Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra Pokec nejen o seriálových technologiích Obecné Valka

Valka

Diskuze nezapadající ani do jedné z výše uvedených kategorií.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma

Příspěvek 06.4.2007 19:11:20
cabbe Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 53
Bydliště: Rakovník
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Pánové neřešte to. Nechte se překvapit.. Každopádně další světová válka je nevyhnutelná, v každém slova smyslu :wink:

Edit: Dovolil jsem si opravit překlep. jenda.sg1

Příspěvek 06.4.2007 19:21:03
Air Force Uživatelský avatar
Colonel
Colonel

Příspěvky: 2866
Bydliště: Praha - Smíchov
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Chci vědět do čeho jdu :)

To s tim leštěnym povrchem je pravda, ale vyžadovalo by to pěknou námahu udělat z těch raket létající zrcadla - i když s příslušnym rozpočtem by se to skoro určitě dalo stihnout eště než se AL-1 dostane do služby.
Obrázek

Příspěvek 06.4.2007 19:31:32
Jack_xy

Odpovědět s citací
 
Ted si nejsem jistý, jestli to zrovna musí bejt zrdcadlo, snad jen stačí prostě potáhnout něčím jako alobal(já nevím co tam uváděli jako materiál), vlastne jedinou nevýhodu máš v maskování, ale při dnešních plachtách a sítích, žádný probl.

Hele bylo tuším na str. ATM todle popsané..

Příspěvek 06.4.2007 19:42:32
Air Force Uživatelský avatar
Colonel
Colonel

Příspěvky: 2866
Bydliště: Praha - Smíchov
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Ona by stačila i lesklá ocel, takže by mělo stačit omlátit z těch raket lak, obrousit a naleštit. ICBM se stejně vozej v pixlách, tak by bylo jedno že se blejskaj, problém by to byl u raket jako Scud, který se vozej jen tak, takže na ně prší, práší se na ně ... prostě se hnedka zasviněj.
Obrázek

Příspěvek 06.4.2007 21:22:29
Van Tom Uživatelský avatar
Technical Sergeant
Technical Sergeant

Příspěvky: 407
Bydliště: okres F-M
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
2Jack_xy:

tak třeba o rusech:
jak jim satelit vyfotil odlesk na sile USA a oni mysleli, že už Amerika vystřelila rakety. Měli nařízeno provést protiútok, ale ten člověk co tam sloužil, nechal radši provést kontrolu a čudlík nezmáčkl.

Nebo jednou při cvičení ztratila jaderná ponorka od rusů kontakt se základnou a mysleli si, že došlo k jadernému útoku a chtěli udělat protiútok. Důstojníci si nebyli jisti a hlasovali, bylo to 2:1 či jak a nevypálili.
"It stopped..." Felix GAYta, our commander, who we beliave in

Příspěvek 08.4.2007 00:26:49
kutas Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 368
Bydliště: Záryby
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
to je strasny ty americani chteji aby se valcilo u nas nebo teda spis aby byly teroristicky utoky u nas pro to je taky nesnasim :evil: :evil:
nejlepsi dil SG-1 je 9x20 a nikdo mi to nevezme

Příspěvek 08.4.2007 10:19:32
Dr. Modřenka Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 164
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
2kutas: Sakra podívej se na předchozí stranu!
Airforce tam vysvětluje (a dokonce to má i graficky znázorněný) proč ty základny potřebujou postavit ve střední evropě. Je to udělaný tak, aby ta protistřela zasáhla střelu v co největší vzdálenosti od Země, tak musí být odpalovaná ze střední evropy! S hrozbou terroristických útoků to nemá co dělat! Co na tom sakra nechápeš?
Konichiwa!

Příspěvek 08.4.2007 10:25:38
kutas Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 368
Bydliště: Záryby
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
jo dobry tak at si to postavej nekde jinde :evil:
nejlepsi dil SG-1 je 9x20 a nikdo mi to nevezme

Příspěvek 08.4.2007 10:40:12
Air Force Uživatelský avatar
Colonel
Colonel

Příspěvky: 2866
Bydliště: Praha - Smíchov
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
OMG!!! Zkus psychiatra, možná že ti eště pomůže (i když moc velký naděje bych si nedělal).
Když řeknu že to musí bejt na ňákym konkrétnim místě, tak to nejspíš znamená že to musí bejt zrovna tam, což by možná mohlo znamenat že to nemůže bejt jinde.
Krom toho jaksi nechápu co s tim maj co dělat teroristický útoky ? Kolik jich bylo v německu, japonsku, tchai-wanu, nebo jižní korei, kde maj mnohem větší americký posádky než by měla bejt ta u nás ?
Obrázek

Příspěvek 08.4.2007 13:20:08
kutas Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 368
Bydliště: Záryby
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
tak to je pekne na ... ale uz abychom se necim podobnym spalili
aby se nekterej lidem otevreli oci
nejlepsi dil SG-1 je 9x20 a nikdo mi to nevezme

Příspěvek 08.4.2007 16:35:33
martik__ Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 122
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Nevím proč někteří nemůžou pochopit, že ta základna bude výhodná i pro nás. Ať už jde o radar nebo tu raketovou základnu, bude to chránit i naše území, což někteří omezenci zde asi nechápou (vlastně je jich tak 80% národa) :D :D .

Ale nejvíc se mi líbí názory starších lidí (důchodců), kteří se prý nechtějí nechat tím radarem "ozařovat". No co, ne každej může vědět jak to funguje. :D :D

Příspěvek 08.4.2007 17:30:40
Hemi First Lieutenant
First Lieutenant

Příspěvky: 1270
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
jestli se jako chcete bavit o té radarové základně u nás tak tady k tomu máte místa dost :wink:
http://www.sga-project.com/forum/viewtopic.php?t=2323
Obrázek

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Předchozí

Zpět na Obecné

cron