Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra Kultura Seriály Stargate Postavy Je Mitchell lepší, než O'Neill?

Je Mitchell lepší, než O'Neill?

Charakteristiky všech hlavních i vedlejších postav

Odeslat nové téma Odpovědět na téma

Příspěvek 04.12.2006 13:08:18
Aqua52 Airman
Airman

Příspěvky: 7
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Já nevím, ale myslím si, že takovéhle srovnávání nepřinese nic hodnotného. Někteří si tu jen uleví (zbyteèně sprostě) a podle mě, jen ukáží svou omezenost. Tím nechci říkat, že nemají právo na vlastní názor. I v životě poznáváme nové lidi a srovnává je někdo z vás? Já to nedělám. Každý je jiný a tak je to i s Mitchelem a O'neillem. Přišli v jiné době a jsou to dvě nezávislé osobnosti. Stejně pořád říkat jak dřív byla SG1 lepší není moc objektivní. V 15 taky řešíte jiné problémy než v 25, ne?

Příspěvek 04.12.2006 16:08:01
Raynor Uživatelský avatar
Major General
Major General

Příspěvky: 3683
Bydliště: Hranice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Jinými slovy je podle tebe SGčko jen pro děti chodící na základní školy?

Jsem rád, že jsem nezůstal osamocen se svým názorem, že na zkousnutí Mitchella musíte znát to, co nesmím říct :-)
Obrázek
Nový díl SGO? Konec světa na obzoru...
SGO S1E18 INSURRECTION, part 2

Příspěvek 04.12.2006 19:30:05
Aqua52 Airman
Airman

Příspěvky: 7
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Ne, tím jsem chtěla říct, že po deseti letech člověk nemůže chtít, aby seriál byl stejný a byly v něm stejné postavy. Tak jako v životě se za 10 let změní spousta věcí. Proto je hloupost porovnávat O'neilla a Mitchella...

Příspěvek 04.12.2006 19:37:09
Raynor Uživatelský avatar
Major General
Major General

Příspěvky: 3683
Bydliště: Hranice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Podle mě to není pravda. Přece když se na Pulp Fiction podívám dneska, tak mi za 10 let nebude připadat lepší nebo horší kvůli tomu, že jsem starší. Samozřejmě je nutno brát nějakou spodní linii...
Obrázek
Nový díl SGO? Konec světa na obzoru...
SGO S1E18 INSURRECTION, part 2

Příspěvek 04.12.2006 20:20:42
bob 1 Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 917
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
za 20 let bohužel Anderson důchodce takže i Oneil důchodce :D a máto bejt pořád stejný jako první série :lol:
Já nevím, ale myslím si, že takovéhle srovnávání nepřinese nic hodnotného. Někteří si tu jen uleví (zbytečně sprostě) a podle mě, jen ukáží svou omezenost. Tím nechci říkat, že nemají právo na vlastní názor. I v životě poznáváme nové lidi a srovnává je někdo z vás? Já to nedělám. Každý je jiný a tak je to i s Mitchelem a O'neillem. Přišli v jiné době a jsou to dvě nezávislé osobnosti. Stejně pořád říkat jak dřív byla SG1 lepší není moc objektivní. V 15 taky řešíte jiné problémy než v 25, ne?
toto si myslim že je kvalitní příspěvek

Příspěvek 04.12.2006 20:57:12
Phebeus Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1121
Bydliště: Země ,ale kvuli válce s Ori Al'Kesh
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
No těžko se to dá opravdu srovnat ,protože za prvý Mitchell je mladší a má jiný chovaní a One'll byl starší a něco víc zažil než Mitchell .Oba jsou dobrý .Prostě je Mitchell jinej než One'll a nechápu jak to mužete srovnat :? protože sem někdo plete i Farscape.
Obrázek

Příspěvek 04.12.2006 20:57:41
Aqua52 Airman
Airman

Příspěvky: 7
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Raynor píše:
Podle mě to není pravda. Přece když se na Pulp Fiction podívám dneska, tak mi za 10 let nebude připadat lepší nebo horší kvůli tomu, že jsem starší. Samozřejmě je nutno brát nějakou spodní linii...


Ale já nemyslela, že se ti změní vkus, ale to, že prostě máš jiné problémy, které řešíš a poznáváš různé lidi. Stejně tak je to i ve Stargate. Je tam určitý časový vývin, který se nedá opomenout. Přesně tak, jak to řekl bob 1. :D

Příspěvek 05.12.2006 13:21:44
kutas Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 368
Bydliště: Záryby
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
ja myslim ze O'neill je o dost lepsi ale hlavne Mitchell musel od prvniho dilu 9 serie jit v tempu jake nastolil O'neill a bylo na nem videt ze proste na to nema (az teda postupem casu se vypracovava)
nejlepsi dil SG-1 je 9x20 a nikdo mi to nevezme

Příspěvek 06.12.2006 01:21:15
georgAnubis Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 41
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Myslim, že je zbytečný se tady dohadovat o tom kdo je lepší a kdo je vůl, protože sou to dva jiný charaktery a to že Mitchell přišel po O'neillovi nutně neznamená, že jeden z nich je hnedka špatnej a druhej zase dobrej. To je jak už tady padlo, jako by ste chtěli srovnávat Valu se Sam, takže pokud jde o to kdo je lepší, já si myslim že ani jeden, O'neill je prostě O'neill a Mitchell je Mitchel.

Příspěvek 06.12.2006 07:49:31
Raynor Uživatelský avatar
Major General
Major General

Příspěvky: 3683
Bydliště: Hranice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Ale no tak. Jsou dobré a špatné charaktery, dobře napsané a špatně napsané. Sympatické a méně sympatické. Přiznejte si sami sobě, koho máte raději. Nemusíte to psát sem, ale přístup "vždyť to nejde porovnávat" je přece úplně mimo.
Obrázek
Nový díl SGO? Konec světa na obzoru...
SGO S1E18 INSURRECTION, part 2

Příspěvek 06.12.2006 11:10:15
Aqua52 Airman
Airman

Příspěvky: 7
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Podívej, tak si klidně srovnávej, když Tě to baví. V něčem je lepší Jack v něčem Cam, ale proč bych musela mít nutně někoho raději? A opravdu si myslím, že dva lidi prostě nejdou srovnávat...

Příspěvek 06.12.2006 19:25:18
kutas Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 368
Bydliště: Záryby
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
uplne vklidu se daj srovnavat!
Kdo znich byl lepsim vedoucim SG-1??
O'neill 90%
Mitchell 10%
nejlepsi dil SG-1 je 9x20 a nikdo mi to nevezme

Příspěvek 06.12.2006 21:43:57
Garcy Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 1
Bydliště: Praha, Tauri
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Srovnávat samozřejmě příliš nejdou.
O'Neill hrál v osmi sériích hlavní postavu (jakožto velitele SG-1), zato Mitchell jen ve dvou sériích.
Jde také ale poznat, že se autoři snažili dát Camerona jakožto náhražku O'Neilla, bo ve scénáři jsou dost scény dost podobné O'Neillovu chování, a taky Cam obsadil post největšího jokera, to mi na něm sedí.
O'Neill mi na začátku deváté série chyběl, ale nakonec jsem si na Mitchela zvykl a mám rád i jeho... (jinak víte, že je jeho představiteli přes 40?)
Obrázek

Obrázek

Příspěvek 06.12.2006 22:42:23
HeFeLe Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 4
Bydliště: Křtomil
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
No uz kdyz chodival McGywer tak jsem to sledoval jen kvuli RDA a byl jsem nadsenej, kdyz prisel film SG bylo to fajn ale az s nastupem SG-1 a RDA to byl ten pravej narez, i kdyz to je trochu OT. Proste, O'neill je jen jeden a nikdo se mu v SG- 1 nemohl rovnat. Mittchel neni spatnej ale jak jiz bylo receno tak to neni ono.

Jackovy hlasky jsou snad legendarni, proto se priklanim jednoznacne k O'neillovi.
Dr. Zelenka - I'm trying, doprdele!!

Příspěvek 25.12.2006 13:41:57
Jonas Uživatelský avatar
Chief Master Sergeant
Chief Master Sergeant

Příspěvky: 726
Bydliště: planéta Langara
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Aqua52 píše:
Podívej, tak si klidně srovnávej, když Tě to baví. V něčem je lepší Jack v něčem Cam, ale proč bych musela mít nutně někoho raději? A opravdu si myslím, že dva lidi prostě nejdou srovnávat...


Presne tak, takéto veci porovnávať je úplná blbosť.
Obrázek

Příspěvek 02.1.2007 15:27:24
Farley Airman
Airman

Příspěvky: 71
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Jop.
Myslím si taky že jsou to odlišné postavy, které se nedají srovnat, ale Mitechell mi vyslovene nevadi. Nema tolik hlasek, to je fakt, ale nekdy z nej neco vtipnyho taky vypadne.
Jen nevim jak to bylo s tim 1969. O'Neill je fakt jeho daddy nebo to bylo jen vrámci 200?
Teal'c: "Where is rest of your team, collonel Mitchel?"
Mitchell: "Eaahmmm ... Actually it's still kind of SG-me..."
:-D

Příspěvek 02.1.2007 15:35:26
Vincenzo Airman
Airman

Příspěvky: 5
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Já myslím, že O'Neill už byl v SG za blbce, jeho připomínky už nebyly tak vtipné jako dříve, je dobře, že odešel.

Mitchell je podle mě lepší, větší profík a i když méně vtipů, tak zase lepších.
Myslím, že právě on tomu dodal úroveň. :wink:

Jasně, dřív byl O'neill v pohodě, ale nemůže tam přece být až do své smrti. :shock:

Příspěvek 02.1.2007 16:01:24
mkaldam Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 24
Bydliště: Zahrádky
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
koukam ze mitchela nema nikdo rad, ale neni tak hroznej. oniellovi se nikdo nevirovna, takyze i kdzbz tam bvzl sebe lepsi herec fur ho budete nenavidet

Příspěvek 02.1.2007 16:23:23
Cam Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 29
Bydliště: Cheyenská hora
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Myslím si že Cam zatím nemá na Jacka, ale co není může být :P
Landry:Máte dobrý čas, plukovníku.

Cam:Jo, to proto, že jsem vyjel brzy.
U pošty jsem špatně zahnul, asi po hodině jsem si vzpomněl na trénink speciálních jednotek a zjistil jsem, že jsem se ztratil.

Příspěvek 02.1.2007 17:04:49
kronos Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 349
Bydliště: Ostrava, Země
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Myslím, že jsou tak na stejno, každý je v něčem horší a v něčem lepší. Ale Jack se mi zdal lepší :)

Příspěvek 02.1.2007 21:19:07
Aqua52 Airman
Airman

Příspěvky: 7
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Vincenzo píše:
Já myslím, že O'Neill už byl v SG za blbce, jeho připomínky už nebyly tak vtipné jako dříve, je dobře, že odešel.

Mitchell je podle mě lepší, větší profík a i když méně vtipů, tak zase lepších.
Myslím, že právě on tomu dodal úroveň. :wink:

Jasně, dřív byl O'neill v pohodě, ale nemůže tam přece být až do své smrti. :shock:


Teda klobouk dolů, že jsi v O'neillovské náladě řekl něco nelichotivého;) Nesouhlasím na 100%, ale něco na tom je :wink:

Příspěvek 02.1.2007 21:23:16
Pan Citron Uživatelský avatar
Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 806
Bydliště: Brno nebo Gallifrey (Mám v tom trochu zmatek)
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Mě se zdají dobří oba. Možná jack byl o trochu lepší, ale asi to bude tím, že O´neill tam byl 8 sezon a Mitchell jen dvě.
ADRIC WILL FALL

Příspěvek 09.1.2007 15:59:58
PetrCBR Airman
Airman

Příspěvky: 3
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Ja bych neresil jestli je lepsi O'Neil nebo Mitchell. Jsou to 2 naprosto rozdilne osobnosti a kazda ma sve. O'Neil byl vice svuj a choval se prirozene v kazde situaci (at uz to byl rozhovor s nadrizenym, nebo grilovani na verande). Jasne, ze jeho prirozenost byla skvele "napsana" a byla s nim v kazde situaci sranda, ikdyz jen mlcel :D .
Mitchell mi prijde vice vojensky a rozhodne to neni takovy rebel jako O'Neil. Nic to ale nemeni na tom, ze svou roli hraje dobre.
Me samotnemu je lito, ze RDA ze serialu odesel, ale chapu to a nezbyva nez to respektovat. Za to ale nemuze nova postava Mitchella, ktera byla postavena pred tu nejtezsi vec v celem serialu .... nahradit nenahraditelneho.

Petr

Příspěvek 13.1.2007 16:38:04
col.O'neill Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 27
Bydliště: Colorado Springs USA
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Blackthunder píše:
Raynor píše:
Mitchell není lepší než O'Neill, příjde mi horší. Nicméně Ben Browder je skvělý pro každého, kdo viděl Farscape a to zpětně zvyšuje úroveň Mitchella, takže pro mě jsou (po zkouknutí FS) za stejno.


Tos krapet přehnal ne? :shock:

Jinak můj názor na Mitchella je jasnej - Je to totální hovodo který odebralo SG na kvalitě. Celkově ho nesnáším.

A teď si na něj trochu zanadáváme Je to:
Toto je spoiler!!!:
píííp pííííp ppííííp pííííp píííp pííííp ppííííp pííííp píííp pííííp ppííííp pííííp píííp pííííp ppííííp pííííp píííp pííííp ppííííp pííííp píííp pííííp ppííííp pííííp píííp pííííp ppííííp pííííp píííp pííííp ppííííp pííííp


ááá to je úleva :lol:

No jo jenže stejne bylo potreba Jacka(RDA) nekym nahradit ne i kdyz je pravda ze u me taky vede Jack ale Mitchell neni taky spatnej
plk. Jack O'Neill: "Víte dokážu se orientovat v celé galaxii, ale ve Washingtonu se vždycky ztratím."

Příspěvek 13.1.2007 16:46:01
Mirra Uživatelský avatar
Senior Master Sergeant
Senior Master Sergeant

Příspěvky: 673
Bydliště: Tlučná (u Plzně) / Mantichorské království
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Ať už si vymýšlíte jakýkoliv důvody, nesnášíte Mitchella, protože nahradil Jacka. Takhle by vám vadil každej. Mně osobně Jack chybí, ale Mitchell je taky dobrej. Mohlo to dopadnout daleko hůř...
Obrázek
Star Trek Atlantis vyšel Part VI 1x02
viewtopic.php?t=4621

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
PředchozíDalší

Zpět na Postavy

cron