Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra Pokec nejen o seriálových technologiích Obecné Originální edice seriálů ...

Originální edice seriálů ...

Diskuze nezapadající ani do jedné z výše uvedených kategorií.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Daedalus.cz Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1150
Bydliště: Hrádek n. N.
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Toto téma jsme probírali jinde, ale v tématu, které k tomu nebylo přímo určené a tak proto zakládám toto. Znáte nějaké dobré obchody (zahraniční i české), kde se dají co nejvýhodněji koupit originální edice seriálů ??

Zde je například celé kolekce Stargate Sg-1 (všech 10 sérií) + Ark of Truth + Continuum za 100 liber, což není nejhorší:
http://www.amazon.co.uk/Stargate-S-G-Complete-Truth-Continuum/dp/B001J1O85W/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1248988080&sr=8-1

No a tedy jsem nalezl Battlestar Galactica - komplet za pouhých 36 liber (cca. 1000Kč):
http://www.amazon.co.uk/gp/product/B001CD9K9Q/ref=s9_simz_gw_s0_p74_i3?pf_rd_m=A3P5ROKL5A1OLE&pf_rd_s=center-2&pf_rd_r=09CZRP412WWR2Z90A9FB&pf_rd_t=101&pf_rd_p=467128533&pf_rd_i=468294

Šli byste do něčeho takového? Já teď vážně uvažuji o té BSG, ale nedočetl jsem se tam, jestli tam jsou ENG titulky.

Znáte i nějaké české podobné obchody ??
Naposledy upravil Daedalus.cz dne 07.2.2010 11:22:32, celkově upraveno 1

JuRas Uživatelský avatar
Natrvalo vypovězený uživatel
Natrvalo vypovězený uživatel

Příspěvky: 1821
Bydliště: Království Komety
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
OT:
Já furt věřím, že ty 2 série BSG vydaj v NV nebo tak... :cheers:

Kdyby to bylo aspoň s těma ČJ titulkama (furt číst ty anglické a překládat všechno se mi pořád nechce)... ale jinak to BSG stojí tak jednou míň než přes NV :lol:
Obrázek

Daedalus.cz Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1150
Bydliště: Hrádek n. N.
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Teď nevím, co je NV?

JuRas Uživatelský avatar
Natrvalo vypovězený uživatel
Natrvalo vypovězený uživatel

Příspěvky: 1821
Bydliště: Království Komety
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
North Video... vydávalo u nás BSG do 2. řady... v ČJ (Nova Cinema), AJ a s AJ titulkama i ČJ titulkama (Winner)
Obrázek

Daedalus.cz Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1150
Bydliště: Hrádek n. N.
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Aha, to jsem nevěděl ... Jinak koukal jsem na nějaké české obchody a tam to maj hrozně přemrštěný, opravdu strašně drahý ...

JuRas Uživatelský avatar
Natrvalo vypovězený uživatel
Natrvalo vypovězený uživatel

Příspěvky: 1821
Bydliště: Království Komety
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Sis to nekupoval? Vždyť je tu o tom i topic...

Jako za 17 DVD (Minisérie, 1. řada, 2. řada) 833Kč... tam je to celý za cca 1044Kč (použit kurz 29Kč) :lol:
Obrázek

Lt.C. John Sheppard Uživatelský avatar
Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 971
Bydliště: BS Daedalus, jinak Plzeňský kraj
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
BSG vydávají na stáncích nebo sem to aspoň nekdě čet a tak sem si došel do trafiky a tam to neměli. S těma cenama v CZ obchodech máš pravdu-je jich málo a ty ceny jsou přemřštěný.
Nebe má barvu krve a temnota přichází.
Povídka o SGA asgardech:Destiny of the Asgards-pokračování Pád Asgardů
Experimentální povídka:SG:OB-aktualizováno díl Little Suprise for Tok´ra

Kolya Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 32
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Nevim jak vy ale ja bych byl radsi kdyby udelali SG komplet na bluray. BSG uz je ale jelikoz cena za komplet je kolem 200$ tak radsi sosam ripy. Kdyby ale byl BR komplet SGcek tak bych do toho sel. dvd mi ale nestaci :sorry:

Odeslat nové téma Odpovědět na téma

Zpět na Obecné

cron