Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra Pokec nejen o seriálových technologiích Obecné Kde jste poprvé k Hvězdné bráně přišli?

Kde jste poprvé k Hvězdné bráně přišli?

Diskuze nezapadající ani do jedné z výše uvedených kategorií.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
HAck Uživatelský avatar
First Lieutenant
First Lieutenant

Příspěvky: 1392
Bydliště: Frýdek-Místek
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
tak zde pište kdy nebo kde jste poprvé slyšeli o SG,já jsem jako první viděl film,asi jak mi bylo 9 a pak už se to se mnou vezlo,nova začala dávat seriál,mě to chytlo,poté jsem začal chodit do internetové kavárny našel jsem 30MB verze ty jsem začal stahovat no a od prosince minulého roku mám internet a má uchylka je ještě větší než kdy dřív :D

Příspěvek 02.7.2006 21:37:19
JumpER.ic Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 161
Bydliště: Terra Ostrava
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak mě do tohohle světa dostal otec, ještě když SG-1 vysílali na primě, nějak mě to začalo bavit, bylo mi ... no .... kolem těch desíti let a tehdy se ze mě stal scifista a už to se mnou šlo z kopce :lol:

Příspěvek 02.7.2006 21:41:00
gmakov Uživatelský avatar
Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 834
Bydliště: SGC nebo chata v Minnesote
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Já jsem teda začal u seriálu, nějak jsem viděl první díl a chytlo mě to a až za dlouho jsem viděl film, a pak už se to vezlo, pak jsem měl dlouhou pauzu když nova odvysílala 6. řadu a já pořád neměl internet a když jsem se dostal k 7.řadě byla přestávka před 9.řadou

Příspěvek 02.7.2006 22:07:30
SGCSGA

Odpovědět s citací
 
ja si uz uplne nepametam ktoru cast som videl ako prvu,ale pametam si ked davali film tak niekolko ludi bolo uplne paf.Potom za mnou dosiel švagor ze ma druhu cast,to bol pravdaze pilotny film k serialu :D no a serial som kukal na jojke,aj to som vela krat nestihal.Pocul som len koncovu zvucku a vzdy som sa pýtal tatka ze co sa odohralo,aj on to pozeraval kym žil :cry: .

Příspěvek 02.7.2006 22:12:07
Pomeranc Uživatelský avatar
Colonel
Colonel

Příspěvky: 2933
Bydliště: Karviná
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak já jsem prvně viděl film, ani nevím kolik kmi bylo. Okamžitě se stal jedním s mých nejoblíbenějších. Když jsem se dozvěděl že nova začíná vysílat seriál Hvězná brána tak jsem se na to ani nechtěl dívat protože jsem si říkal, že to bude kravina a že to film určitě pěkně sprzní :D Ale naštěstí jsem se přece jenom podíval a jak to dopadlo snad nemusím vysvětlovat :D :D

Příspěvek 02.7.2006 22:15:16
kucix Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 664
Bydliště: Ostrava
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Mě SG chytlo hned, jak na Nove zacal bezet novy serial... rikam si.. ale co, stejne nemam co delat, tak jsem se podival ... no a dalsi dny jsem k tomu uz sedaval pravidelne... a videl jsem vsechny dily... a jak zacala SGA, tak jsem hned zacal taky sledovat.. a ted se nemuzu dockat.... uz jen 12dni a 6h:45m :)

Příspěvek 02.7.2006 22:18:11
1shark1 Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 128
Bydliště: Mimoň
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Jako první jsem viděl nějaké epizody seriálu, který mě strašně chytly, potom film a k 7. sezone jsem se dostal až v průběhu vysílání 9. řady :wink:
Obrázek

Příspěvek 02.7.2006 22:21:14
Eset Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 156
Bydliště: Bakov nad Jizerou
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Já si pamatuju, že když to prvně dávali na Nově, tak jsem si říkala, že to je nějaká kravina (dodnes nevím jak mě to mohlo napadnout). Až když to dávali na Primě jsem náhodou shlédla jeden díl- byl to zrovna ten, jak Jack a Sam uvízli na Antarktidě- a od té chvíle jsem z té červí díry nevylezla :D
A pak, když už jsem byla naštvaná, že Nova nedává nový díly, jsem si půjčila Atlantis, což mě taky uchvátilo a od té doby se vezu na internetovém stahování :wink:

Příspěvek 02.7.2006 22:44:10
Anubis22

Odpovědět s citací
 
Hm, já taky začínal u strážců vesmíru
Naposledy upravil Anubis22 dne 17.12.2006 19:05:04, celkově upraveno 1

Příspěvek 02.7.2006 23:20:47
SGCSGA

Odpovědět s citací
 
To že dela kour to asi myslel ked vytacaju branu tak je videt ze sa z tych cervenych napajacich hovadin kourí :D


EDIT: Necituj příspěvek, který je nad tebou a už vůbec ne takhle dlouhý !! Sirius.

Příspěvek 02.7.2006 23:24:21
MacGSM Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 211
Bydliště: Senica, SK
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
takze film som videl uz neviem kde asi na prime alebo nove... potom SG1 na nove asi tak po 4 seriu...kedze som dochadzal do/zo skoly kazdy den tak som to nestihal pozerat :( no ale s rozvojom internetu a tym ze som isiel na vysku som sa dostal k 7seriam..aj ked len v mix DVD/TVrip.. postupne som zacal stahovat DVDrip...a nove serie SG1 a SGA ;)
Obrázek

Příspěvek 03.7.2006 08:39:21
bob 1 Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 917
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
No já sem k tomu přišel náhodou dělal sem jen takovej zapink a najednou co to je ??? Prima Star Gate tak sem se na to díval a chyt sem se toho vše ho sci-fi a od doby co mám net tak stahuju o sto šest

Příspěvek 03.7.2006 09:19:06
Raven Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 59
Bydliště: Opava, Brno
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Já jsem první viděl seriál na Nově, a hned mě to chytlo. Potom jsem viděl film a už nebylo cesty zpět. Teď čekám na 10. řadu SG1 a 3. řadu Atlantis a nemůžu se dočkat :D
Every single Jedi, including your friend Obi-Wan Kenobi, is now an enemy of the republic.

Příspěvek 03.7.2006 10:04:14
Apple Uživatelský avatar
Senior Master Sergeant
Senior Master Sergeant

Příspěvky: 638
Bydliště: Jižní Čechy, Strakonice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Poprvé jsem SG-1 viděl v televizi, když mi bylo 9 a byl to 1. díl, nejdříve mi to přišlo jako ulýtlý seriál, ale zanedlouho sjem se do něj zbláznil:-). Nemůžu se dočkat nových epizod.

Příspěvek 03.7.2006 10:04:19
RomanArts Uživatelský avatar
Captain
Captain

Příspěvky: 1583
Bydliště: Plzeňský kraj
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Mě k tomu dovedl otec, říkal že je to skvělej film, vysílali ho na Primě když jsem ho vyděl poprví, ani nevim kolik mi bylo ale myslim tak 8. Ten film jsem poprví ani nedokoukal a usnul jsem u toho, poprví mě nějak nezaujal. O pár let později začali na Nově vysílat seriál no a ten už mě chytil úplně. Před rokem jsem si obstaral net a stáh 7 a 8 sérii a pak mě dostala Atlantis ještě víc než SG-1 tak jsem si stahoval průběžně SGA. No a nakonec jsem dostal od kámoše 9. sérii SG-1.

Příspěvek 03.7.2006 10:25:52
svobomil Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 52
Bydliště: Městec Králové
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Když jsem poprvé viděl film uchvátil mě. Podruhý to samý. Když jsem v programu viděl Hvězdná brána , am. sci-fi seriál vůbec mi to nedošlo. Když jsem to shlédl byl jsem u vytržení a na každej novej díl čekám jako na smilování boží (asi sem závislej).
Blahoslaveni budiž kdo Ori.

Příspěvek 03.7.2006 10:37:17
Deadlus Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 194
Bydliště: Brno-Líšeň
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
to svobomil:závislí jsme asi všichni

no já sem asi v 9letech viděl upoutávku na nově na nový sci-fi seriál hvězdná brána tak sem se v něděly kouk s rodičema,sice to nebylá žadná řežba plná vybuchů a "ratata" ale začalo mě to bavit ,po první řadě jsem vyděl film a pak už se to se mnou taky vezlo taď je hardisk plnej stargate a když nemám co dělat tak se furt dokola dívám na nej díly :)
Obrázek
Obrázek
I love Handhelds,i love Nintendo DS : ) but i hate PSP

Příspěvek 03.7.2006 11:09:51
stalker Uživatelský avatar
Senior Master Sergeant
Senior Master Sergeant

Příspěvky: 654
Bydliště: Rakovník
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
To já jsem snad úplným zázrakem viděl seriál, když ho začli dávat poprvý, bylo to v sobotu a neděli někdy ráno. No a musim říct, že u scény implantace Goa´ulda do Sha´ri se slezla celá rodina a od tý doby jsem to sledoval. a když jsem byl náhodou ve škole, nahrával jsem to. Vlastně bylo dobře, že to několikrát reprízovali, aspoň jsem mohl slédnout i díly, které mi unikly.
Ale na druhou stranu mě strašně štvalo, že byly mezi jednotlivejma sériema tak strašně dlouhý mezery. Ještě že teď existuje něco takovýho jako internet, DVD ripy a HDTV :D

Příspěvek 03.7.2006 23:15:57
Inkvizitor Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 311
Bydliště: Dolní Břežany
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
JA jsem jako prvni videl film, kdyz ho poprvi davali u nas a pak jsem se na nej vzdycky dival a pak prisel RDA v SG. Ja jsem cekal na dalsi dily, jako na jeziska s novym darkem a porad jsem zavislej :lol:
Obrázek
Ale já sem nuzák. Mám jen své sny. Rozprostřel jsem své sny pod tvé nohy. Našlapuj lehce, neboť šlapeš po mých snech.

Příspěvek 04.7.2006 10:48:19
kamencan Airman
Airman

Příspěvky: 39
Bydliště: Najmenšie mesto v SVK!!!
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Ja som vydel film tiež pred 8 až 10 rokmi :D . Potom prišiel útlm SG :x a pozeral som iné sci-fi. Pre 3 rokmi som vydel prvý diel a tiež to šlo so mnou dolu vodou. :thumbsup: :cheers:. Som netrpezlivý a očakávam v najbliššej dobe možnosť pozrieť SG a SGA :pyramida: .
Dôveruj, ale preveruj.
"Včera nás bolo 10, dnes už iba 9."
Ja mám HDD -240GB. Koľko utiahne to "jesenné lístie" = windows?

Příspěvek 05.7.2006 22:29:30
Jack2 Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 7
Bydliště: Znojmo
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Já jsem se poprvé doslechl o Stargate od kámošů ze školy, že v neděli ráno davají celkem dobrej seriál tak jsem se podíval na jeden díl a hned mě to chytlo. Od té doby mě neunikl ani jeden díl.

Příspěvek 07.7.2006 01:43:56
Tar-ara Uživatelský avatar
Major General
Major General

Příspěvky: 3618
Bydliště: Kousíček od Prahy / Cardassia
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Já viděla původně film...kdysi. Myslim, když ho tu dávali poprvé...? A hrozně jsem se pak proklínala, že jsem si to nenahrála. Podruhé se tak stalo...no a když jsem se dověděla o seriálu...;-). Chytlo mě to hned. Láska na první pohled :lol: :wink:
"Now you're cookin'!" - Milton C. Hardcastle

Obrázek

Příspěvek 07.7.2006 10:13:01
VcheaterV

Odpovědět s citací
 
ja to videl poprvy na nove a o atlantis sem se dozvedel nahodou - byl sem u kamose on neco delal u kompu a uvidim u nej dvd stargate atlantis 1-12 ptam se ho co to je (odpoved znalce): dily co bezi v áááámerice sg1 :D :D :D pucil sem si to, protoze jemu to neslo pustit na dvd prehravaci :roll: :roll: :roll: (proc asi) no a tak sem se k tomu dostal

Příspěvek 07.7.2006 10:44:58
Marty Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 159
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
ja som sa dostal k tomu uplnou nahodou
proste sem chytil zapal plic + pokazenej komp = Cele rano a vecer pred tv
a nejak som prepol na primu a byla tu ma manie

Příspěvek 07.7.2006 14:22:07
PHOENiX Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 96
Bydliště: planeta Nymfomanek [Red Dwarf]
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
No ja jsem kazdopadne videl nejdriv film, kterej se mi moc nelibil .. pak sem videl serial na prime a taky me to moc nechytlo. Az kdyz to davali znova tak sem koukal na kazdej dil (no skoro na kazdej). Pak prisla WI-FIna a uz se zaclo tahat sedma sezona a zbytek. Pak i Atlantis a bylo to.....
Obrázek

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Další

Zpět na Obecné

cron