Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra Pokec nejen o seriálových technologiích Obecné Konečný cíl Destiny

Konečný cíl Destiny

Diskuze nezapadající ani do jedné z výše uvedených kategorií.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Příspěvek 29.9.2010 07:43:21
jirka16 Uživatelský avatar
Chief Master Sergeant
Chief Master Sergeant

Příspěvky: 740
Bydliště: Telos lV
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Už o tom přemýšlím dost dlouho. Jaký asi bude konečný cíl mise Destiny? Už během první řady jsem dospěl k tomu že to asi bude
Toto je spoiler!!!:
Povznesení

chtěl bych ale vědět co si o tom konci myslíte Vy? A jaký podle Vás bude?
Evil is a word used by the ignorant and the weak. The dark side is about survival. It's about unleashing your inner power. It glorifies the strength of the individual." ―Darth Zannah

Příspěvek 29.9.2010 09:07:20
sasa.cz Technical Sergeant
Technical Sergeant

Příspěvky: 459
Bydliště: Kladno, Destiny
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Kdyby to bylo povznesení tak by se kvuli tomu nerozhodly zůstat na destiny když si o povznesení můžou přečíst a zjistit první poslední z antické databáze nebo z planety keb...

podle mě se bude jednat o něco většího.. třeba konec vesmíru, nejvyspělejší rasu všech dob (co postavila planetu v díle Faith)... kdo ví.

Ale i to povznesení není zas tak vyloučené protože v době kdy vysílali destiny tak o povznesení moc nevěděli..
Obrázek
My Battlefied II Online Profile :
http://www.bf2stats.net/player/93988026/

AS Vápenka....
Co Máte v plánu ?
Mít plán....

Příspěvek 29.9.2010 10:57:10
jirka16 Uživatelský avatar
Chief Master Sergeant
Chief Master Sergeant

Příspěvky: 740
Bydliště: Telos lV
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Četl jsem, že konečný cíl má být takový, že zastíní i jejich touhu po domově - jelikož kdyby ho dosáhli tak jim to cestu domů může umožnit. A tohle jsem našel ve spoilerech u SGU - trochu mi to pomohlo upevnit svoji teorii.
Toto je spoiler!!!:
The scene is set on the Destiny in an interview room, and Ginn is talking with someone on the Destiny who is called "Darlene" in the sides, but that may just be an attempt to hide the true identity of the character in the scene with Ginn.

Ginn tells Darlene that Destiny is talked about in the legends of the Lucian Alliance as being the key to the laws of the universe (making people as powerful as gods), but until Telford told them that the Destiny was a ship, they didn't know what "Destiny" meant. That's why the Lucian Alliance wants the Destiny so badly.

Ginn also tells Darlene that the Lucian Alliance are warlords who took over her home planet, and that she was forced to join the Alliance to save her family. She tries to convince Darlene that she and some of the other members of the Lucian Alliance being held in the hold pose no danger to the crew of the Destiny. But she also says that she thinks that Earth doesn't have an exclusive right to what the Ancients left behind.
Evil is a word used by the ignorant and the weak. The dark side is about survival. It's about unleashing your inner power. It glorifies the strength of the individual." ―Darth Zannah

Příspěvek 29.9.2010 11:26:37
sasa.cz Technical Sergeant
Technical Sergeant

Příspěvky: 459
Bydliště: Kladno, Destiny
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
tak všechno sou to zatím teorie dokud nepřijde nějaká ukázka/díl
Obrázek
My Battlefied II Online Profile :
http://www.bf2stats.net/player/93988026/

AS Vápenka....
Co Máte v plánu ?
Mít plán....

Příspěvek 29.9.2010 12:51:18
xeroo Airman
Airman

Příspěvky: 86
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Pokud je cil destiny najit konec vesmiru, tak uz se nemusi sazit. Ten uz antici nasli :) Bylo to v tech povznesenych novinach, jak asi vsichni vime.

Příspěvek 29.9.2010 12:53:12
sasa.cz Technical Sergeant
Technical Sergeant

Příspěvky: 459
Bydliště: Kladno, Destiny
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
jo jenže jestli ho našli tak to daleko potom co vyslali destiny.... jak už jsem psal, než to řeknou v nějaké epizodě tak jsou to jen teorie
Obrázek
My Battlefied II Online Profile :
http://www.bf2stats.net/player/93988026/

AS Vápenka....
Co Máte v plánu ?
Mít plán....

Příspěvek 30.9.2010 16:15:11
Vašek-Daygles Uživatelský avatar
Senior Master Sergeant
Senior Master Sergeant

Příspěvky: 611
Bydliště: Destiny - Můstek
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Možná že Destiny svůj cíl nikdy nedokončí, leda že by jí lidé nějakým spůsobem ovládly. Protože se přece říkalo že letí skrz mnoho galaxií, a těch je možná i nekonečno, a neustále se rodí další, navíc pokud by jí došla energie tak se zase nabije u nějaké hvězdy a letí dál.
Obrázek
Vědět málo je nebezpečné,vědět hodně také.
Albert Einstein

Příspěvek 30.9.2010 18:47:23
sasa.cz Technical Sergeant
Technical Sergeant

Příspěvky: 459
Bydliště: Kladno, Destiny
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
oni destiny ovládnout...
Obrázek
My Battlefied II Online Profile :
http://www.bf2stats.net/player/93988026/

AS Vápenka....
Co Máte v plánu ?
Mít plán....

Příspěvek 01.10.2010 13:46:36
jirka16 Uživatelský avatar
Chief Master Sergeant
Chief Master Sergeant

Příspěvky: 740
Bydliště: Telos lV
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
rush přeci
Toto je spoiler!!!:
rozluští kód a dostane se na můstek
Evil is a word used by the ignorant and the weak. The dark side is about survival. It's about unleashing your inner power. It glorifies the strength of the individual." ―Darth Zannah

Příspěvek 01.10.2010 16:18:16
sasa.cz Technical Sergeant
Technical Sergeant

Příspěvky: 459
Bydliště: Kladno, Destiny
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
spise nejdříve se dostane na můstek a pak teprve rozluští kód na ovládnutí destiny...
Toto je spoiler!!!:
...we find the key to control all of the destiny systems
Obrázek
My Battlefied II Online Profile :
http://www.bf2stats.net/player/93988026/

AS Vápenka....
Co Máte v plánu ?
Mít plán....

Příspěvek 02.10.2010 19:03:53
jirka16 Uživatelský avatar
Chief Master Sergeant
Chief Master Sergeant

Příspěvky: 740
Bydliště: Telos lV
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Toto je spoiler!!!:
tvůj spoiler je spíše o můstku. nejdřív ho rozluští - díky tomu se dostane na můstek a tím pádem má klíč k celé lodi


Toto je spoiler!!!:
http://video.syfy.com/shows/universe/promos_trailers_4/aftermath--sneak-peek--stargate-universe/v1251795
Evil is a word used by the ignorant and the weak. The dark side is about survival. It's about unleashing your inner power. It glorifies the strength of the individual." ―Darth Zannah

Příspěvek 02.10.2010 20:29:04
sasa.cz Technical Sergeant
Technical Sergeant

Příspěvky: 459
Bydliště: Kladno, Destiny
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
viděl jsem od toho asi 2 vteřiny a pak mi došlo že je to celá scénka tak sem to raději vypl, chci to vidět až v díle...

a mimo to v traileru říkají že program fungoval, našli jsme klíč ke všem systémům destiny... takže to spíše bude takž že najde můstek a nebude se moct dostat do systémů... a tam teprve to překoná nějakým programem...
jen můj názor...
Obrázek
My Battlefied II Online Profile :
http://www.bf2stats.net/player/93988026/

AS Vápenka....
Co Máte v plánu ?
Mít plán....

Příspěvek 06.10.2010 19:51:45
jirka16 Uživatelský avatar
Chief Master Sergeant
Chief Master Sergeant

Příspěvky: 740
Bydliště: Telos lV
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
už se mi ten cíl začíná pomalu rýsovat
Toto je spoiler!!!:
Ginn v díle 2x02 mi to celkem potvrdila. SG1 byla zaměřená hlavně na získání technologií pro obranu, Atlantis byla zezačátku hlavně o anticích a pak udělali z expedice mezigalaktickou mocnost(která vyhraje i předem prohrané bitvy), SGU mělo být ještě lepší a mě těžko napadá něco lepšího
Evil is a word used by the ignorant and the weak. The dark side is about survival. It's about unleashing your inner power. It glorifies the strength of the individual." ―Darth Zannah

Příspěvek 06.10.2010 21:49:21
NewAsgard Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1052
Bydliště: Moje mateřská loď.
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
S části mě to s tím povznesením přijde jako kravina :stupid: , ale z té druhé s tím souhlasím. :yes:
Obrázek
Povídka První hrozba
Pokud tě štve, že zrušili SGU, hoď si tohle pod podpisu.

"If I must tear you apart Shepard, I will." - Harbinger (Mass Effect 2)

Příspěvek 06.10.2010 23:30:51
jirka16 Uživatelský avatar
Chief Master Sergeant
Chief Master Sergeant

Příspěvky: 740
Bydliště: Telos lV
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
NewAsgard: nevím. co jiného by to mohlo být?
Evil is a word used by the ignorant and the weak. The dark side is about survival. It's about unleashing your inner power. It glorifies the strength of the individual." ―Darth Zannah

Příspěvek 07.10.2010 16:52:10
sasa.cz Technical Sergeant
Technical Sergeant

Příspěvky: 459
Bydliště: Kladno, Destiny
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
I tak to nedává smysl, jak by mohla loď letící ve vesmíru pomoci k povznesení ?
Obrázek
My Battlefied II Online Profile :
http://www.bf2stats.net/player/93988026/

AS Vápenka....
Co Máte v plánu ?
Mít plán....

Příspěvek 07.10.2010 22:22:16
jirka16 Uživatelský avatar
Chief Master Sergeant
Chief Master Sergeant

Příspěvky: 740
Bydliště: Telos lV
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
epizoda 1x08 Time, Eli: "So you think that if we learn enough we might actually find out how to do that? You really think it's possible?" - tak nějak to tam říkal. Rush na to: "I know it is!".

stejně jako O'neill když měl znalosti antiků - jeho mozková aktivita rázem měla 90%. prostě a jednoduše to je možné
Evil is a word used by the ignorant and the weak. The dark side is about survival. It's about unleashing your inner power. It glorifies the strength of the individual." ―Darth Zannah

Příspěvek 08.10.2010 14:22:50
sasa.cz Technical Sergeant
Technical Sergeant

Příspěvky: 459
Bydliště: Kladno, Destiny
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
No leda takhle... Ale stále tomu nesedí jedna věc... Proč se kvůli tomu posádka destiny rozhodne zůstat a neodcházet na zem ?... přeci návod jak se povznést je na planetě KEB a určitě něco bude i v antické databázi Atlantidy..
Obrázek
My Battlefied II Online Profile :
http://www.bf2stats.net/player/93988026/

AS Vápenka....
Co Máte v plánu ?
Mít plán....

Příspěvek 08.10.2010 16:22:27
dolph1888 Uživatelský avatar
Chief Master Sergeant
Chief Master Sergeant

Příspěvky: 715
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Ono se totiž v SGU na spolupráci s SG-1 a SGA moc nehraje, kameny se hodí (děj se může přesouvat na Zem), Asgard beam se nehodí (LA by hned v s01e01 byli kaput), pistole se hodí (omezený počet nábojů, levnější triky), Zat se nehodí (to by to měli móóóc jednoduché) atd. Tudíž to, že někde je postup jak se povznést ... doplňte sami. V době, kdy postavili Destiny asi o povznesení ještě mnoho nevěděli a možná lodě co pokládají brány to dělají proto, aby mohli komunikovat s Destiny, kterou navádějí do míst, které obývá ta všemocná mlhovina. Uvidíme jak to bude.
:yahoo:

Příspěvek 08.10.2010 19:06:05
sasa.cz Technical Sergeant
Technical Sergeant

Příspěvky: 459
Bydliště: Kladno, Destiny
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
i když v sg světě slovo "nemožné" neexistuje takže bych se tak ani nedivil.. Ale co uvidiíme
Obrázek
My Battlefied II Online Profile :
http://www.bf2stats.net/player/93988026/

AS Vápenka....
Co Máte v plánu ?
Mít plán....

Příspěvek 08.10.2010 19:54:47
jirka16 Uživatelský avatar
Chief Master Sergeant
Chief Master Sergeant

Příspěvky: 740
Bydliště: Telos lV
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Ano přesně. uvidíme. Ovšem klidně bych se vsadil, že s tím 'mým' koncem mám pravdu. Ono je tam tolik vodítek ...
Evil is a word used by the ignorant and the weak. The dark side is about survival. It's about unleashing your inner power. It glorifies the strength of the individual." ―Darth Zannah

Příspěvek 08.10.2010 21:08:10
Over.Lord Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 63
Bydliště: Aurora
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
jirka16 píše:
Četl jsem, že konečný cíl má být takový, že zastíní i jejich touhu po domově - jelikož kdyby ho dosáhli tak jim to cestu domů může umožnit. A tohle jsem našel ve spoilerech u SGU - trochu mi to pomohlo upevnit svoji teorii.
Toto je spoiler!!!:
The scene is set on the Destiny in an interview room, and Ginn is talking with someone on the Destiny who is called "Darlene" in the sides, but that may just be an attempt to hide the true identity of the character in the scene with Ginn.

Ginn tells Darlene that Destiny is talked about in the legends of the Lucian Alliance as being the key to the laws of the universe (making people as powerful as gods), but until Telford told them that the Destiny was a ship, they didn't know what "Destiny" meant. That's why the Lucian Alliance wants the Destiny so badly.

Ginn also tells Darlene that the Lucian Alliance are warlords who took over her home planet, and that she was forced to join the Alliance to save her family. She tries to convince Darlene that she and some of the other members of the Lucian Alliance being held in the hold pose no danger to the crew of the Destiny. But she also says that she thinks that Earth doesn't have an exclusive right to what the Ancients left behind.


Tohle je fakt úžasný!
Určitě můžeme vyloučit povznesení, pokud to má zastínit jejich touhu po domově a většina posádky ani nevědí co to povznesení je...(nevím jak posádka ale já bych se raději povznesl i tak :lol: ) Pokud si pamatuje z SGA jak se povznést tak k tomu asi loď letící vesmírem nepomůže.
Toto je spoiler!!!:
Trochu se bojím aby tvůrci nezkopírovali důvod ze Ztracených - antikové je přivedli na loď kvůli tomu aby dokončili její misi.
Obrázek
Obrázek
Nos must amitto vivo en!

Příspěvek 08.10.2010 21:13:34
sasa.cz Technical Sergeant
Technical Sergeant

Příspěvky: 459
Bydliště: Kladno, Destiny
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
A důvod ze ztracených byl ?
Obrázek
My Battlefied II Online Profile :
http://www.bf2stats.net/player/93988026/

AS Vápenka....
Co Máte v plánu ?
Mít plán....

Příspěvek 08.10.2010 21:21:32
Over.Lord Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 63
Bydliště: Aurora
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Toto je spoiler!!!:
Krátké shrnutí,všechny hlavní postavy měli zkažený život,Jacob je přivedl na ostrov protože neměli nikoho kdo by je postrádal a neměli důvod žít.
Nesedí to přesně ale upravenější verze už by šla a
Toto je spoiler!!!:
možná antikové zařídili aby se dostali na Destiny a dokončili jejich projekt započatý před tisíci lety
Obrázek
Obrázek
Nos must amitto vivo en!

Příspěvek 08.10.2010 21:36:36
dolph1888 Uživatelský avatar
Chief Master Sergeant
Chief Master Sergeant

Příspěvky: 715
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Ale nesýčkujte. Jestli se něčeho bojím já, tak toho, aby to do konce druhé sezóny vůbec stihli, neboť třetí už možná nebude.
:)

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Další

Zpět na Obecné