Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra Pokec nejen o seriálových technologiích Obecné Původní film Stargate ...

Původní film Stargate ...

Diskuze nezapadající ani do jedné z výše uvedených kategorií.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Příspěvek 17.8.2010 21:09:46
NewAsgard Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1052
Bydliště: Moje mateřská loď.
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
S ostatními filmy se toto veledílo vůbec vůbec, ale vůbec srovnávat nedá. Kdyby Emmerson spolupracoval, nebo dokonce režíroval SG-1, tak by vznikl seriál, kterému by se BSG nehrabalo ani po kolena. Určo by tam nena**al Repliky a Ori a Goauldi by zůstali tak obávaní jako ve filmu. Jediné co je lepší je, jak už bylo řečeno, obsazení. No jo, ale tak už to prostě chodí. :cry:
Obrázek
Povídka První hrozba
Pokud tě štve, že zrušili SGU, hoď si tohle pod podpisu.

"If I must tear you apart Shepard, I will." - Harbinger (Mass Effect 2)

Příspěvek 17.8.2010 21:56:03
Coder Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 228
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Právě jsem četl jeden článek z roku 2009 a jeden z 2006. 2006 zmiňuje, že to bylo přesně 12 let, co byl natočen první film a že právě druhé pokračování se mělo odehrávat o dvanáct let později. Kurt Rusell i James Spader prokázali stále zájem o své bývalé role a rádi by se chtěli objevit v pokračování. :shock:
Článek z roku 2009 je de facto stejný - avšak, zarazilo mě, že tam bylo napsáno: "Stargate 2 je naplánováno na rok 2011. Tohle datum si zapište, geekové." :shock:
Myslíte si, že by se do toho tvůrci vrátili? :hmmm:
Hvězdná Brána CZ - Vše o fenoménu Stargate
Obrázek
Obrázek

Příspěvek 17.8.2010 21:58:27
DAVE! Uživatelský avatar
Captain
Captain

Příspěvky: 1676
Bydliště: Normandy SR-2
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
zajímavý, že James Spader, člověk který nejvíc nadával na původní Stargate se najednou žene do pokračování.
Obrázek

Příspěvek 17.8.2010 22:01:37
Coder Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 228
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
No, nad tím jsem se taky divil. Ale jestli chtěj pokračování původní filmu, jsem pro :)
Hvězdná Brána CZ - Vše o fenoménu Stargate
Obrázek
Obrázek

Příspěvek 18.8.2010 09:44:13
St0rm Uživatelský avatar
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel

Příspěvky: 2366
Bydliště: Studénka
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Moc se mi nechce věřit, že by udělali pokračování filmu a ignorovali seriál :) A ještě, kdyby byli Danny a O'Neill hraní jinými herci :stupid:
A pokud jsi to četl v nějakém českém magazínu, tak tomu moc nevěř... u nás se dočteš, že Jack O'Neill hledá nové brány a najde lásku :D Nemluvě o těch rádoby článcích o seriálu, autoři neví o co jde. Zkusím se zeptat mocného googlu :bounce:
EDIT:Tak magická koule odpověděla. 2011 měl být původně puštěn do éteru Stargate: Extinction plánovaný jako crossover SGA a SG-1. (Pravděpodobně by nám konečně řekli, na jaké megagiga tajné misi je Odyssey vždycky, když je jí potřeba)

Příspěvek 18.8.2010 09:52:30
BigQ@123 Uživatelský avatar
Chief Master Sergeant
Chief Master Sergeant

Příspěvky: 787
Bydliště: Okres Kolín
Pohlaví: Muž
Odpovědět s citací
 
No tak jestli to má být v roce 2011, tak to už by určitě o tom byla nějaká zmíňka na CSFD. Třeba aspoň nějak takhle.
http://www.csfd.cz/film/252669-untitled-batman-project/

Zdá se mi, že je to jen nějaký fake, ale bylo by dobré kdybi to byla pravda, ale lepší by bylo kdyby na stříbrný plátno poslali konečně tu současnou verzi.

Příspěvek 18.8.2010 09:54:09
St0rm Uživatelský avatar
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel

Příspěvky: 2366
Bydliště: Studénka
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Však jsem psal původně... ten film se už pravděpodobně nikdy nenatočí, MGM krachuje, herci mají závazky všude možně a dát je znovu dohromady se jeví jako docela nepravděpodobné.
EDIT: To infi mam z imbd, s nějakým csfd mi tu nesmraď :D

Příspěvek 18.8.2010 10:35:31
Coder Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 228
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
To vygooglil mocný Pan Google :lol:
Každopádně, je pravda, že MGM krachuje. Museli by vložit všechny naděje do takového filmu. A jestli se někdy natočí Stargate 2, tak až bude licence Stargate prodána funkční společnosti. A to zdůrazňuji, že jen možná.
A s našima dvěma DVD filmama to taky nevidím růžově :hmmm:
Hvězdná Brána CZ - Vše o fenoménu Stargate
Obrázek
Obrázek

Příspěvek 18.8.2010 10:50:29
BigQ@123 Uživatelský avatar
Chief Master Sergeant
Chief Master Sergeant

Příspěvky: 787
Bydliště: Okres Kolín
Pohlaví: Muž
Odpovědět s citací
 
No tak MGM už evidentně nemá co ztratit, tak by to mohli poslat do kin. Třeba by jim to vidělalo dost. A třeba právě tyhle filmy na DVD je to co je zabíjí, protože jim to nevidělá dost.

Příspěvek 18.8.2010 10:56:10
St0rm Uživatelský avatar
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel

Příspěvky: 2366
Bydliště: Studénka
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Aby film mohl jít do kin, musel by byt "stand-alone" tudíž i pro lidi, kteří SG v životě neviděli. Na rovinu, dokážeš si to představit? Já ne. Natočit takový film tě vyjde při nejmenším na 25m dolarů, aby se na to dalo aspoň dívat, následují postavy/herci kteří nemají na filmovém plátně co dělat (Teyla, Michael, Mitchell... ) ve filmu by se jim jenom vysmáli. Pak pár dalších miliónů na propagaci, aby se o tom vůbec vědělo a zbývá jen doufat, že se to zaplatí, což nezaplatí, protože jsi vytvořil film, se kterým tě fanoušci SG pošlou do hajzlu, další část publika na něj nepůjde, protože to má v názvu Star Gate a to malé zbývající procento ti nevydělá dost na to, aby film alespoň vrátil své náklady.
EDIT: Nehledě na SG scénáristy, kteří by tohle prostě nezvládli...

Příspěvek 18.8.2010 13:46:41
Vanguard Major
Major

Příspěvky: 1861
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
St0rm: ehm... když už narazíš na Bena Browdera, tak taková Amanda Tapping taky není zrovna nějaká super herečka. ;-)

Příspěvek 18.8.2010 13:50:41
St0rm Uživatelský avatar
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel

Příspěvky: 2366
Bydliště: Studénka
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Proto ty tři tečky... byli to první co mě napadli :)

Příspěvek 18.8.2010 15:12:15
Jackson D. Uživatelský avatar
Technical Sergeant
Technical Sergeant

Příspěvky: 406
Bydliště: Plzeň
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
NO a co takovej Star trek?! To byl taky přece nejdřív jen seriál, kterej navíc skončil po třech řadách a stejně podle něj posléze udělali celovečerák s určitou návazností na seriál, hráli v něm ty samí herci jako v seriálu a přesto to nakonec vyústilo v dalších 11 filmů a 4 seriály! A přitom toska neni zrovna nic extra a stejně se z toho dokázal udělat takovejhle fenomén. S sg by to mohlo bejt podobný pokud by se toho chopil schopnej scénárista a schopnej režisér.
gen.Hammond: Plukovníku O'Neille co to děláte?!
O'Neill: Sakra generále, zrovna při nápřahu!

Moje první povídka - Portál 1x07 -Ztracení bratři (Part II.): viewtopic.php?f=27&t=7091&p=324715#p324715

Příspěvek 18.8.2010 15:13:48
St0rm Uživatelský avatar
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel

Příspěvky: 2366
Bydliště: Studénka
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tam bude docela rozdíl v tom, že ST má konzistentní universum, na kterém se dá stavět. SG je chaos, naprostý a šílený bordel :D

Příspěvek 18.8.2010 15:18:47
Jackson D. Uživatelský avatar
Technical Sergeant
Technical Sergeant

Příspěvky: 406
Bydliště: Plzeň
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Když se točil první ST film tak byl jen původní seriál ze šedestejch let + ne moc povedená animovaná série, takže ten film zase neměl moc na čem stavět. A že by sg byl naprostej chaos a bordel bych taky neřek. Stačí vypustit poslední dvě řady sga a něco z posledních dvou řad
sg-1 a už to tak chaotický není.

EDIT: jo a ST taky není až tolik konzistentní. Stačí porovnat TOS s TNG,DS9 a VOY. A ENT taky zrovna nepřispívá ke kontinuitě viz příklad, kdy v TOS bylo řečeno že před vznikem federace během války s romulanama lidi nepoužívali Phasery a fotonová torpéda a přitom v ent, která je právě z téhle doby si je vesele ve velký míře používaj. Nebo rozdíl ve vzhledu klingonů v TOS a zbytku treků, jenž sice v ENT teda nakonec vysvětlili ale ne zase zrovna úplně ideálně. a je tam spousta dalších věcí, který do sebe tak úplně nezapadaj.
Naposledy upravil Jackson D. dne 18.8.2010 15:25:38, celkově upraveno 1
gen.Hammond: Plukovníku O'Neille co to děláte?!
O'Neill: Sakra generále, zrovna při nápřahu!

Moje první povídka - Portál 1x07 -Ztracení bratři (Part II.): viewtopic.php?f=27&t=7091&p=324715#p324715

Příspěvek 18.8.2010 15:20:04
Vanguard Major
Major

Příspěvky: 1861
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
A množství povídek jenom na tomhle fóru mluví za sebe. Na SG univerzu se stavět dá.

Příspěvek 18.8.2010 15:26:11
St0rm Uživatelský avatar
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel

Příspěvky: 2366
Bydliště: Studénka
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
No povídka je něco jiného než film/seriál... Když chtějí vytvořit seriál, nemůžou si říct: Tak budeme ignorovat Ark of Truth, SGA a většinu technických parametrů zmíněných v předešlých seriálech...
A neee, vlastně můžou... Pak vznikají takové paskvily jako SGU...
Kdyby sehnali pořádného režiséra (takový Nolan, to by bylo pošušňáníčko) a dali mu dobrý scénář možná by něco vyčaroval, ale s tímhle "rozložením sil" z toho nebude nic.

Příspěvek 18.8.2010 17:59:47
Puk Uživatelský avatar
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel

Příspěvky: 2007
Bydliště: Košice
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
:hmmm: Nerozumiem o čom sa bavíte. :scared: Buď sa na sg...... dá pozerať, alebo nedá. :? Toto pitvanie jednotlivých sérií nemá zmysel. :bounce:
Slovíčkárenie je o ničom. :( Skúste sa porozprávať o veciach, na ktorých sa dá staviať a nie likvidovať S/F.
:sorry: :bye:

Příspěvek 05.9.2010 11:55:03
canary Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 291
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Podla mňa je pôvodný film Stargate celkom dobrý. Na tú dobu kedy bol natičený... A navyše kebyže nie je dobrý alebo by nemal dobrú odozvu tak by nenatočili toľko seriálu

Příspěvek 24.11.2010 19:49:06
Ronaldus7 Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 380
Bydliště: CZ - Plzeňsko - Tachovsko
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
mě štve jen jedna, ale HODNĚ VELKÁ CHYBA v seriálu, všichni mluví anglicky
Pokud tě štve, že zrušili SGU, hoď si tohle pod podpisu.
Pukud tě štvou lidi co jsou rádi že zrušili SGU, hoď si tohle do podpisu.

Příspěvek 24.11.2010 20:22:47
NewAsgard Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1052
Bydliště: Moje mateřská loď.
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Ano, je to chyba, ale chtěl bys aby v každým díle poznávali jejich jazyk a půl dílu by trvalo, než by se domluvily? Mohli to, ale nějak obkecat. :hmmm:
Obrázek
Povídka První hrozba
Pokud tě štve, že zrušili SGU, hoď si tohle pod podpisu.

"If I must tear you apart Shepard, I will." - Harbinger (Mass Effect 2)

Příspěvek 25.11.2010 07:47:52
Ronaldus7 Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 380
Bydliště: CZ - Plzeňsko - Tachovsko
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
mohli by si ty jazyky např. najít v nějakémimozemské databázy, nebo by většina mluvila starověkýmy jazyky a Danny by to překládal, jinak by tam byli i nějáké titulky (i v originále)

teď myslím hlavně SG-1, s tou databází by to ale šlo i v SGA
Pokud tě štve, že zrušili SGU, hoď si tohle pod podpisu.
Pukud tě štvou lidi co jsou rádi že zrušili SGU, hoď si tohle do podpisu.

Příspěvek 25.11.2010 22:56:38
dolph1888 Uživatelský avatar
Chief Master Sergeant
Chief Master Sergeant

Příspěvky: 715
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Nad tím určitě přemýšleli, jenže vytvořit tolik imaginárních jazyků a pak se v tom orientovat bez chyb prostě nejde. Navíc jim bylo jasné, že lidi by pochopili, že to jenom obkecávaj a vybodli se nato, se jim nedivím.
:D

Příspěvek 27.11.2010 19:51:08
Ronaldus7 Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 380
Bydliště: CZ - Plzeňsko - Tachovsko
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
asi jo, pak by zbylo míň času na zábavnější děj
Pokud tě štve, že zrušili SGU, hoď si tohle pod podpisu.
Pukud tě štvou lidi co jsou rádi že zrušili SGU, hoď si tohle do podpisu.

Příspěvek 05.12.2010 03:23:19
Jerry93 Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 25
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
to BigQ@123> tady máš ten link na csfd
http://www.csfd.cz/film/264416-stargate-extinction/


btw...kdesi jsem četl že je nějaká nadějě že extinction natočí, díky zvýšené sledovanosti posledních dílů SGU

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
PředchozíDalší

Zpět na Obecné

cron