Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra Pokec nejen o seriálových technologiích Obecné Kde jste poprvé k Hvězdné bráně přišli?

Kde jste poprvé k Hvězdné bráně přišli?

Diskuze nezapadající ani do jedné z výše uvedených kategorií.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Příspěvek 21.9.2006 18:22:51
Dousa Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 15
Bydliště: City of god's
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Já jsem se na SG dostal po odvysílání na nově..... od té doby jsem na tom kruhu "závislák" co bych dal za to kdybych mohl dělat u brány uklízečku..... :oops:
galaxie bude naše.....

Příspěvek 21.9.2006 21:11:53
Lordkolol Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 268
Bydliště: Prague
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
ja sem se k Sg taky dostal diky Nove ... ale Nova vsechny s*r* protoze nechce vysilat dalsi epizody :!:

Příspěvek 22.9.2006 00:33:40
Awast Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 103
Bydliště: Caladan
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Nova, bohužel Nova. Ale teď už je jen a jen dobře, že to nechce dělat, protože kdo by si nechtěl vyslechnout ty nádherné a nezapomenutelné hlášky v originále?!?
Shal kek nem´ron brother...

Příspěvek 22.9.2006 23:01:05
Lordkolol Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 268
Bydliště: Prague
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
uprimne ted uz ano ale driv me to deptalo nemel jsem inetrnet nemohl sem stahovat a tohle mi drasalo nervy ... Novu sem prosil,nenavidel ale ted je mi to jedno ... jen soucitim s lidmi co se SG nemohou dostat vim jake to je ...

Příspěvek 22.9.2006 23:38:21
Markus Chief Master Sergeant
Chief Master Sergeant

Příspěvky: 768
Bydliště: Praha
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Awast píše:
Nova, bohužel Nova. Ale teď už je jen a jen dobře, že to nechce dělat, protože kdo by si nechtěl vyslechnout ty nádherné a nezapomenutelné hlášky v originále?!?


Já. Za prvé, přesně jak napsal Sith, spousty a spousty lidí se k bráně nedostanou jinak, než přes televizní obrazovky. A za druhé, je tady dalších dost lidí, kterým je už od dětství znemožněno sledovat pořady s titulkama. (Jako např.můj bratr - je dislektik) Takže si umíš představit, jak mě tyhle názory dokáží vytočit.

Příspěvek 23.9.2006 08:48:51

Příspěvky: 26
Bydliště: Tau'ri
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Poprvé jsem uviděl film a pak následoval seriál na nově. Jsem vždy přišel ze školy a dopřával jsem si regenerační hodinku u TV...

Příspěvek 10.12.2006 20:11:56
Sokoro Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 230
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Jasne ze sem napred videl film, pustil my ho tehdy otec na vhs. V mem veku tehdy se mi hodne libil, a kdyz jsem pak nahodou videl na nove jak hrajou vojaci karty v misnosti s necim kulatym, hned sem byl rad ze na to udelali serial. Tet jsem se i zacal divam na atlantis, protoze cekam na dalsi dily sg1... tet uz i na sga...
Naposledy upravil Sokoro dne 10.12.2006 22:11:41, celkově upraveno 1
Rodney: "Patnact? Kam chodite na tyhle nesmyslny cisla?"

Příspěvek 10.12.2006 20:52:55
Mathiel Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 31
Bydliště: Rýmařov
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Poprvé film a pak, když to dávali na Nově. To jsem ze školy spěchala rychle domů dokonce utíkala, abych stihla další várku dílu :lol:

Příspěvek 11.12.2006 19:39:46
Pan Citron Uživatelský avatar
Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 806
Bydliště: Brno nebo Gallifrey (Mám v tom trochu zmatek)
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
No nejdřív jsem viděl Film a potom jsem jednou na Primě viděl nějakej díl třetí série (myslim, že to bylo Ve vězení), ale opravdovej fanda se země stal až od té dobY co dávala nova čtvrtou sezonu.
ADRIC WILL FALL

Příspěvek 12.12.2006 13:09:47
kutas Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 368
Bydliště: Záryby
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
tak ja sem prisel k brane nekdy v 10 letech a to k filmu ten se mi moc libil no a potom sem videl nejake dily ze serialu v televizi tak me to chytlo na tolik ze sem je zacal natace na vhsky v tom by nebylo nic zajimaveho ale ty vhsky byly vsechny otce a mel na nich nejaky svy westerny a jiny ptakoviny tim padem sem si podepsal rosudek smrti. Az do doby nez sem mel poradne pripojeni k siti a mohl tahat dily z netu. :)
nejlepsi dil SG-1 je 9x20 a nikdo mi to nevezme

Příspěvek 12.12.2006 17:05:43
Van Tom Uživatelský avatar
Technical Sergeant
Technical Sergeant

Příspěvky: 407
Bydliště: okres F-M
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
No jako hodně malý jsem viděl film... a pak sem viděl seriál a to bylo fak god! Nic lepšího v té době v tv nedávali...
"It stopped..." Felix GAYta, our commander, who we beliave in

Příspěvek 12.12.2006 17:09:13
Anise23 Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 91
Bydliště: Chtelnica
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Ja som po pvý krát videl na nove seriál ked som bol malinký a potom film na prime ale odtedy je to premna naj seriál aký mohol byť
Vedoucí výslechu: Viděl jsem jak jste tu zbraň použil- působivé, jak se jmenuje?
Jack O'neill: To vám bohužel nemůžu říct.
Vedoucí výslechu: Vojenské tajemství ?
Jack O'neill: Ne, prostě se to špatně vyslovuje.

Příspěvek 12.12.2006 17:24:11
Sokoro Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 230
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
to kutas: taky to mam natoceny na vhs :) ,ale tet kdyz mam PilsFree tak mi je to k nicemu...
Rodney: "Patnact? Kam chodite na tyhle nesmyslny cisla?"

Příspěvek 13.12.2006 13:27:00
Saphira Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 29
Bydliště: v současné době Tau'ri
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Já jsem viděla nejdřív film, možná dokonce v kině, a pak když začali dávat seriál na Nově, tak vždycky nějaký ten díl - bohužel nebyl vždycky čas :( . Teď postupně skoukávám všechno od začátku, ať nemám mezery.
Life is too short.

Příspěvek 14.12.2006 17:32:12
Vejce Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 32
Bydliště: Olomouc
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
ja taky videl prvni ten film, serial sem ze zacatku sabotoval, protoze sem si nedokazal predstavit jak by tohle tema mohli narvat do 40ti minutovych epizod, ale pak sem jednoho dne nemel co delat a skouknul sem asi dvanactou epizodu z prvni serie, musim podotknout ze s otevrenou pusou a jazykem na zemi... :D a zatouzil sem videt vsechno co se tohodle tematu tyka...prakticky to byl muj vstup do sveta sci-fi, predtim sem videl tak leda vetrelce a terminatora....
I'll be back

Příspěvek 17.12.2006 19:01:37
zdenous Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 134
Bydliště: Kraj Vysočina
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
No, jednou mi byli asi tři a to jsem se díval na strážce vesmíru ale potom jsem se jednou dozvěděl o seriálu kde je nějakej plukovník a všichni o tom pořád mluvili a tak jsem se na to také podíval a byla to SG-1! Od té doby se na to dívám.
To je divný, kolik času stráví člověk nad přemejšlením o takovejch blbostech jako je vymejšlení podpisu.
Farscape je nejlepší. (Upřímnost nade vše.)

Příspěvek 30.3.2007 15:17:56
Czerna.Mysh Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 41
Bydliště: Tau'ri, ale uvažuji o změně.
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
To já se díval na MacGyvera, děsně se mi to líbilo a, když jsem slyšel, že RDA hraje v SG tak mi to nedalo a musel jsem se juknout...a od té doby je ze mne závislák.
Hallowed are the Ori!

Příspěvek 31.3.2007 10:47:49
Destiny Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1226
Bydliště: Pegasova galaxie, Atlantis
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Já jsem jednou přišla domů, bylo mi asi 7, a táta se díval na nějaký film o teamu který cestuje na jiné planety. Tak se mi ten úvodní film ke Stragate líbil. A tak se na to dívám do dnes :)

Příspěvek 31.3.2007 11:08:33
a.n.u.b.i.s Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 167
Bydliště: Liberec
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
já za to vděčím též nově ale bavilo mě to jen chvíli mezitím co jsem objevil stargate přes web tak jsem se vždycky na nějakou dobu přeorientoval na jiný seriál třeba bsg podíval jsem se asi tak na půl dílu lostů a fakt nevim co na tom všichni viděj vždyť je to úplná p**ovina a vždycky jsem se nakonec vrátil ke stargate ***stargate je best***
Daniel: ,,Jacku myslíš že bys mohl dělat něco jiného než tu trousit nemístné sarkastické poznámky,,
Jack: ,,Fajn chceš sarkasmus: jsem rád že jsem tě poznal,,

Příspěvek 31.3.2007 12:11:20
dastr Uživatelský avatar
Master Sergeant
Master Sergeant

Příspěvky: 559
Bydliště: Atlantis (ŠPK)
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Zdravím, já jsem se dostal ke sledování SG tak, že jsem se na to začal koukat na Nově, tak dávali prvních 6 řad, zkončilo to a pak rok asi nic, pak mi spolužák za prachy sehnal 7 řadu,ale já neměl na Pc dvd mechaniku, tak to leželo doma. Pak jsem si koupil nové PC a tak jsem zkoukl 7 řadu, pak mi moje přítelkyně ( taky blázen do sci-fi) sehnala 8 řadu SG, a devátou a 10 řadu SG jsem si stáhl už sám
" Líza: Tati, provedli jsme něco hrozného!
Homer: Rozbili jste auto?
Bart: Ne.
Homer: Probudili jste mrtvé?
Líza: Ano!
Homer: Ale auto je celý...
Bart a Líza: Hmm...
Homer: No tak sláva! "

Příspěvek 31.3.2007 15:52:54
Jenda.SG-1 Uživatelský avatar
Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 892
Bydliště: Praha
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
jak já jsem se dostal ke stargate... napřed jsem viděl film- ten mě uchvátil, a pak když se objevil seriál na Nově (to tam ještě měli nějakej vkus na výběr seriálů), tak jsem začal sledovat seriál a od tý doby je se mnou konec :oops: :wink:
Jen dvě věci jsou nekonečné - vesmír a lidská hloupost. Tím prvním si ovšem nejsem tak jist.
Albert Einstein

Příspěvek 01.4.2007 19:23:38
Dutch Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 85
Bydliště: okr. Tábor
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
:arrow: nejdrive jsem videl film, pozdeji (pamatujete si to sobotni rano kdy to prikalil apophis? :lol: ) jsem to videl na nove a pravidelne na to cumel, pak jsem dokoukal vsechno co tenkrat na nove meli 1-6 seasons. Asi ctvrt roku na to jsem dostal domu net a uspesne rozjel DC++ -> pozdeji torrent a zacal jsem stahovat co bylo momentalne v behu, tedy 8 sezona a bylo tyden do 9x01 Avalon, no a mezitim jsem poctive dotahl 1,2,3,4,5,6,7 sezon vcetne SGA 1,2,3 :)

:idea: Miluju Scifi, akorat mi ty posledni 2 sezony 9,10 pripadaly, no proste nemastny neslany, nebylo to primo tim, ze by tam chybel O'Neil, ale vubec kvalitou serialu, jako ORI a ORI prichod apod. cool, ale porad se snazi byt komicky, vtipkuji, jsou zkratka trapni- krapet OT :oops:

:arrow: No a k SGA jsem se dostal, kdyz jsem cumel na nejaky dil z 8 rady a padlo tam bitevnik Daidalos, a pak nekolikrat atlantis a ZPM tak mi to nedalo pozrel jsem par webu, nazhavil jsem linku, a nasazel jeden torrent za druhym a uz to ficelo :)

:idea: SG Atlantis je uplne jina nez SG 1/C, wraithove vesmirne bitky, zkombinovane s technologickymi blaboly, bitkami s wraithy, ale i s Geni (kolya byl typek) -> uplne super serial :) Jedine se mi nelibi a beru to jako prestrel, jsou Asurane, no a ted kdyz se ma objevit dalsi mocna rasa (ze by prave ti "Travelers"?), no nevim...(doufam v to, ze nebudou opet vyspelejsi nez ORI,Asurane,Asgardi, to uz by scenaristi fakt prehnali) v treti rade se trosku zapomnelo na wraithy nemyslite?
Nemám rád soboly

Příspěvek 01.4.2007 20:17:10
dastr Uživatelský avatar
Master Sergeant
Master Sergeant

Příspěvky: 559
Bydliště: Atlantis (ŠPK)
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Destiny píše:
Já jsem jednou přišla domů, bylo mi asi 7, a táta se díval na nějaký film o teamu který cestuje na jiné planety. Tak se mi ten úvodní film ke Stragate líbil. A tak se na to dívám do dnes :)


To je pěkný :)
" Líza: Tati, provedli jsme něco hrozného!
Homer: Rozbili jste auto?
Bart: Ne.
Homer: Probudili jste mrtvé?
Líza: Ano!
Homer: Ale auto je celý...
Bart a Líza: Hmm...
Homer: No tak sláva! "

Příspěvek 03.4.2007 20:59:56
Chuck_69 Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 127
Bydliště: Jižní Čechy
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
No to ja jsem k ni prise poprve na NOVE To davali asi 4 serii.
Pak kdyz nova skoncila a nebo jsem to nestihal tak to bylo asi okolo 6 serie.

Ale o minulich prazdninach mi kamos pujcil asi nejakejch 20 DVD s SG-1 a začalo to na novo a už mě to zatim nepustilo,vše i + 3 rady Atlantis mi trvalo zkouknout asi pul roku => asi 2 dily dene,ale nekdy jsem se vubec nekoukal ,ale pak v sobotu jsem dal treba 10 dilu najednou = asi cca7,5 hodiny u SG-1 :-D
Mistr Stiffler budoucí leader Luciánské Aliance :-)
Obrázek
Obrázek

Příspěvek 07.10.2007 23:58:42
182 Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 63
Bydliště: Smiřice - Okr. Hradec Králové
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Kdyz jsem videl PUVODNI film byl jsem nadsen :lol:
Pozdeji jsem ve videopujcovne zahlid nakej film SG 2 nebo neco podobnyho , uz si nepamatuji a to me nezajimalo,teprve az kdyz davali v televizi serial SG-1 kde pouzili dej z puvodniho filmu ale s nekterejma jinejma hercema(trochu mi to vadilo),tak po nekolika dilech jsem uz byl jejich :lol:
Sheppard : Kolik jich ještě máš?
Ronon : Kolik je potřeba.
Sheppard : Pro tebe bude celkem problém projít letištní kontrolou.

Obrázek

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
PředchozíDalší

Zpět na Obecné

cron