Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra Pokec nejen o seriálových technologiích Obecné Kde jste poprvé k Hvězdné bráně přišli?

Kde jste poprvé k Hvězdné bráně přišli?

Diskuze nezapadající ani do jedné z výše uvedených kategorií.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Příspěvek 08.10.2007 22:03:20
Vlad Dracul Uživatelský avatar
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel

Příspěvky: 2009
Bydliště: Segmentum Solar
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Asi to bude ostuda, ale ja se o Stargate dozvedel az z HLOVY, nebo jak se to pise. :oops: :roll: :lol:

Ale od te doby jsem totalni fanatik, a bombarduju HLOVU dotazy, kdy zacnou vysilat i Stargate Atlantis, a at uz neblbnou a doodvysilaji i posledni radu Andromedy. Sice to na Stargate nema, ale HLOVA ma zlozvyk vsechny rady odvysilat, a pak treba tri roky pauza nez daji reprizu i s tou posledni radou.

Kapitalisticti zmetci! :evil: :lol:

bobas52 Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 11
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
můj prní díl si nepamatuju ale když to vysílali na nově(asi tak rok,dva) tak sem se o tom bavil s jednim kámošem a já sem se trošku smál ale pak se mi nějako seriál chytnul.A nejradči sem měl sh1 ale když sem se dozvěděl o atlatis tak sem si pořídil satelit a čumim na AXN a brány mám dostatek.

Air Force Uživatelský avatar
Colonel
Colonel

Příspěvky: 2866
Bydliště: Praha - Smíchov
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Někdy kdysi jsem v TV zahlídnul kus jednoho dílu - byl to ten s kvantovym zrcadlem - a ještě jsem si myslel, že je to film, ten jsem viděl o pár let později (taky v TV) a hrozně jsem se divil, že tam to zrcadlo neni :lol:
Později - to jsem byl tak ve čtvrtý třídě - to začli zase dávat v TV akorát v době, kdy jsem chodil domů ze školy ... to byli dycky kvalty abych stihnul začátek :-D
Neviděl jsem to ale od prvního dílu, to až když mi to kamarád půjčil na VHS.

Pak jsem se doslechl o Atlantis (už měla dvě série, takže relativně nedávno), že prej tam lidi přijdou k nějaký Antický technologii a je to mazec ... tak jsem googlil, až jsem vygooglil tenhle web hehe :-) To se ještě na titulní stránce válely torrenty :-)
Obrázek

Vanguard Major
Major

Příspěvky: 1861
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Párkrát jsem kdysi dávno zahlédnul reklamu na Primě, ale nevěděl jsem o co jde, protože na Primu jsem nekoukal, tenkrát to bylo pro mě jen hnízdo divných německých kriminálek a telenovel :D ... až později o tom začala spolužačka básnit, tak jsem se začal dívat.. tuším že můj první díl byl ten s objevením antarktické brány. Mno co, vzalo mě, tak jsme se do toho s kámošema zažrali a trpěli jsme vždy když to Nova přestala vysílat :) ... Atlantis přišla později, když jsem na ní náhodou narazil při projíždění databáze WinCheateru a až mnohem později (dva roky zpět) jsem našel odvahu stáhnout první díl. Chytlo mě to okamžitě a během jediného dne jsem sjel celou první řadu. Celé prázdniny jsem pak nedělal nic jiného než sledoval Stargate :D

Promethea Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 200
Bydliště: Slovensko
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Asi pred rokom, dvoma, moja sestra kukala na nove Gilmorky. Jej frajer kukal s nou a ked sa to skoncilo kukal SG. Ja som najprv nerozumela o com to je, preco ma "ten cernoch zlate oko na cele." Postupom casu som tomu rozumela stale viac a viac. Potom od asi 6. serie som nevynechala jediny diel. A kedze som nevedela ako sa to zacalo, zacala som to pozerat na nete od zaciatku. Potom to slo so mnou dolu vodou. Obcas, ked som prisla za kamoskou, zistila som, ze cela jej rodina to miluje a jej brat je strasny zavislak. Tak sme to pozerali na AXN. Pamatam si, ona pisala diktat, kedze slovencine nerozumela a ja som jej ho opravila. Pri tom som pozerala SG1 10x18 - Rodinne puta. Na konci prisla ta super scena. My sme zdvihli hlavy, pozreli sme sa na seba, pozreli sme sa na TV a ked sa to skoncilo, tak sme sa zacali strasne smiat :D . Pocula som o nejakom SGA, ze je to pokracovanie, tak som si to kukla. Avsak to sa neviazalo na 10seriu SG1, ale na asi 8., tak som chvilku nechapala. A asi pred tyzdnom mi kamoska povedala: Ty si este vacsi zavislak ako moj brat! A teraz je tu SGU. Nie je to uzasne ako SG1 a SGA, ale pozeram to. Hviezdnu branu milujem.
Naposledy upravil Promethea dne 17.12.2011 16:38:53, celkově upraveno 1

miki Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1051
Bydliště: TARDIS
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
já sem se na SG díval na nově když sem byl malej,ale pak to začali dávat znovu(asi před rokem) a já sem občas stíhal díly a jeden sem nestihl a tak sem si to vygooglil a začal se dívat online...dodíval sem celý SG-1 a pak sem si stáhl SGA...
Obrázek <-- watch it!
Obrázek
Obrázek
Obrázek

sasa.cz Technical Sergeant
Technical Sergeant

Příspěvky: 459
Bydliště: Kladno, Destiny
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
já nato koukal když sem chodíval do školky... od té doby mi stále vrtalo hlavou na co sem to koukával když sem byl malej... až ve 15 letech mi tátoj řekl že dávají v TV Hvězdnou Bránu, já si myslel že je to ten úvodní film tak sem si to pustil ale byl to seriál který sem skoro vůbec neznal, po zhlédnutí toho dílu sem tím byl tak fascinován že sem si to musel začít stahovat od 1 dílu z netu koukat nato a hned nato sem začal dělat sg mód... po dokoukání sg1 sem přešel na sga.
Obrázek
My Battlefied II Online Profile :
http://www.bf2stats.net/player/93988026/

AS Vápenka....
Co Máte v plánu ?
Mít plán....

St0rm Uživatelský avatar
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel

Příspěvky: 2366
Bydliště: Studénka
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Kdy sem viděl film si ani zdaleka nepamatuju, ale co vím, tak seriál sem sledoval od prvního dílu, nakonec sem musel buď tajně nebo u kamaráda, protože mamka šla zrovna kolem televize když Apofis strkal hada do nahé ženské. Bylo mi možná 11 let a řekněme, že to rodiče neunesli :D Atlantis mi ukázal kamarád ještě než sem viděl 7.sérii ( Do 6. jsem byl lumík závislý na TV vysílání :D ) tak si tam prohrabávám net a helemese "sga-project.com" a dokonce mají i linky na 7.sérii. Od té doby se to se mnou vezlo z kopce, každý týden refreshování fóra kvůli novým dílům a absťákdy když se náhodou neoběvil :!:

BigQ@123 Uživatelský avatar
Chief Master Sergeant
Chief Master Sergeant

Příspěvky: 787
Bydliště: Okres Kolín
Pohlaví: Muž
Odpovědět s citací
 
Tak já se k tomu dostal si nějak takhle (Ouu to bude dlouhý).

Asi jako první jsem viděl film z 94týho. Ale to už si moc nepamatuju kdy to tak bylo. Taky mam z doby před rokem 2007 nějké útržky, když jsem nějakej díl chytil na Nově. Pak Nova nějak v tom roce 2007 vysílala 7 řadou SG. Už nevim jestli to byla tehdy premiéra nebo repríza. Bylo to někdy na jaře snad duben/květen myslim. Prostě jsem přišel ze školy a pustil TV a tam jsem viděl nějaký letouny jak se fajtěj ve vesmíru u nějaký lodi. To byl zrovna začátek sedmí řady. Další den jsem ještě ztihl vidět ten díl jak sestřelily Anub. MS nad Kewlonou. A pak mě to nějak chytilo. Nejdřív jsem vždy stihnul asi tak půlku epizody. Kůli škole jsem vždy přijel domu v půl čtvrtý. Pak nějak myslim od osmé řady jsem začal nahrávat na video. Tak vělijak jsem surfoval po netu a začal jsem objevovat tento svět, který mě přivedl ke sci-fi. Stránky s ruznými techy atd. objevení SGA-P (O foru jsem ještě tehdy nevěděl).

Po skončení 10 řady to pak nějak ochablo, ale to se změnilo v roce 2008 v září, když začali vysílat SG od začátku. Tentokrát už jsem nevynechával žádný díly a poctivě jsem nahrával, až do konce sedmý řady. Ale pak příšel konec analogu a přechod k digitalu, a tak jsem začal stahovat SG-1 osmou a dál. Ta však ale první nebyla.

Ještě předtim v prosinci 2008 jsem začal koukat na SGA. Začal jsem stahovat z jednoho fora kde jsem to náhodně objevil a taky jsem náhodně zjistil že to má i českej dub.Zrovna to začala tehdy vysílat právě AXN Sci-fi. Taky jsem se hodně začal zajímat o SGA-p.

Postupně jsem se tady zaregistroval a po čtyřech řadách sga jsem objevil, že tady jsou odkazi na všechny řady :shock: . Na pátou řadu v cz už jsem nečekal a tak jsem si nastahoval 5 řadou s cz titulkama díky tomuhle foru :D . No to je asi vše pak se objevila SGU, ale to už je současnost.

No a to je asi vše. Je to nějaký složitý ta historie. Blbě se mi to vypisuje. Ale jak vydíte jsem docela čersvej v oblasti sci-fi :oops:
Naposledy upravil BigQ@123 dne 25.2.2010 23:36:26, celkově upraveno 1

D.Dušek

Odpovědět s citací
 
Kdysi ve školce jsem viděl film "Hvězdná brána". Tenkrát mi kamarádův strýc půjčil i tuším prvních pár dílů první řady. Začali jsme si s ostatními dětmi ve školce hrát na SG1 a od té doby jsem tím naprosto posedlý :).

jirka16 Uživatelský avatar
Chief Master Sergeant
Chief Master Sergeant

Příspěvky: 740
Bydliště: Telos lV
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
bylo mi nějak osm, devět nevím. s kámošem jsme se nudili a tak jsme zašli k němu zkouknout titanik, ale než to spustil ukázal mi natočený úplně první díl seriálu. moc jsem to nechápal ale o pár let později jsem na to začal koukat když to dávali na nově. do dneška mám zmáknutý všechny díly i s filmama
Evil is a word used by the ignorant and the weak. The dark side is about survival. It's about unleashing your inner power. It glorifies the strength of the individual." ―Darth Zannah

Qui-Gon Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 257
Bydliště: Země
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
No já jsem viděla pár dílů už v první nebo v druhé třídě na základce. Pamatuju si ten díl, jak se Teal'c odstěhoval a byl obviněn z vraždy a ten jak Daniel objevil univerzální jazyk a propadla se ta brána.(neukamenujte mě, ale myslela jsem si, že je to nějáká kriminálka či co :oops: .)
No a pak mě zpátky ke Star Gate přivedli dva kámoši, když mi bylo čerstvě jedenáct. On je to sice jenom rok co Hvězdnou bránu tak důvěrně znám, ale od té doby je ze mě strašný závislák.(A od té doby o mě taky kámoška říká, že jsem computer addict. :D )
Vědět málo je nebezpečné.
Vědět mnoho také.

-Albert Einstein

Remmani Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 56
Bydliště: Praha
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Jednoduše o kámoše.
Obrázek
Obrázek
Obrázek

soldier Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 106
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Nevim tak v 10 rocích jsem ji poprvé viděl.A pak jsem viděl snad každý díl :D :D
Naposledy upravil soldier dne 02.7.2010 09:06:58, celkově upraveno 1

bindina Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 244
Bydliště: puddle jumper zaparkováný za našim domem
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
No jako první jsem viděla dil kdy tam přišla vala bylo mi asi 8 let :D ,podívala jsem se asi na 3díly a pak jsem přestala,pak jsem stargate asi 5 let neviděla následovně jsem se začala dívat pravidelně.Na atlantis jsem se začala dívat před rokem a pul,film jsem viděla minulý rok to jsem se podívala i na archu pravdy a continum,od té doby žeru atlantis,sg1 už mě moc nebaví ale možná se o prázdninách začnu dívat na universe :wink:

Tak tohle byly mé krušné začátky :)
nyní pokračuji na mé povídce: Stargate trochu jinak
viewtopic.php?f=27&t=7920

a na nové povídce z prostředí neovladatelné vesmírné lodi která míří směrem k černé díře a z níž není možnost úniku(zatím nemá jméno)

Puk Uživatelský avatar
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel

Příspěvky: 2007
Bydliště: Košice
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
:smile: Bol som maniak do filmov a chodil som po predajniach. Tam som uvidel: Stargate:Hviezdna brána s Kurtom Russellom, prečítal si o čom to je a kúpil. :lol:

NewAsgard Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1052
Bydliště: Moje mateřská loď.
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
K SG-1 jsem došel už hóóóódně dávno. Dávali to na Nově. Jediný co si pamatuju je že tam Teal'c běhal s tyčovkou a nad hlavou mu lítal Al'kesh :D Pro mě druhej díl jsem viděl v nemocnici. To bylo podobný, zase tam běhal Teal'c ale tentokrát mu byl po boku Bra'tac. Postupně jsem se o tom dovídal víc a pak jsem viděl asi polovinu 4.série. No a pak si brácha od kámoše půjčil Atlantis a chytlo mě to. O Universe se všude psalo takže to nebylo zas tak složitý k tomu přijít. Toť má historie. :yes:
Obrázek
Povídka První hrozba
Pokud tě štve, že zrušili SGU, hoď si tohle pod podpisu.

"If I must tear you apart Shepard, I will." - Harbinger (Mass Effect 2)

Eduardo8 Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 51
Bydliště: Cheyenne Mountain Complex
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
když sem byl ve třetí třídě pustil jsem televizi a náhodou tam šla zrovna hvězdná brána SG-1 zalíbila se mi a dívám se na ní do teď
92% teenagerů poslouchá Hip-Hop. Pokud patříš mezi těch zbylých 8%, hoď si tohle do podpisu.

SETHman Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 72
Bydliště: Má mateřská loď
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Já viděl film a hrozně mě bavil, asi 7x sem se na něj koukal dokola. Myslel jsem si :jako: konečně nějaký sci-fy co za něco stojí :jako: . Pak sem náhodou asi o rok déle viděl díl Děti bohů 2. část a za delší dobu díl Seth. Tak sem se kouknul na net a zjistil, že o Sg je seriál no tak sem ho začal sledovat.
Kámoš, který měl AXN mi řekl o sga, tak sem to honem vyhrabal na nějakých stránkách, zrovna dávali myslim ponoření .
No a universe, o tom se všude psalo takže to nebylo těžký se o něm dozvědět.
2012- tik ťak, hodiny tikají.

Obrázek
UZNÁVÁM:
|SG-1||SGA||SGU||SGO||SGCA|
SG: Explorers má povídka
http://www.sga-project.com/forum/viewtopic.php?f=27&t=8547&p=303309#p303309

Veris Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 56
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
já se na stargate díval od malička s tátem na nově (on teda má radši star trek..:D) brána začínala když jsem přišel ze školy... pozdějc jsem začal stíhat už jen půlku dílu protože jsem do školy dojížděl tak jsem se na stargate začal dívat na netu... tak jsem se dostal i k sga
Obrázek
Obrázek

1. díl SGS - 1. 10. 2010!!!
http://sgs.webz.cz/epizody_1serie.html

Wornos Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 308
Bydliště: Turany(Slovensko)
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Ja som na SG narazil v televizii asi pred 5 rokmi.
Po par dieloch ma to chytilo ale fanatikom som sa stal asi pred 2 rokmi.
Smutne je ze najprv som videl tych par dielov az potom film.
Obrázek

-Jack O Neill- Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 141
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Já jsem na SG narazil asi před třemi lety - O velkých prázdninách jsem neměl co dělat, tak jsem se na to díval. Jakmile prázdniny skončili, tak jsem to přestal sledovat - Nevím proč? Pamatuji si, že to bohužel byla desátá série.

Rok nato přišli další prázdniny a já se opět díval (pravděpodobně SG-1 pátá-šestá série). Začal se mi líbit O'Neill atd. Jakmile prázdniny skončili, tak jsem si řekl, že si díly budu nahrávat (V čase vysílání jsem měl školu). Bohužel na Nově přepli na SGA. Chvíli mě to mátlo, protože jsem si tehdy velmi oblíbil O'Neilla. Dokonce jsem si říkal, že se na to vykašlu. Pak jsem ale viděl pár epizod a docela mě to chytlo. Po pár dílech se ze mě stal fanoušek:-)

Až někdy na konci páté série Atlantis mě napadlo zadat do Googelu "Stargate online", kde jsem našel všechny epizody.

O těchto prázdninách jsem shlédl celé SGU na netu. Potom jsem trochu brouzdal na internetu a narazil na tenhle skvělý web. (Nikdy mě nenapadlo, že by něco takového v Česku mohlo existovat). Následně jsem také začal psát svou povídku :oops:
Pokračování STARGATE zde:

STARGATE FUTURE - SGF


Pokud tě štve, že zrušili SGU, hoď si tohle pod podpisu.
Pukud tě štvou lidi co jsou rádi že zrušili SGU, hoď si tohle do podpisu.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Předchozí

Zpět na Obecné

cron