Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra Pokec nejen o seriálových technologiích Obecné Různé konce SG1

Různé konce SG1

Diskuze nezapadající ani do jedné z výše uvedených kategorií.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Příspěvek 12.7.2010 20:27:35
MC Michael Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 34
Bydliště: Frýdek-Místek
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Bylo by to lepší, série s Ori jsou asi jako když máš rád nějakou písničku z 80-tých let a nějakej DJ ji zremixuje do elektrické hudby. Na poblití :!: Série s Ori byly nejnudnější dva dny v mém životě.
So, I'm (normal?) SG Watcher...OK don't lie... I'm SG maniac xD My other favourites serials are The Simpsons, MacGyver, Knight Rider, Futurama, Star Trek..... for now I'm looking for new episodes of SGU.

Příspěvek 14.7.2010 18:08:14
BigQ@123 Uživatelský avatar
Chief Master Sergeant
Chief Master Sergeant

Příspěvky: 787
Bydliště: Okres Kolín
Pohlaví: Muž
Odpovědět s citací
 
Co říct?? Proč se vždy musí zrušit to lepší. Ten 2 a 3 to mi ani nevadí, že to vynechali. A k tomu prvnímu. Nepřijde vám, že ty mola jsou moc tenký?? Možná se mi to zdá kůli tomu teplu. Působí to dost křehkým dojmem podle mě. Kdyby byly tlustší, tak by to rozhodně nevadilo. Taky by se ty mola daly propojit jako to je u originální Atlantis, kterou známe (Tak jako to je u těch dvou co jsou v jednom záběru spojené a v dalšim zase ne a pak zase jo. Je to ta jedna z mnoha grafických chyb :roll: ).

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Předchozí

Zpět na Obecné