Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra Pokec nejen o seriálových technologiích Obecné Strategie Replikátorů v SGA aneb ASUŘANI a vše okolo nich

Strategie Replikátorů v SGA aneb ASUŘANI a vše okolo nich

Diskuze nezapadající ani do jedné z výše uvedených kategorií.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
bob 1 Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 917
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Co myslíte jak půjdou naši přátelé po wraitech ? bude je vyhlazovat po jednom nebo bude masivní invaze ?
Jaké používají lodě,určitě to nebudou už tisíce let staré typy
Aneb ptám se otázkou:A CO VY NA TO ? :lol: :lol: :lol:
Naposledy upravil bob 1 dne 19.10.2007 22:24:03, celkově upraveno 1
Bobe, dobrá rada a souhlasím že osvěta je důležitá, avšak umístění takové zprávy na fóru, které navštěvují osoby mladší 15 let, je dosti nevhodné, proto byla odstraněna. Jenda.SG-1LoLwut ale já si už nepamatuju co jsem v podpisu měl, škoda.

Příspěvek 19.10.2007 18:34:31
182 Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 63
Bydliště: Smiřice - Okr. Hradec Králové
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Myslim ze lode budou asi stejny,jsou to jenom naprogramovany stroje,nemaj fantazii .
Jen asi zapracujou na optimalizaci stavajici technologie "efektivita" :D
Sheppard : Kolik jich ještě máš?
Ronon : Kolik je potřeba.
Sheppard : Pro tebe bude celkem problém projít letištní kontrolou.

Obrázek

Příspěvek 19.10.2007 18:48:59
bob 1 Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 917
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
co když se v nich úplně mýlíme jediné co je omezuje k tomu aby se stali bytostmy které se neřídí podle pudů tak stačí omazat jeden příkaz :lol: :lol: :lol: jo jo smůla :D
Bobe, dobrá rada a souhlasím že osvěta je důležitá, avšak umístění takové zprávy na fóru, které navštěvují osoby mladší 15 let, je dosti nevhodné, proto byla odstraněna. Jenda.SG-1LoLwut ale já si už nepamatuju co jsem v podpisu měl, škoda.

Příspěvek 19.10.2007 19:09:07
Vlad Dracul Uživatelský avatar
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel

Příspěvky: 2009
Bydliště: Segmentum Solar
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Ano, tyhle stroje byly stvorene k likvidaci Wraithu. A jak rikal popravde Oberoth v Progeny, maji sami svuj plan, po kterem Wraithove prestanou existovat :D

Příspěvek 19.10.2007 19:21:25
Tulda Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 43
Bydliště: Nové Město na Moravě
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
já bych ty zadky jedny replikátorský nepodcenoval. už bych o nich neuvažoval jako o strojích ale o bytostech s vysokým intelektem a sebeuvědoměním. A wraiti ne ně nijak nemaj jesi ste vyděli třetí díl 4 řady atlantisu tak ten jeden vymlátil celou základnu a oni nic proti nezmužou a brzo je i zničí pokud živatacuci je nepřeprogramujou na útok na atlantis nebo aby jim sloužili

Příspěvek 19.10.2007 19:35:12
JuRas Uživatelský avatar
Natrvalo vypovězený uživatel
Natrvalo vypovězený uživatel

Příspěvky: 1821
Bydliště: Království Komety
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Konečně někdo, kdo podporuje moje tvrzení, že jsou chytří :offtopic: :lol: .

Myslím, že je budou likvidovat planetu po planetě jako doposud :wink:
Obrázek

Příspěvek 19.10.2007 21:23:53
Vlad Dracul Uživatelský avatar
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel

Příspěvky: 2009
Bydliště: Segmentum Solar
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Wraithove nemaji sanci. Urcite jsou dost chytri, uz obesli i protireplikatorske pusky, tak urcite maji kody uz zabezpecene proti utoku zvenci. :wink:

Niam rikal neco o povzneseni. Podle me Replikatori by meli ziskat individualitu. Zatim jsou vsichni spojeni se vsemi, a Oberoth je jediny ovlada.

Pak by se z nich stali tvorove s nejakymi lidskymi city, aspon takovymi jako mel Paty. :roll:

Příspěvek 19.10.2007 21:31:05
bob 1 Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 917
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
to Jur@'s:já si také myslím že Replikátoři jsou chytří
co se týče wraithů tak si myslím že řecejenom nějaké ty esa v rukávech budou mít
Bobe, dobrá rada a souhlasím že osvěta je důležitá, avšak umístění takové zprávy na fóru, které navštěvují osoby mladší 15 let, je dosti nevhodné, proto byla odstraněna. Jenda.SG-1LoLwut ale já si už nepamatuju co jsem v podpisu měl, škoda.

Příspěvek 19.10.2007 21:41:11
lord diablo Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 302
Bydliště: Nox , Mimbar
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Tak za 1 volajte ich ich pravim menom Asurania /aj ked su to vlastne replici/
a za 2 budu nicit wraithov strategicky aspon dufam
Peace is beautiful and nox forever



Obrázek

Příspěvek 19.10.2007 21:41:46
Balial Uživatelský avatar
Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 820
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Už to že Wraithové dokázali Replikátora zajimout je pozoruhodný výkon. Vojensky na ně nemají, ale Wraithové mají nekonečnou vůli k přežití a sou houževnatí.Budou vymýšlet, zkoumat, nebudou čekat až je zničí. Btw...
Toto je spoiler!!!:
Podle spoilerů mají Wraithi přecijen uspět a za nějakej díl replikátory vypnout :wink: Takže pořád lehce porazitelní a slabí... všichni ty příraky tak podceňují...
"Rozhodl jsem se, že si vypěstuju závislost. To jediný mě může zachránit před tím, abych si ustřelil palici." Kurt Cobain

Příspěvek 19.10.2007 21:49:23
lord diablo Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 302
Bydliště: Nox , Mimbar
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Balial ja ich neodsudzuje,m ja len vravim ze v priamej konfrontacii by nemali sancu /je zname ze wraiti to su znami hackeri :D :D
Peace is beautiful and nox forever



Obrázek

Příspěvek 19.10.2007 21:57:39
Balial Uživatelský avatar
Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 820
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
V přímé konforntaci by neměli mít podle všeho ani na Antiky. Jenže vždycky nevyhrává papírově lepší soupeř. Wraithové mají jak už sem říkal obrovskou tohou pro přežití ( Wraith z Defiant one, 10 000 let tam byl, královna z 3x18 to samý, Wraith ve vězení Geni ) oni bojují i v situacích kdy by mnozí lidi spáchali radši sebevraždu, nevzdají to. Stejně tak ve své rase pravděpodobně nemají žádné zbabělce, aspoň sme nic takovýho neviděli. A boudou se snažit využít jiné prostředky k vítězství, než hrubou sílu , proto že tak šanci nemají a oni to ví.
"Rozhodl jsem se, že si vypěstuju závislost. To jediný mě může zachránit před tím, abych si ustřelil palici." Kurt Cobain

Příspěvek 19.10.2007 22:03:30
Tulda Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 43
Bydliště: Nové Město na Moravě
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
na wraitech něco je nejsou až tak hrozní nemužem se na ně zlobit jen kvůli tomu že sití svůj hlad na potravě kterou potřebují mi děláme to samé se zvířaty. ale wraiti mají neobyčejnou touhu po životě už jejich dar života co davají lidem a sou velmi inteligentní i když po těch letech když nebyl neopřítel zakrněli a polovinu věcí zapoměli ale musíte uzna že je to solidní nepřítel

Příspěvek 19.10.2007 22:06:43
Vlad Dracul Uživatelský avatar
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel

Příspěvky: 2009
Bydliště: Segmentum Solar
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Wraithi jsou proste chudacci chcete rict :lol: A proste se jen brani, a my jsme zli ze to nechapeme :D :)

Příspěvek 19.10.2007 22:22:26
bob 1 Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 917
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
no ten člen wraith comanda v díle Sateda nevypadal až tk zaostale,celý pegas se možná bude divit až místo vesmírných kombajnů přiletí wraitské bojové lodě :)

PS:tak mě napadlo v díle SGA 402 byla vydět v Asuřanském městě zeleň tak to asi jenom stroje nebudou
Bobe, dobrá rada a souhlasím že osvěta je důležitá, avšak umístění takové zprávy na fóru, které navštěvují osoby mladší 15 let, je dosti nevhodné, proto byla odstraněna. Jenda.SG-1LoLwut ale já si už nepamatuju co jsem v podpisu měl, škoda.

Příspěvek 20.10.2007 12:59:42
lord diablo Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 302
Bydliště: Nox , Mimbar
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Sila Wraithov je v tom ze vedia vselico nahackovat :D
Peace is beautiful and nox forever



Obrázek

Příspěvek 20.10.2007 13:21:33
Vlad Dracul Uživatelský avatar
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel

Příspěvky: 2009
Bydliště: Segmentum Solar
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
S tou zeleni to bude tak, ze Asurane to berou jako prirozenou vec. Okopirovali Antiky i v estetice :lol:
Ale maji hlavni slabinu - jsou porad hlavne stroje - dokazou skvele napodobovat, vylepsovat, krast techy a vubec vsechno - ale sami nikdy na nic neprijdou sveho.

Dokud Rodney jim nehrabal do kodu, taky je nenapadlo to zkusit sami.

A ve First Strike malem Asurani poslali taky virus. Rekl bych, ze ti se dokazou nahackovat sami sebe. Navic ze vsech ras se uci od chyb. Ted uz by Rodney obycejneho Asurana nedokazal jen tak preprogramovat. U Weirove to dokazal, protoze ty byly z Progeny, a byly neaktivni.

Pokud Wraithove nechyti Oberotha, podle me nemaji sanci je takhle zlikvidovat. :?

Příspěvek 20.10.2007 13:54:53
Catano Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 148
Bydliště: Trenčín, SR
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Vlad Dracul píše:
Wraithi jsou proste chudacci chcete rict :lol: A proste se jen brani, a my jsme zli ze to nechapeme :D :)

Presne tak. Napríklad keby sa stádo superinteligentných kráv z bitúnku vzbúrilo proti ľuďom tak by si bol asi na strane ľudí. Sme vlastne ešte horší ako wraithi. Tí aspoň nezatvárajú ľudí do maštalí.
P.S.: sorry za OT.
Obrázek

Příspěvek 20.10.2007 14:05:35
Ice Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1152
Bydliště: Krkonoše
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Útok na wraithy způsobí jediné: Wraithové se přestanou hádat mezi sebou o potravu a spojí se proti nebezpečnému nepříteli a až asuřany nějak eliminujou tak hurá na sváču :lol: protože po boji vyhládne :D
Nechtěl bych být tím koho po boji potkaj :(

Příspěvek 20.10.2007 14:27:40
Tulda Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 43
Bydliště: Nové Město na Moravě
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Věřím že přídou jak asurany porazit společnými silamy nebo je ti chytří nějak přeprogramujou a taky silně pochybuji že se jim podaří chytit Oberotha ten je až moc velkej tvrdák. Každopádně wraiti jednou vyhrajou a to budou už všichni spojený a bude jich o dost mín takže začnou super hody a atlantis bude mít zase práci. a krom toho asurani ví o atlantis a lidech a když se jim tam budou wraiti hrabat tak proč by nějak náhodou nemohli zjisti že je nezničili a takovej problém je najít na nový planete pro ne to nebude. a další věc pořád o asuranech mluvíte jako o strojích což není pravda mi lidi snme stvořeni taky z buněk a skusme porovnat nanit a bunku proč by nemohli bejt jako mi jen výkonější, chytřejší a méně zranitelní.

Příspěvek 20.10.2007 14:34:41
Balial Uživatelský avatar
Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 820
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Proto že sou to stroje a jediný kdo měl opravdovou osobnost podobnou člověku byl Niam.
"Rozhodl jsem se, že si vypěstuju závislost. To jediný mě může zachránit před tím, abych si ustřelil palici." Kurt Cobain

Příspěvek 20.10.2007 14:51:04
Tulda Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 43
Bydliště: Nové Město na Moravě
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
opět chyba nejsou stroje, jsou nám až přžíliž podobní svím chování všude se najdou silnější a slabší jedinci bez vyjímek a replikátoři u nás byli stroje ti měli jen jeden cílm replikovat se ale tihle už jsou něco jiného, skuste si přečíst od čapka r.u.r. tam byli vytvořeni roboti jako stroje zpočátku a později se vyvinuli natolik že se z nich stali téměř lidé tohle je docela podobné dřív stroje na zabijení ale pak si uvědomili sebe sama a to už je život.

Příspěvek 20.10.2007 16:07:04
happy Airman
Airman

Příspěvky: 7
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
2 Tulda
Nějak nechápu porovnání Čapka a Stargate...

Příspěvek 20.10.2007 16:17:14
Tod Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 120
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Teda v tom 3 dile 4 serie se wraithove celkem předvdli chytit asuřana a držet ho v silovim poli(nebo čem), co si pamatuju tak takhle to začalo s Asghardama (ti si taky vzali pár pavoučků ke studiu, ale utekli a teměř je spapkali). I když tihle Asurani jsou uplně něco jinyho než ty původních replici, protože ti byli pohaněný touhou množit se a získávat novější techy. Taky byli založený na Asghardský technice zatím co Asuřani jsou na Antický a snažej se je napodobovat (přijde mi že za těch 10 000 let neudělali žádnej pokrok).

Ale i přez to si myslim že konvenčníma metodama vyhrajou Asuřani(dokážou stavět rychlejc lodě který jsou mnohem lepší než hive), ale wraithové spíš vymislej jak jim ten protokol zas vypnout, nebo je kompletně deaktivovat.

Osobně víc fandim wraithům. Kdybi vyhráli Asuřané tak jedině že by se zmněnili na ty pavouky(jako v SG-1) ty jsem mněl nejradši.

Příspěvek 20.10.2007 16:31:53
cvigy Uživatelský avatar
First Lieutenant
First Lieutenant

Příspěvky: 1361
Bydliště: Atlantis , soukromy apartman treti patro
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Tod píše:
.

Osobně víc fandim wraithům. Kdybi vyhráli Asuřané tak jedině že by se zmněnili na ty pavouky(jako v SG-1) ty jsem mněl nejradši.


taky jsem mel nejradsi ty pavoucky

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Další

Zpět na Obecné