Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra Pokec nejen o seriálových technologiích Obecné Jak se vyrovnaváte s koncem SG-1?

Jak se vyrovnaváte s koncem SG-1?

Diskuze nezapadající ani do jedné z výše uvedených kategorií.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Jak se vyrovnaváte s koncem SG-1?

Zvládám to
79
42%
Jsem uplně v haji
111
58%
 
Celkem hlasů : 190

LAZYjohn Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1236
Bydliště: Frýdek-Místek
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Já jsem plný emocí prostě jsem s toho uplně v háji netušil jsem že mě to tak vezme.

Jak jste na to vy?
When we cease to make mistakes, that is the moment when we cease to be.

Příspěvek 14.3.2007 21:05:35
Angmar.FZ Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 304
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
No "úplně v háji" z toho teda nejsem, ale na konci dílu mi bylo tak nějak hořce...
Určitě je škoda, že SG-1 končí. Ať si kdo chce co chce říká (jako že SG-1 měla skončit po 7./8. řadě apod.), všechny sezóny mě bavily a nemyslím si, že by měly nějak klesající kvalitu. Minimálně desátá sezóna po trošku slabší deváté byla výborná. Jako divák bych další řady rozhodně snesl... :wink:

SBOHEM SG-1! budete mi chybět. :cry:
(aneb Frýdek-Místek truchlí)

Příspěvek 14.3.2007 21:15:59
GLORIOUS Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 395
Bydliště: MĚSTO Planá nad Lužnicí
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Já budu oponovat: poslední dvě řady byly naprosto zbytečný a dost o ničem. Když zničili Goaldy tak to mělo skončit. Z 9. a 10.sezony se mi líbilo jen pár epizod (Pegasus project atd.). Ale určitě si SG-1 zaslouží úctu naší (scifisti) jakožto i všech ostatních. Deset let je dlouhá doba.
Obrázek

Příspěvek 14.3.2007 21:16:43
Raynor Uživatelský avatar
Major General
Major General

Příspěvky: 3683
Bydliště: Hranice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Já z toho v háji jsem, protože musím přepisovat :evil: Frak! A takovou doboru Asgardskou postavu jsme měli v SGO... To nemohli vystřihnout prvních patnáct minut?
Jinak mě konec seriálu nijak nebere. Když se budu chtít dívat na kvalitní Hvězdnou bránu, sáhnu do poličky pro 1. řadu.

GLORIOUS: Souhlas.
Obrázek
Nový díl SGO? Konec světa na obzoru...
SGO S1E18 INSURRECTION, part 2

Příspěvek 14.3.2007 21:56:44
chinet Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 241
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
zhroutil se mi svět :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Příspěvek 14.3.2007 22:06:56
stalker Uživatelský avatar
Senior Master Sergeant
Senior Master Sergeant

Příspěvky: 654
Bydliště: Rakovník
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Škoda že končí ale upřímně, třeba díly 15,16,17 z desátý sezóny... Na SG-1 jsem sice vyrost, ale na druhou stranu, je tu ještě SGA a BSG...vždycky se něco najde a změna je život

Příspěvek 14.3.2007 22:44:50
Van Tom Uživatelský avatar
Technical Sergeant
Technical Sergeant

Příspěvky: 407
Bydliště: okres F-M
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
mno škoda no... klidně to mohli nechat do té 11.
ale mám před sebou ještě 4 celé řady, které jsem neviděl, což je skoro tak půl seriálu, takže to asi jen tak hned nepoznám :lol:
jo a ještě tu je Atlantis, takže další 4 řady...
Hmm, co já tu vlastně dělám? Když jsem neviděl 7 řad Star Gate? :?: :oops:
"It stopped..." Felix GAYta, our commander, who we beliave in

Příspěvek 14.3.2007 22:51:09
SpyAndrew Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 3
Bydliště: Jihlava
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
nějakých 7 let mě provází svět StarGate... nevím co říct :-(. je to k :cry: :cry:
StarGate SG1 forever!! - tento slogan už bohužel neplatí :'(

Příspěvek 14.3.2007 23:25:56
PoLyTaR Airman
Airman

Příspěvky: 1
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Já se asi půjdu oběsit, u tohodle seriálu jsem strávil vetsinu sveho zivota (je mi 17) takze to pro me bude veliká stráta!

S Bohem SG-1, navždy zůstanete v naších srdcích! :love:

Příspěvek 14.3.2007 23:41:31
dastr Uživatelský avatar
Master Sergeant
Master Sergeant

Příspěvky: 559
Bydliště: Atlantis (ŠPK)
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
PoLyTaR píše:
Já se asi půjdu oběsit, u tohodle seriálu jsem strávil vetsinu sveho zivota (je mi 17) takze to pro me bude veliká stráta!

S Bohem SG-1, navždy zůstanete v naších srdcích! :love:


Jsme na tom stejne. Tak kde a kdy? Nemrknem se nejprve na všechny řady a potom? :D

Souhlasím s tebou. Měli to ukončit 8 řadou a pokračovat Atlantisem

Z 9 a 10 řady některé díly byly dobré,ale celkově jde poznat,že už nemají přesdstavivost.

Ale taky mi je toho líto, a hodně

EDIT: Počítám, že asi nedorozumění, každopádně jsem ti to editovala, měl jsi dva příspěvky pod sebou a to se nedělá...je v tom pak akorát zmatek :wink: Klenotka
" Líza: Tati, provedli jsme něco hrozného!
Homer: Rozbili jste auto?
Bart: Ne.
Homer: Probudili jste mrtvé?
Líza: Ano!
Homer: Ale auto je celý...
Bart a Líza: Hmm...
Homer: No tak sláva! "

Příspěvek 15.3.2007 00:52:06
Vala Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 52
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Pořád věřím že si to rozmyslí!!! :cry: Sem trochu naivka :oops: Nemůžu pořád pochopit že po 10letech je konec,to je víc jak půlka mýho života :cry: :cry:

Příspěvek 15.3.2007 01:13:02
Deacon Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 41
Bydliště: zakladna na mesiaci
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
no ako mna sg drzal od prveho dielu Co sa tyka konca sg tak pochybujem ze skoncili. Mozno si daju teraz pauzu natocia filmy ktore budu mat samozrejme uspech, Carterova si zahra v sga a MGM sa nevzda zlateho dolu! ale tiez je pravda ze nemozme cakat ze by sa serial natacal donekonecna raz to musi skoncit ale mohli to potiahnut este jednu seriu! by ma velice zaujimalo jak sa to vyvinie so zemou...

hej a ,,Jsem uplně v haji" :cry: :cry: :cry:

Příspěvek 15.3.2007 01:31:19
Tar-ara Uživatelský avatar
Major General
Major General

Příspěvky: 3618
Bydliště: Kousíček od Prahy / Cardassia
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Zvládám to...blbě. Jsem naštvaná na poslední díl (ty Asgardy si prostě odmítám připustit), střídá se u mně zuřivost s melancholismem. Snažím se myslet na filmy, zvláště se držím myšlenky na ten první. Mám v srdci žal. :( :|
"Now you're cookin'!" - Milton C. Hardcastle

Obrázek

Příspěvek 15.3.2007 08:36:39
Mereia Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 64
Bydliště: Lipník nad Bečvou
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Jeste jsem celkově v poho, ale bude to tim ze jsem jste nevidela posledni dil...snazim se to tak nejak oddalit s myslenkou ze to bude posledni.....neustale se mi nechce verit ze je to doopravdy, ze uz vazne zady dalsi dil nebude.... :cry:
"You just call him Meredith?"

Příspěvek 15.3.2007 12:32:13
Fazulina Uživatelský avatar
Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 834
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Mě to hodně mrzí, protože přeci jen 10 sezón je 10 sezón a i když existuje dalších x seriálů, tenhle z nich mám nejraději. Líbí se mi už samotná podstata seriálu- cestování branou do různých světů, a to nám jiný sci-fi seriál nenabízí (tedy já ho neznám, možná jo:-) ). Upřímně je mi to líto a nostalgicky si teď pouštím starší oblíbené díly:-). Taky musím oponovat těm, kteří nemají rádi 9. a 10. sezónu. Jsou výborné a lze v nich najít hodně podnětů k zamyšlení. Prolínání moderních technologií s mýtem o králi Artušovi + fanatická náboženská skupina ORI se mi fakt hodně líbily.
Tento seriál mi bude opravdu chybět!
Obrázek

Příspěvek 15.3.2007 12:34:25
Lordkolol Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 268
Bydliště: Prague
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Je to krutý rána do srdce spousta mých kamarádu byla v úterý šťastná že konečně nova začala dávat Stargate a že e jim to po tolika letech splnilo ale já jsem věděl že zatímco v úterý Nova rozjíždí to co jsme mi viděli už dávno tak zatím SkyOne se připrvuje odvysílat poslední díl naší milované Hvězdné brány. Tohle byl hodně velkej paradox ! Jediný čím se teďkonc můžu uklidňovat že budou filmy, atlantis a možná se může stát i zázrak, co my víme, třeba se ještě stargate vrátí, I hope so ...

No a nakonec musím dodat že všechno krásný jednou skončí a buďme rádi že nám to vydrželo deset krásných let při kterých sme mohli obdivovat RDA, AT, MS a ostatní... Díky za těch deset let a já doufám, že hvězdná brána nikdy nezmizí z našich srdcí..

Příspěvek 15.3.2007 13:36:08
kutas Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 368
Bydliště: Záryby
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
no ja se stim vyrovnam mam vsechny dily doma na disku tak jestli se mi zasteskne tak se na nejaky podivam
stejne zachvili vyjde Sanctuary tam bude Sam mozna Jack
nejlepsi dil SG-1 je 9x20 a nikdo mi to nevezme

Příspěvek 15.3.2007 22:13:23
Quinix Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 2389
Bydliště: Praha
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
No, tak svět se mi nezbořil, je to přece "jenom" seriál. Ale je mi to strašně líto :cry: Asgardů, konce, všeho :cry: :cry: :cry:


Sbohem Jacku, Sam, Danieli, Teal'cu, Came, Valo, budete nám chybět :cry: !
Captain Thomson, Earthforce: Who is this? Identify yourself!
Ivanova: Who am I? I am Susan Ivanova. Commander. Daughter of Andrei and Sophie Ivanov. I am the right hand of vengeance, and the boot that is going to kick your sorry ass all the way back to Earth, sweetheart! I am Death Incarnate, and the last living thing that you are ever going to see. God sent me.

Příspěvek 15.3.2007 22:32:21
Lukec Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 325
Bydliště: Prostějov
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Já jsem z konce SG - 1 úplně v háji do smrti když uslyším tu písničku co tam byla tak si na to vzpomenu, ale vzpomenu si i bez toho. Odrostl jsem na SG 1 je to ztráta, ale snad se s tím vyrovnám

Příspěvek 16.3.2007 07:06:22
Walker Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 50
Bydliště: Třebíč
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Tak já to celkem zvládám (možná chybou podivného posledního dílu), ale stále tu ještě před sebou máme filmy, v nichž se toho musí ještě spousta vyřešit. Pokud bude poslední film nějak dobře zakončený, určitě mě to vezme víc. A teprve po filmech si to začnu pořádně uvědomovat.
Užívej si života - žiješ jenom jednou...

Příspěvek 16.3.2007 10:41:37
Asgard007 Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 121
Bydliště: agardská válečná loď
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Zatím je to v pohodě. Čekají nás ještě 2 filmy, takže konec SG-1 de fakcto ještě není. Navíc pořád existuje první pomoc v podobě SG-1 na nově nebo všech sérií na DVD
Thor : „...senátor Kinsey. O’Neill navrhoval, abych vás za vaše činy poslal na nějakou vzdálenou planetu. Ale jsem si jistý, že to myslel jen jako žert.“
Kinsey: „To určitě, veliteli...“
Thor: „‘Nejvyšší’ veliteli!

Příspěvek 16.3.2007 11:00:33
Rollie Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 17
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
no docela me to mrzi ze to konci... ale to je zivot :) neco stareho konci ale neco noveho zacina :) doufejme ze SGA bude dobrou nahradou sg1..


add Nova a SG se snad po***li takovej blbej cas to snad neni mozne :S ja bych se na to rad koukl :evil: :evil:

ted nevim ale na nove davali 6 sezonu? :P

Příspěvek 16.3.2007 11:58:12
Destiny Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1226
Bydliště: Pegasova galaxie, Atlantis
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
zatím jsem s toho úplně v háji nemůžu uvěřit, že je konec :( snat se časem přesto přenesu


SGA je dobrá , ale SG1 nikdy nenahradí

Příspěvek 16.3.2007 13:04:16
Phebeus Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1121
Bydliště: Země ,ale kvuli válce s Ori Al'Kesh
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak jsem viděl poslední Epizodu a musim říct toto:nebejt SG-1 tak tu nejsem a neznám vás a ani tohle forum a a už vůbec ne ty ostatni serialy.Sg-1 mi změnila život ,když ve středu byl posledni díl byl jsem celej den jako tělo bez duše(Tělo bez stargate).Stargate SG-1 jsem věnoval nádherných 10 roku života na ,kerý nikdy nezapomenu.

Díky SG-1.Změnila jsi mě.Budeš mi chybět. :cry: :cry: :cry: :cry:
Obrázek

Příspěvek 16.3.2007 14:26:05
dastr Uživatelský avatar
Master Sergeant
Master Sergeant

Příspěvky: 559
Bydliště: Atlantis (ŠPK)
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Zdárek lidi, kamarád má takový " dobrý" nápad. Napsal mi " Udělame hromadnej zájezd do Vencouvaru, celejch xxx set magoru do SG z česka a uděláme jim tam takovej fičák za začnou znovu natáčet další řady SG.

Co vy na to ??? :D :D
" Líza: Tati, provedli jsme něco hrozného!
Homer: Rozbili jste auto?
Bart: Ne.
Homer: Probudili jste mrtvé?
Líza: Ano!
Homer: Ale auto je celý...
Bart a Líza: Hmm...
Homer: No tak sláva! "

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Další

Zpět na Obecné

cron