Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra Pokec nejen o seriálových technologiích Obecné Nutí vás vášeň pro SGA žít v "ilegalitě" ?

Nutí vás vášeň pro SGA žít v "ilegalitě" ?

Diskuze nezapadající ani do jedné z výše uvedených kategorií.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
micke Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 163
Bydliště: SGC, Atlantis
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Brácha to taky považoval za kravinu, ale jakmile se podival pořadně na pár dílů, taky ho to hned vzalo, a už se jenom ptá, kdy bude další díl. :lol: :lol:
Zničte nepřátele a staňte se nejmocnějším goauldem v galaxii. Hrajte http://www.goauld.game.cz/

matmasta Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 25
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
driv sem byl s sg za neprošlo cenzurou a dnes je nás pulka tridy
Pokud jsi rád že zrušili SGU, hoď si tohle pod podpisu.
Pukud máš rád lidi co jsou rádi že zrušili SGU,hoď si tohle do podpisu.

firstik Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 79
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Mě připadá, že většina lidí je spokojená s tim co teď je, a když se náhodou oběví něco novýho, tak to ignorujou, nebo si to koupěj až si to koupí někdo jinej, aby náhodou nevypadali divně. Já se za to že se zajímám o sci-fi vůbec nestydim, když se mě někdo zeptá, tak mu odpovim s hrdostí. Na nejvíc mě může dostat, když si čtu třeba 21. století, je tam ně co co nasa plánuje do budoucna, někdo ptojde okolo, řekne že sem divnej, sedne si, a vytáhne bravíčko:D... Já sej na nedostatek fantazii nikdy netrpěl, už když sem byl malej, tak moje nejoblíbenější hračka byla cheva, když sem si z ní ve 2. třídě postavil dvoupatrovou budovu s elektrickym výtahem:D, teď je mi 22 a moje druhá nejoblíbenější hračka hned po mobilu, kterej by před 10 lety byl taky skoro sci-fi, je lego:D... Sci-fi byla i virtuální realita před 30 lety, teď jí může mít doma skoro každej, ale zapamatujte si co vám lidi říkali a kvůlu čemu se vám smáli, a za 20 let jim to připomeňte, až budou hledat zastávku levitující tramvaje na holografický navigaci:D
Obrázek
Omlouvám se za svojí blbost, jsem czech:D

SG PETR Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 10
Bydliště: 8 dveře napravo od místnosti ze ZPM Atlantis
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
I já jsem se setkal s rapidním ignorováním a nezájmem okolo sci-fi, hlavně SG, SGA a SGU

Nechápu že to nekdo může považovat za blbost :cry: :jako: :box2: :
Každý může létat..., bohužel jen 1 směrem

-Isaac Newton

Ronaldus7 Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 380
Bydliště: CZ - Plzeňsko - Tachovsko
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
ten, kdo to považuje za blbost ve většině případů není žádný inteligent - mě to, že chodím na gymnázium toto velmi zjednodušuje :D
Pokud tě štve, že zrušili SGU, hoď si tohle pod podpisu.
Pukud tě štvou lidi co jsou rádi že zrušili SGU, hoď si tohle do podpisu.

Geser Uživatelský avatar
Captain
Captain

Příspěvky: 1570
Bydliště: City of Landing, Manticore
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Ovšem mezi těmi největšími seriálovými inteligenty jsou gejťáci ale taky póvl. Co si budeme povídat, hromada jiných scífek je o dvě třídy výše. A taky se stačí podívat na tuzemského většinového fanouška, tedy Průměrného českého stárgejťáka a skoro se taky stydíš, že se ti SG líbí. Jsou k vidění jak tady, tak třeba na Gateverse, nebo SG portálu. Odstřely bohůmžel nejsou povoleny.
The year is 2258, the name of the place is Babylon 5.
Obrázek

I love it when a plan comes together!

Rigel Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 235
Bydliště: Atlantis
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Na Horory, Akční atd... se mohou dívat všichni. Na Sci-fi se ale můžou dívat jen inteligentní lidé. Protože čím víc je člověk chytřejší, tím víc je stranou kolektivu (který je tvořen převážně blbci ;-)) tak nás považují za hlupáky, protože oni sami nemají mozek na pochopení některých principů. Jeden spolužák je hloupější (známky 3/4) a tak nemá příliš rád SG. Vidí totiž tipické akční scény s kvérem v ruce a pak romantiku jak [martuf] (nevim jak se to píše) políbil jolinar (taky nevim jak se píše) no, a to jim stačí na vytvoření závěru. Nechápou prostě nic z ostatního jako jsou vtipy, ironii (ani by jste neřekli kolik lidí ji nechápe) a samozřejmě technické věci. Problém je to, když má člověk touhu se vzdělávat a nebo chce vše vědět aby mohl machrovat. Ze třídy mám tento krásný rozhovor o časové smyčce. Mě se líbil ten díl Časová smyčka - já ho nepochopil - a co jsi nepochopil? - no, proč byli v smyčce jen teal'c, O'neill a ten chlap? - protože je zasáhl ten paprsek - a proč zasáhl zrovna je? - protože stály u panelu - a proč to působilo jen na pár planet? - protože je brána zadala? - a proč si tam teal'c a O'neill žonglovali když je daniel učil? - Protože se nudili? - a proč podal O'neill rezignaci? - protože chtěl dát pusu carterove? - a proč... - ježiši ty jsi snad fakt úplnej i......? Proč se s.... musíš furt na něco ptát? Když to nechápeš tak se na to nedívej=)

(- označuje konec jedné osoby a začátek druhé) no. a toto se opravdu stalo (něco na ten způsob) a zkrátka je nemožné blbcovi tedy vysvětlit jak se věci mají a pro něj je jednodušší říct že jsem de..bil já když se na to dívám než on když to nechápe.
Nic není pravda, vše je dovoleno.

RRudla Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 40
Bydliště: Plzeňská Atlatida
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Přivedl jsem do naší třídy SG. Sice každý říkal, jaká je to kravina(tvrději). Do týdne se na to začali koukat asi 4 kámoši a nyní máme společný téma pro celou třídu. To už je co říct když WoWkaři se začnou koukat na SG(mezi WoWkaře nepatřím). :D

PS: I dvě učitelky jsem nakazil, protože jsem dělal projekt na libovolný seriál. :oops:
Obrázek


Pokud tě štve, že zrušili SGU, hoď si tohle do podpisu.

-Jack O Neill- Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 141
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Tak to jsi úspěšnej:-)

Já osobně ve škole o SG nijak zvlášť nemluvím, ale taky už mě napadlo, jestli to nepřeháním. Počítal jsem, že až se dodívám na SGU, tak s SG asi skončím, protože už nebude pokračování. Pak jsem ale našel tento web a teď píši povídky.

KDYBY MI TEĎ NĚKDO OZNÁMIL, ŽE SG POKRAČUJE, TAK VYBUCHNU RADOSTÍ!!!
Pokračování STARGATE zde:

STARGATE FUTURE - SGF


Pokud tě štve, že zrušili SGU, hoď si tohle pod podpisu.
Pukud tě štvou lidi co jsou rádi že zrušili SGU, hoď si tohle do podpisu.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Předchozí

Zpět na Obecné

cron