Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra Kultura Seriály Stargate Postavy Je Mitchell lepší, než O'Neill?

Je Mitchell lepší, než O'Neill?

Charakteristiky všech hlavních i vedlejších postav

Odeslat nové téma Odpovědět na téma

Příspěvek 08.2.2008 15:33:11
chrastenka Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 147
Bydliště: Týnište nad Orlicí
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Mitchell je naprostej pitomec :roll: :roll: :roll: Jeho eskapády v Sg-1 jsou otřesné :evil: Farscape mám doma stáhnuté všechny 4 série a nejhorší je právě Mitchell alias Crichton, jako Crichton ještě z nouze,mitchell je protivnej a pitomej uplnej machříček nemám ho rád a není to vůbec dobrej herec :( :(

Příspěvek 15.2.2008 08:31:43
Vlad Dracul Uživatelský avatar
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel

Příspěvky: 2009
Bydliště: Segmentum Solar
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
O'Neill forever! :P Nerikam ze se Mitchell nesnazi (jeho napad propojit zombies se stargate v dilu 200 nebyl spatny :lol: :lol: ), ale proste na generala O'Neilla nema :D

Příspěvek 15.2.2008 12:02:41
Linn Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 321
Bydliště: Praha
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
V mém osobním žebříčku jednoznačně vede O'Neill (se sakra velkým náskokem)... to je bezkonkurenční postava (o herci nemluvě :)). Přiznám se, že jsem taky nebyla dvakrát odvařená z Mitchella - po prvním zkouknutí 9. a 10. řady mě zrovna neoslovil, sice měl nějaké ty světlejší momenty, ale už jen nahrazením Jacka měl dost těžkou pozici. Navíc to prostě vyznělo jako že se snaží O'Neilla napodobit, což pochopitelně není možný ;)
Nedávno jsem se do toho pustila podruhý a přeci jen není až tak tragický. Ještě nedávnějc jsem navíc zkoukla Farscape (kde hraje Ben Browder) a teď už proti Mitchellovi, jako postavě, nechovám žádnou zášť - ne, na O'Neilla stále ani zdaleka nemá, ale už mě pohled na něj neničí :D

Chápu, že je trochu hloupý, poupravit si názor na postavu podle výkonu herce v jiném seriálu, ale... je to tak, prostě Ben není špatný herec, nenapodoboval O'Neilla, ale svým způsobem Crichtona...

Takže, jako postavu mám jednoznačně radši O'Neilla, ale Mitchell ve výsledku není zase taková trága ;)

Příspěvek 15.2.2008 16:52:20
Kaithlin Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 355
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
No, asi mě mnozí budete chtít ukamenovat, ale já mám radši Mitchella. Dřív to bylo jinak, ale teď se z něj nějak stal můj oblíbenec a já ho mám radši než Jacka...
Obrázek

Příspěvek 15.2.2008 18:44:50
Klorel Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 25
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
nemyslím si že Mitchell je lepší než O'Neill.Vtípkama ale i chováním je Jack originálnější....na druhou stranu se Mitchell taky někdy zableskne dobrýma hláškama a ksichty.Ale i tak je pro mě lepší Jack

Příspěvek 17.2.2008 11:54:53
lord diablo Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 302
Bydliště: Nox , Mimbar
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Mitchell nesiaha oneilovy ani po kolena oneil mal 2 krat anticke vedomosti a ako s pomocou nich kontaktoval asgardou a sundal anubisa na to mitchell nema :D
Peace is beautiful and nox forever



Obrázek

Příspěvek 17.2.2008 14:37:15
Kaithlin Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 355
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
To ne, ale já mám stejně radši Cama. Jackíno je ale super :)
Obrázek

Příspěvek 08.4.2008 11:02:02
KATE.DANNY Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 315
Bydliště: Ústí nad Labem
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Na zacatku 9 serie mi Mitchell docela vadil. Dost mi tam chybel Jack. Pak jsem, ale zacala koukat na Farscape a Bena a nejak se muj uhel pohledu na Mitchella zmenil. Musim rict, ze k dobremu.
Takze muj zaver? No O´Neill je "legenda", ale Mitchell neni vubec spatny 8)
Pouze život, který žijeme pro ostatní, stojí za to.
ALBERT EINSTEIN

Přejít ze sna do skutečnosti není tak těžké, je to jedna dvě a člověk se okamžitě přizpůsobí. Těžké je rozhodnout se opustit sen a vstoupit do skutečnosti. Vyžaduje to úžasnou sílu vůle a je to tím těžší, čím víc narostl sen.
JEAN DUTOURD

Příspěvek 08.4.2008 11:38:16
Han Ellen Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 195
Bydliště: říše fantazie :D jinak Přerov...nebo Praha.... nebo Chotěboř... občas Slatiňany
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Připojím se k názoru většiny... Jack byl holt první, stala se z něj legenda, jeho hlášky nemají chybu :D Mitchell přišel jako hrubá záplata a než jsem si na něj trochu zvykla, už končila 10. řada, nic proti němu nemám, ale není to nějak ono :-p
(a Farscape jsem ještě neviděla O.-))
>>>Sen je dobrodružná výprava, na kterou se vydáváme každého večera<<<

Příspěvek 08.4.2008 15:49:06
The Best Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 111
Bydliště: Častolovice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
No dřív sem ho neměl moc v lásce, ale teď sem si sehnal Farscape a změnil sem na něj názor, ale lepší je ve svým seriálu jako je O'neill lepší ve Stargate

Příspěvek 08.4.2008 16:50:17
Destiny Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1226
Bydliště: Pegasova galaxie, Atlantis
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak abych přispěla taky svou trochou do mlýna. O'neill byl první a nezapomenutelný. Na jeho hlášky se nedá zapomenout.

a teď Mitchell. Abych byla upřímná když se v SG poprvé objevil nebyla jsem moc nadšená, protože nahradil Jacka. :( Ale postupem času jsem si ho oblíbila. Jen mě mrzí, že neměl toli prostoru jako třeba ve Farcape. Právě tady se ukázal Ben jako perfektní herec :D
I am proud to be member of Sheppofilclub
Obrázek
Můžeme být jen tím čím jsme. Nic víc, nic míň. (Kahlan Amnell)
Není tak těžké za přítele umřít, jako najít takového, aby umírat stálo za to.

Příspěvek 08.4.2008 20:02:29
Tar-ara Uživatelský avatar
Major General
Major General

Příspěvky: 3618
Bydliště: Kousíček od Prahy / Cardassia
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Neměl tolik prostoru?? Tak to pardon, ale musim se ozvat. Bez ohledu na to, co k němu cítím, prostoru tam měl až dost (příliš, jakoby se snažili dohnat ty roky, co tam nebyl. Furt se to motalo kolem něho, on tam byl za "tu hlavní postavu", všude musel být a do všeho mluvit). To, jakou roli mu napsali, to už je jiná věc. Díky prostoru, která tahle postava dostala, obdržely ostatní postavy prostoru méně. :?
"Now you're cookin'!" - Milton C. Hardcastle

Obrázek

Příspěvek 08.4.2008 20:32:29
Destiny Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1226
Bydliště: Pegasova galaxie, Atlantis
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tar-ara: já to myslela trochu jinak než jsem to napsala (za to se omlouvám) :oops: myslela jsem, že ho moc dobře nenapsali, snažili se ho psát trochu jako Jacka
I am proud to be member of Sheppofilclub
Obrázek
Můžeme být jen tím čím jsme. Nic víc, nic míň. (Kahlan Amnell)
Není tak těžké za přítele umřít, jako najít takového, aby umírat stálo za to.

Příspěvek 11.4.2008 12:19:36
Kate Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 243
Bydliště: kousek od Ostravy
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Myslím, že nejde zcela jednoznačně říct, kdo z těch dvou je lepší, protože oba mají své světlé momenty a v druhé chvíli by je člověk za jediné slovo zavraždil :D
Jack mi v SGC každopádně chybí, to jo, ale proti Camovi ani v nejmenším nic nemám.
Ale rozhodně by bylo zajímavé sledovat, jak by se ti dva snášeli a jaké by byly jejich rozhovory, kdyby v seriálu zůstali oba...
Obrázek

Pokud byste poznali, že světlo svíčky je oheň, jídlo by bylo už dávno vařené.

Follow your heart and never look back. You do that and sometimes life surprises you!

Příspěvek 11.4.2008 14:49:33
Linn Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 321
Bydliště: Praha
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Kate: Možná, že takovou menší ochutnávku dostaneme v Continuu :) Záleží, jak to scénáristé zvládli, ale Jack a Cam si tam vedle sebe snad chvilku pobudou :)
- Linn doporučuje -
Chuck | Castle | Sanctuary | Dollhouse | Californication

Příspěvek 12.4.2008 10:57:11
Kate Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 243
Bydliště: kousek od Ostravy
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Linn: Tak na Continuum se těším snad ještě víc, než na Ark of Truth, i když to se jim taky fakt dost drsně povedlo!!!
Uvidíme, jak se nám hoši předvedou... :D
Obrázek

Pokud byste poznali, že světlo svíčky je oheň, jídlo by bylo už dávno vařené.

Follow your heart and never look back. You do that and sometimes life surprises you!

Příspěvek 16.4.2008 13:57:02
a.n.u.b.i.s Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 167
Bydliště: Liberec
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Prostě hlášky jako ,,díky Rocco" nebo ,,Lucy jsem doma" ,, ukradneš mou prdel a uděláš mé mini já" atd to by asi nikdo nepřekonal ale na druhou stranu je to síla zvyku třeba rda byl symbolem stargate- ještě že ho nehrál kurt russel z původní stargate ale toho by tam asi nedostali... takže mitchell (ben)- to je fuk tak měl strašně oblíbeného předchůdce tak neměl moc šancí ho překonat ale na druhou stranu mitchelovy hlášky taky někdy jdou.. třeba 9x18 ,,Generále potřebujeme Whoopi" nebo ,, Mary Poppins nemá nárok (9x16)" atd Oneill prostě vede na plný čáře.....
Daniel: ,,Jacku myslíš že bys mohl dělat něco jiného než tu trousit nemístné sarkastické poznámky,,
Jack: ,,Fajn chceš sarkasmus: jsem rád že jsem tě poznal,,

Příspěvek 06.5.2008 17:32:08
Slipio Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 10
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Já nevím, jak můžete srovnávat Camerona a Jacka, když to jsou úplne jiné postavy. Nemohli přece z Camerona udělat Jacka.....bylo by to úplně trapné. Jack je prostě nej, ale Cameron a Vala tomu seriálu dodali taky mooooooooc!!! Prostě všichni jsou skvělý, protože jsou každý jiný!!!!! A také není pravda, že 9. a 10. sezona jsou horší, co odešel Jack. I bez něho to bylo skvělé....možná i lepší..........

Příspěvek 09.5.2008 21:25:47
Mart9in9 Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 51
Bydliště: SGC
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
to mylíte vážně s tímhle tématem?????!!! Jasně že O'Neill byl nejlepší, jedinečný a nenahraditelný, 8 let táhnul celej seriál, bez něj to už nikdy nebude ono. Mittchell mu nesahá ani po kotníky, i když se občas snaží zavtipkovat a zalíbit se fanouškům SG, tak to vypadá hrozně křečovitě a nuceně. A to ani nemluvím o zmršeným českým dabingu. Už aby byl Continuum kde se vrátí JACK O'NEILL!!!!!(bohužel tam bude i Mittchell :(

Příspěvek 09.5.2008 22:23:00
Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Jestli jsi to tu četl celé, tak uvidíš, že někteří to myslí natolik vážně, že mají Mitchella i rádi :wink: Třeba já. Miluju Bena Browdera a v 10. sérii byl jeho Mitchell hodně dobře dělaný, resp. zahraný.
Jsem ráda, že se v Continuu sejdou, ale upřímně, budu víc sledovat Mtichella, než Jacka :D
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Příspěvek 09.5.2008 22:29:13
Blackhoool Airman
Airman

Příspěvky: 41
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
micthel neni spatny ze zacatku se ta jeho role zdala tak jak uz tu nekdo zminoval krecovita ale bohuzel jack je jack on si vymyslel svoje jouky sam sam je zahral doplnoval je jak se mu zalibil za to mitchel je ma uz vymyslene proto nejsou tak vtipne samozrejme jack je nej ale mitchel taky neni spatne na nektere udelal spatny dojem protoze nahradil jacka a mel si myslim podle scenaristu nahrazovat jacka coz se jim nepovedlo tak to skusili jinak:D

PS: berte na tohle veliky ohled psal sem to po 9 pivech xD

Příspěvek 10.5.2008 01:25:16
a.n.u.b.i.s Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 167
Bydliště: Liberec
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
jack je cool a za to se neomlouvej to dělám občas teda často taky a mám tam každopádně víc chyb...
Daniel: ,,Jacku myslíš že bys mohl dělat něco jiného než tu trousit nemístné sarkastické poznámky,,
Jack: ,,Fajn chceš sarkasmus: jsem rád že jsem tě poznal,,

Příspěvek 11.5.2008 13:06:32
Tar-ara Uživatelský avatar
Major General
Major General

Příspěvky: 3618
Bydliště: Kousíček od Prahy / Cardassia
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Co jsem si všimla, Mitchella mají lidi rádi (ne všichni, ale velká část) dost proto, že spíš než na Mitchella myslí na "toho chlápka" (John C*něco*) z Farscape a ztotožňují si ho s ním (a to až moc...občas si říkám, že v SG žádnýho Mitchella nevidí, jen "špatně napsaného Johna"). Chtěla bych vědět, jak by se to lišilo, kdyby žádný Farscape neexistoval (čímž neříkám, že by ho všichni nesnášeli, to rozhodně ne).
"Now you're cookin'!" - Milton C. Hardcastle

Obrázek

Příspěvek 11.5.2008 13:28:39
Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak mně Mitchell nevadil ani předtím :wink: Farscape jsem viděla až někdy po 9. řadě SG1 a Mitchell mi rozhodně nevadil. Asi jsem jeden z mála lidí, kterým změna v SG1 nevadila a naopak jsem ji uvítala. Tím neříkám, že jsem neměla ráda Jacka a mnohem radši bych viděla vystřídané...jiné...postavy, ale prostě změna to byla fajn.
Těmi narážkami na Farscape chci *já* říct, že Ben je vynikající herec a v SG1 zkrátka promrhali jeho potenciál (jak to oni umí s každým hercem)
Naposledy upravil Klenotka dne 17.6.2008 12:37:35, celkově upraveno 1
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Příspěvek 17.6.2008 11:35:44
Warrior.Keyla Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 19
Bydliště: Czech Republic
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Každý má něco do sebe! nebudu tvrdit, že Jacka nemám od začátku ráda a tak... ale Cam mi vůbec ale vůbec nebaví. Nakonec jsem si ho vskutku oblíbila. A možno říct, že i více než Jacka. Oba jsou ale naprosto good. A ani se nedají sorvnávat, jak to každý dělá... :wink:
Obrázek

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
PředchozíDalší

Zpět na Postavy

cron