Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra Pokec nejen o seriálových technologiích Obecné Kde jste poprvé k Hvězdné bráně přišli?

Kde jste poprvé k Hvězdné bráně přišli?

Diskuze nezapadající ani do jedné z výše uvedených kategorií.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma

Příspěvek 07.7.2006 14:49:10
KeXo Airman
Airman

Příspěvky: 10
Bydliště: Trnava, SK
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
No volakedy davno film v kine... celkom dobre, ale akoze nic extra... raz som prepinal telku (este som chodil do skoly) a zrazu pozeram ze hviezdna brana (na Nove), chcel som prepnut ale nejako sa mi to nezdalo... tak som sa do toho zakukal a to serial, nie film. No a to uz bolo ine kafe... zem je ohrozena, bran je viac, zacalo sa cestovat, hned to malo tu spravnu atmosku co ma uplne zozrala a drzi ma az do teraz (uz mam vlastne deti a jeden chodi aj do skoly) :wink:
Obrázek
Obrázek

Příspěvek 09.7.2006 12:36:27
Sopdet Uživatelský avatar
Technical Sergeant
Technical Sergeant

Příspěvky: 423
Bydliště: Rakovník
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Poprvé jsem viděla jednu epizodu na Nově...byla to Fire a Water a já si říkala co že je to za volovinu :oops: .....pak jsem náhodně viděla další díly a už mi to zůstalo... :D
Lennier and Vir will share a beer and watch Adira disappear

Příspěvek 09.7.2006 13:19:06
projectX Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 35
Bydliště: Plumlov (Prostějov)
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Já jsem byl(to sem tak 10/11) jedno odpoledne u kámoše doma a takhle sme si sedli na pohovku a kámoš řekl "nedávaj bránu?" , a já nevěděl co a to... a náhle zaplá TV, NOVA (samozřejmě), bylo tak pět až deset minut po začátku dílu 1x10 Thor's Hammer. Celkem sem nechápal z toho Unase a proč ten debil Teal'c tou stěnou neproleze.. no víte, nevědomost. A tak jsem to nějak neregistroval, nebyl sem z toho nijak paf. Párkrát sme,když sme stíhali, koukli na nějakej díl. Ale moc jsem to jaksi nesledoval. Když sem to prošvih, tak mě to bylo fuk. Pak se ale takhle podívám jednoho odpoledne na díl 2x13 Spirits a hrozně mě to chytlo Začal jsem si nahrávat díly, co to šlo a celou třetí sérii sem měl až na pár vynechaných dílů kompletně nahraté na VHS. Pak rok nic a opakovačka, shlédl sem první sérií, ale opět mě něco unikalo, a pak čtvrtá. Opět nahrávám a pak rok a něco zase nic :-( pak něco myslím běželo na primě nějaký to repete. Pak přišla řada 5. a 6., a pak jsem si začal shánět informace z internetu. Dostal sem se na nějaký český stránky, kde jsem si někoho našel a nechal si poslat 1.-5. DVDrip a pak postupem času všecko co šlo.... No a poslední 9. a 2.atl řadu už s kámošem taháme sami, protože máme rychlej net :-) Už se nemůžu dočkat na 10x01 a 3x01atl :-) (omlouvám se všem, co to museli číst :-D )
Obrázek

Příspěvek 09.7.2006 13:44:17
GLORIOUS Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 395
Bydliště: MĚSTO Planá nad Lužnicí
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Já kdysi dávno viděl film (to je strašný, jak ten čas letí...). Pak jednou koukám do programu (tehdá sem měl 486- už sem neměl co hrát...) a koukám: Hvězdná brána, a začíná za 5 minut. A pak šok, nějak sem přehlíd, že to neni film, ale seriál. No a od tý doby sem se snažil kouknout na všechny díly co byly v tv. A asi poslední rok a půl dávám dohromady anglický verze. Něco od kámoše, něco z netu, ale už to mám vše...
Obrázek

Příspěvek 14.7.2006 15:24:14
Blackthunder Uživatelský avatar
Major
Major

Příspěvky: 1825
Bydliště: Pardubice - Česká Republika - Sol 3 - Sol System - Mutter's Spiral - N-Space
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Já jsem se k bráně dostal takto:
Nejdřív dávali v televizi film. Tak jsem na to koukali - vůbec mě to nebavilo.
Pak nějak začali ukazovat že bude seriál hvězdná brána. A já jenom jsem si říkal - "Panebože voni na tu kravinu udělali ještě seriál." (ne takhle doslovně byl jsem malej - to bylo ještě v době co sedíte celej den u televize a neděláte nic jiného) a pak najednou vydím v ukázkách RDA - já obrovskej fanoušek MacGyvera - tak jsem si řek. "No alespon se na to podívám." No a pak se mi líbilo. Postupovalo to postupovalo. Před rokem co byla ta opakovačka a spousta lidí doufala že začne 7 řada - a nepřišla. Tak jsem se naštval. Dal jsem hledat hvězdná brána - a už jsem začal se stahováním :lol:
Obrázek

Příspěvek 14.7.2006 16:04:17
RichardX Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 7
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
No já nejdřív začal koukat na seriál.Začal jsem si tehdy nahrávat ty díly na kazety.Film jsem viděl až dlouho po tom co jsem koukal na seriál.Až do 6 série jsem nahrával na kazety a až pak jsem po dlouhý době dostal k internetu a začalo to bejt pěkně zajímavý.Už se těšim na 10x01.Čusík lidi
O´neill:"I didn´t leave, because I have rather die myself...than lose Carter."

Příspěvek 14.7.2006 16:08:01
Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Já jsem to vlastně viděla poprvé, když vyšly Children of the Gods na VHS, měli to v půjčovně. Upoutal mě RDA na obalu. A za nedlouho to dali v televizi. Ač jsem v té době byla hrdá Trekkie, ST jsem nenahrávala, ale SG ano. Už asi předzvěst či co :D
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Příspěvek 14.7.2006 16:42:29
Nemda Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 21
Bydliště: Brno
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Já jsem začal filmem, ale moc mě nechytl. Pak jsem náhodou chytil první díl první série na Nově a byla z toho závislost asi navždy :) Tehdejší přítelkyni jsem nehorázně štval, protože když běžela Brána, neměla šanci :oops:

Příspěvek 14.7.2006 16:43:40
Marty Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 159
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
pochybuju ze ji ma i ted

Příspěvek 14.7.2006 16:50:18
Nemda Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 21
Bydliště: Brno
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Pochybuješ správně, hlavně proto, že už je bývalá. Ale výstupy to byly krásný- "Místo sexu radši koukáš na nějakou blbost v televizi" a tak :) A když jsem ještě na netu objevil Atlantis, musel jsem na to koukat tajně v práci :)

Příspěvek 14.7.2006 17:04:03
Skrejm Uživatelský avatar
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel

Příspěvky: 2025
Bydliště: Ostrava
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak já viděl film a ten mě v té době nadchl a tak když začali dávat seriál tak jsem se díval hned od začátku.
"Science has made us gods even before we are worthy of being men." -- Jean Rostand - French biologist (1894 - 1977)

Obrázek

Příspěvek 14.7.2006 18:43:15
Triss Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 27
Bydliště: Praha
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Já byla v kině na filmu, ale nějak moc mne tenkrát nezaujal...pak jsem viděla na RTL Children of the gods...jsem si tenkrát řekla, to je ale...bylo mi 17...pak to začali dávat u nás a chytlo mne to.
Všechno má svou cenu, je otázka, jestli ji jste ochotni zaplatit...

Příspěvek 14.7.2006 18:47:12
SkullTAP Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 358
Bydliště: Earth
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Já sem nejdřiv viděl seriál na Nově to mě hodně chytlo, pak přes kamarády s netem sem scháněl dál a teď stahuju sám :D
Obrázek

Příspěvek 14.7.2006 20:01:35
Marty Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 159
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Nemda píše:
Pochybuješ správně, hlavně proto, že už je bývalá. Ale výstupy to byly krásný- "Místo sexu radši koukáš na nějakou blbost v televizi" a tak :) A když jsem ještě na netu objevil Atlantis, musel jsem na to koukat tajně v práci :)


to je zenska zbran? ,lebo to se mi jeste nestalo aby zenska prosila nekoho o sex
inu ja nevim ako ty ale sex bych nikdy nic nevymnenil

Příspěvek 14.7.2006 21:12:06
Nemda Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 21
Bydliště: Brno
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Však já bych sex taky za nic nevyměnil, jen se blbě vysvětlovalo, že bude až skončí Hvězdná brána :) A jestli je to ženská zbraň, tak je skvělá :)

Příspěvek 14.7.2006 21:15:16
Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
:offtopic: Pánové, jste trochu mimo.
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Příspěvek 14.7.2006 21:21:36
Nemda Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 21
Bydliště: Brno
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Máš pravdu, omlouvám se za OT.

Příspěvek 15.7.2006 00:03:55
WiX Uživatelský avatar
Master Sergeant
Master Sergeant

Příspěvky: 596
Bydliště: okres Nový Jičín
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak když jsem byl asi ve 4. třídě, jednou v neděli (nebo v sobotu?) odpoledne jsem si zapnul televizi a dávali tam hvězdnou bránu. Zapnul jsem to v necelé půlce, takže jsem pochopitelně neměl ani tušení o co tam jde. Nevěděl jsem že to je hvězdná brána, a jediné co jsem si pamatoval, byl Danieův proslov o cestovateli z dalekých hvězd a pár dalších střípků. A potom nebylo nic. Mnohem později, to už jsem byl na druhém stupni, ji dávali v televizi, kámoš se na ni koukal a strašně se mu to líbilo. J8 se na to jednou taky podíval a svůj první díl si pamatuju dodnes :) Byl to ten, ve kterém přinesli tokrové na Tau´ri náramky rychlosti. No následně jsem si stáhl knížku hvězdná brána, ale nepřečetl jsem si ji. Později přišel k nám na prázdniny bratranec. A tehdy dávali film hvězdná brána. Tak jsem si ho nahrál a jak jsem se na něj díval, tak jsem si vzpomněl tak své mládí (:D) a začal jsem se o to víc zajímat. Mj. jsem si i přečetl tu knížku která na mě čekala. Díval jsemse na televizi,... to bylo o prázdninách před prvákem. V prváku jsem se už díval stabilně. Poté hvězdnou bránu přestali vysílat. No a příběh končí asi před půl rokem, kdy mi jiný kámoš dal na DVD kompletní SG1 (do osmé série) + komplet Atlantis ( 1) později ještě dodal 9. SG1 a 2. SGA. No a od té doby to začalo se mnou jít z kopce. :D hromadně jsem se na to díval (3-4 díly denně) a pak jsem skončil tak jak jsem skončil, tzn. zde :D

Příspěvek 04.8.2006 18:36:56

Příspěvky: 2
Bydliště: Colorado Springs,USA
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Kámoš nechodil ven že prej na něco kouká a tak to tenkrát bylo ještě na primě tak sem se na to kouknul a od té doby sem tvrdej závislák na stargate :D
Ať si kdo chce řiká co chce Jack je best!!!
____________________________________
Cartrová:Pane sem připravená odpálit C-4 na váš rozkaz
O'neill:Teď bych měl řict něco opravdu smysluplného.......Nic mě nenapadá Cartrová odpalte to

Příspěvek 04.8.2006 18:40:13
Phebeus Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1121
Bydliště: Země ,ale kvuli válce s Ori Al'Kesh
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
já jsem staragte vyděl film a pak serial od začátku jsem na něj koukal a moc se mi líbí

Příspěvek 04.8.2006 18:43:03
Simpson Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 162
Bydliště: Zem
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
ja som sa ku Stargate dostal takpovediac cez MacGywera(sorka za chybu,neviem presne ako sa to pise)....pačilo sa mi ako tam Oneill vystupoval a v tedy som bol ešte malý a chcel som byt ako on..thak som začal pozerať všetko co s nim natocili a neako sa tam vyskytla aj Hviezdna brana...To ma chytilo ihned...neskor som videl aj film ale to bola totalna blbost...takze som ostal u SG
PS:nevidel som ani jednu cast Startreku ani Starwarsu takze sorka za to ......... :oops:
Obrázek

Příspěvek 04.8.2006 18:44:51
maney Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 28
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
No tak mě to chytlo (asik jako vetšinu fanúšku) od filmu, ten byl prostě v té době něco Mega... 8)
*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*
HALLOWED ARE THE ORI
*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*

Příspěvek 04.8.2006 18:46:52
Malinape Airman
Airman

Příspěvky: 53
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Když jsem byl malý tak kolem 8, tak jsem tak probrouzdával programy, kde co je , a stargate mě upoutala, byl to první díl nějak v půlce, myslel jsem, že to byl tak 8, a von to první tak jsem to sledoval co to dávali na Nově, některý díly jsem viděl už aspoň 3x, ale některý jsem neviděl, no a k novým dílům jsem se dostal na táboře , když jsem se dozvěděl že je maj, měli mě je dovezt, ale nedovezli, tak jsem se postaral sám a sehnal to přes kamošova kamoša, sháněl jsem to tak rok, no a teď ->
brácha se odstěhuje a za tři týdny mi volá, že má všechny vyjitý SG no nenaštvalo by vás to, když to sháníte rok, ten jeho soused od kterýho to sehnal má skoro všechno, takže až skouknu celou SG pustím se Batlestar Galactiky, Red Dwarf a hafo dalších seriálů :lol: :lol: :lol:

Příspěvek 04.8.2006 19:52:11
ysabell Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 21
Bydliště: Discworld
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
To bylo tenkrát, když brána běžela poprvé na Nově snad o víkendech ráno. Kamarádka, která z toho dřív byla nadšená, vlastně skoro hned ochladla, ale já zústala 8) I když jako vždy, vidím nový seriál, ááá to bude zase nějaká blbost :lol: Samozřejmě mě na první pohled upoutal starý známý "MacGyver" :P Jůůů toho jsem jako malá strašně zbožňovala!!!Pořídila jsem si kvůli Bráně i video a doma mám stále hromadu kazet, i když teď už vlastně možná jen jako raritku.
If I was an animal, I’d be a lion
If I was a car, I’d be an Aston Martin
If I was a genius, I’d be Rodney McKay
If I was a hero, I’d be Jack O'Neill

Příspěvek 05.8.2006 01:05:38
gmakov Uživatelský avatar
Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 834
Bydliště: SGC nebo chata v Minnesote
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
ee díky ne už spammuješ tak dost :?

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
PředchozíDalší

Zpět na Obecné

cron