Airman

Příspěvky: 65
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
nemam nic proti Mitchellovi ale občas su jeho hlášky suché.Obidvaja maju niečo do seba.Keby Mitchell hral od začiatku a Jack teraz prisiel mali byste opacny nazor.

Příspěvek 26.8.2007 16:30:13
lihkan Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 388
Bydliště: South Park
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
no to nemuzes tvrdit oneill je sympatak a vzdicky byl a kdyby tam byl od zacatku nekdo takovy myslim ze bych asi nebyl clenem fora a ani star gate
Obrázek
má literární tvorba:
Obrázek
Niní ve vaší povídkové sekci

Příspěvek 26.8.2007 19:12:07
B-Rabbit Airman
Airman

Příspěvky: 65
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
je sympatak a humorny ale nemozes odsudzovat ludi len kvoli tomu ze niekoho nahradia ja mam rad O´Neilla zbožnujem ho tie jehio vtipy su skvele ale nevybiram medzi nimi

Příspěvek 28.8.2007 14:59:18
lihkan Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 388
Bydliště: South Park
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
stejne ho budu ja tar-ara a spol. nenavidet :thumbsup:
Obrázek
má literární tvorba:
Obrázek
Niní ve vaší povídkové sekci

Příspěvek 28.8.2007 15:25:09
B-Rabbit Airman
Airman

Příspěvky: 65
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
no toto vy a ten vas spolek :)

Příspěvek 28.8.2007 16:59:38
Tar-ara Uživatelský avatar
Major General
Major General

Příspěvky: 3618
Bydliště: Kousíček od Prahy / Cardassia
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Ale rozhodně mě netahejte do toho, že bych ho nenáviděla jen kvůli tomu, že je místo Jacka. To je tak na poslednim místě... :roll: (Jen, aby bylo jasno ;-)).
"Now you're cookin'!" - Milton C. Hardcastle

Obrázek

Příspěvek 29.8.2007 08:18:48
lihkan Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 388
Bydliště: South Park
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
to sem nerekl
Obrázek
má literární tvorba:
Obrázek
Niní ve vaší povídkové sekci

Příspěvek 30.8.2007 15:39:51
Sussan Airman
Airman

Příspěvky: 5
Bydliště: F-M
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Mitchell je fajn, někdy má dobré hlody, obzvlášť v kombinaci s Dannym nebo Valou, ale O'Neill je rozhodně lepší! Na toho nemá nikdo :D :wink:

Příspěvek 08.10.2007 21:59:22
Vlad Dracul Uživatelský avatar
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel

Příspěvky: 2009
Bydliště: Segmentum Solar
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak ten je fakt v pohode 8) vypada i jako mladsi vydani O´Neilla...

Ktery to byl dil, jak Daniel se Sam probirali, ze Cameron je mozna synem
O´Neilla? Myslim ze "200" to byl, a ze se Cameron narodil presne 9 mesicu, po vejletu SG-1 do minulosti, a nejak az moc nahodne ho vybrali do programu X-302 :lol:

Jestli jsou otec a synek, tak je to jasne :D

A primo v dile "200" jsem s nim souhlasil, jak s "emzackym" producentem Martinem probirali film na motivy Wormhole Extreme :lol: , a rikal, ze by tam mela byt spousta zombiku :D

Zombici vyresi kazdy, i sebedebilnejsi scenar, to mel recht

Příspěvek 04.11.2007 10:13:11
Kaithlin Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 355
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Jack byl super a má nej postava z SG-1. Byla s ním legrace, charizmatický... Cameron mi nevadí, ale Jack je Jack a nikdo ho nedokáže nahradit...
Dost mi vadí, že odešel :cry:

Příspěvek 04.11.2007 11:29:49
JuRas Uživatelský avatar
Natrvalo vypovězený uživatel
Natrvalo vypovězený uživatel

Příspěvky: 1821
Bydliště: Království Komety
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Myslím, že kdyby zůstal na hlavně 9. sezonu, tak by se to nehodilo...ta byla taková temná, hodně se kecalo takovýma těma frázema Ori atd. a tam by se ty ftípky fakt nehodili...stačí, když ty ftípky dělal někdo jinej, v 7. serii by to bylo vtipný, ale v 9. a v 10. už fakt ne...ty byly hodně takový vážný...
Obrázek

Příspěvek 04.11.2007 13:34:37
Vlad Dracul Uživatelský avatar
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel

Příspěvky: 2009
Bydliště: Segmentum Solar
Pohlaví: Neuvedeno


Příspěvek 28.11.2007 17:07:24
MUR Airman
Airman

Příspěvky: 22
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
osobně líbila postava O´Neilla víc než Mitchela. Musím říct, že s přechod do 9.série jsem těžce nesl, jelikož to bylo fakt dost naráz. Ale nakonec se z toho i s Ori vyklubala docela jiná atmosféra, která podle mě SG1 přinesla nový čerstvý vítr pod křídla. Škoda jen, že to po 10 sérii ustřihli. Možná mohl mitchel ukázat víc! Uvidíme ve filmech.

Příspěvek 08.2.2008 14:44:28
Spec.Fugaz Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 83
Bydliště: Brnko
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Ehm jen tak rad bych něco řekl............SG 1 se nerozděluje na 1-8řadu a 9-10 řadu je to SG 1 a vždycky bude tento sqělej seriál mě vždycky nadchl a tak to bude i nadále...........změna hereckého obsazení byla nutná ja měl Jacka strašně v oblibě ,ale on to chtěl (myslím že se o tom někde zmínil)na Mitchela sem si zvyk je to dobrej borec a O'neilla přeci občas vidíme doufam ze i v Continuum.
O'Neill:Tak co si myslíš o Ashrakovi Teal'cu?
Teal'c :Myslím že nám něco tají.
O'Neill:A co?
Teal'c :To nevím vždyť to tají.

Příspěvek 08.2.2008 15:15:09
meisterochmi Uživatelský avatar
Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 935
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
ja bych rek ze je to uplne stejny s haskyma a gestama taky jak mava tou rukou.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
PředchozíDalší

Zpět na Postavy

cron